• wroum

    Prosim poradte peknou trasu Praha Chodov – Nespeky tak kolem 50–60, 70…:-) Km, spis smerem na Ondrejov, Chocerady…protoze posazavskou jedem druhej den domu z Nespek. Silnicni vlozka jen v pripade absolutni nutnosti – nejsem kuryr.

    dik za kazdej tip kterej neznam.

    0 0
    • dalimil  

      V Nespekách moc dobře vařej :-) Z Mirovic bych jel po modré a před Popovicema odbočil a podle potoka až do Nespek… Říčany objet zadem okolo koupališť…

      0 0
      • wroum  

        dik a este dodam ze dobre varej pouze ve stary hospode, v ty hruze pres ulici sem mel uz nekolik konfliktu a nenecham tam uz ani korunu.

        0 0
        • enjoy  

          jsme meli v nespekach jeste nedavno chatu.. ta hospoda pres ulici..,nevim no,me prisli uzasne levni:-) a ty jses precijenom takovej konfliktni typ:-))

          0 0
          • wroum  

            my mame chajdu pod nespekama – jedna z poslednich chat pred Statkem na pravy strane reky po proudu. uplne nahore u lesa.

            ad ta hospoda: prodali mi reklamni (uplne cizi) sirky za 8 kc, prinesli mi pribor se zaschlejma zbytkama od predchoziho stravnika a ani po trech urgencich mi neprinesli novej, totalne tvrdej chleba k polivce a na muj dotaz jestli by nebylo neco mekciho mi ta pyca rekla ze sem moc narocnej a kdyz sem platil tak este mela kecy ze sem ji nenechal ani korunu. jo a nebylo to pri jedny navsteve, ale v prubehu nekolika navstev. proste Stara hospoda je super (obsluha, jidlo…) ale sem uz si nikdy nepudu ani pro ty zasrany sirky.

            konfliktni typ nejsem, vydrzim hodne, ale jak me nekdo nastartuje tak sem jak buldog :-)

            0 0
        • dalimil  

          to je jasný :-) já bych prostě vzal mapu a po lesňačkách naplánoval trasu. Já tam tím krajem jezdím se ženou a to jezdíme i po asfaltu :-( dobrý je sjezd z Stuhařova přes tábor ve Zvánovicích až na Propast (hospoda). po stré lesní asfaltce,podle mě lze i lesem a potom mezi chatama

          0 0
        • Páník  

          ale posledni dobou se ve Stary hospode nejak zmensujou porce a kdyz jsem si tam naposledy dal rizek,tak v nem moc masa nebylo…ale to prostredi je tam paradni a maj moc druhu pivka:)

          0 0
    • Honzas  

      asi bych zacinal (klasicky) podel Botice do Pruhonic, pak mezi nekde za Osnici na zlutou, po ni do Popovic. Dalo by se rovnou do Nespek, ale to by bylo tak jenom 40. Mozna ani ne. Tak bude lepsi nejak na Strancice, dal bych potreboval videt mapu. Vim ze vede hocela hezka turisticka znacka z Mnichovic na Ondrejov.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse