• LukasX

    Zdravim, nekde na webu jsem si zjistil ze na Zambosce u vsetina jsou nejake pekne trate na lehky sjezdicek. Byl jsem tam nahore se podivat a spatne se hleda, kudy se pustit ;o( Neco jsem zaslechl i o Lavkach a tak. Nejsem v zadnem pripade sjezdar, ale kopcu se nebojim ;o)

    Nemel jsem zase moc casu, tak jsem to nakonec sjel po turisticky primo dolu k autobusove zastavce. Taky pekny ;o) Nejezdi tam nedko z pritomnych .. nejaky tip, kam tam jet. Nebo proste zkouset a hledat? Diky za pripadne tipy .. Lukas

    0 0
    • Jimmy69  

      Jasenka je lepší ;-)

      0 0
    • Haruky  

      mimochodem jsem zaslechla,že se má něco budovat u Semetína,nějaký singletrack…není o tom ale nikde napsáno

      0 0
      • beeker  

        Jo, má se stavět síť stezek kolem Semetína, tady kdyžtak info:

        roman04.července 2011 – 19:12Na Semetín je zadaná projektová dokumentace, měla by být´hotová do konce srpna, zároveň řešíme dotační tituly na spolufinancování. Teď se snažíme ukecat lesy ČR, aby nás pustili i na jejich pozemky. Zatím to máme vyřešené na městské lesy a tlačíme na lesy ČR. Do příštích prázdnin to chceme mít hotovo aspoň z 50% i bez dotací. Je to boj, ale zvládnem to.Pak se hned chystáme na traily z Cábu na Vsetín. Hledáme dobrovolníky na čištění chodníčků.Zatím čau Roman

        0 0
    • beeker  

      Přes žambošku někdy jezdím, ale lávky sem tam neviděl, leda zkus mrknout někde výš k janišovu.

      Jestli ale hledáš lávky a skoky, tak je jich hodně postavených nad Rožnovem, když sjíždíš po červené z Háž.Dílů,dycky tam odbočím když tama jedu dolů.

      0 0
      • LUDVICEK  

        A sou tam nějak skryté nebo se to dá dobře najít? Já tama docela často projíždím, když jedu z Tanečnice, takže by to bylo zpestření. Po té červené jsem ale ještě nejel.

        0 0
        • jIrI___  

          Je to jakmile vjedeš na asfalt po levé straně (směr z Hlaváček do Rožnova) zastrčené v lese hned u cesty, nejde to přehlídnout. _Zhruba takové 1–2 km od Rožnova.

          0 0
        • beeker  

          Jo, je to přímo u cesty. Ta červená je celkem pěkná, nejdřív lesem, druhá půlka je po štěrku a asfaltu. Ty lávky jsou v lesíku po levé straně. Mineš chatky, potom dva baráky, kousek lesem a jak vyjedeš na kraj lesa na asfalt, tak to v zatáčce uvidíš, je to vidět přímo z cesty, hned můžeš na lávku vjet. Chce to tam trošku prolézt, ja tam toho víc, od velkých skoků po jednodušší přejezdy přes skalky a tak… je to v tomhle lesíku

          Jenom ze vsetína to máš trochu z ruky, leda projet přes cáb na tanečnicu a dolů, potom přes valmez zpět nebo se zase dostat někde na kopec…

          0 0
          • LUDVICEK  

            Mno já to mám na Tanečnicu 45 min o baráku (jsem z NH) takže v klidu

            0 0
            • beeker  

              Tak to jo, kudy na tanečnicu jezdíš??

              0 0
              • LUDVICEK  

                Přes Velkou Brodskou(všude na mapách ji pitomci značí jako Hrubou – pro mě je prostě Velká:) a pak po žluté na Provázkovy chlévy. Nebo se to dá vzít Malou Brodskou, napojit se nahoře na Kobylskou, co vede z Karolinky, ale pak už je to kratší rovnou na Soláñ. Někdy můžem dát pojezd,ale dneska ne, mám náhodou v plánu právě to Marikovské dorado z trails, na které tu někdo dával odkaz.

                0 0
          • Haruky  

            no to mi nikdo neřekl..no totok..to omrknem

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.