• MF

    Vedel by niekto poradit dobre trasy v okoli Kremnice? Radi by sme podnikli par dnove jazdenie v tejto lokalite. Uvitam aj rady ohladne ubytovania a vsetkoho dalsieho. Dik

    0 0
    • Bohus  

      Iba raz som tade šiel počas cyklotúry, takže trasy tam nepoznám. Ale odporúčam ubytovanie na Skalke (www.skalky.sk/…tovanie.html ). Je tam pekne.

      0 0
    • lendl  

      Z Kremnice mozes ist na juh, tam je tusim Vtacnik, ale to moc nepoznam. Mozem ti poradit smer na sever do Kremnickych vrchov. Tam mozes vyuzit trasu bielej stopy, ktora je dobre zjazdna, zjazdny je aj usek Krahule Skalka hore aj dole, zjazdny je aj hlavny hreben od Skalky po Flochovu, s tym, ze miestami vyuzivas trasu bielej stopy. S Flochovej mas pekny dlhy zjazd do Cremosneho. Smerom na druhu stranu je dost divoky zjazd z Kordickeho sedla do Kordik (tusim zlta) a tvrdy vyslap je od chaty Tajov na hreben (tiez tusim zlta). Podla mapy si tu nejako daj dohromady.

      0 0
      • MF  

        Dik za rady. Celkom sa dost zisli. Problem je kusok v tom, ze trasy su dost zle zjazdne. Su neudrziavane a bodliaky vyse hlavy kombinovane so zihlavou su na dennom poriadku. Miestami sa tiez vybujacili lesaci. Ako super usek hodnotim Krahule-Skalka po cervenej. Fakt nadherna trasa.

        Chcel by som ale upozornit na problemy tohto regionu. Konkretne sme mali problem s ubytovanim, kde bolo po nasom prichode vsetko inak (strava, objednane ubytovanie, cena …) Jedna sa konkretne o penzion Soler (Kremnica). Tu ma uz neuvidia. No a co je fakt prekvapive, ze sa tu neda nikde najest. V nedelu na obed nas aj v hoteli vysmiali ze v nedelu nevaria. No mam obavu ze takymto pristupom si moc turistov neziskaju. Za tento vikend stratili urcite 4, ktori sa sem uz viac nepohrnu.

        0 0
    • gresap  

      chalani hľadám ubytko v kremnici, nemusí to byť nejaká najlacnejšia ubytovňa, skôr taký príjemný hotel kde sa budem dobre cítiť

      http://hotely-na-slovensku.sk/…-v-kremnici/ – tu radia hotel golf, boli ste tam už niekto? vedeli by ste poradiť niečo dobré? budem rád ak napíšete sem alebo na mail lsb26@azet.sk .. dikes!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.