Odstranění kolíků na V-braky z rámu

26 nepřečtených
  • Dread

    Tak co zkoušeli ste to? Odříznout navářku na V-brzdu, zaabrousit a podobně zakamuflovat? Pevnostně by to zadní rámovou stavbu snad ovlivnit němělo, akorát ty véčka už tam asi moc nepudou:)… Jo a materiál Alloy 6061, to by snad uřiznout mohlo jít.. Uvažuju o tom z hlediska designovýho, možná je to úplná blbost.

    0 0
    • goofy  

      Co to je za ram? Nejdou vysroubovat?

      0 0
    • P.L.  

      Odříznutí by na pevnost vliv mít nemělo, a odříznout to půjde určitě. Já mám opačný problém-strhlý závit v jednom z těch návarků, už se mi to 2× povolilo, tak teď je to na loctite.

      0 0
    • RUMcajs  

      www.flexa.com

      0 0
    • kubrt221  

      Cau, mel bych opacnej dotaz: je mozny sehnat nejakej „adapter“ na V-brake koliky misto kotoucovek? Muj ram ty koliky nema. Dik

      0 0
    • djano  

      6061 je material ramu, capy na rafkove brzdy sa obvykle robia z ocele. Tak vezmi spominanu deviatku vidlicovy kluc a vytoc ich von (bude tam klasicky pravy zavit).

      0 0
      • Dread  

        Dík, určitě to zkusim.. A když to nepude, tak to ufiknu:)

        0 0
    • RFK  

      Mne se povedlo vytocit jen z vidlice.. Na zadni stavbe jsem je ozvejkal, tak musely prijit na radu sikovky a hodne hruba sila.. Bacha jsou zalepeny, takze se jim neche moc ven. Na to sroubovani to chce dost kvalitni klicek (9tka,ale pak jsem tam nacpal i 8cku). Se spatnym naradim se nechytas..

      0 0
      • kubus  

        Vsecky cepy na brzdy sou zalepeny pomerne kvalitni locktitem a je nezbytne nutny je NAHRAT!!!! Pak je nejlepsi pouzit posuvny stranovy klic nebo jak se to jmenuje pac mam pocit ze to neni metricka velikost ale nakej 1/4 palec nebo neco tak

        0 0
    • orca  

      otázka je záruka rámu – při reklamaci se to můpe vymstít – jakýkoliv zásah , byť nemající pražádný vliv na pevnost rámu .

      0 0
    • Lister  

      schodou okolností jsem je právě vyšrouboval z toho svojeho. 9 klíč a pět minut práce a jsou všechny 4 pryč. Jen nevím čím to ucpat, asi koupím šrouby v krámu, uříznu je flexou a hlavičku natřu dle libosti aby to ladilo :o)

      0 0
      • vili  

        tys tam mel ctvery navarky, jo? :-)

        0 0
        • Lister  

          sem čekal :o))))))

          Vpředu 2× + vzadu 2× ......a to je dohromady.....no ale to už musíš ty, to je na mě moc, jsem to předím jen tipnul, tak výsledek nezaručuju :o))))))

          0 0
          • náčelník  

            A kde jsou na rámu ty přední ? Název diskuze je totiž „Odstranění kolíků na V-braky z rámu“ :)

            0 0
      • goofy  

        Jdou koupit takove plastove krytky. Vypada to pekne a stoji tusim kolem 20 kc. Dela je Jagwire?

        0 0
        • Lister  

          jdou, ale u nás teda spíš nejdou, já si s tím ale klidně pohraju, vytáhnu revelky a vyberu si nějakou hezkou barvu na tu hlavičku :o))))

          0 0
          • goofy  

            No taky sem mne problem je sehnat. Hledej obchod, kde maji bovdeny od Jagwire… ;o) Jinak sem taky ted pouzival Humbrolky na kolo. A dokonce sem chytnul stejny odstin, jak mam napisy na ramu… ;o)

            0 0
            • Lister  

              …Hledej obchod, kde maji bovdeny od Jagwire…

              tohle mě pobavilo, můžeš to jít zkusit, vrchol nabídky bovdenů je u nás obyčejnej teflonovej 20kč za metr :o))))))))

              0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.