• Miker biker

    čaues nemohl jsem si nevšimnout v posl. době,že na fotkách full odpruženejch kol vidím na šlapátkách SPD,nebo jiný ty ptákoviny. To jako lidi na tom skáčou a blbnou se zamknutejma nohama? Ď

    0 0
    • Twister  

      Ale ne, kdopak to k nám zase zavítal. Už mi to nepřijde ani vtipný.

      0 0
      • Miker biker  

        počkej jako vo co de ,já sem tady 1. den a myslím to naprosto vážně,pokud můj dotaz shledáváš opovrženíhodným,tak nevím proč,ale proti gustu žádnej dišputát :)

        0 0
        • Miker biker  

          mě jen prostě přijde,že kdybych skákal někde za skály nebo ze schodů ,tak chci mít jistotu že z toho kola taky v poho vyskočím a co vím,kámoši jezdí všichni v teniskách a jako ty kola s nášlapama sou všude a přitom jasný krosky

          0 0
          • Meesha  

            ja mam na slapatkach SPD protoze kdyz skocim z ty skaly, tak se pokousim na to kolo este dopadnout! No a kdyz se mi to nepovede, tak mi ty slapatka vypnou po prvnim kotrmelci a nemusim delat kotrmelce tri jako s nohama v klipsnach…

            0 0
            • cabbage  

              Ty skáčeš ze skal? no teda, to bych do tebe neřek, sem myslel že seš chrt:-)))

              0 0
              • Meesha  

                chtim DH… nekdo rikal ze cyklistika je jen jedna ne? Ikdyz momentalne mam nejvic nachrcino u ty televizni :-D

                0 0
        • Twister  

          Ok, nebudeme odrazovat nové členy. :) Záleži na tom, na co to je kolo. Full na free-ride a sjezd většinou nášlapy nemá, vozí se platformy.Proč, to ti neřeknu, protože nic takového neprovozuju. Biky na enduro a XC většinou nášlapy mají, kolo jezdce v technických pasážích líp poslouchá, nemusí se soustředit na to, aby se na něm udržel, šlapání je mnohem efektivnější.

          0 0
          • nakata  

            Twister: A videl si ty niekedy nejaky zjazdovy alebo freeridovy bike ked vravis ze nemaju SPDcka???

            0 0
            • tonda  

              Jezdim dh a je to tak 40% spd, 60% platformy. Každej si jezdí na co je zvyklej. Jenom snad na lávky a dirty je jasná výhoda mít placky, i když myslím že např. Adam Vágner je schopen s SPD na dirtu udělat supermana a ještě se před dopadem naklapnout (teda nevím jestli to byl přesně Adam, ale někdo z dh elity to umí).

              0 0
              • Enttee  

                to bych chtel videt!^^, uz vidim jak to tam v letu nacvakava!

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  To snad ani nejde, když občas vidím sebe, jak tlačím nohy do těch pedálů… :))

                  0 0
                  • dieegoo  

                    a máš při tom nacvakávání stejně nasranej výraz jak na tý fotce z obejváku? :D

                    0 0
                • libi  

                  Videl sem nofoota s SPDckama, typek se ve vzduchu vycvak a pri dopadu kdyz nohy vratil tak se mu to zase zacvaklo, sice jenom jedna noha, ale haksny mel na pedalech. ale hlava mi to nebere÷)

                  0 0
              • Manas  

                Ja jsem taky skakal nofoot s SPD :-) Jen jsem si na rozjezdu vycvak, dal no foot a vratil zpet. Kdyz prekousnes ten pocit ze nohy jsou trosicku jinde tak je to pohoda.

                0 0
          • Miker biker  

            no vidiš jak to de,dyž se chce :o) nic ve zlym a dik

            0 0
          • Radek Broz  

            Na zavodni sjezd maji naslapy temer vsichni.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.