R7/Reba/Tora/Black Kterou vzduchovou?

48 nepřečtených
  • Univega

    Má už někdo praktické zkušenosti s R7, poslední diskuse byla někdy z jara? Mám 185cm a 90kg , kterou doporučujete? Dík

    0 0
    • vlk  

      a ještě jsi nezařadil recon a revelation.Když už tam máš rebu. Jinak záleží na tom co jezdíš a jestli s kotoučovkou.Zda je pro tebe důležitá váha závodník/nezá­vodník apod.

      0 0
      • Orbis  

        to je slovo chlapa:-)

        0 0
      • gobike  

        Cituji z popisu pod obrazkem vidle: Na přaní možno také dodat dálkové ovládání Lock outu Pripadne mi to hrozne vtipny:)

        0 0
    • Fox-CZ  

      reba za doboru cenu… www.x-bikes.cz/?…

      jen nevim jestli je to vcetne packy na riditka..

      0 0
    • zirecek  

      Hoši, když čtu ty debaty, si snad tu REBU ještě joupím a začnu jezdit DH? :-).

      0 0
      • lubos  

        Ale jedine s lockoutem. To propruzovani pri zavrene vidlici je tak akorat na DH .. ;o)

        0 0
    • scret  

      Na tvoji hmotnost R7cku s kotoucema urcite ne…

      0 0
      • hannawald  

        Vyzkousel tu nekdo R7 s kotoucema a muze rict, ze to neni na kotouce? Vsude ctu, jak to kotouce nevydrzi, pritom se prakticky dela jen ve verzi na kotouce a kdyz na ni Prokop jezdi 4X, tak proc by to nemelo vydrzet normalni XC? (Reba muze byt jistejsi reseni, ale je skoro o 2tis drazsi (neco pod 9tis, R7 Comp 7700 i s pumpou, kterou nemam) a taky o 200g tezsi (1405×1605g), coz je min dulezity.. Proc by tedy vidle, se kterou nekdo vyhrava 4X zavody nemela vydrzet bezny XC nasazeni? Ma nekdo fakt spatnou osobni zkusenost?

        0 0
        • scret  

          no ono nejde tak o to ze to nevydrzi,ona to nejakej cas vydrzi,ale casem budes mit daleko driv v hajzlu pouzdra,tzn. chyti vakl… To ze na ni jezdi Prokop pri 4× neni zadny meritko! Prokop jezdi na tom co mu daj,tak jako kazdej profik.Navic mu je asi jedno jestli ji odepise po dvou zavodech… To ze Reba je tuzsi to je fakt,uz jenom kvuli 32mm vnitr. noham. A zkusenosti trochu mam,jezdil jsem Manitou Spyder R,2× SX-R,2× Black,Skareb,a ted nove i R7! Tak muzu srovnavat i treba tuhost…

          0 0
        • McBlacky  

          no nevíš kolik ji má na rok, že jo… xc a maraton teamy kde mají jezdci kola od teamu maj i několik biků na sezonu a silničku na trenink… pak se to jezdí že jo…

          0 0
        • cabbage  

          to bude asi jako dkyž „spaceman“ jezdil RST a Rumcajs sem přidal pěknou fotku RST na 2 kusy…

          0 0
        • MlokCZ  

          Pokud moc nevážíš, tak ti nějaký čas vydrží. Jezdil jsem dříve Skareba, teď má najeto něco přes 3000km a zatím je i přes kotouče v pohodě (R7 na tom bude lépe). Ale mám jen 70kg a i tak při brždění se vidle kroutila do vrtule hodně moc. A 3000 není zas tolik a za chvíli třeba chytí vakl, to se uvidí časem. Takže hodně záleží na tvojí váze a kolik na té vidlici chceš najezdit.

          0 0
          • scret  

            Pise ze ma 90kg

            0 0
            • MlokCZ  

              Aha, pardon, už jsem nekouknul zas na začátek threadu. V tom případě bych R7 nebral.

              0 0
              • scret  

                Ikdyz je R7 pevnejsi nez Skareb,stejne na 90kg chlapika s kotoucema bych ji dlouhou zivotnost nedaval…

                0 0
                • JJ  

                  Na druhou stranu kolik z nas vozilo nebo jeste vozi na kotoucich treba Z5 a jak sme si pochvalovali tuhost 30mm nohou

                  0 0
                  • scret  

                    ale fakt nevim jak to driv delali ty vyrobci,treba moje Manitou SX-R,vazila 1540g,mela 28,6mm nohy a byla podle me tuzsi nez Skareb…holt se to tenkrat asi jeste tolik nedelalo na konzum:)

                    0 0
          • Frankie  

            Nemuzu moc vidlic srovnavat, ale co tu porad ctu o mekkym Skarebu, tak se ho snazim pri brzdeni sledovat a porad jsem si nevsiml toho pekelnyho krouceni …(Skareb Comp SPV 100mm, Deore hydry 160mm, cca 5000km)

            Ted jsem mesic nejezdil, ale hned jak vyjedu, tak se na to zas mrknu, treba za tu dobu vymekl :))

            FV

            0 0
            • JJ  

              Mrkni se nekdy na nohy vidlice, kam ti na kazdy noze dosahuje stopa od stiraku a uvidis:) Jen pred kramem sem prudkym zabrzenim zasunul jednu nohu skoro o 1 cm vic nez druhou:)

              0 0
            • scret  

              a kolik vazis? Dovoluju si rict ze kdybych jezdil Skareba ve 100mm verzi,tak max. do roka pujde:)

              0 0
        • MlokCZ  

          Ale pozor, pokud si vybereš Rebu, tak si dobře rozmysli, jestli verzi s nebo bez U-Turnu. Jsou to dvě rozdílné vidlice, neliší se pouze U-Turnem. Viz thread grafy vidlic. A kterou z nich musíš volit podle stylu jízdy, verze bez U-Turnu je o dost progresivnější.

          0 0
          • scret  

            bohuzel taky tezsi:( :)

            0 0
            • MlokCZ  

              Ale jen o málo.

              Já bych teda osobně vzal rovnou Revelation, i když je ještě o další chloupek težší. Pokud tedy nechce zdvih používat menší než 100. Je teď pořád v U-Turn verzi za pěknou cenu.

              0 0
              • scret  

                no prave,to je jeden fous,druhej fous a jsme najednou na Monsteru:)))))

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.