• Šemík1

    A opět si zarejpu :-))Když už karbon, tak kteří výrobci jsou podle vás zárukou kvality?

    0 0
    • kungpao  

      Scott

      0 0
    • Gatier  

      columbus

      0 0
    • dada  

      mostecká uhelná

      0 0
    • Jarda  

      Easton

      0 0
    • cabbage  

      ti co dělaj podložky pod představec;)

      0 0
    • wroum  

      Berkley, Abu, Sportex

      0 0
    • zac  

      Ritchey WCS

      0 0
    • rtw  

      GASS, dávali jsme testovat sedlovku a vydržela 700 kg.

      0 0
      • enjoy  

        a je nejake srovnani? nevim na kolik je to tak neuveritelny.ja taky neveril ze odtlacim nohama 260 kilo.

        0 0
        • lubos  

          Jenom ? Ale je to jinak silena zatez na kolena.

          0 0
          • enjoy  

            tak vim ze malo to neni:-).a naposledy to je tak 4 roky,co jsem to zkousel,to jsem jeste nebyl trenovanej sportovec.ted by to bylo vic.. :-))

            0 0
            • lubos  

              Hmm. Neumim posoudit. Jakoze jsem to dal taky, vic neslo, pac nebyla na stroji uz vetsi zatez :) Ale to co jsem citil, ze delaji kolena me bohate stacilo na to abych to uz nechtel zkusit. Svaly na nohou by klidne odtlacili mozna i 400kg, ale kolena ne.

              0 0
      • lubos  

        Hm. Jenomze neni 700kg jako 700kg. Pac, kdyz povesis na sedlovku 70kg a zpomalis z 36km/h na 0 behem jedne sec., tak na sedlovce vyvines tihu 700kg. No, a pak podle pakoveho pomeru. No proste 700kg jeste nic neznamena. Pak jeste staticke a dynamicke zatizeni … sice karbon by to vydrzet mel, ale taky asi neni karbon jako karbon. Sice tady placam ponekud malinko nesmysly, ale jsem jenom chtel poukazat na hlubsi pohled.

        0 0
        • zirecek  

          Tak tak. Když jedu v terénu a dosednu tvrdě na sedlo se svými 82kg, 400 mm sedlovce s poměrně posunutým sedlem směrem dozadu, tak to zatížení vyjádřené váhou bude asi pekelné. Tyhle udávané veličiny jsou statické, což je dost zavádějící. Podobně u vidlic – k čemu je měření průběhu charakteristiky pružení/tlumení, když v reálu při dynamickém zatěžovaní a kombinací různých stavů, podmínek je charakteristika dost jiná než křivka pružení při kvazistatickém zatěžování.

          0 0
          • Gatier  

            ty dosadas pri skokoch na sedlo? uff :)

            0 0
            • lubos  

              Ti co jezdi pevnou vidlu nejsou obycejni smrtelnici :)

              0 0
          • lubos  

            Presne. Typickej priklad je moje bombera. Krivka statickeho zatizeni je takove, ze by ji nechtel ani majitel netuneneho suntoura :) Zato v terenu chodi lip nez Reba :). Nj, akorat, ze s ni mam porad problem s unikem vzduchu. Chjo:(

            0 0
            • Gatier  

              kde ti unika?

              0 0
              • Gatier  

                vlastne asi nevies ma napada :)

                0 0
              • lubos  

                No, loni byla v pohode, jsem vymenil ventilky a tak. Ale pak pri rozborce jsem si pokaslal negativku (nedrzela vzduch). No a ted kdyz mam Rebu v servisu, tak jsem ji nahodil zpatky. Mam totiz novou negativku. No , jenomze ted mi zas nedrzi vzduch pozitivni komora (taky nova zatka) (ta komora, ve ktere je negativka). A zatim nevim kde to unika. Ani pod vodou jsem to nenasel. No tak jsem nafoukal druhou na dvounasobek a i kdyz mi to zvedlo progresivitu,tak alespon nejezdim na 4cm zdvihu :P Nu coz. Ale i presto, ze prubeh pruzeni v terenu ma lepsi, tak se vratim (az bude) k Rebe.

                0 0
        • rtw  

          To chapu, ze takhle placnuto to nic moc neznaci,ale pri testovani zkoumali ruzny zatizeni a navic to jenom naprasklo, takze ani nehrozil uraz. Spis mi slo o to, ze smahem rict carbon never more je taky dost povrchni reseni:-)

          0 0
    • Vrci  

      Mizuno

      0 0
    • Gorgov  

      Ritchey

      0 0
    • yetti  

      LOOK

      0 0
    • Gatier  

      karbon az po hrob :-)

      0 0
    • Venda  

      Giant taky umí

      0 0
    • Veeteck  

      Kovařík

      Zacali ted karbon delat nove, vcera jsem se na to byl mrknout, provedli me a udelali exkurzi. Co jsem videl, tak bych tomu veril… Moc pekny stoje, cena taky neni uplne spatna na to, ze je to handmade.

      0 0
    • Lowrider  

      Trek…ať žije NASA :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.