• Tech.ich

    Zdravim vas!!! Chtel bych se vas zeptat. Je mi 19 let a jakoze silne uvazuju, ze bych se dal bud na freeride a nebo na downhill. Jakoze, jsem z Třince (je to blizko beskyd) takze podminky tadyk mame slusne. jen me zajima jestli na to nejsem moc stary, kdyz bych zacal tedka jezdit??? A co si myslite vy?? Na co bych se mel preferovat??? Dik za kladnou dopoved CEST ALL

    0 0
    • ddd - andy  

      No a v kolika si myslis, ze jsi mel zacit, kdyz si v 19ti pripadas starej?

      0 0
    • McBlacky  

      seš starej, to už je na pytel. ted už jedině silnička :)

      myslím že 19 je dobrej věk, už to nebudeš posílat tak bezhlavě a kosti ještě pořád dobře srůstaj :)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        i na silnici už je v 19ti pozdě, teď už jedině treking…

        0 0
      • Vrci  

        právě na silnici a XC je pozdě – v prvním kopci by ho v tomhle věku schvátil infarkt. DH kolo, dobrý brzdy a permanentka na lanovku – bezpečná volba pro staré a líné kardiaky, kteří se chtějí věnovat kolu.

        0 0
        • pepino  

          Správně.Každý důchodce lanovku a DH kolo bez brzd zdarma!:-) Mně se to blíží:-)

          0 0
        • goofy  

          Jeli jste uz nekdy nekdo z vas z kopce? Ja dolu vdycky dojedu tak zriceny, jak bych letel na krev 400 metru. Myslim ze zrovna na srdecni zalezitosti to neni to prave… :o)

          0 0
        • hanz  

          je vidět že si ještě nikdy nejel DH..možná z kopce si jel ale rozhodně si nejel sjezd.

          0 0
          • Vrci  

            Ano, sjezd jsem nejel. Vím, že je náročný jak na techniku tak na fyzičku. Jenže, když ti při něm dojde, tak se dolu do cíle (k autu) už nejak na brzdách skulíš. Jenže když ti dojde 80 km od auta v údolí, kde je na obou stranách pěkná dlouhá stojka, tak tě čeká smrt hladem, umrznutí nebo aspoň dlouhá procházka.

            0 0
            • goofy  

              Kdyz ti dojde sila pri sjezdu, tak bud zastavis, nebo to rozstrelis o nejblizsi strom…

              0 0
              • Vrci  

                To ti dojdou síly najednou jako když utne? To snad ne. Já o tom vim prd, ale musel jsem si rejpnout za silničky od Blackyho.

                0 0
                • goofy  

                  No reknu to jako clovek majici ruce jak paratka vubec neuzpusobene na sjezd. Kdyz se clovek riti po vrstevnici z kopce a najednou citi, ze uz ruce i telo nejsou schopny pohlcovat rany, tak zastavit z takove rychlosti neni sranda, jelikoz ty ruce, ktere umiraji musi mackat brzdove packy… :o) Myslim, ze jsem to podal stejne, jako hladak 80 km od cile… ;o)

                  0 0
            • Radek Broz  

              Neskulis, never tomu – jakmile dojdou sily, tak uz se na tom moc neudrzis, brzdy nebrzdy.

              0 0
        • Stancek  

          Na co brzdy na DH ? :-O Vzdyt tady nekdo psal, ze na DH je potreba se hlavne nebat, vyjet lanovkou, nahore par sluku travy at se clovek poradne odvaze , zavrit oci a pustit to dolu … dole uz se vzdycky nejak zastavi… ;-)

          Neee, kecam, ja kdyz mam valit z nejakyho vetsiho kopce prez koreny a kameny, tak mam poradny bobky, rad bych se to nekdy aspon trosku naucil… nebo bych mel zkusit tu travu? :-D

          0 0
    • rasto  

      jestli ale chces uvedenou cinnost vykonavat zavodne, patrne Ti jiz ujel vlak ;-) jestli amatersky, mno skoro si me urazil :-) ja zacal dupat naplno xc az v mych 22. od te doby jsem neudelal min nez 4k/ rok ;-) v poslednich letech se ma kilometraz zvysuje. bavi me to cim dal vic!!

      0 0
    • hanz  

      já jsem začal v šestadvaceti­..pokud se nehodláš srovnávat s elitou…no i se špičkou hobíků…no i s mastrama…no i s pruměrem hobíků......tak proč nezačít. :-)))

      0 0
      • Tech.ich  

        Dik hosi. Chcu se tomu proste venovat jen tak. Jakoze sem jezdil kdysi s bratrankem na proste normal horaku a jak sme si treba vyjeli na horu Prašivou tak ty sjezdiky dolu me dost braly. Proste parada. Adrenalim miluju :-D ale vite jak se jezdi „sjezdy“ na stare sunce :-D No takze uz jelikoz jdu do prace pracovat takze budou finance tak treba si splnit svuj sen :-D Jinak sem nechtel tadyk nekoho urazit. Jen sem si nebyl jisty jestli to treba nevadi nebo tak. Ale dik hosi.

        0 0
        • TinkTink  

          Na stare sunce jsou ty sjezdy obcas jeste adrenalinovejsi nez na nejnovejsim modelu DH stroje…a jezdi to, co by Te mohlo bavit…vek vubec, ale VUBEC neres. :)

          0 0
          • Tech.ich  

            No tak to mas pravdu. na sunce se dobre jezdi, ale mam strach abych nedojel dolu a pritom mi nechybelo zadni kolo :D Jinak sunky sou fajne ale trochu to blbe vypada jak clovek vali kolem turistu na take sunce. Treba trochu i vylepsi IMAGE :D

            0 0
    • maverick82  

      a chceš jezdit pro sebe, pro radost, pro zábavu?? no a kdybys chtěl jezdit pro někoho jinýho, nebo za jiným účelem, tak se možná radši dej na šachy ;))

      0 0
      • lubos  

        Sachy ? Nestras, to je docela nekdy nebezpecnej sport. Usnes a … nemas voko :)

        0 0
    • jecnak  

      Uz si shanej prkna na rakev ;-) Anebo ze by „Zehu zdar“?

      0 0
    • goofy  

      Starej? Mne je 23 a dalo by se rict, ze taky depro zacinam. Takze pokud nejsi posranej (jak ja) a rad adrenalin, tak setkame se na Javoru :-)

      0 0
    • wroum  

      ses starej, uz mas ridky kosti a mozek to nepobira. nandej duchodky, sedni na skladacku a mazej do hospody koukat na fotbal…

      0 0
    • Tech.ich  

      Dik hosi. Chcu se tomu proste venovat jen tak. Jakoze sem jezdil kdysi s bratrankem na proste normal horaku a jak sme si treba vyjeli na horu Prašivou tak ty sjezdiky dolu me dost braly. Proste parada. Adrenalim miluju :-D ale vite jak se jezdi „sjezdy“ na stare sunce :-D No takze uz jelikoz jdu do prace pracovat takze budou finance tak treba si splnit svuj sen :-D Jinak sem nechtel tadyk nekoho urazit. Jen sem si nebyl jisty jestli to treba nevadi nebo tak. Ale dik hosi.

      0 0
    • Tech.ich  

      Jo a jeste tak hosi. Kolik si myslite ze ybch mel investovat do kola na zacatek???

      0 0
    • Daan  

      heh, to jsem se pobavil:-) Me je 32 a ted si stavim kolo:-) Ale u me uz to bude zpusobeno tim meknutim mozku. Preferovat bys ale urcite mel aby ti vsechno pekne ladilo do barvy, aby si dole pod kopcem u stanku mohl delat machra:-)

      0 0
    • Tomcat_1  

      Asi to neni presne to na co ses ptal, ale John Gill zacal lizt po skalach az po padesatce a spoustu z jeho prasku nedaj ani dvacetilety borci. Neni to o veku ale o pristupu.

      0 0
      • McBlacky  

        ovšem zapoměl jsi dodat že celej život to byl gymnasta jak sviň a že třeba jeho „houpačka“ a ostatní metody tréninku jsou vražda, kterou dělal dřív než se vrhl na lezbu :)

        0 0
    • Vrci  

      na to aby sis vybudodoval výkonnost na silnici nebo XC je pozdě. DH je pro tebe to pravé – na kopec tě vyveze lanovka.

      Živit se tim asi nechceš tak si kup kolo, jezdi a neřeš věk.

      0 0
      • wtoncek  

        Mam kamaráda, tomu je 33 let, letos jezdí prvním rokem a ted na Králi Šumavy zajel celkově 155 z 1800. Což si myslim že je docela dobrý.

        0 0
        • Tech.ich  

          Jo tak to je good. :-)

          0 0
        • dydy  

          Ale nevypada, ze by pred tim jenom sedel u kompu a televize, predpokladam, ze se bud zivi rukama, nebo delal jiny sport. Ale nekdo se proste narodi jako Martin Maxa a nekdo maka jako vul a vypada porad jako ja…

          0 0
          • pepino  

            Neboj,Martin Maxa se narodil jako Varga:-)

            0 0
          • wtoncek  

            Hrál fotbal a v zimě běhá na běžkách. Běžky asi dělaj hodně, taky do nich asi pujdu, člověk má pak na jaře náskok.

            0 0
            • filipes  

              bezky jsou vyrazne vetsi zahul nez kolo. na jare pak staci roztocit nohy, ale zase je clovek po zimni sezone unavenej…

              0 0
              • dydy  

                Presne tak, bezky a kolo jsou si hodne blizky to mas jak inliny a kolo, akorat ze makas jeste rukama, takze je to fakt vetsi zahul, pokud nejezdis jako duchodce…

                0 0
        • lubos  

          jak byl na tom dalsi den ?

          0 0
    • rock  

      Na to, aby ses důkladně zrakvil moc starý rozhodně nejsi …

      0 0
    • Tech.ich  

      Hosi prosim vas a nehodite mi sem nejaky odkaz na nejake kolo ktere by mi mohlo na zacatek stacit. nejake ne moc drahe. :-D Vite jak. :-D Myslim ciste kolo bez chranicu. Dik.

      0 0
    • wroum  

      xchat.cz/Happy-Gilmore

      to si ty?

      0 0
    • ttoommyy  

      zdar..ja sem taky z okoli Trince.. Pisek U Jablunkova.. do Trince chodim do skoly.. taky zaciman… uz si jel z Ostreho do Tyry? to je paradicka.. nechodil si na gympl do Trince?

      0 0
      • Tech.ich  

        Z ostreho do tyry sem jel kdysi davnio. Jo jezdi s etam pekne. Ne ja jsem tedka skoncil na kanade.

        0 0
    • -b-n-x-  

      Nejlepsi bys mel seznamit se s Tomasem Kufou. Prodava v midasu tusim. Byvaly jezdec ceskeho poharu DH. Potom je tu jeste particka pohodovych freerideru na RM Switch a spousta daslich :-). Jen hledej :-)

      0 0
      • goofy  

        Tak mi uz konci zkouskove… Co to tak oslavit nejakym freeridkem, kdyz lanovka je porad v nedohlednu?

        0 0
        • -b-n-x-  

          S tou lanovkou mi to ani nepripominej. To me uplne bere zlost. Nedavno mi rikal kamos proc tam vlastne je ten zakaz. Nejaky zasrany papalas z Prahy nedokazal nastoupit i s kolem na lanovku. Jelikoz ho to nasralo a ma kamose na draznim urade, tak se zasadil o zakaz prevazeni kol na teto lanovce. Chapes to? Jinak freeridek bych urcite nekde dal, ale nemam moc cas. Mozna ted v nedeli, ale jeste nevim. Zatim je vsude strasne mokro, zima a taky si musim dat do kupy bajka. Anebo mozna radsi koupim noveho. Ted, kdyz je kurz dolaru tak nizko, docela uvazuju o tomhle: www.bikesmart.com/index.cfm?… Jenom nemam nikoho, kdo mi to privezl.

          0 0
          • goofy  

            No s tou lanovkou uz jsem to slysel. vita nebo hanz o tom asi budou vedet vic… No ja to vidim nejdriv na pristi weekend. Zaprve je hodne mokro, ale o by zas tak nevadilo, ale momentalne mam nefunkcni predni brzdu, a nikde si poradne nevi rady co s tim… :-/ P.S.: no s tou dopravou to je prave blbe. Taky jsem mel spadeno na vidli u amerikanu, ale nemel jsem ji jak dovezt…

            0 0
    • Manas  

      Nejsi starej, ja zacal krosit svahy az v 26 tak nejak slusne. Ted na stary kolena jeste to XC :-) PS: Padlista tu jiste napise jak jsem ziletka.

      0 0
    • JirkaT  

      Je Ti už 19 roků? Ale jinak se ještě cítíš dobře ? :-) Někdo se taky starej už narodí ;-)

      0 0
      • Tech.ich  

        heh dobre se citim porad. :-D No ja se radsi ptal. nahoda je blbec. :-D

        0 0
    • scret  

      Hmm,hezkee!:) Me je 25 a ted jsem si dopral druhy kolecko fulla 150/150 zdvihu a zacinam se ucit…Je teda pravda ze strach mam urcite vetsi nez v 19,ale jak se rika NO PAIN,NO GAIN:))))

      0 0
      • Manas  

        Jo, to je taky moje heslo :-)

        0 0
        • scret  

          Jo ale podle tvych fotek,me to bude stat jeste dost bolesti,zatimco ty uz mas dost bolesti zasebou:))))) Z ty lavky ze ktery skaces bych si asi striknul:)))) ale jak pravol klasik: Se ucit,se ucit,se ucit:))))))

          0 0
          • Manas  

            Njn, snazim se uz jen bavit a davat veci ktery si myslim ze jsou na jistotu :-)

            0 0
      • MartinXC  

        Mně je 40 dávno pryč, fulla mám pár měsíců a asi si koupím holenní chrániče. Přece jen regenerace a hojení už není co bývalo :-)

        0 0
      • RUMcajs  

        PAIN IS TEMPORARY, GLORY IS ETERNAL!

        0 0
    • jihra  

      Nikdy není pozdě. Já jsem na horáka sedl poprvé tuším v 50 letech a škarpy a blátíčko mám rád. No a teď je mi 54 a postavil jsem si svoje první lehokolo. Jo za mých mladých let to nebylo, tak to musím všecko oprubovat teď. No ale třeba downhill už asi ne, za ty roky jsem si vypracoval jakýstakýs pud sebezáchovy.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.