17.5. Praha, Trailing and building

31 nepřečtených
  • JMT

    cus, razim s cabagem a palkacem zitra dopoledne na tocnou, pojezdime na lavkach, neco opravime, neco pristavime, sraz v 10:00 pod barandakem na branicky strane (na cyklostezce) tak jesli se chce nekdo pridat… (naradi je vyhodou :-)

    0 0
    • Radek Broz  

      Kibic stavi traily??? :D

      0 0
    • blue  

      kdybyste jeli v nedeli, pridal bych se s radosti… ale jsem jen obycejnej pracujici

      0 0
      • JMT  

        mame zejtra skolni volno :-), neco udelame a jestli se bude libit, tak se nekdy muze pokracovat…

        0 0
    • PIWNIK PONURY  

      pridal bych se, ale az na tocny, nechce se mi dolu k rece:-) co pridat srazovy misto jeste nekde v okoli lavek…

      0 0
    • enjoy  

      vemte sebou bajkra,povinne!:-).pac ten ma jednu lavku na svedomi,jedna z tech hornich,jak je na ni takovej peknej radius najezd,je to skoro nahore.ale pssssst:-)). ps:s cabbagem pojezdite lavky??ten se jim vyhyba,to vim jiste!:-D

      0 0
    • JMT  

      V tomle hnusu se nada stavet, odlozeno na neurcito

      0 0
    • blue  

      sem se byl dneska projit na tocny a uz je zlikvidovana i kladinka

      0 0
      • cabbage  

        já to nebyl…;

        0 0
      • McBlacky  

        no taky jsem dneska na to s darksonem koukali, a napadlo nás že to je přesně styl jakým by na točný operoval JMT a Cabbage kdyby náhodou se do něčeho pustili :)

        0 0
        • JMT  

          vyliz si

          0 0
        • JMT  

          postavil sem toho uz dost, stavel sem v dobe kdy ty si za sebou tahal kacera

          0 0
          • McBlacky  

            ty máš teda náladu dneska… ani se nebudu ptát co se stalo. Ovšem já se obávám, že jsem začal jezdit dřív než ty jsi vůbec uměl vyslovit „kolo“ jinak peace

            0 0
            • JMT  

              prvni lavku sem postavil snad este driv nez sem sel do skoly (akorat sem v ty dobe este nevedel ze je naka masirka jezdit po uzkym, tak sem na tom resil akorat cca 15 cm drop na konci)

              0 0
              • JMT  

                nestalo se nic, ale myslim si ze stavim dost a dobre (rozhodne lip a vic nez jezdim) a stve me kdyz nekdo rika ze nicim…

                0 0
                • McBlacky  

                  ok hele já to myslel ze srandy, ani mě nenapadlo že by někdo z lidí co znám ničil naschvál lávky/skočky.

                  0 0
                  • JMT  

                    Ja to taky v realu nemyslel tak jak to prezentuju na netu :-)

                    0 0
                • Darkson  

                  ale ta lávka na singlíku na modrý nebo zelený TZ od Halkáče do Břežan je fuj, za tu máte bod dolu;

                  0 0
        • Manas  

          Ne, tak by to dopadlo kdyby to sel opravit Lempl :-) Sorry Lemple :-))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.