takze misto Lapierre jsem si vzal tuto Meridu. Muze byt?

54 nepřečtených
  • Lance

    takze to co je v nadpisu a do nej.dikes, bohuzel Lapierra mit nebudu
    Rám MATTS MFS SPORT PRO
    Vidlice ROCK SHOX, JUDY C 80MM
    Hlavové složení M OS TOWER
    Brzdové páky MAGURA, JULIE
    Brzda přední MAGURA, JULIE 180MM
    Brzda zadní MAGURA, JULIE 160MM
    Středové složení LP28
    Kliky s převodníky SHIMANO, M440 44/32/22
    Přehazovačka XT CONVENTIONAL
    Přesmykač DEORE
    Řazení DEORE RAPIDFIRE
    Kazeta CS-HG50–9
    Řídítka IKE, IKE LITE RISE
    Gripy/omotávka IKE, IKE LITE
    Představec IKE, IKE COMP
    Náboj přední SHIMANO, M475 DISC
    Náboj zadní SHIMANO, M475 DISC
    Ráfky ALEX, DISC PRO
    Dráty BLACK
    Plášť přední MAXXIS, IGNITOR 2.1
    Plášť zadní MAXXIS, DYNOMITE 2.1
    Pedály MTB ALLOY
    Sedlo IKE, IKE COMP
    Sedlovka IKE, IKE
    Počet rychlostí 27
    Velikosti 14,5/16/18/20/22/24
    Hmotnost 13,2 kg
    Nová cena 22 490 Kč
    Původní cena 27 490 Kč

    0 0
    • Jenda  

      skoda ze to nema odpruzenou vidlici:-)

      0 0
    • VencaV1  

      Uprimnou soustrast. :)

      0 0
      • chupas  

        to uz se ten ram zlomil?

        0 0
        •  

          jó, pláště to má dobrý.Ahoj

          0 0
        • VencaV1  

          Ja nevim, ale to samy si koupil kamarad a dobry jsou na tom snad jenom brzdy (zatim) a samozrejme prehazovacka XT. :)

          0 0
          • Lance  

            A s cim je nespokojeny? Pominme vidlu – na te mi nesejde, to co mam ted je snad jeste horsi, jinak ram? – stejny jak ostatni modely nebo? riditka,sedlov­ka,predstavec? staci mi bohate, razeni deore? pohoda pokud se neco vysere vymenim, furt to bude lepsi krok od toho kola co mam ted ne?
            Ja jsem ho zatim jeste nekoupil, pouze jsem to tak podal, protoze kdyby se tu objevil „Orca“, tak me zase zdrbe, ze furt neco resim a ze mam koupit kolo a jezdit a jezdit:)

            0 0
            • VencaV1  

              Me se nelibila akorat vidlice, ram a kola. :) Ale pokud ti nesejde na vidlici, tak uz asi na nicem ne? Takze Orca ma pravdu, bez do obchodu a rekni dejte mi jedno kolo za 25 tisic a porad to asi bude lepsi nez co mas ted. (i kdyz nevim co to je) :)

              0 0
    • Lister  

      mě to přijde drahý i po slevě, a ta vidlice ajajaj

      0 0
      • Lance  

        fakt drahy?

        0 0
        • hannawald  

          taky myslim, ze muzes koupit lip. Poradne projed NET. Co treba GT ID XC 4.0 ?

          www.kerda.cz/…_gt_2005.htm

          0 0
          • hannawald  

            no a pokud by Ti stacilo Mko, tak Zaskara expert 2005 tamtez (mozna i jinde, nevim)

            0 0
          • Jenda  

            no je fakt ze ten I-drive 4.0 lonskej model mi prijde skoro lepsi nez ta merida, samozrejme kila navic ale zase je to full, nebo ten 3.0 ale to uz je cenove jinde:-(

            0 0
            • hannawald  

              prave ze od ty Meridy se lisi asi o 0,4 kg, to mi neprijde jako moc zasadni – postupne muze upgradovat. Na strankach Sterby je test z cykloservisu a dopadl dobre..jiny verze (letosni) jsou testovany tusim v Pelotonu (da se nejit na bikecentrum.cz) – taky pozitivni recenze, takze to pruzeni vypada funkcni, ram prakticky stejny jak u topmodelu, postupnym upgradem se muze dostat uplne jinam. Kdyz si priplati, muze si dohodnout vymenu vidle za neco lehciho a ma tech pul kila dolu hned..

              0 0
              • Jenda  

                no koukam ze za 24 je tam Avalanche 0.0 tak to bych proti meride videl jako pokrok

                0 0
                • hannawald  

                  tak to je bez debat, jde o to, jestli mu staci Mko, pak muze volit mezi zavodnejsim Zaskarem a hravejsim a bytelnejsim Avalanche

                  0 0
    • MARIN  

      Nevim jestli zrovna tohle chces cist ale ZA TY PENIZE BYCH TO NIKDY NEKOUPIL

      0 0
    • orca  

      tak dlouho dědeček měnil až proměnil…:-)))

      0 0
    • Gorgov  

      nemuze

      0 0
    • Hnoj  

      Proč sis pro boha vzal nísto přenádherného lapieru, tendle tuctovej ****** kerej potkáš denně třikrát?

      0 0
    • Lance  

      No a co rikate na tohle:www.yogi.cz/akce.php?…, prip. tu nediscovou verzi?
      Ja uz fakt nevim, a jinak jak tu davate treba mariny apod. tak spousta znacek je v okoli nedostupna a jezdit pro kolo nekde se mi nechce. Chtel jsem kotouce, ale tak nevim no

      0 0
      • huncut  

        Ja bych jen upozornil, ze na cykloshop.cz maji ted moc zajimave slevy kol Ravo, napriklad Racing XC nevypada za tu cenu vubec spatne :)

        cykloshop.cz/ni­kita2/karta.php3?ID=5261

        Ja mit takovej rozpocet, tak bych ho bral.

        0 0
        • Lister  

          výbava hodně slušná, ale i tak bych si ho osobně nekoupil, nevidím důvod kupovat kolo s 80mm vidlici, masochismum nechávám jiným :o)

          0 0
          • Jenda  

            tak proti J3 na ty meride je to porad obrovsky pokrok:-) Lance tohle je moooc hezky kolo i kdyz nema kotouce:-)

            0 0
            • Lister  

              jo když to bereš takhle tak to jo, ale mohly tam dát aspoň RTWD verzi, tohle je fakt škoda, já vím, že je to XC kolo, ale i tam už je 100 standart

              0 0
              • Jenda  

                nevim presne ale jak jsem pochopil tak RTWD funguje v podstate jako U-Turn a ten mi prijde nic moc. Tady u ty vidle si aspon muze nastavit poradne tlat, ma to stelovatelnej utlum i kompresi z vnejsku. Navic kdyz se podivas na kolik spouste lidi chodi 100 vidle tak myslim ze pokud z toho dostane opravdu 80 mm tak to spatny nebude. Jo a myslim ze ta vidle je za 3000 prodejna tak si muze priplatit rozdil k ty meride a da tam peknou vidli. Skoda ze to nema ty kotuce ale ty avidy brzdi taky velmi pekne

                0 0
                • Lister  

                  mě chodí 120mm vidle celkem asi 122mm a to se počítá :o), jinak to kolo rozhodně neí špatný, pokud ho chce na chrcení a 80 mu nevadí tak je to v pohodě a zy ty prachy hodně dobrá volba.

                  0 0
                  • huncut  

                    Lance psal, ze na vidli zase tolik nehledi, a tahle navic nemusi byt tak spatna. 80 mm by klidne mohlo stacit, zalezi na tom jak jezdi. Ja tedka napriklad jezdim s pevnou a predstavte si to, ziju! :-))))))

                    0 0
                    • Lister  

                      já jsem jezdil pevnou 3 roky a představ si to – už nidky více :o)

                      0 0
                      • wroum  

                        takhle to je se vsim ruku v ruce s vyvojem. ja taky jezdil na HT, taky sem mel elastaky, kratkoprsty rukavice, pevnou vidli, bidon, galuskovej ventilek, bez helmy… no a nehodlam se k cemukoliv z toho vracet :-)

                        0 0
                        • Lister  

                          jo, jo, jen nevím co máš proti krátkoprstým rukavicím a galuskovým ventilkům – ty bych zase já nikdy neměnil.

                          0 0
                          • wroum  

                            s galuskacema je jenom srani a kdyz uz ho nafouknu tak ho pri odpojovani pumpicky zkurvim – urvu ten pojistnej srac a co se rukavic tyka, tak sem si zvyk na dlouhoprsty a nejak nevim proc bych mel nosit ty kratky, kdyz nechranej treba pred koprivama a ostruzinama a je v nich stejny teplo, ale to je o chuti kazdeho toho soudruha ze? :-)

                            0 0
        • filipes  

          Za ty prachy SUPER. Lepsi 80mm co chodi, nez 100 co nechodi – jde o to kolik a jak ten zdvih budes vyuzivat. Az ti prestane stacit 80, tak ti taky prestanou stacit 30mm nohy, ale to bych resil az a jestli to vubec nastane. Sel bych do toho.

          0 0
    • Lance  

      tak nakonec jsem to nevzal

      0 0
    • mastihuba  

      ty vole ty seš spamer :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.