• Manas

    Zdarec,
    tak jsem tu zase jsem se svymi uplne debilnimi dotazy. Tentokrat by me celkem zajimalo jak si predstavujete idealni den bajkera. Muze byt i silnicar, ale to uz je trochu ujety :-)

    Pac dneska rano sem si dal pekne 60km domu na bajku, pak naka ta prace (nepatri mezi idealni veci ale manualni je aspon zabavna), pote servis bajku a vecer 3h na dirtu – BMX skoky, uplne krasne kolme odpaly i dopady. Jsem uplne na mraky ale je mi krasne :-)

    Jak vy si predstavujete ideal den ?

    Anketa: Myslite si ze jsme normalni ?

    6x
    21%
    0 0
    • zirecek  

      Něco podobného, možná déšť, únava. Chybí mi v tom vyprávění žena, ještě tu k tomu, :-).

      0 0
      • Manas  

        Unava v tom je: Jsem uplne na mraky Zena v tom trochu chybi, to jo. Ale da se kdekoliv domyslet :-)

        0 0
      • Johy  

        Tehdy se žena se trápila doma s diplomovou prací, kterou druhý den musela odevzdat…a pak dostala kopačky:)))

        0 0
        • Medunka  

          To nekteri zvladaji DP dopsat daleko driv nez posledni den a pak si tady nestezujou, ze jim dal partner prostor pro praci

          0 0
          • Johy  

            Tak to zkus kdyz ti zmeni DP změní 3 tydny před odevzdáním, musíš chodit do práce kde si do šesti…ja si nestěžovala na to, že tam byl…nikdy sem manase neomezovala.Ja to psala z toho důvodu, že kdybych ji nepsala byla bych tam s ním

            0 0
            • Medunka  

              Ta veta zni jako pekne velka vycitka a ne ze si tam s nim nebyla jen proto, ze jsi doma delala DP a nemohla jsi s nim prozit jeho idelani den. Nebo mozna proto byl ten den pro nej idealni ;-) Ze by si byla Manasova zena?

              0 0
              • Johy  

                Tak to už Medunko bohužel nejsem…a nemělo to znít jako výčitka promiň. Jen mám kolo ráda a díky snaze dotáhnout něco do konce jsem to objetovala…teď se jen těším až se zase projedu…

                0 0
                • Medunka  

                  pokud nekoho milujes, chces, aby byl stastny. Pokud ten koho milujes, neni s Tebou stastny, doprej mu, aby byl stastny jinde. Pokud budes chtit, aby byl stastny s Tebou, bude se trapit a nakonec bude trapit Tebe. A z lasky bude nenavist

                  A kolo, to skvele funguje na vymyvani mozku

                  0 0
                  • fousac  

                    paneboze.. lidi co sou schopny vyplodit takovyhle vety by se meli strilet.. doufam, ze to neni z tvoji hlavy…

                    btw: na vymejvani mozku sou lepsi veci..

                    0 0
                  • Johy  

                    Ja mu to preju a to on moc dobre vi…nejsem mala holka…nepotrebuju si ani vyrizovat ucty…nejsem takova.Kdybych byla asi bych se chovala jinak:)Ale nekdy je pravda lepsi nez milosrdna lez…Medunko prosim nesud me

                    Ja vim ze kolo me vytecne odreaguje, jen ho tu jeste nemam spinka u padlistu:)

                    0 0
                    • fousac  

                      ehm…

                      0 0
                    • Medunka  

                      Ja te nesoudim. Chyba je vzdy na dvou stranach.

                      Pravda je treba rici hned, ne cekat na ten spravny okamzik, ten taky nikdy neni. Tomu naprosto rozumim a resim to same ;-(

                      Co nejdriv prestehovat a u Pigiho na jedno

                      0 0
                      • Luka  

                        strasne se omlouvam ze zasahuju do diskuze ale zrovna nedavno jsem od jednoho cloveka slysela krasnou a vystiznou vec: „Byt v patove situaci je v dnesni dobe IN“ .. toz devcatka, tak se radujte, kdyz uz nic jinyho…jste in… :)

                        Preji brzke rozhreseni a nalezeni pokoje v dusi ;)

                        0 0
                        • cabbage  

                          myslíš Topolánka;)

                          0 0
                          • Luka  

                            ne, topolanek to nebyl…ale jestli to rekl Toposh, tak teda nekomu budu muset vynadat :)

                            0 0
                        • Peslezedirou  

                          Být IN, to je kdyby to řekla nějaká Nanyka :o)

                          0 0
                          • wroum  

                            me to prijde cool :-)

                            0 0
                            • Peslezedirou  

                              Wow wow, Reba a Cosmopolitan :o)

                              0 0
                            • Luka  

                              wroume, wroume, ted se preci rika misto coool „vymazlenej“ … pripadne „totalne vymazlenej“ :))

                              0 0
                              • Medunka  

                                totalne vymazlenej bike s Rebou v barvach Cosma co ;-)

                                0 0
                              • wroum  

                                hold sem uz asi out. ale budu se snazit abych byl zas cool a in, pripadne totalne vymazlenej hoch co si na nej ukazujou holky co sou uplne perplex z Cosma :-)

                                0 0
                          • Luka  

                            nanynka, nebo Peslezedirou… prast jako uhod…

                            0 0
                        • dada  

                          ty vole to je teda schíza. Jak z rodinnejchpout (ale ty sem nikdy nevidel) ale kazdopadne jestli to nedopadne dobre tak asi budu plakat!!!

                          0 0
                          • Luka  

                            ja je taky nevidela.. bo, nemam telku… a vubec toho nelituju

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              A vidělas aspoň Ulici? Mně se děsně líbí ty kulisy v ateliérech za průmyslovou… :o)

                              0 0
                              • Luka  

                                nevidela… a nevidela ani Vyhuleny, ani bigbrothera ani snidani s novou, starou, jeste starsi… ani zpravy ani kousililinecek televize! UF! Dekuji, boze, dekuji, zes me toho usetril!

                                0 0
                              • Luka  

                                nevidela… a nevidela ani Vyhuleny, ani bigbrothera ani snidani s novou, starou, jeste starsi… ani zpravy ani kousililinecek televize! UF! Dekuji, boze, dekuji, zes me toho usetril!

                                0 0
                          • Johy  

                            chudacku:))) tak ja ti pak prijdu utrit slzicky:)))

                            0 0
                          • Johy  

                            Tak ja ti pak přijdu utřít slzičky:)

                            0 0
                        • Johy  

                          Zajímavé zjištění:)))

                          0 0
                      • Johy  

                        Tak to je mi lito…no na jedno u pigiho proc ne, ale pravdou je že nevim kde to je a zadruhe znam vas jet tak, že si to tu obcas ctu celkem se nekdy i bavim…je fakt ze sem sem nekoukala moc casto…spis nepsala

                        ze by to chtelo zmenu?:))))

                        0 0
                        • Medunka  

                          upgrade je nutny. Co bylo, to bylo, litost spalit v kamnech a hura do sveta. Je treba zjistit kde je u Pigiho, je treba zjistit co jsme za prisery Vsechno je jednou poprve, jen se nebat a skocit do toho.

                          takze prestehovat bika

                          0 0
                          • Johy  

                            Bike rozhodně přestěhuju, ale spíš musím utéct a přestěhovat nejdřív sebe což nastáva problém číslo jedna a je v jednání…srdce už je tak rozedrané proč ho tápit ještě víc…kameny se lámou hory padaj, kde že je ten slavnej Pigi?

                            0 0
                            • Medunka  

                              Troska pile a je to jedna dve. Kde je Pigi? to chce hledani na BF ;-) nekde tu ted nedavno Fousac hazel link na stranky. Ale nejelepsi je, byt nekdy s bikem pod Barrandakem..

                              0 0
                              • Johy  

                                Z pankráce to není daleko, ale bike tu není:( a veříš sakra bych se teď jela projet, bohužel není bike a dlouho sem nejezdila a ještě mě čeká debata…uf:)

                                BTW: Myslím, že sem to navigaci někde četla

                                0 0
                                • Luka  

                                  heh, tak horni pocernice hlasi kroupy jak hovada, ja bych na bajka nejela… rozhodne ne ted!

                                  0 0
                                • Medunka  

                                  panaka, do debaty jit jako sef s cistou hlavou a jasnym nazorem

                                  ja bika mam, hezky je, sla bych hned, ale jestli v HP padaj kroupy, tak nemam kam jet ;-( Schody to jisti

                                  Az budes prestehovana, bike bude taky prestehovany, neni problem dat vedet a ono se k Pigimu nejak doplizi

                                  0 0
                                  • Johy  

                                    No jak to tak vidim, tak si asi pujcim kolo…Nemyslim ze budou padat:)

                                    No až se přestěhuju tak to k Pigimu budu mít sakra daleko:(Asi to budu muset zvládnout v nejbližšší době:)

                                    0 0
                                    • Medunka  

                                      Kam se budes stehovat? Metrem se da odkudkoliv popojet ;-)

                                      0 0
                                      • Johy  

                                        Vypadá to tak, že se asi vrátím do LB kam bohužel metro nejezdí:(((( Rozvažuju mám možnost pracovat tady nebo v LB a podle toho jak se dnes rozhodnu tak to bude, zítra je konečné vyjádření, dnes verdikt a poprava:)

                                        0 0
                                        • Medunka  

                                          At se rozhodnes jak se rozhodnes, v Praze mas s kym na bika taky. Nerozhoduj se podle neciho nazoru/prani, ale podle sebe. Preji Good Luck

                                          0 0
                                          • Johy  

                                            Děkuju za přání, snažím se neukvapit sve buňky:)

                                            0 0
                                          • Johy  

                                            Tak možná se rozhodlo, práce asi zůstane tady má osoba až něco najde sice v libiku, ale mazel přijede doufám v neděli…a doufám, že bude hezky…sice se mu asi bude muset nafouknout dušička a možná i zalepit, ale hura na něj…tak kdopak mi ukáže krásy Prahy?:)))

                                            Ale Medunko slyšela jsem zvěsti, že si na biku hrozná dračice:)))

                                            0 0
                                            • Medunka  

                                              pristi tyden mam v diari volne vecery.. takze neni problem cast kolem prahy ukazt ;-) On se nekdo prida

                                              BTW – to co je napsano, neznamena, ze je dano

                                              0 0
                                              • Johy  

                                                A co znamená když je to řečeno?

                                                BTW: super budu jen ráda:)))hlava potřebuje dýchat:)

                                                0 0
                                              • Johy  

                                                A tělo potřebuje zabrat:)

                                                0 0
                                                • wroum  

                                                  a ja se potrebuju vys… ale to sem nepatri :-D

                                                  0 0
                                                  • Johy  

                                                    No to asi ne, ale znám někoho kdo s tím taky mívá občas potíž:)

                                                    0 0
                                                  • wroum  

                                                    ale ja stim potiz nemam. naopak si to setrim a pak si to poradne uziju. jojo jak rika muj strejc, dobry vysrani je lepsi nez souloz :-P

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    nevim nevim:)))

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Skus oboje a potom porovnavaj. :-)))

                                                    0 0
                                                  • Pebe  

                                                    Anebo to zkusit přijednom, dvojnásobnej požitek.

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    To už je úchylný. ****** je idividuální stejně jako sajklstika :o)

                                                    0 0
                                                  • Pebe  

                                                    viděl jsem jedno video, kde to až tak individuální nebylo, ale moc nerad na to vzpomínám :-D

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    To ti věřím mě o tom videu jen povidali, proto si to ani nechci představit:)

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    To je snad nějaká uchylka ne…fuj tohle si raději ani nechci představit:)

                                                    0 0
                                                  • wroum  

                                                    kdyz se ti to libi… :-P

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    Mám s tímhle zkušenosti a můžu to tedy potvrdit :o)

                                                    0 0
                                                  • wroum  

                                                    oboje ma neco do sebe :-)

                                                    0 0
                                                • Medunka  

                                                  ze to neni takove jak si lidi mysli ;-)

                                                  Co takhle v utery v 17:30 pod Barrandakem Branicka strana?

                                                  0 0
                                                  • Johy  

                                                    Jo to vyhovuje mám do čtyř. Sic segra dělá přijímačky, ale myslím, že tu dlouho nebudou …takže to by šlo.

                                                    BTW: upozorňuju dlouho hodně dlouho jsem nejezdila, tak prosím tempo ala had:)

                                                    Sic mě bude muset někdo navigovat ať to najdu:)

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    a budes online? ze bychom se v utery pak primo domluvili. a navigace pod most neni slozita ;-)

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    Online sem, budu:) Sic teď nevím jestli myslíš icq nebo něco jiného. Pro vyjasnění icq v práci zákaz bike-forum vpoho:)Ale až mi na něj příjdou:))))

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    kdyz tak email co mas v profilu

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    Platí v práci nefunkční:( hold KB prostě kontroluje uniky:) Ok pracovní je jana_grygarová@kb.cz

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    Trochu odvaha, davat svuj pracovni mail tady.

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    hm:)

                                                    0 0
                            • wroum  

                              v Radotine u vody, na levym brehu Berounky asi 300 metru nad lavkou. poznas to, takova koncentrace individui nejde prehlednout :-D

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              Myslim, že to by se dalo zvládnout obojí v jednom, udělej to jako Fousáč a přestěhuj se k Pigimu… :o)

                              0 0
        • cabbage  

          hehe, to už sem někdy slyšel…

          0 0
    • goofy  

      Mam vic variant. Ale treba takova hybridni vyjizdka vypada asi takhle: na kole pod hory a na zadech integrala a chranice vyjezd/vystup na kopec a obleceni zbroje nejaky freeridek dolu do doliny, pivko a vystup na horu presun treba kousek po hrebeni a zase navleceni do hader zase freeridek a podle casu bud navrat domu, nebo este jedno kolo… Ale tech idealnich variant je vice a pokud mozno porad na kole a v terenu. ;o)

      0 0
      • Komi  

        Moc času → mockrát dokola → moc piv → moc nebezpečný :-)

        0 0
        • goofy  

          Aha… Tim padem uz chapu proc jsem moc sedreny… :o)

          0 0
    • dieegoo  

      Přesně jako dnešek… do dvou do rána smolit maturitní otázky, v sedum vstávat, jít do školy, vrátit se a zas do noci dělat otázky… :D lepší den bejt prostě nemůže

      0 0
    • gobike  

      Ja sem mel takovej den minulou sobotu, vyjel jsem, nadherny pocasi a jizdu sem si uzival jako nikdy, tolik energie jsem v sobe snad na bajku nikdy nemel, uplne jsem uchcaval blahem:-)

      0 0
      • Manas  

        Jo, to jsou okamziky kdy si zpivam neco mam chut kricet nadesnim :-)

        0 0
    • dada  

      hmm to si umím představit: je pondělí…ale prodlouženej víkend-teď sem se namlsal… včera taková decentní spářka s přáteli takže vstávám cca v 9:00. sedím někde na zahrádce sám ji zatím nemám takže sme někde u známejch. Paní domácí vidí jak se probouzíme tak nabídne polívku/utopen­ce/něco sladkého, prostě takový brunch. k tomu si dám jedno dvě pivka aby mě nedohnal absťák! pokecáme a blíži se poledne tak dávám návrch že někam vyrazíme…někteří ostentativně odcházejí pro 3.pivo ale jsou i tací ktëří se obléknou do XC hadrů nasaděj přilby, upijou z z piv línějších kolegů a vyrážíme. vzhledem ke stoupající teplotě sme rádi že cesta ubíhá nejlépe z mírného kopce a po cca 15km se objeví hospoda, tak dáme 1 pivko-ta voda v bidonu má nějakou divnou chuť a jedeme dál, hlad nějak není. bloumáme tak lesem nahoru dolu život je krásnej. v tom další hospůdka, mě jihne zrak a vtom ke mě přistoupí přítulka a říká: klidně si dej, já to domů odřídím. tak zastavujem a já si teda dám dvě. a nakládanej hermelín když už ho teda maj na lístku. po natočení 40 km máme ze sebe dobrý pocit a pomalu míříme zpátky. Na chalupě nás vítají jako šílené bikery, my jim ukážeme bláto na dresu a oni nám za to natočí rychle pivo. No pak už není čas tak rychle sbalíme a jedeme směr ústí. cestou ještě 2× stavíme na čůrání a jednou na doplnění zásoby plechovkových piv. Doma sme ale brzo. Uděláme si presso a přemýšlíme co teď? tak ještě vytáhnem kola, je krásný podvečer, 50km je málo tak vyrazíme přes pole do hospody Na Statku. Tam dám budvárek, nějakou směsku s bramboráčky ještě dva budvary a za setmění přijíždíme po náročném dni dom. Napustím si vanu dám do ní relaxační sůl a s panákem v ruce se skoro těším do práce…:) zdar dada

      0 0
    • sis  

      idealni den? tak to byl vcerejsek:-) trefil ses

      0 0
    • coolboy  

      ideální den je někdy v červenci nebo srpnu – prostě pohodička, člověk nemá nervy a starosti ze školy…na naší chatě v lesích :-) ráno kolem 9. se v klidu nasnídám, přečtu si noviny, podívám se do mapy a naplánuju trasu. Do půl jedenácté už sedím na bajku a šlapu si to s partou kámošů a kámošek na vejlet. Nejdřív se zastavíme na Hostýně, kde si dáme sportovně Zubra a dva párky v rohlíku. Pokračujem dál lesem na Tesák, dolů sjezd do Rajnochovic, kde můžem dát něco k jídlu. Dietně třeba nějakej salát a Géčko nebo Plzeň :-) Pak se vydáme na Lázy po trase Drásala a každej chce zvracet to co před tím snědl :-) Na kopci se rozhodnem jak budem pokračovat. Určitě ale zastavíme na Trojáku. Slabší povahy si dají kofolu, ale já bych navrhoval Radegasta. Po hřebeni, po trase Drásala se vrátíme zpět k nám na chatu na Rusavu. Ještě je teplo, tak se můžem jít okoupat do přehrady. Není hezčí pohled než na krásně opálenou bajkerku v plavkách :-P Potom rozděláme gril a za pravidelného doplňování tekutin z bečky Zubra si děláme večeři. Večer můžem jen tak posedět při pivku nebo zajít někam do vesnice na pařbu :-) prostě letní pohodička…potom na kutě, vyspat se a další den znovu, ale třeba s kratší, odpočinkovější trasou :-D

      0 0
      • gobike  

        Bych to nazval „trasa od hospody k hospode“:-D Tato trasa urcite jen tak neomrzi:)

        0 0
        • coolboy  

          to nee…aspoň mezi těma hospama sou pořádný kopce když už nic :-)

          0 0
      • Lišák  

        A vezmete mě s sebou? :-)

        0 0
    • jizby  

      Chtěl bych vyjet s pár podobně smýšlejícíma lidma na nějakej hodně vysokej kopec. Nějakej takovej, aby se tam jelo skoro celej den sjízdným terénem, klidně i kus silnice, cestou scenérie, žádný jiný lidi, nesmělo by chcát ani být moc horko ani zima. V programu cesty by mohla být i nějaká požitková lezba. Nahoře relax, piknik, sledování západu slunce a po posledním zeleným záblesku to naprat dolů co to dá do tábora.

      0 0
      • JSt  

        co si mam predstavit pod pojmem požitková lezba? :))

        0 0
      • Andrzej  

        to zni dobre, ale v udoli po zapadu slunce uz moc neuvidis na cestu… ale jinak bych si to dal :)

        0 0
    • ddd - andy  

      Ja myslel ze uz je po okurkovy sezone.. :-)

      0 0
    • lidumil  

      ráno do postele panáčka – blowjob – sprška s pivkem – panáček – sídaňka – pod stolem b.....b – sprška s pivečkem – kolo (ale jen z kopce atd atd atd. No a večer stejně :-))))))

      0 0
      • dada  

        jj.ten panáček do postele je zásadní – člověk si pak nemusí ani čistit zuby tvůj plán se mi lííííbí! d.

        0 0
    • dalimil  

      nejdříve vstává má věrná herní konzole… pak se zapne grill,narazí sud,leží na trávě a klábosí a klábosí… kolo mi tam tedy nechybí…

      0 0
    • Martin  

      ideální den/víkend jsem měl teď. ráno na praděd, pěkně si vyšlapat ten kopec, odpoledne turistika a v neděli expresně zpět

      0 0
    • Luka  

      Idealni den?… vstat v sest, citit se dokonale vyspinkane. sednout si na balkon/terasku a posnidat, nasavat slunecni paprsky, poslouchat ptacky a zacinat se tesit ze nemusim do prace a ze muzu na bike… v pohode dojist, pomuchlovat se s muzskym, zkontrolovat koleso, maznout retez, hodit na sebe hadry, do batohu nejakou tu svacu… vyrazit… venku teplo, tak akorat, aby cloveku nebylo chladno ale aby se zase nepotil jak vrata od chliva… a sup do terenku, sjet co jindy nesjedu, naucit se neco novyho, potkat super hospudku s paradnim pivem a jidlem, nabastit se a pokracovat. semtam brodik, semtam pekny sjezd, semtam nejaky to technicno, zadny pady, zadny zaskobrtnuti.. prosteparada. Dojet domu aniceny jak psi, stastni jako blechy. Tam pripraveny papani, povidani si o svihu dovecera nad dobrym cervenym vinkem, spousta chvaly z ust meho muze jak jsem sikovna, jak pekne mi to jelo, jak jsem to a to zvladla ze to ani necekal… a ja pak nejpysnejsi a nejstastnejsi zenska na svete. to je pro me idealni den…

      0 0
      • Pebe  

        a nakonec to dopadne: v půl šestý totálně zmordovanej vstát, potmě (abych nerušil dceru a manželku) se oblíknout a do zimy na kole do práce. I když je zima, tak zpocenej jak vrata vod chlíva se v práci převlíknout a hurá tupě zírat do monitoru do pěti odpoledne. Potom opět převlíknout a v lijáku (pokud možno ještě s defektem) domu :-) Slova chvály se někde ztratí, akorát se ozve „kde seš tak dlouho“ a „seš špinavej jak prase“ :-) vorvanej usnu na chvilku u pohádky pro dceru, ale jenom na chvilku, než se mi malá pověsí na uši :-) vyčistit zuby (nejdřív dceři, potom sobě), přečíst pohádku a zhroutit se do postele :-DD

        0 0
      • zirecek  

        Kurnik, žena dle žirova gusta.

        0 0
      • goofy  

        …vstat v sest… Uz tady to nemuze byt muj idealni den :o)

        0 0
        • lubos  

          Jojo, tady to nejak nesedi :P

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Ale zase tam mám napsané „cítit se dokonale vyspinkaně“, tak to asi nebude zase taková hrůza… :))

            0 0
            • Radek Broz  

              To si ale tot.alne odporuje – clovek pred desatou proste vyspinkanej byt nemuze:o)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Zase to tak nepřeháněj, já někdy o víkendu vstávám v 8 hodin a není to taková hrůza… :))

                0 0
                • goofy  

                  Ja nekdy o weekendu chodim spat v 6 a potom taky jsem staval taky v 8 vecer. Ale to jsou pouze krajni pripady. Bezne se snazim byt z kolem desate az jedenaste v provozu. Precejenom treba vyrazit i na bajka ;o)

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Damy dufam odpustia, ale neda mi nepridat nesledujuci text k aktualnemu tematu:

      Perfektny den pre zenu:
      =============­========== 08:15 Byt zobudena neznymi bozkami. 08.30 2 kila menej vazit ako den predtym. 08:45 Ranajky v posteli : Dzus z cerstvych pomarancov, croissants, rozbalovanie darcekov napr. diamantova retiazka, ktoru vybral pozorny partner. 09:15 Horuci kupel pozostavajuci z exotickych samponov. 10:00 Lahky workout vo fitness klube s peknym a vtipnym osobnym trenerom. 10:30 Upravenie pleti, manikura, umyvanie vlasov. 12:00 Obed s najlepsiou kamaratkou v najlepsom lokaly v meste. 12:45 Zazeranie na expriatelku partnera a radostne zistenie, ze pribrala 7 kg. 13:00 Shopping s priatelmi, platenie s kreditnou kartou bez limitu. 15:00 Poobednajsi spanok. 16:00 3 tucty ruzi s kartickou od neznameho obdivovatela su prinesene do domu. 16:15 Lahky workout vo fitness klube, nasledovna masaz od silneho ale priatelskeho masera. 17:30 Skusanie drahych dizajnerskych siat, modna prehliadka pred velkym zrkadlom. 19:30 Candle light dinner pre dve osoby, nasledovane tancom a obohatene komplimentami. 22:00 Horuca sprcha (sama v sprche). 22:50 Byt zanesena partnerom na rukach do postele. 23:00 Nezne bozky. 23:15 Zaspat v partnerovom naruci.

      Perfektny den pre muza:
      =============­==========

      06:00 Budik zvoni 06:15 Blow job! 06:30 Sranie na zachode a popri tom citanie sportovej casti novin. 07:00 Ranajky: Steak a vajcia, kava, toast, vsetko pripravene nahou kucharkou. 07:30 Limuzina zastane pred domom 07:45 Niekolko poharov whiskey v limuzine po ceste na letisko. 09:15 Let sukromnym lietadlom. 09:30 Limuzina zo soferom ta odvezie z letiska do golfoveho klubu. (po ceste blow job!) 09:45 Hranie golfu 11:45 Obed: fast food, 3 piva & jedna flaska cognacu. 12:15 Blow job 12:30 Hranie golfu 14:15 Limuzina ta vezie nazad na letisko (niekolko poharov whiskey) 14:30 Let do Monte Carla 15:30 Poobednajsi vylet na rybacku, vsetky spolocnicky su nahe 17:00 Let domov, celotelova masaz od Laetitia Casta 18:45 Sranie, sprchovanie, holenie 19:00 Pozeranie sprav: Brad Pitt bol zavrazdeny Marihuana a hardcore-porna boli legalizovane 19:30 Vecera: Kraby ako predjedlo Stavnaty steak Zmrzlina servirovana na holych prsiach 21:00 Napoleon cognac a jedna cohuna cigara, pred velkoplosnym televizorom, pozeranie sportovych sprav. 21:30 Sex s troma zenami (vsetky tri maju lezbicke sklony) 23:00 Masaz vo vani, k tomu pizza a pivo 23:30 Blow job na dobru noc 23:45 Sam v posteli 23:50 12 sekundovy prd, ktory 4krat zmeni ton a donuti psa opustit miestost

      0 0
    • lidumil  

      Já svůj ideální den prožívám každé prázdniny – dovolená-teplý slunečný srpen-Krkonoše-chaloupka na vrcholu Černé Hory. Vzbudím se, když mě sluníčko lechtá na nose:) (většinou tak kolem 7–7.30). Sejdu dolů, natočím pivečko, nechám překapat kávičku, sprška, panáček (jen maličkej), snídaně (tlačenka s cibulkou a octíkem nebo gulášek + chlebíček) v křesle před chaloupkou s pivíčkem. Zatím tu nejsou lidi, božský klid. Postupně se budí kamarád a synek a jdou si sednout ke mně ven taky na snídani. Pomalá příprava Camelů a bidonů, kontrola kol, prádlo je už krásně suché a provoněné lesní vůní, hupky do něj a tak trochu líně vyrážíme na další celodenní švih. Krásně provoněné louky nás pohlcují do své náruče, ve sjezdech v kamení občas tak trochu srdce v krku, pak zase dokopec a je tu první hospůdka po 15–20 km, pivíčko a po chvíli lenošení na sluníčku zase dál a tak to pokračuje až do odpoledne, kdy nás čeká buď strašný dokopec na chaloupku, nebo využijeme lanovky:-( Nahoře hned do sprchy s ledovým pivkem, přeprat, udělat presso-picollo a připravit vše na večerní grilování, mísu salátu a až přestane jezdit lanovka, krásně ticho a klid, vytahujeme Petangue a demižonek červeného a zatímco hrajeme, za chaloupkou se peče maso a zeleninka na grilu. Když se setmí, dojíme maso, lehneme si na trávu, koukáme na hvězdy a já si v hlavě přehrávám celý den. A pokud je krásně, tak to takhle jde celé 2 týdny :-E

      0 0
    • Medunka  

      Hm, idealni den je, kdyz se nedostanu do kontaktu s blbcem.

      ale jinak kazdy den, kdy se probudim bez budiku, udela se snidane do pelechu a kouka na pohadky, tuli se… Pak muze nasledovat jakykoliv plan a ja jsem spokojena jak blecha ;-)

      0 0
    • Hnoj  

      …je den při kterém mě nikdo nebude otravovat s totálníma kravinama a zcela zbytečnýma činnostma. Ráno bych vstal, teprve až bych se skutečně probudil, bez asistence budíků a jiných mučících nástrojů, posnídal bych hromadu chocapicu nebo lívanců, a pořádnej hrnec horký čokolády, pak bych šel na kolo a dělal všechno možný… Obrosvká večeře (maso, salát, pivo, a nějakou dobrůtku na konec) a večer nevim co bych dělal, ale asi bych něco vymyslel :-)

      0 0
    • Czertbiker  

      Tak asi takhle! Ráno vstát, dát si nějakou hoodně nezdravou snídani, pak kouknout z okna srubu na kopce u vancouveru, naložit bajky na FULL SIZE PICK-UP made in america, zajet pro kámoše s dalšíma bajkama a hurá na kopec! Tam blbnout a stavět, pak se vrátit dom, vzít příťulku na večerní hokejovej zápas Vancouver canucks + nějaká večeře a jít dom! Myslim že s timhle bych byl spokojenej! :D

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ideální den je takový když se ráno probudím a nic mě nebolí – záda :o/. Pak už je to celkem jedno co dělám. Určitě ráno posnídat příbor a pak jít třeba na ryby, nebo se jen celý den válet. Hlavně usměrnit myšlenky tak abych o ničem nepřemýšlel.

      BTW : to mi připomíná dobu na střední, kdy jsem hulil, člověku se najednou usměrní myšlenky, prakticky o ničem nepřemýšlí a je jen sám se sebou. Ideální stav.....

      0 0
    • Lance  

      Jakykoli den, kdy jsem zdravy bo fcil sem nachcipany jak svina a nebavi me nic a to musim makat:)

      0 0
    • jecnak  

      Kdyz nic nemusim.

      0 0
    • grafik  

      vzhledem k tomu ze ke stesti mi staci malo, tak bych si pral mit jeden den volno, bikovat od rana do vecera a pocasi tak ±15 stupnu a hlavne slunecnoooooo :)

      0 0
    • Thidney  

      Manas ty jsi maaaagooooor .-) a to mam s tebou jet ruletu.. sob

      0 0
      • Manas  

        To byla tvoje volba :-) Hele a co vlastne pojedeme, uz si s nima mluvil ? Ja bych radsi jen Maxima :-)

        0 0
        • McBlacky  

          á pán je slečinka, kdepak, plnej kotel pojedete, už jste dospělý :)

          0 0
        • cabbage  

          sjezdař se bojíí;-P

          0 0
        • Thidney  

          jedem maxima pac jsem v patek odpoledne v Olomouci a predstava, ze dam v patek autem praha olomouc und zpet pak do bakova a jeste kolo…bych zachrapl hned na prvni rovince .-))

          ty pekne v patek potrenujes…hooodne potrenujes bys byl v sobotu aspon priblizne v me forme. jsem dnes ujel na kole 200m – pod sad nafotil kolo vyhled do kraje…pak jsem tam hodku a pul sedel a jen tak cumel. Bylo to prvni nasednuti na kolo po drsonovi a kycel, svine, porad se ozyva .

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Měl bych ještě jeden dotaz: Co má ta anketa společného s tématem threadu a co znamená odpověď Já jsem letadlo. Díky… :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.