Fox Vanila R nebo RS Relevation 426???

18 nepřečtených
  • Black raider

    Dobrej den chtěl bych se zeptat na váš názor na vodlice FOX konkrétně uvažuji o Fox Vanila R nebo RS Relevation 426 tak jestli by bylo možný srovnání no a co by jste mi doporučily víc se mi zamlouvá ten FOX. Jo a jezdím XC mám ± 80 kilo

    0 0
    • vratan  

      s vannilou by malo byt potencialne menej problemov, je o nieco citlivejsia a pravdepodobne znesie trochu tvrdsie zachadzanie ako RVL. ale napriek tomu si myslim ze lepsie volba je RVL. siroke moznosti nastavenia v porovnani s vannilou R su velkou vyhodou. vannila R sa velmi ponara pri brzdeni – toto odstranuje az RLC ktora uz je cenovo zase vyssie. ked k tomu priratam problemy foxu s puzdrami, drahy vynuteny zarucny servis, nepride mi vannila R ako nejaka extra vyhra. naopak RVL sa da zohnat za velmi dobru cenu…

      0 0
    • wroum  

      me se libej obe, ale sel bych do foxe abych byl vic in. ta vidle je proste cool. revelation je zas vic trendy, tak ted nevim. :-)

      BTW: obe chodej fakt pekne a obe sou na tom dost podobne co se tyka hmotnosti, RVL ma vic moznosti nastaveni, coz muze ale taky nemusi byt vyhoda. doporucuju vyzkouset :-)

      0 0
    • wroum  

      me se libej obe, ale sel bych do foxe abych byl vic in. ta vidle je proste cool. revelation je zas vic trendy, tak ted nevim. :-)

      BTW: obe chodej fakt pekne a obe sou na tom dost podobne co se tyka hmotnosti, RVL ma vic moznosti nastaveni, coz muze ale taky nemusi byt vyhoda. doporucuju vyzkouset :-)

      0 0
    • JMT  

      jesli chces jezdit tak rs, jesli masirovat tak foxe, mam foxe a koupil bych uz asi spis rs (na moji vidli se nako lepi smula…)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.