Cesta podél Kocáby Štěchovice -> N.Knín

15 nepřečtených
  • Mirda

    Zdravíčko! Neznáte někdo aktuální stav této trasy – bláto, hloubka brodů atd.., jedu tam zítra, nikdy jsem tam ještě nejel. Díky

    0 0
    • wroum  

      IMHO lepsi je to jet obracene. jel sem to asi pred 14 dnama. brody byly standardni (maximalne kousek nad nabu :-) a bahna minimum. myslim ze to bude uplne v pohode.

      0 0
      • wroum  

        jo este dodam proc je lepsi jet obracene. je to z kopce a ve Stechovicich nechavam auto a protoze je pod moji uroven ty brody objizdet, tak u auta vyzdimu veci a vemu si vsechno suchy:-)

        0 0
        • Mirda  

          Díky, jedem z Prahy směrem na Orlík, tak musíme tímto směrem.

          0 0
        • PS  

          Jaky delas ze stechovic okruh? Hledam tam zrovna neco aby sem se maximalne vyhnul silnici. Napis kdyztak prosim barvy tur.znaceni a nejake vesnice jako zachytne body. Diky.

          0 0
          • dalimil  

            já to občas jezdím z Jesenice,Psá­ry,Záhořanské údolí,Davle po silnici Štěchovice,okolo Kocáby na Nový Knín,přejet dálnici u Voznice,nahoru na Hřebeny a potom dle nálady lesem,vyjedu ve Všenorech a přes Černošice,Zbras­lav,Točnou a Hodkovice domů.Spousta hospod,paráda…

            0 0
    • Frankie  

      Kolem Stechvic a Slap muzu doporucit trasu viz obrazek (fotka nic moc, ja vim…)…

      Vyzdvihl bych cast po cerveny z Cimy na Ostry vrch, prejezd Zivohostskyho mostu, tvrz Nedvezi, vyjezd a sjezd po modry na/z Rabyne dolu k hrazi, hraz Slapy, vyjezd a sjezd na/z nadrze Homole.

      Spousta variaci mozna.

      Cago

      FV

      0 0
      • dalimil  

        to se ale připravíš o nejhezčí místo na trase,viz foto,sekce ostatní :-)

        0 0
      • vt  

        Dobra trasa, jen je skoda, ze z Kocaby sjedes pred nejhezci pasazi.

        0 0
        • Frankie  

          To vite, neco za neco :)) nemuzu objet na jeden zatah cely Cechy :))

          To Dalimil: clovece, nikdy jsem tam nejel na kole, jen tuhle zimu jsme to sli ve snehu z N.Knina do Stechovic, ale tak nejak jsem to udoli, az na nektery useky, cekal hezci, a nemyslim, ze to bylo tim snehem. Asi mne deptaly ty cerny skladky u kazdy vesnice a mezi chatovyma osadama…

          Ta fotka je nekde z Lecice, jak je tam nekde ten umely „vodopad“ pred tim rybnikem??

          FV

          0 0
          • dalimil  

            jako záhořanský je určitě hezčí, ale i tohle má svoje kouzlo… v zimě je hezky snad jenom na horách nebo v hospodě :-)

            já tak chodim na podzim,když je barevno a to je tam moc pěkne…

            ta fotka je u Malé Lečice,jestli je umělý,to nevim, ale je to tam super

            0 0
      • Mamut  

        Pekny usek je vpravo hore na obrazku. Zlta medzi Trebsinem a Pexovym Luhem.

        0 0
        • Honzas  

          jojo, ta je fajn. jel tam teď někdyněkdo ? když jsem ji jel loni, tak kus hned za třebsínem (sjedou se serpentinky k potoku, ten se přejede a pak se jede kus přes paseku) přes tu paseku byl zarostlej až nesjízdnej. jak to tam vypadá teď?

          0 0
          • Mamut  

            Bol som tam pred 10 dnami. Vsetko je prejazdne ok, ale zmenilo sa znacenie. Zlta znacka po vyjazde z tej paseky vedie po sotolinovej ceste, ale velmi skoro ostro toci dolava a po rovnomernom stupani celu oblast obchadza. Stara zlta znacka viedla okolo tej osadya potom s odbockou na vyhliadku Maj. To vsetko je uz v cudu.

            0 0
            • Mamut  

              Na obrazku od Frankyho to vidno. Zlta znacka z Trebsina na juh, po 2km vedie vedla osady, tak tam zlta odbocuje prudko dolava na ciarkovanu lesnu cestu, ktora vedie okolo napisu Mars na mape a az pred Teletinom sa spaja s povodnou zltou.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.