• MiD

    Zdarec!

    Tak sem se definitivne rozhodl, ze koupim nove kolo. Rozhodl sem se pro crossa. Ale tak nejak si nemuzu furt vybrat.

    Docela se mi libi treba Superior RX 620. Jaky je vas nazor na tohle? Je to maximalni cena kterou do toho muzu dat. Nebo mate jine navrhy? Rad bych ale aby to melo uzamykatelnou vidlici.

    Moc diky za odpovedi! (docela to „specha“)

    0 0
    • MiD  

      A taky sem se jeste dival, ze docela pekna kola jsou:

      MERIDA CROSSWAY 8700SX APACHE Kolla 2005 MERIDA CROSSWAY 8700–06 RAVO Durango GHOST CROSS 1800

      Diky za nazory!

      0 0
      • kurýr na bajku  

        GHOST je dobrej, ale chtělo by to zamířit alespoň o model výše !

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Pokud ti ovšem de o to nejlepší co za svoje prachy můžeš dostat, pak je to jednoznačně APACHE WAKITA 05. Tady jí maj asi za 13,9 www.bike4u.cz

          0 0
          • MiD  

            Jo, prave wakitka je super, ale mam strach jestli je to uz s dani, neni to tam tak jisty. Taky problem – kamos ma taky wakitu, tak je asi blby mit stejny kolo… Skoro to mozna dopadne na wakitu nebo kolla. Prece jenom bych rekl, ze co se tyce vybavy vedou, ze? A APACHE neni tak strasna znacka, ne?

            0 0
          • MiD  

            A co treba jeste:

            Acstar Europe Sx APACHE KOLLA 2006

            …je to dilema! Libijou se mi i jiny znacky, takze prave nevim…

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Ta Wakita nemá konkurenci. Neexistuje lepší kombinace cena/výkon. Nemá cenu se zabývat jinejma značkama.

              0 0
          • kurýr na bajku  

            Kecám kraviny. Wakitu maj na www.bike4you.cz za 13,9 ale maj už jen 21,5.

            0 0
            • MiD  

              No, tak pokud je to s tou Wakitou pravda, tak super!

              A tech 13,9 je fakt uz s dani? To ze je to 21,5 by nemelo vadit – kamos ju ma taky a sme skoro stejne vysoci (cca 185cm), to muze byt 21,5, ne?

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Na eshopech je většinou všechno s daní, ale todle je určitě s daní, protože se to dá spočítat podle toho kolik ti tam píšou žes ušetřil. Jinak u crossa bych doporučil spíš větší než menší velikost, takže je to OK.

                Na obrázku (pokud se uloží) Spešl za 16 kolíků, kterej se sice výbavou s Wakitou nemůže měřit, ale zas je to značka, kterou vybíráš srdcem a ne rozumem.

                0 0
    • easyrider  

      muj typ – GT nomad – mám v garáži dva kousky, už jsem i testoval a za ty prachy je to velmi pěkně udělaný i osazený…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.