• MarecekC3

    Omlouvám se, že se ptám na takový hovadiny, ale jelikož začínám nějak tak jezdit chci se zeptata na Váš názor…Už jsem si pořídil tretry Specialized Sport 06 a ted zvažuju oblečení na MTB…Nosí se na tělo nebo trochu volnější?? Líbí se mi k mýmu Apachovi tohle: www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… a www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… ty kalhoty jsou jasný že na tělo, ale co ten dres??

    Díky a ještě jednou se omlouvám za tak blbý dotazy..

    0 0
    • kesu  

      no jak kalhoty tak dresy se dají vozit jak přiléhavý tak volný.Z výrobců volnejch dresů bych připomněl třeba Fox nebo Gsport a volny kalhoty dela treba axon nema atd.Nerozhodoval bych se podle toho co se nosí ale podle toho co ti sedne.Ve volnejch kraťákách vypadáš civilnějc ale zase se ti může zaseknout nohavice za sedlo.A co se týka dresu tak čim bude volnější tim víc energie ti veme vítr.Já osobně vozim volný kraťasy a dres na tělo ale ve větší velikosti,aby byl trochu volnější.Prostě doporučuju zkusit

      0 0
    • Daf  

      Silnicni upnuty strih je nejpraktictejsi. Nejlip odvadi pot, nevlaje za tebou.

      0 0
    • UCHI  

      Záleží na tom jestli se budeš jen tak plácat kolem baráku a do hospody-to si porid něco volnějšího, jestli hodláš chrtit tak si vem něco uplejšího-je to praktičtější, rychlejší, vypadá to líp atd…

      0 0
    • Corbett  

      Za kalhoty od Pellsu ručím. Dobrý matroš, dost dobře ušité a pohodlné. Říkám to, protože je mám a jsou hodně vidět na ostatních.

      0 0
    • Crempa  

      taky ty Pellsy vozim a jsou vyborny, muzu jen doporucit… :)

      0 0
    • dancing dog  

      jelikož opravdu nejsem žádnej závoďák, mám rád volnější věci, ale bacha- hlavně kalhoty si pořádně vyzkoušej, nejlíp si i sednout na kolo v prodějně…ale ja už tu bylo napsáno výše- chystáš-li se to pořádně mastit a polykat kilaky, je lepší oblečení na tělo- i kalhoty, jsou pohodlněkší a při dlouhý vyjíždce si s těsnýma spíš neuženeš vlka : )

      0 0
    • black.horse  

      doporučuju volný Nema Variable a pokud elastický, tak mám jedny od Adidasu a jsou super;-)

      0 0
    • rasto  

      nevyhoda volnych kratasu je ta, ze obvykle jsou slozeny z 2 vrstev: vrchni a vnitrni, s vlozkou. hure odvadi pot. v takovych paracich (co to je?? :-) si uzijes. mels napsat model biku, zda se mi, ze apache nedela enduro masiny? takze asi mas klasickeho bika. k tomuto doporucuji obleceni na telo. pellsy v pohode. vlozka dobre sedne. maj pomerne nizko brisni pas – dalsi vyhoda. a s apache dresem neudelas chybu – taky si k svemu kolu kupuju firemni dresy :-) z jinych znacek dresu (mam 3 kratke + 2 dlouhe) se mi osvedcil cesky www.kalas.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.