Jakou mate letosni bilanci much?

37 nepřečtených
  • Roma

    Ja se letos dostavam k cislu 5.Myslim tim ty male ne masarky :-)).Loni mi jedna vletela pod vicko nevim jak se ji to podarilo.V noci jsem nespal a rano jsem myslel ze probehnu zdi.Skoncil jsem v sobotu na ocni pohotovosti.

    Anketa: Kolik jste jich letos spolkli-y? :-)

    0-5
    22x
    61%
    2x
    6%
    9x
    25%
    0 0
    • cabbage  

      člověče, letos nic. zase sebou musim vozit tyčinky;-(

      0 0
    • Jirik123  

      od ty doby co se mi nakej brouk zakous do oka, ze mi ho musel doktor vyndat pinzetou, vozim bryle a nemam problem:-)

      0 0
    • ydaho  

      tak zatim ani jedna do voka, spolknutý nepočítám :)

      0 0
    • pepek  

      Zkus brejle, milý Jíro, zkus brejle.

      0 0
      • -Alan-  

        Brejle pomáhají na mouchy. Bylo to první, co jsem si pořídil, jak jsem začal jezdit vážně. Sledování krajiny zpod přmhouřených víček už teď přenechvám hrdinům Karla Maye. Ale přiblblý mšice a drobnohmyz se dostanou i pod ně. Většinou je stihnu sundat a vyklepat a naštěstí mi mezitím nikdy nic do oka nevlítlo. Samy se zpod brýlí ale nedostanou a blbě lezou před okem a znervózňují. Ucho a pusu chránit nejde, u té pusy snad jen nemluvit a přimknout rty na celou dobu jízdy. Když si vezmu, jaký blbosti jsou napsaný v návodech k mikrovlnkám, tak se divím, že u mýho bajku nebylo upozornění, že výrobce se nezaručuje za škody vzniklé střetem s hmyzem.

        0 0
    • Pekáček  

      Jsou všude, hlavně podél cest a číhají na cyklisty. Foceno v úterý ve VVP Libavá, kdo nevěří ať tam běží.

      0 0
      • ydaho  

        To mi připomíná – jednou sem vyjel na biku na Ranou (kamarád letec) a tam se snad mouchy roděj, neuvěřitelný hejno

        0 0
        • pos3k  

          Jaky jsi mel prevod? :-) je to kopec na ktery si brousim zuby uz nejaky rok (bohuzel zdravi neslouzi a je stale v poradniku)

          0 0
          • ydaho  

            kašpárka a posledních cca 20 m (proč to nepřiznat)sem se prošel :)

            moc kamení a solidní sklon…

            ale sjezd až dolu na parkoviště paráda!!

            0 0
            • pos3k  

              takze 22×32 ci 22×34 ? no te pasaze se bojim bojim, ale rikam si, ze kam vyjede auto tam bike musi taky :-) jinak gratulace

              0 0
              • ydaho  

                22×32…myslim, že tak 100 m pod vrchol to dá každej, pak se to trošku zvedne :)

                0 0
    • kurýr na bajku  

      Se vyplatí vozit ssebou zrcátko. Jen upozorňuju, že vlastní fotka je k ničemu, protože na tý ta moucha není vidět.

      0 0
    • Vojtas  

      od ty doby co mi naka mrcha mala vletela do oka kdyz se ke me zezadu blizil na hlavni kamion ze me bude predjizdet na ulici kde kanaly nejsou zrovna nejlip udelany, takovy trosku propadly, tak ze jako nic moc, vozim brejle.A nevim jak vy ale ja naprosto automaticky zavru oko, a kdyz se mi povede zavrit jen to „napadeny“ tak vetsinou to je takova bolest ze mi slzi i to druhy a stejne vidim kulovy. ten pocit kdyz sem jel ke kanalu po boku s kamionem a skoro nevidel na cestu byl dost neprijemnej, bylo to z kopce, tak ze na tachaku tak 40, a to chvilku trva nez zastavim, fakt bych to nikomu nepral. A kdyz si je nahodou nevezmu tak se mi to vymsti jako ve sjezdu mezi stromama po korenech, taky nic moc.Tak ze uz je vozim furt, a uz se mi jich na nich dost rozplaclo. A na to ze pomerne casto jezdim s otevrenou pusou sem jich letos este moc „nesnedl“, ale moc mi teda nechutnaj.

      0 0
    • Šlapátor  

      Mě teda mucha vždycky a neomylně vletí do pusy, pokud má obzvlášť vydařenej den, tak pěkně rovnou do krku. BTW: je normální při bajkování permanentně pootevřená pusa nebo je to jenom můj problém a dá se to léčit :-) ?

      0 0
      • ydaho  

        jasný, dejchej jenom nosem :)

        0 0
      • grizzlik  

        je to zcela normalni :) po tom co sem dvakrat lezel s anginou nebo nakym takovym svinstvem tak uz si to dost hlidam abych dejchal nosel a vyfukoval tim otvorem pod nosem.. ale mouchy tak ochutnavam ale vzdycky stihnu vyplivnout, nastesti..

        0 0
    • Darkson  

      jj, nejlepší je to večer v létě podél vody(berounka, vltava), když zajde slunce. to pak dejchám jen nosem a koukám pod sebe a za sebe:-)))

      0 0
      • fousek  

        me se obcas stane ze vjedu do stada a hned se mi snizi rychlost o par km/h:-)

        0 0
    • Blade  

      Muj rekord je 4 mouchy behem jedne vyjizdky…pokud to takhle pujde dal, asi prestanu vozit energeticky tycinky :-D

      0 0
    • Radim_2  

      A co ovádi, komáři a jiný svině kousavý. Mažete se nějákym repelentem nebo jste tak rychlí, že jim ujíždíte.

      0 0
      • Blade  

        Presne tak, musis jim ujet :-)

        0 0
      • Vrci  

        někde jsem slyšel, že komár není schopen přistát na cyklistovy, který se pohybuje rychleji než 18 km/hod.

        0 0
    • Vrci  

      Leto nic, ale po jedné vyjíždce jsem se vrátil s praskými brýlemi (kamínek nebo brouček)

      0 0
    • RUR  

      Letos nic moc, cca 3, nebo4 ks. Mouchy mohou být ovšem daleko nebezpečnější. Před nějakým rokem nejmenovaný účastník tohoto fóra, překvapen náhlou přítomností hmyzu v průdušnici poměrně pěkně sestřelil človíka, který jel vedle něj, protože se přestal soustředit na ovládání posunovadla a jal se masařku příliš intenzivně vychrchlávat.

      0 0
      • james11  

        kolik mohou mít mouchy v sobě proteinů? nedalo by se to využít jako zdroj energie při maratonu? :-D

        0 0
    • james11  

      ale zblízka jsou hnusné, blééé :-(

      0 0
    • sis  

      nedavno kdyz jsem projel takovym hejnem s otevrenou kusnou (vydychaval jsem kopec) tak jsem si pripadal jak velryba kdyz zere ten plankton. fakt chutovka:-/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.