• Tomcat_1

    Ahoj, nejak dozrava cas na koupi novyho ramu. Docela se mi zamlovaj Supy u U6, jen nejak poradne netusim co je to za slitinu :-( A nikde jsem jeji ciselny oznaceni spolehlive nenasel – nekdo tvrdi 6061, nekdo 7005…kecy, kecy :-) Je tu nejakej strojar co by to dokazal prokouknout? Dikec!

    0 0
    • Tomcat  

      Co než se koukat alchymistům pod pokličku, zajit ke kováři pro pořádnou ocel?

      0 0
    • enjoy  

      podle me nepoznas vubec nic.teda zadnej rozdil v tech slitinach. ps:jsem strojar a k otmuhle je mi to prd platny:-)

      0 0
      • black.horse  

        tak nějak, „obchodní značení“ s normama nesouvisí… ale jestli to u nich chodí jako ve škole, tak celej svět je z ČSN 11 500 nebo max 11 737 (na svařování) :-DDDD

        0 0
        • pepek  

          To ne, 90% všeho je z 11 109 !

          0 0
          • black.horse  

            tím sem narážel na trošku něco jiného… že prakticky celou střední a 2ročníky na vejšce se do výrobáků předepisuje furt jeden matroš… Jinak podle mě je celej z Roxoru, jen občas se do něj přisype uhlík a jiný blbůstky:-)

            0 0
        • enjoy  

          no jako po tom co me tam naucili jsem si mezi materialama v cykloprumyslu pripadal jak na jiny planete!to uz neni nastrojova ocel to nejlepsi na svete??:-O :-))

          0 0
      • Jogador  

        Já teda poznal, a to jsme přešel jen ze 7005 db na todle 6069 U6 nebo co to tam má za číslo, a rozdíl je znát, neřikám v jízdních vlastnostwch, ale ve váze a hlavne ve zvuku, je mnohem zvučnější, každej kamínek cinkutý o rám slyšim jako křapnutí a minulého rámu, zezačátku mě to dfost strašilo, už sem si zvykl…

        0 0
        • jecnak  

          To vsechno ovsem se slitinou vubec nesouvisi.

          0 0
        • Tomcat_1  

          A co se tyce treba meknuti, mas moznost srovnani?

          0 0
          • McBlacky  

            měknutí je závažný tak pro pár jedinců co jezděj profi… ty to rozhodně nepoznáš. Protože abys najel tolik aby ti vyměknul rám, by ti dřív upadly nohy…

            0 0
            • Tomcat_1  

              :-))) To jsem chtel slyset. Tady se meknuti dost probiralo a probira. Takze to muzu chapat tak, ze kdyz se Supem najedu rocne tak 4–5K, zivotnost pocitam 2–3 roky, muzu bejt v klidu? Doted jsem jezdil ocel, tak jsem takovyhle veci moc neresil. Jinak, my kandidati jsou pomerne dost rozdilny :-) Sup 920 Cube Acid Jamis Dakota …

              0 0
      • Tomcat_1  

        Mno jo, ja to jen zkousel :-) Svaret sice taky trosku umim, ale studoval jsem neco uplne mimo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.