• maly bob

    chtel bych se zeptat na vase zkusenosti nebo nazory jestli je lepsi sram x.7 nebo shimano lx pripadne co vyjde levneji

    0 0
    • kurýr na bajku  

      X.7 je jasná volba, malý bobe.

      0 0
    • maly bob  

      v cem je lepsi a proc

      0 0
    • Lister  

      Bral bych Sram v jakékoliv podobě :o) Nemůžu přímo porovnat, měl jsem předtím deore, o životnosti toho taky zatím moc říct nemůžu, páč mám X-7 asi 14 dní, ale prostě mě to chytlo – páčky jsou super a mají perfektní tuhý a krátký chod – teda aspoň ta na přehazku. Na smyk je chod delší než Shimano – to je pravda, asi zatím jediná nevýhoda co jsem zjistil. Ale celkově mě to sedí mnohem víc než RF id Shim.

      0 0
    • Páník  

      rozhodne X-7,rekl bych, ze je i lepsi nez XT

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      Sram

      0 0
    • black.horse  

      a ještě jednou Sram…

      0 0
    • Gatier  

      shimano

      0 0
    • maly bob  

      stejne to vidim na shimano protoze sem nasel v akci lx radici i brzdove za 1700

      0 0
    • maly bob  

      a pokud nekdo mate tip na nejakou vidlici do 4000 tak plz napiste sem zmaten a vubec nevim co koupit

      0 0
      • jaski  

        pyco

        0 0
      • Gatier  

        nieco jazdene v dobrom stave. alebo ocelovu :)

        0 0
      • jaski  

        dobre.J3 je fakt super vidla jezdim ji uz asi 8 let a mozna lepsi nez fox apod.tlumeni je uplne super na tyhle vidli a da se predelat i na zdvih 200 a protoze ma super tenky nohy tak je super lehka ale zase tuha takze klidne tam muzes dat i kotouc 280mm.proste ber J3 a nic jionbyho.fakt skvela vidle.

        0 0
        • maly bob  

          pravdepodobne mas starou j3 ?? nebo novou tak asi byhc ji bral protoze za tu cenu lock tlumeni a nastaveni 125mm je pecka

          0 0
          • jaski  

            megalol:DDDDDDD ne ja mam starou J3 asi 10 let ale je to prototyp roku 2012 protoze ty J3 se zacaly delat asi minulej rok myslim.

            0 0
            • maly bob  

              takze mas tu novou jezis zmatek

              0 0
              • Gatier  

                on si z tebe dela pycu rebo :-)

                0 0
              • jaski  

                ne prosimte nech me prosiiiiiim budu uz hodnej

                hele zkus si precist co sem psal o kousek vejs a sezen si vsechny thready co si tady udelal za posledni tejden a precti si je a pak mi zkus odpovedet jestli to co sem psal ted jestli muzu myslet vazne…

                jinak napoveda:nikdy sem J3 nejezdil a jezdit nebudu protoze mam blacka a zatim fakt menit nechci.kdyby si misto zakladani threadu cet inzeraty na netu tak zjistis ze nekdo prodaval blacka spv za 4litry!!!!

                0 0
      • kurýr na bajku  

        Si došetři pár stovek a kup si TORU, lépe nepořídíš.

        0 0
    • maly bob  

      na rebu nemam vole rek sem do 4000 kdyz mi sezenes rebu v dobrem stavu za 4000 a na vcka tak mozna

      0 0
    • maly bob  

      ja sem prosel plnou prdel bazaru ale blacka za 4 sem envidel tak dik kupuju axela

      0 0
    • cabbage  

      teď si pomalu zvykám na páčky od sramu(asi 300km) a jsou v pohodě, líp se ovládaj nez RF, ale dost často si ve sjezdu omylem přeřadim:-/ GS nic nenahradí…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Muhehe. Kdyz si u pacek radis omylem, co jsi delal s GS? :-D

        0 0
        • cabbage  

          no právě že tam nic nepřekáží, zase na přeřazení si přehmatávám(ale to dělám i bez řazení:) holt mi ty páčky poblíž gripu překážej…

          0 0
    • Rolei  

      Nejlepší je půjčit si kolo s tím co nemáš a vyzkoušet. S RF sice musím pouštět brzdy coš mě štve, ale co nadělám, páčky od sramu mi nesedly a stačilo mi na tento poznatek hodinu se s nima projet.

      0 0
    • enjoy  

      at si kazdy vyhodi penize za co chce.ja uz bych je za triggery nevyhodil.natoz gripshifty s mikroindexem na presmykaci..takovej fajnsmekr fakt nejsem.

      0 0
    • vlk  

      no jen nevím proč srovnáváš X7 s lx.většinou se srovnávají komponenty ve stejných cenových relací tedy X7 a XT. a jak x7 tak XT řadí velice dobře.Já mám rád inverzní a Shimano páčjky a tak volím xt.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No protože SRAM to má tak seřazený. Taky nesrovnáváš X.9 a XTR.

        0 0
        • vlk  

          Ale jaké seřazení.Nikdy nikdo netvrdil nic o rovnosti sad.nikdy nevydalo shimano ani sram žádnou porovnávací tabulku.To si tu jen my tak srovnáváme.A mě osobně vždy přijde logištější porovnávat věci podle cenové hladiny.Prostě co za své peníze mohu dostat a co je z toho nejlepší.

          0 0
    • Veeteck  

      Chtel bych jenom vyvratit mytus kolem X7, zadnej zazrak to neni. Tata to ma uz treti sezonu, najeto cca 12000km. Ze zacatku to byla parada, ted nechodi nijak zazracne, prehazka ma vakl, uz to je i docela problem sestelovat. Kdybych se ted znovu rozhodovat, co tam dam, zvolil bych packy LX a starou XT prehazku s normalnim chodem. Cenove ± stejne.

      0 0
      • TinkTink  

        To je fajn…mne nevydrzela X.7 prehazka ani polovinu a s vaklem jako krava vletela do dratu…ted vozim 105tku 2006 a jsem spokojenej :)

        0 0
    • jecnak  

      Kdyz jsem videl jak vypadaj sramy prehazky po sezone zavodniho pouzivani, tak me presla chut. O zlomenych carbon voditkach X.0 ani nemluvim. Zustanu si v klidu u RF a silnicnich prehazovacek.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Protože tomu nerozumíš a nikdo z B-F tomu nerozumí, teda krom mně. Kdo tomu rozumí, tak vozí DUROLUX ;-)

        0 0
    • wroum  

      k LX sem se este nesnizil, ale mam XT i X7. X7 radi rychlejc a mozna i lip, coz ale muze byt tim ze je narozdil od XT novy. XT je zas bytelnejsi a IMHO hezci. oboje ovladam pouze palcem. U X7 se mi podarilo prijit o packu co se s ni radi vzadu dolu. ani moc prace to nedalo – v podstate ani nevim cim a jak se mi to podarilo :-/ nahradni dily neexistujou…a packy se prodavaj jen v paru…

      secteno a podtrzeno to je uplne fuk co vyberes, oboje funguje rovnocenne :-)

      0 0
      • file  

        Jojo, taky myslim ze je to uplne jedno. Ja mam na kole sedm let stare Alivio a krome sem tam drobneho sestelovani sem nikdy nemel problem :) Pritelkyne ma kompletni vybavu STX a take zadny problem, naopak na ni neda dopustit. Ale ani Sramu bych se nebal, vsude jsou o nem jen pozitivni reakce, ono to vzdycky nejak radit bude, jsou asi dulezitejsi veci :)

        0 0
    • tomas tt  

      ja mam sram7 radenie Gripshift+prehadz okolo4–5rokov.Za tu cenu nie je nic lepsie. Skus rozobrat sramacke radenie-Gripshift. Prekvapi ta genialna jednoduchost /od amikov by som to necakal/.Rozober Shimano-to je ako hodinky, jemna mechanika, no otras! Prehadz Sram ma lepsi chod,je presnejsi a rychlejsi, navyse bovden ide priamo a netvori trapny obluk ako pri vsetkych shimanach. Volakedy mal Sram na stranke WE DON'T MAKE A FISHING EQUIPMENT!

      0 0
      • Lister  

        Jo jo, to byla ještě klasika :o). Stará dobrá řada 7.0 byla spolu s geniálním a krásným STX patří rozhodně mezi ot nejpovedenější co se na bajk zatím vyrobilo :o)

        0 0
      • kovar  

        to je sice všechno pěkné, ale když se s GS někomu blbě řadí… (tak je mi celá ta geniální jednoduchost na h… )

        0 0
      • kurýr na bajku  

        To s těma prutama je good :-P

        0 0
    • Gorgov  

      sram

      0 0
    • TinkTink  

      Dualy XT :)…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.