• Misfit

    Caute chcem sa spytat aku mate skusenost s rozdielom medzi mx comp 2005 a mx comp 2006? je rozdiel len v desingu alebo aj vo funkcii?

    0 0
    • JMT  

      va funkci, v podstate jina vidle

      0 0
      • Misfit  

        v com konkretne?

        0 0
        • vlk  

          moc informací o ni nemám, ale podle všeho stále ten stejný systém tlumení :o( akorát má 2006 větší vzduchovou komoru a údajně jiné těsnící kroužky-tím myslím stíráky. Měla by tedy být o trošku citlivější než model 2005.Ale princip tlumení je stále stejný

          0 0
          • milan1  

            Nech v tom radši vykoupat JMT, nastoupil tady jako důvěryhodný rádce, tak ať se předvede. Na jiných místech řeší takové nesmysly, že tahle jeho suveréní rada je opravdu zajímavá.

            0 0
            • TinkTink  

              A ja se uz tesil, ze jsi konecne zmizel…a ono nic :) (vubec se nevyjadruju k tematu, 06 jsem otevrenou mel jenom jednu a je to stejny „nic moc“ jako vsechny jiny MX.....ale pouze k Tvemu pusobeni :) )

              0 0
              • milan1  

                Celou dobu jsi měl možnost se k tématu z pohledu své zkušenosti vyjádřit a nic, jsem rád, že jsem to změnil. A k tvému stylu vyjadřování nemám co dodat, lidi se prostě nezmění.

                0 0
                • TinkTink  

                  Sice vubec nechapu, proc jsi psal prvni vetu, ale s tou druhou naprosto souhlasim…navzdy zustanes prudicem :)

                  0 0
                  • milan1  

                    Název tématu máš nahoře, můj příspěvek chce naznačit, že se k takovým tématům často vyjadřují suveréně lidé, kteří k tomu nemají co říct. Co jsi z toho pochopil ty a k čemu to využíváš je jasné.

                    0 0
                    • goofy  

                      Ze ty ses vyjadril vecne k tematu, ze? Ale nic, uz mlcim a jdu drbat po brade Pa-dlistu…

                      0 0
                      • milan1  

                        Pro tebe, Karayu a další, kteří ještě přiběhnou ve stejném duchu, jedno upozornění. Když nemáte k tématu co říct, tak nic nepište, neublíží vám to. Tohle téma nemá mé jméno a nemusíte mě tady řešit. Pokud jste nepochopili, že má poznámka zde má svůj smysl, tak je zbytečné se o čemkoliv bavit.

                        0 0
                        • goofy  

                          Ja jsem to pochopil, ale taky by neublizilo ani tebe neco napsat, kdyz uz si zacal prudit… Proste tvoje klasicke prispevky.

                          0 0
                          • milan1  

                            Špatně chápeš nejenom tohle a nejenom ty. To sis nevšiml, že vyzývám aby se tady nechal prostor pro rádce, který toho podle pžíspěvku ví spousty? Je to fakt tak těžké pochopit? Psát tu něco místo vyzvaného by bylo proti věci. Když se tak podívám po všech dalších příspěvcích, tak nikomu nevadí, že tady někdo mate a pohádkaří ale vadí vám, že na to upozorním. Jestli tady všichni hájíte nárok na špatné a vylhané informace, tak já jsem alespoň za trochu objektivní a znalé hodnocení a proto na sebe musíme vždy narazit.

                            0 0
                            • filipes  

                              Pokud slovy „Nech v tom radši vykoupat“ myslíš nechat někomu prostor, tak to mi jako konstruktivni přístup moc nepřijde, minimálně zpusobem formulace. To jen tak poznámka na okraj, tvůj postoj jinak docela chápu.

                              0 0
                              • milan1  

                                Poprosím tě abys se stejným jemnocitem přečetl celou diskuzi.

                                0 0
                              • VencaV1  

                                Me se nejvic libila veta „A k tvému stylu vyjadřování nemám co dodat, lidi se prostě nezmění.“ :)

                                0 0
                            • goofy  

                              Beru ze tlacham taky mimo misu, ale mohl jsi se aspon taky vyjadrit k tematu… Me proste dokaze vytcit, kdyz hodis jenom nejakou vetu dve, a pak se vytratis, a nereknes nic navic k tematu. Ja sice vim, ze ty Marzochy nemas rad, ale mne by treba hodne zajimalo, jestli je neco pravdy na tom, co psal vlk, ze stiraky a tak jsou jine (jasne, tlumeni zustalo porad SSV), nebo je to taky jenom placnuti do vody, a jestli se treba nejak zmenil aspon trochu chod ( predpokladam, ze ne :-) ). Tohle se proste od tebe clovek nedovi, i kdyby te mucili.

                              0 0
                              • milan1  

                                Nechápu, proč se takhle neptáš JMT ? Jestliže kdykoliv, kdekoliv něco napíšu, vždy se přihrneš ty a tobě podobní a vrhají se hlava nehlava do rozhrabání tématu končící vždy osobním napadáním. Ostatně nástup tohoto stylu předvádíš skvěle i zde. Pročpak bych se měl snažit v tomhle zmatku, který z toho vždy vytvoříte o nějaké výklady? To, co jsem tady použil, je upozornění na problém. Stejně tak jsem upozorňoval na problematické odkazování do historie a nahražení odkazy na recenze a podívej odkazy do historie už se tak nekonají :-) Není mým cílem tady jako jediný rozdávat zaručené soudy ale na druhou stranu pohádkaření a matení pojmů, které tady běžně probíhá by mělo mít své meze. Když to ty a mnoho dalších nedokáže rozeznat upozorním na to a styl, který jsem použil je záměrný aby si dotyčný uvědomil, že s takovýmhle postupem se slavným rádcem rozhodně nestane.

                                0 0
                                • la-da  

                                  Promin ale tady myslim kritizujes trochu i sam sebe – misto aby ses drzel sveho kopyta,coz je chod odpruzenych vidlic,snazis se delat machra treba v geometrii rizeni kol,kde na to ocividne nemas.

                                  0 0
                                  • milan1  

                                    Tohle téma bylo někdy jindy a někdy jinde co to má společného? Jestli máš jiná výklad pro stopu kola a podobně hurá s tím do tématu, který tady byl.

                                    0 0
                                    • Misfit  

                                      jezis uz tu nezasieraj temu tvojimi aristokraticko filozofickymi prispevkami prosimta a chod radsej diskutovat na www.vesmirni-lide.cz

                                      0 0
                                      • filipes  

                                        to jsi se moc nepredvedl…

                                        0 0
                                      • Al_Bunda  

                                        Pokud si tu delas reklamu na svoje stranky tak si ji priste zaplat jako vsichni ostatni :-)))))

                                        0 0
                                      • milan1  

                                        Teda po tomhle by se kdekdo roztrhal aby ti poradil, ty si vlastně nic jiného než odpověd od JMT ani nezasloužíš.

                                        0 0
                                        • TinkTink  

                                          Naopak, on si zaslouzi Tebe…bude vedet to stejny a jeste ctenim elaboratu zesedivi :o)

                                          0 0
                                          • milan1  

                                            Vše, co se dá použít proti osobě, použij! Vyždímej z toho maximum, objev se zase při sebemenší příležitosti a kdyby ti přitom unikla podstata problému? Co na tom? Své jsi odvedl a můžeš být spokojen.

                                            0 0
                                            • TinkTink  

                                              Kazdy nick, ktery po sobe nechal smazat historii bych zakazal, proto i Tebe bych zakazal…ale to bych musel byt buh nebo prinejmensim admin…mas stesti, ze nejsem admin (byt buh, tak Te zaradim do spatne vyvojove linie) :)))))))))))) (nevim jak Ty, ale ja se tady -BF- porad velmi dobre bavim :o) )

                                              0 0
                                              • enjoy  

                                                kdyz se tak dobre bavis,tak je i celkem sance ze budes slusne zabavnej.. nechapu teda proc ztracis cas tady a nevezmes to nekde kde te budou poslouchat,pro­fesionalne.a treba i smat:-)

                                                0 0
                                              • milan1  

                                                Opět, co jde použít vytáhni to a sem s tím. Okolnosti, za kterých nastalo to neustále omílané, byly takové, že je každý rozumě uvažující člověk pochopil a ani ho nenapadne je dokola omílat. Jenom velmi křivý člověk dokáže používat něco takového, mám dát zase odkaz na okolnosti, za kterých se to tehdy uskutečnilo? Již dávno jsem psal, že to nebylo Kurýrem ale malými křiváčky, kteří si přihřívali polívčičku. Kurýr, který to tehdy nastartoval se později ukázal jako daleko rovnější, než jsi ty a na jiném fóru se dokonce dostal i k omluvě. To jenom na okraj a prohlačuju, že Kurýr, který má své mouchy je proti tobě razí charakter, kterému ty nesaháš ani po kotníky.

                                                0 0
                                • goofy  

                                  Bla bla bla. Tohle jsem cekal. Neprekvapil jsi…

                                  P.S.: este jsem se od tebe nedockal ani jedne odpovedi, co se tyce Marzoch…

                                  0 0
                                  • kovar  

                                    to buď jenom rád, že jsi se nedočkal odpovědi, mohl by jsi se třeba pak dozvědět zase nějaký blábol, podobně jako kdysi. Mě třeba pořád v duchu rozřechtávají teorie nedouka, které tu byly hlásány nedávno o tlumení a charakteristice MX Comp a nebo o fungování jistých tlumičů. (bohužel nebo bohudík – Odstraneno na pozadavek usera -) No ale abych nekřivdil, o rozdílu mezi 05 a 06 by snad mohl něco vědět, jako morfologicky vzato, ne funkčně!, šmankote, viz výše uvod mého fejetonu.

                                    0 0
            • Karaya  

              Ty jsi teda prudič…

              0 0
    • Martinson  

      Pořád stejně dobrá Maruš za pár šupů, vhodná pro váhy nad 95 kg. Porovnával jsem jen kousek novou 06 se svojí 04kou,byly obě stejně nafouklý. Působila trochu tvrdší, ale to je asi tím že byla úplně nová. Ve svý taky vozím trochu míň oleje. Na novou korunku nejde dát pořádně blaťák kvůli kšiltu dopředu. K diskuzi výše: Novou vidlici jsem kámošovi nerozebíral a odborník jsem rozený. :-)

      0 0
    • cabbage  

      mrkni do historie…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.