• P.L.

    Mám náby deore a jezdím sem tam nějaký maratonek, mimo maratony 90% terén. Vážím 90 kg. Nějak často se opotřebovávají kuličky a konusy. Jaké máte s tímto zkušenosti? Vyplatí se investovat do XT?

    0 0
    • Smazaný účet  

      mam zadní m510 a špatné.

      0 0
    • náčelník  

      Deore neznám, ale s XT mám výborné zkušenosti. Samozřejmě to nechce zanedbávat údržbu.

      0 0
    • prodi  

      myslím,že ti ty deorka budou stačit

      0 0
      • P.L.  

        Právě že nestačí, se to se.. každou chvíli.

        0 0
        • Vilém  

          Deore,obzvlast pri tve vaze a vyuziti biku fakt moc nevydrzi.Mel jsem predni a kulicky jsem menil jak na bezicim pasu:(Mozna by nebylo spatny k ten XT jako alternativu nejaky naby na loziscich.

          0 0
          • prodi  

            Jezdil jsem 4 roky deore náby s ráfky Mavic 221 a naprosto vpohodě. Teď jsou na zimáku.

            0 0
          • P.L.  

            Taky uvažuju o nábojích na pr. lož., do budoucna stejně počítám s přechodem na kotouče.

            0 0
    • Daf  

      XTcka jsou super. Predni naba je prakticky bezudrzbova. Zadni je treba se trochu venovat. Kvuli jednoduchemu tesnění na strane kazety se obcas dostane ke konusu spina. Jde o pripady kdy se v zavodu jede pres hluboke brody (Kral Sumavy :)), nebo absolvujes delsi zavod v mokru a blate. Prave po takovejch akcich to bude chtit zadni nabu pro jistotu rozebrat. Neni to ale zas takova tragedie, protoze pri podobnejch akcich odchazej i loziska v mnohem drazsich nabach :)

      0 0
    • Luka  

      tak..ja nevim, jsem lajk a vazim 1/2 co ty, ale co treba se poohlidnout nekde jinde nez u shimana? A co prumysly, ty se taky nici tak rychle jako kulicky? … co zauvazovat treba o necem urcenym na tezsi kalibr jezdeni?…

      0 0
    • PIWNIK PONURY  

      zajimavy, mam deorko na prednim a zatim drzi (2 roky).. ale jak pise Luka, taky bych radeji zkusil prumysly, byt Tebou:-)

      0 0
    • kafac  

      Kup neco na prumyslech – Quando, Novatech…

      0 0
      • Snoopy  

        Jisteze… Cokoliv na prumyslech. Vyssi vaha nevadi, udrzba rovna nule. Vozim uz nejakou dobu (sveho casu) Sram9 a zatim jsem nemusel nijak zasahovat. Tedka treba dobre vypadaji Ringle, ale netusim jak jsou na tom s nekotoucovy­ma nabama

        0 0
    • Pekáček  

      Tak to máš asi přetažený kónusy, pořádně si je vyšteluj. U Deore jsem nikdy nezničil kónus a nebo kuličky (dřív když jsem náby neštěloval tak u LX93 jo). Vždy mě u Deore odešel ořech. A nebo meješ kolo wapkou a dostává se ti tam voda.

      0 0
    • wroum  

      tak zrovna v nabach je mezi deore a xt hodne velkej rozdil. xt sou super

      0 0
    • Mamut  

      Priemyselne lozisko is your friend. Novatech, Author,…

      0 0
    • CZiko  

      ano, můj první deore přední náboj klekl shodou náhod minulý rok na Silesii:-) a druhý jsem vyrušil nedávno:-)

      0 0
      • goofy  

        Ty jsi jel Silesii? Maraton? Na tom co mas v profilu? Tak to gratulace… ;-)

        0 0
        • Pavlos  

          to mel jeste meridu

          0 0
        • CZiko  

          no přečti si ten profil pořádně!! :-)

          0 0
          • CZiko  

            vlastně se teď dívám, že charakteristiku máme v profilu podobnou:-)… a mít na čem jet, tak neváhám a jedu Silesii znovu, bylo to super..

            0 0
            • goofy  

              No ja uvazuju, ze si letos nejakou kratkou dam i na tom, co mam v profilu… ;o)

              0 0
            • goofy  

              Jo a profil si zmenim, tan u je zastaraly. Vyklubal se zemne turisty… ;o)

              0 0
    • tulda  

      No já vážim asi 60 kg, vzadu xt asi 2 roky. Tenhle týden se mi na ní ale objevil slušnej vakl. Musim uznat, že co jí mam, tak sem na ní nešáhnul. O víkendu asi budu montovat :)

      0 0
    • vlk  

      no co jsem si všim o bráchovýho a mátinýho kola tak to chce doladit po koupi deore nábojů vůli.Máti je měla přetažený a prácha zas dost volný. :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.