rychlost repase tlumice u CykloSvec

22 nepřečtených
  • Radek Broz

    Ma nekdo osobni zkusebnost, jak dlouho to ted v sezone trva?

    Dneska mi prestal tlumit, kamos, kterej by to zvladnul, je tyden pryc, takze zbyva Svec… Jelikoz si neumim predstavit nejezdit byt jen jediny den a mel jsem v planu tento tyden nekolik dni na Klinovci, jsem dost v pr…

    ST a CT jsou svatky, coz situaci jeste vic komplikuje:o(

    0 0
    • zac  

      reklamovali mi tam pres RB vidli a trvalo to tyden a pul… to ze si pak za opravu vidlice rekli deset tisic, to uz je jinej pribeh… :)

      0 0
    • Peslezedirou  

      V pondělí jsem zaslal tlumič na kompletní repasi a ve čt byl doma......

      0 0
    • MartinXC  

      A ty nemáš náhradní tlumák v šuplíku ?

      0 0
      • Radek Broz  

        Zkus hadat.

        0 0
        • MartinXC  

          Nevíš ve kterém šuplíku ? ;-)

          Náhradní tlumič je první věc, co jsem pořídil na fulla. Vidle by se taky nějaká našla. Ani Fox není věčný a bezporuchový …

          0 0
          • Radek Broz  

            Pri moji intenzite pouzivani a financnich moznostech to tak tak udrzim v chodu, moc nahradnich veci v zasobe nemam – doplnuju nejakutnejsi soucastky podle potreby. Zase mam v zaloze aspon pevnej RB Monster, pripadne ocelovej DMR trailstar s pevnou vidlici, kam se daji pri poruse tlumice veci prehazet;-)

            0 0
          • kubad  

            :-( Nevím nevím, to aby měl doma 2-kola a co když se i to druhé pokazí.

            0 0
            • MartinXC  

              Mám radši 3 kola ;-)

              0 0
              • kubad  

                A co když zrovna rupne i to třetí-znáš to náhoda.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Tak to jich pak musíš mít tolik, abys když nebude funkční i to poslední, tak to první už bude mezitim opravený :-)

                  0 0
                • MartinXC  

                  Tak je ještě zprovoznitelný oldtimer full ve sklepě, taky skládačka, a pak ještě Zbrojovka z roku 1936 na půdě. V Nouzi manželčino kolo a v naprostém zoufalství bike mého 3,5letého synka ;-)

                  0 0
    • Radek Broz  

      Jo jinak potesili me, ze kdyz v pondeli poslu, mam to ve ct zpatky – bohuzel jsou ale tenhle tyden svatky, takze az pristi… 14 dni na HT s nizkou sedlovkou a spatnou retezovkou – budu to muset nejak poladit… taky trenink na Spindl bude dost drsnej;-)

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.