• vision28

    Poskládal jsem si kolo na ramu author vision a tak jsem chtel aby jste mi ho zkritizovali.je komplet na deore vcetne hydraulik m525. čus.

    0 0
    • enjoy  

      takhle vypada moje..a libi se mi,nezlob se,vic.

      0 0
    • Cortez  

      Je to pekny, jen bych mel par vyhrad: 1)Ty kliky nejsou Deore, sou to mc440 (nebo jak se to presne jmenuje) a jsou to Deore prevodniky a Alivio kliky 2)Pedaly-tyhle ohradkovy nejsou moc k cemu, ja bych bral platformy nebo naslapy 3)Kdyz se to snazis mit sladeny do cervene, tak bys mohl posunot plate, aby ty napisy rafku a plastu byly ve stejne pozici, bylo by to estetictejsi

      0 0
    • dada  

      to je silnice? dyk to nemá žádnej sloupink?

      0 0
      • Vrci  

        Silnice je jako modelka – vysoká, štíhlá, lehká, elegantní. Tohle je řidička náklaďáku, bedňačka od metalové skupiny nebo zápasnice sumo s pixlou od piva, cigárem v mastné puse a se špinavejma holinkama na nohách.

        0 0
    • Marry  

      a tohle byvalo moje…akorad mi ruplo :-( www.bike-forum.cz/…12204849.jpg

      0 0
    • Twister  

      Je to nějaký krátký a vysoký. Očesal bych z toho ty zbytečnosti.

      0 0
    • borda  

      je pěkný

      0 0
    • fousek  

      Hmmm, masovka skoro jako Spesl:-)

      0 0
    • orca  

      koukám kde máš sedlo a kde řidítka , není ti ten rám malej a i krátkej ?? tohle se už blíží k časovkářskému posedu…

      0 0
    • elbi  

      Mám stejný rám, ale zdá se mi to nějaký krátký a vysoký, nebo to je fotkou ? Možná kliky by tomu slušely jiné ..

      0 0
    • Stancek  

      Ta fotka je nejaka divna, neni to nejak srazeny? Jaka je to velikost? Jinam mam to samy, taky vetsina na deore kvuli financim, ale jestli tomu chces davat trosku zabrat, deore nestaci, ja uz shromazduju penizky na neco jinyho, zatim vaham mezi XT , LX nebo sram X,7 . X.9 aspon na razeni. Sedlo mi pripomina to moje prvni „no co no“ :-) Jo a dej si chranic pod retez, jinak to budes mit brzo domlaceny jak ja. Posledni aktualni fotku mam tuhle, ale jinak mivam kolo obcas i cisty.

      0 0
      • vision28  

        velikost rámu je 23 palců,měrím 198cm

        0 0
        • Stancek  

          Aaaa, tak asi proto se mi ta geometrie tak nezdala… ja mam 21" pri mojich 190cm , zavidim tem co muzou vozit ramy kolem 17" , ty velky kola vypadaji jak leseni.

          0 0
        • Martinkaa  

          Tady je pro zmenu jedna 15" :-) Taky to mam vesmes vsecko na Deore. I kdyz pristi tyden uz budou LX kliky a presmyk ;-)

          0 0
          • Stancek  

            Tohle uz zase trosku pripomina cyklotrial :-)

            0 0
            • Martinkaa  

              Na vetsim bych byla jak vosa na bonbone :-)

              0 0
              • Stancek  

                Jsi jeste nevidela jak sedi vosa na bombone… nez jsem poridil visiona, tak jsem mimo silnicky jezdil na jakymsi 15" ocelaci… sedlovka tak metr vytahnuta… pevna vidle… nizkej predstavec… to musel byt pohled pro bohy :-D

                0 0
          • filipes  

            29 palcu kola?

            0 0
          • quidos  

            ovšem nejlepší je ta ODPRUŽENÁ VIDLICE :-)))

            0 0
      • Blade  

        Kolo vypada pekne, ale co to tam vyvadeji ti dva pejsci? :-D

        0 0
        • Stancek  

          Dva pejsici se vyjimecne neperou… jsou to neradi… navic mi vzdycky vlezou do zaberu.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.