• TheIF

    [b]New World Disorder 5[/b] www.theif.nextradsl.cz/…sorder_5.htm

    [b]New World Disorder 6[/b] www.theif.nextradsl.cz/…sorder_6.htm

    [b]JIB[/b] www.theif.nextradsl.cz/JIB.htm (má to jen 5 partu, mirror bude doplněn)

    Časem snad přibudou další, Moc těch videií domá nemám, ale podívám se po netu co se dá sehnat :-)

    0 0
    • black.horse  

      pěkný, určitě záslužnej čin, ale prosím Tě, nerad rejpu, ale proč sem dávat videa, který má každej dávno doma:-) bychdal něco „hůře sehnatelnýho“ třeba sem neviděl novej Match Magazine, New Deal atd:-)

      0 0
      • Jirik123  

        ty ses nakej chytrej:-) kazdej to doma nema, me treba chybel NWD6, ale diky TheIFovy uz brzo nebude:-) no a jestli mas naky jiny videa tak je nekam uploadni a podel se:-) diky

        0 0
        • effkill  

          kdyz se trochu chce da se NSE 7 a NWD 6 az k nejakymu 4 dilu sehnat na dc ale kdyby tu nekdo dal link na NSE 8 nebo NWD 7 tak by to bylo naprosto božííí

          0 0
        • TheIF  

          :-) jj přesně tak a všichni to asi nemaj, stačí se podívat na počet stažení.

          Jinak jak jsem psal, nevlastní nějakej mega archív bikových videii, ale pracuji na rozšíření + rád se podělím z ostatníma i když mám up jen 256kbps ale zase neomezenj NET tak je toho potřeba využít, že :-)

          Dneska do mirruju ten JIB a pak se vrhnu na videjko Earthed 3 Europa

          0 0
      • foxhound  

        každý asi ne… já je doma nemám

        0 0
    • visby  

      len tak mimochodom, aby si si bol toho vedomy…

      BSA sa potesi ked ti najde takyto web;-) a nie su za to male pokuty…

      0 0
      • TheIF  

        :-) Na webu se fyzicky žádné soubory nenacházejí (nj je tam vlastně WinRar), takže mužou chtím maximálně odstranění linku z www. BSA nahání firmy a už vůbec je nezajímaj nějaký bikové videa. Se podívej na nějaký warfora jak tam se linkuje a uploaduje.

        PS: A hádej co jsem dělal doteď nž jsem se vrátil ke kolům ? Kamarád říkal, že zálohuji internet :-) img467.imageshac­k.us/img467/3677/qq­q1wh.jpg na 1 mbit to jde :-)

        0 0
        • visby  

          fyzicky niekde musia byt:-)

          ale myslel som, ze to davas zo svojho servru… to ma BSA velmi rada, oni sa chytia kazdej kraviny…

          0 0
        • mm  

          tyyjo. mas vubec cas na neco jinyho nez trideni dat a paleni medii?

          0 0
        • gobike  

          Jdi radeji z5 na Warforum, tam ti to jde lip…

          0 0
          • TheIF  

            Proč ? Stím jsem už dávno skončil. Teď už je to stejně mega přetížené forum pro malý děcka, ale jako rozjezd a získaní kontaktů na správné WarezMeny to dřív nebylo špatný.

            Dřív jsem nic jiného nedělal, jen furt pálil a sosal (99,9% jsem nikdy neviděl, nehral…) hdd věčně plnej (450GB) ale teď už na to kašlu a radši vyrazím někde na kole.

            BSA je neškodná ti dělají hlavně pro ADOBE, MICROSOFT… a jdou po firmách + sockách co prodávají warez. Světové RIAA a MPIAA se zase věnují hlavně amíkům, které chytají na FastTrack sítích.

            0 0
            • zirecek  

              Hranice na Moravě?

              0 0
            • gobike  

              Tak, tak, to je spravny slovo chlapa:) Obcas se na Warforum mrknu, ale az po pulnoci, jinak to nema cenu je to preplneny jak prase.

              0 0
    • PIWNIK PONURY  

      nenech se zvyklat antikomentari, jde o cim snad i zasluzny:-)

      0 0
    • ivokabel  

      Mnaaam, tie su vyzivne :-) Vdaka

      0 0
    • TheIF  

      Přidán slibovaný Earthed 3 Europa

      0 0
        • mm  

          nemohl bys prosim uploadovat na neco jineho nez rapida? treba megaupload? nemam unikatni IP, cili si na rapidu skoro neskrtnu :-(

          0 0
          • TheIF  

            Vždyť to rvu i na sendspace (ty mirror), jen musíš chvilku počkat, ale už na tom pracuji. Nevím megaupload, mi přijde strašně přetíženej, vždy když jsem od tama něco chtěl sosnout tak byly všechny stahovací sloty pro ČR plný, ale jestli vám to vyhovuje víc jak sendspace stačí napsat

            0 0
            • mm  

              jo tak sory. dival sem se je na posledni uvedene video a to melo zatim linky jenom na rapida

              0 0
    • Dijck  

      ROAM by nebol? :)

      0 0
      • TheIF  

        Ne ani jsem to nikde neviděl, ale třeba se s námi někdo zdejší podělí ?

        0 0
        • visby  

          ROAM bol pred par tyzdnami v kinach, na dvd nevysiel… pochybujem ze bude nejaky seriozny rip…

          0 0
    • goofy  

      Sice o bikovych videjich tu byl jiny thread, ale nemas nahodou Jib2? Ty co mas nasdilene uz vsechny mam…

      0 0
      • TheIF  

        Nee já tyhle videa začal shánět nedávno a tohle nikde není, teda možná na nějakým spešl tracker/HUB ale ty neznám :-(

        Zatím mám ještě: New World Disorder I Kranked 1 The Collective [Mountain Bike Trials].Manifes­to(svcd) kranked 5 (SVCD) Red Bull Rampage 3 (Mountainbike) DVD RIP Statement (Mountain Bike) *FREERIDE FUNDAMENTALS2 *New World Disorder Ii – Fat Tire Fury *Kranked 3

        0 0
    • rock  

      Díky.

      0 0
    • Páník  

      super…dik

      0 0
      • sadev  

        nešlo by prosim tě umistit i 1 party tech videi na www.sendspace.com , z toho rapidsharu nemam sanci to sosnout kvuly IP, myslim ze nebudu sam, dikes

        0 0
        • TheIF  

          Pokusím se, ale musíte chvilku vydržet – jak jsem pasal mám malej up a taky si občas něco sosnu z torrentu a pak musím chvilku seedit aby mě nevykoply kvůli ratiu

          0 0
        • TheIF  

          Tak hotowooo už jsou mirrory i partu 1. Jdu uploadit Fundamentals 2 :-)

          0 0
    • ddd - andy  

      Hmm, tak tu zatim budu jedinej komu se tohle nelibi.. FUJ! Styd se!

      0 0
      • blue  

        Styďte se, Meyere, styď-te-se Me-ye-re! :-)

        0 0
        • ddd - andy  

          Noo.. Reknu Vam, je to pozitek dostat se Vam do drapu… ;-)

          0 0
      • TheIF  

        Ber ty videa jako reklamu, komu se to zalíbí ten si pak určitě koupí original, kvůli mnohem lepší kvalitě obrazu + bonusum. Např. ten Red Bull Rampage 3 je v nic moc kvalitě – co se dá čekat od mpeg1 :-(

        0 0
        • ddd - andy  

          No to jo. Resp. ja taky obcas zkouknu neco spalenyho, ale pokud to chci, vzdycky si pak objednam original – kdyz je pak hnusne a koukas na bikovy videa na velky bedne v super kvalite a s dobrym zvukem je to bozi! :-) Low end quality me proste nijak neoslovuje a navic chci podporit treba natoceni dalsich koukatelnejch kousku ve kterejch je videt paradni prace filmaru…

          0 0
          • rock  

            To je těžký; já bych si to nekoupil určitě, raději bych se smířil s tím, že to neuvidím vůbec. Takle si to stáhnu, kouknu v horší kvalitě a stačí mi to. Nikoho jsem neokrad, ze mne by stejně neutržili ani cent … co se týká hudby, do které jsem nastlal docela dost peněz, tak to řeším tak jak Ty s DVD: poslechnu mp3 a když mne to zaujme, jsem ochoten zainvestovat …

            0 0
      • Meesha  

        nj, ty uz mas totiz vsechny Xkrat sjety doma z DVDcka, vid? :-) Me se naopak treba NWD6 moc hodila.

        to TheIF: diky!

        0 0
    • Páník  

      problem: nejede mi the collective…je to v MPG,vzdycky kdyz to chci spustit,hryzne se mi komp – potrebuju na to neco spesl…ostatni,jede bez problemu.dik

      0 0
      • Pebe  

        mám stejnej problém :-(

        0 0
        • Bigi  

          Mně jede bez problémů !!!

          0 0
      • TheIF  

        Protže je to MPV a nemáš kodek stahni CCCP a máš po problémech z kodeky www.cccp-project.net/

        0 0
        • Páník  

          ok,dik

          0 0
        • Páník  

          tak ja uz ti nevim…kodeka jsem stahnul, nainstaloval a porad stejny problem…no nic,asi budu jedinej clovek na svete,co nevidel „kolektiv“:)

          0 0
          • Pebe  

            Jedinej nebudeš :-(

            0 0
            • Páník  

              to by me ale zajimalo,kde je problem…to se zase urcite neco začochtalo v tom bajecnym operacnim systemu jmenem Windows:)

              0 0
              • TheIF  

                Hm tak kodeky máš… tak mě napadá zkus ještě instalnout přehrávač Media Player Classic (neplést z Windowsovskou hrůzou) www.free-codecs.com/…_Classic.htm

                0 0
                • blue  

                  mozna by stacilo nepouzivat nestandardni kodeky

                  0 0
                • Páník  

                  jj,to byl problem…uz to fici,diky ti

                  0 0
    • TheIF  

      Přidáno další video Kranked 3 – Ride Against The Machine www.theif.nextradsl.cz/index.htm

      První 4 mirrory budou co nejdřív doplněny

      0 0
    • TheIF  

      Novej přírustek New World Disorder 3 – Freewheel Burning www.theif.nextradsl.cz/index.htm

      0 0
    • TheIF  

      Přidán New World Disorder 1 mirrory budou postupně doplněny. www.theif.nextradsl.cz/index.htm

      0 0
      • Dijck  

        Nechcel by si tam dat ROAM? Celkom dobre video:) Mam, ozvi sa na ICQ..

        0 0
        • TheIF  

          ROAM je tam můžete sosat :-)

          0 0
          • goofy  

            Diky ti, boze… :-)

            0 0
            • Dijck  

              Nemas zac:D

              0 0
              • goofy  

                Nechces mi to spis poslat prez icq? Nez to od neho stahnu, to zase budou 3 dny ;-)

                0 0
                • TheIF  

                  Proč ? máš tam Rapidshare i Sendspace a jen 4 party to musí frčet rychle. Jo a on mi to neposílal přes ICQ já mi dal tip odkud to stáhnout (torrent) a ten nejel zase tak ryhhle

                  0 0
                  • goofy  

                    Rychle to jde, akorat musim vzdycky hodinu cekat, at muzu stahnout dalsi cast, a nechce mi to pustit vic nez 2 za den… ;o)

                    0 0
          • pos3k  

            tak ta trialova Praha neni spatna :-)

            0 0
          • Páník  

            aaa,tak to je ovsem paradni kousek.diky ti

            0 0
      • grizzlik  

        Ty mi chces zavarit limit od UPC co ? :)) ne kazdopadne moc velke diky, videjka se libej. respect

        0 0
    • TheIF  

      Přidán New World Disorder 2 první 4 mirrory budou dodany během zítřka.

      PS: trochu jsem vylepšil můj web :-) jsem se naučil novej tag :-))

      0 0
      • pos3k  

        to si dela prdel na ty jednokolce ne? cumim a neverim

        0 0
        • TheIF  

          jj hrubej týpek jak si to smaží po tom zábradlí nebo ty lávky

          0 0
    • Al_Bunda  

      Mam: North Shore Extreme 6 DigginIt.avi North Shore Extreme 7.avi New World Disorder 3 Freewheel Burning.avi New World Disorder 3 Freewheel Burning Bonus Lopes.avi New World Disorder 3 Freewheel Burning Bonus Minar&McCarrol.avi New World Disorder 3 Freewheel Burning Bonus Snowdin&Kohut.avi New World Disorder 4 Ride The Lightning.avi New World Disorder 5 – Disorderly Conduct.avi New World Disorder 2 Fat Tire Fury.mpg New_World_Disor­der.mpg Chain Reaction III (Mountain Bike).mpg Chain_Reaction_IV(Mou­ntainbike) ll.mpg No pokud by mel nekdo zajem tak bych mohl nekam uploadnout. Jo potom jeste neco s Marosim, ale to mam v praci.

      0 0
      • maverick82  

        ty brďo, ty bonusy by mě zajímaly fest… o ty vždycky přijdu, když si holt sosám filmy grabnutý..

        0 0
      • rhuman  

        taky prosim o bonusy

        0 0
      • Al_Bunda  

        Ted jsem stahl: New World Disorder 6 – Unchained.avi Chain Reaction 5.mpg A jeste dalsi cekaji na stazeni snad to dnes stihnu.

        0 0
      • TheIF  

        Ten New World Disorder 4 je ta 428 MB verze co ? Nebo máš kvlatinější ? Jestli se ti chce tak upni ten Chain Reaction ty nemám :-) a klidně ty linky pak šoupnu na můj novej web ONLY B-F :-))

        0 0
      • Red Bull  

        JA BYCH MĚL ZAJEM O Chain Reaction III,Chain_Reac­tion_IV A TO S MAROŠIM

        0 0
    • TheIF  

      Vzhledem ke stále zvyšujíci se návštěvnosti mého webu (mimo ČR,SK, protože toto téma a i můj web byly zindexovaný googlem) a Já nemám zájem na tvorbě světového warez bike webu :-). Budou stránky přesunuty a k dispozici pouze uživatelum b-f. POZOR nesmíte na žádný web/diskuzi psat novou adresu (ani adresy podstránek) jinak bude co nevidět zindexována a… Takže nova adresa je skoro stejná jen za stavající adresu (namísto index) vložte 308385628 plus, (teda tečka :-) a htm

      Jestli někdo nepochopil tak vám ji pošlu přes mejla nebo ICQ

      0 0
      • rock  

        Našel jsem, díky :-) …

        0 0
      • pos3k  

        take :-) no doufam ze se nebude casto menit (i kdyz na zavadu to nebude, spis na opak)

        0 0
      • Splinter  
        Hoď tam
        0 0
        • TheIF  

          Taky možnost, ale nevím jestli 100% funkční a raději to nebudu pokoušet, stačí když nikdo nikde nenapíše link a vyhledávače nemaj šanci :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Proc pokouset? Vetsina robotu to akceptuje a tim, ze to tam pridas, nic neztratis.

            0 0
            • TheIF  

              Pravda už je to tam, dík za tip

              0 0
      • TheIF  

        NEW ===>> Kranked 5 – In Concert <<===

        0 0
      • Stancek  

        UNRAR 3.40 freeware Copyright © 1993–2004 Alexander Roshal

        Enter password (will not be echoed) for CZup-The_Collective­.part1.rar:

        Extracting from CZup-The_Collective­.part1.rar

        Extracting The.Collective­.(Mountain.Bi­ke)(svcd).MPG Cannot find volume CZup-The_Collective­.part2.rar Encrypted file: CRC failed in The.Collective­.(Mountain.Bi­ke)(svcd).MPG (password incorrect ?) Total errors: 1

        Kua ja su lama jak svina, pocitace se mnou nejak nekamaradi :-( nedari se mi rozbalit ten archiv… Poradte nekdo jak nato, pls. Nemam nikde woknousy, tak program co je uvedeny na Tvych strankach mi asi nepujde.

        0 0
        • Stancek  

          Jo takhle ja su blb… ono to chce mit stazeny vsechno … hleda dalsi archiv… no rikam… lama…

          0 0
          • CZiko  

            ale no tak… nebuď k sobě tak upřímný:))))

            0 0
      • TheIF  

        Uploadnut New World Disorder 4 v lepší kvalitě jsem to nikde neviděl :-(

        0 0
      • TheIF  

        =============­========================­=====================

        --------------NEW – Statement – NEW----------------

        0 0
    • heretik  

      New World Disorder 5 – chybí mirror 5. části – na Sendspace je místo něj 5. část dílu 3.

      U NWD3 trochu haprujou názvy souborů mezi RapidShare a SendSpace – jedno má v názvu na konci lomítko, jednu mezeru, ale s tím si člověk poradí.

      Každopádně moc díky za všechny ty videa!

      0 0
      • TheIF  

        nj dík, tak jsem aspoň opravil ten mirror New_World_Disor­der5.part5.rar

        0 0
    • Al_Bunda  

      Chain Reaction III www.sendspace.com/file/eu7f8w www.sendspace.com/file/qbue5p www.sendspace.com/file/qkesen Pokud bude cas tak zitra dam dalsi.

      0 0
      • sadev  

        jak to rozchodit, hlasi mi to chybu v komprimaci

        0 0
      • aortacek  

        tak mě by taky zajímalo jak se tohle rozbaluje ??

        0 0
      • pos3k  

        totalcomander to nevzal, win rar v pohode otevrel jsem treti zip, objevil se cele video,dal jsem extrahovat (rozbalit), pak to hlasalo vlozte „disk jedna“, v okne byla cesta na part tri, zmenil jsem jen cislo v popisu za jedna a OK, pote ze mam vlozit disk 2, opet v objevenem okne jsem upravil nazev (prepsal jsem cislo na 2), a to same u pak (3). No problem.

        0 0
        • aortacek  

          díky za nápovědu, mě to ale funguje přesně obráceně, z winraru to nešlo ale totalu jó

          0 0
        • los_tomanos  

          Tak to me to nejde vubec v nicem, porad mi to pise chybu v prvnim partu :(((( poradte lidi

          0 0
          • TheIF  

            Nech si od někoho komu to jde vytvořit CRC a pak zjistíš, jestli to máš vůbec správně stažené.

            Já zatím sosám :-)

            0 0
          • pos3k  

            co me tak napadlo, tak mit stahnute party v jedne slozce at se tam nestve co tam nepatri, u me to slo rychle :-) zaklad je objevit cele video (velikost 693 MB (726 984 384 bajtů) pak ho nekam zkopirovat (rozbalit), pak by mel fachat postup co jsem psal vyse

            0 0
            • TheIF  

              Postup rozbalení:

              • v Total Commanderu Chain otevřít (kliknutím) Reaction III03.zip
              • přetáhnout tam kam jej chcem rozbalit
              • objeví se vložte disketu č.1 v cestě k souboru opravit xxx.Reaction III03.zip na xxx.Reaction III01.zip, to samé ze z č.2 i č.3

              Download Total Commanderu nahraj.cz/show­.php?key=27018–2720f

              CRC www.theif.nextradsl.cz/…tion_III.sfv (vybrat uložit cil odkazu..) CRC dat do stejného adresáře jako party a v Total Commanderu kliknout na CRC_Chain_Reac­tion_III.sfv – proběhne test.

              0 0
            • los_tomanos  

              Diky vsem, uz mi to slape :)

              0 0
        • goofy  

          Mne to zase nevzal winrar a vzal to totalcomander. Ale nakonec jsem zjistil, ze to bylo zbytecne, bo uz jsem to nasel na DVD :o)

          0 0
    • Nikdo  

      Nexistuji nejake dalsi dobre vyukove videa pro „free“ discipliny jako je ten Freeride Fundamentals 2 ?

      0 0
    • Ja uz fakt nevim  

      PLS MANIFESTO…ja chi videt ryana leeche a jeho 360 pedal kick.....atd.­....prosim prosim smutne koukam.....Ale jinak super…Mozna bych mohl taky necim prispet…:))

      0 0
      • JJ  

        A naky jednokolkarsky videa s Krisem Holmem by se hodily:)

        0 0
        • CZiko  

          toho máš dost v NWD 1,2

          0 0
          • JJ  

            Malo:( Se nemam z ceho ucit

            0 0
            • goofy  

              Kusuj. Na tom se neda jezdit ;o)

              0 0
              • JJ  

                To by ses divil, jak mi to zacina jit:) Dneska sem si zvednul pocet schodu sjetejch bez padu na rovnych 15

                0 0
      • TheIF  

        Dobrá zpráva, MANIFESTO bude jen co ho upnu, už je na HDD

        0 0
        • los_tomanos  

          Šikovnej kluk, uz se težším :)

          0 0
        • Ja uz fakt nevim  

          Ja se taky tesim a diky…:D

          0 0
          • Ja uz fakt nevim  

            Jeste navic mam mylsil nejakyho krankeda…720Me­gaprdy 3dily, Marosanu, FOX Chain smoke, Match video zine 6, Plush, Embuk (P a E jsem jeste nevidel), Crusty Demons – uplne vostry video, ale nejsou tam jen kola,ale i snezny skutry, hodne motorek…A zbytek musinajit…mam tu bordel…:))

            0 0
          • TheIF  

            ufff tak až na první mirror (co nevidět) je to tam

            0 0
        • JJ  

          Achjo, sem se tesil a nejde mi to spustit:(

          0 0
    • RUMcajs  

      Cus, jsem desna lama, takze se k tem souborum s videame nejak nemuzu dostat. Firefox mi napise akorat neco o portu 80..

      You don't have permission to access /New_World_Di­sorder5.htm on this server.

      Jak 100hoven?

      0 0
      • pos3k  

        pac jsou na tajnem miste :-) si precti prispevek kousek vyse

        //Vzhledem ke stále zvyšujíci se návštěvnosti mého webu (mimo ČR,SK, protože toto téma a i můj web byly zindexovaný googlem) a Já nemám zájem na tvorbě světového warez bike webu :-). Budou stránky přesunuty a k dispozici pouze uživatelum b-f. POZOR nesmíte na žádný web/diskuzi psat novou adresu (ani adresy podstránek) jinak bude co nevidět zindexována a… Takže nova adresa je skoro stejná jen za stavající adresu (namísto index) vložte 308385628 plus, (teda tečka :-) a htm

        Jestli někdo nepochopil tak vám ji pošlu přes mejla nebo ICQ//

        0 0
    • barthez  

      zdravim ak by ste chceli prispiet mam dalsie video s trialovym magom :), a to konkretne: Mastering the Art of Trials with Ryan Leech …

      0 0
      • goofy  

        kdybyste radeji nekdo sehnal Jib2, to bych byl vdecnejsi ;o)

        0 0
        • CZiko  

          no a já bych byl třeba vděčný za oboje:)

          0 0
          • barthez  

            s hodou okolnosti mam oboje :), ale kam to dat ? ..a este mam slabsi up …nejaky napad ? ..

            0 0
    • Páník  

      tak jsem shlidnul ukazku na Clorophilla ( dhrace.cz/index­.aspx?show=ar­t&id=283 )…vypada to docela dobre,tak kdybys to casem nekde objevil…

      0 0
    • ivokabel  

      Nechces nieco z tych veci reuploadnut? Napr. NWD6 alebo Manifesto. Gracias.

      0 0
      • TheIF  

        Uvidime, spíš je problém kam ? Někam kde to vydrží 10 dnů, to nemá cenu a Rapida zase všichni milují :-)

        0 0
        • raceman  

          tak jedině sehnat premium acces na rapid a potom to tam zůstane

          0 0
          • TheIF  

            Tam to zustane i přes FREE 30 dnu což je dost, ale zase se někd najde komu Rapid nebude vyhovovat (ti co mají sdílené IPky)

            0 0
            • ivokabel  

              Ja som tiez za NAT, ale za teketo kusky som ochotny cakat na volnu IP aj cely den!

              0 0
        • pos3k  

          zkkus edisk, nahraj, nasdilej :-) jmeno spoboryx zakamuflovat, archiv zasifroovat vcetne jmen souboru..pokud to nenahlasi nejakej pepanza warez tak to tam zustane dlouho (kdo chodi na warforum asi vi)

          0 0
          • TheIF  

            A není lepší nahraj.cz ? To vypadá slibně

            Hodil jsme tam ten New World Disorder 6 – Unchained

            0 0
            • jaski  

              jestli ¨mas chut a naladu tak hazej dalsi a dalsi :-)

              0 0
            • pos3k  

              vyskrtni edisk:-) mam podezreni ze nekdoprimo do nich bud chodi na warez sajty a pak mazou data na serveru,nebo si kontrolujou pridana data na serveru…btw uz cokoliv od jednoho uzivatele, o kterem vi, tak dle IP mazou jeh data hned

              0 0
            • SoLaX  

              Ja sem asi uplne b****.. Prosim prosim, kde ty videa najdu? Nejak sem to nepochopil a na TheIFovych strankach ani na nahraj.cz sem to nejak nenasel.. :-(

              0 0
      • TheIF  

        Už tam je znova i Manifesto

        0 0
        • Páník  

          a nejaky novy si nehledal? Treba ta Clorophilla nebo NWD7 (teda jestli uz vubec vysel)…ja se teda koukal, kde nic tu nic…ale treba mas lepsi zdroje;)

          0 0
          • TheIF  

            ee nějak není čas šmejdit po netu a lepší zdroje taky nemám :-( Mám tohle: Earthed Earthed 3 Europa FREERIDE_FUNDA­MENTALS2 Chain Reaction 3 Chain Reaction 4 Chain Reaction 5 JIB Kranked 1 Kranked 2 Kranked 3 Kranked 4 Kranked 5 Manifesto New World Disorder 1 New World Disorder 2 New World Disorder 3 New World Disorder 4 New World Disorder 5 New World Disorder 6 North Shore Xtreme 4 North Shore Xtreme 5 North Shore Xtreme 6 North Shore Xtreme 7 North Shore Xtreme 8 Ride To The Hills Roam Sprung 4 Sprung 5 Statement Suspect The Collective Third Down

            0 0
        • Feroman  

          Kranked 6 by byl taky fajn

          0 0
        • CZiko  

          z toho co tam nemáš můžu nabídnout: Double Down Chain Reaction 2–4 Kranked 2 Counterparts Earthed 1

          0 0
        • ivokabel  

          Diky moc, kamo.

          Ak chces, tak to tam po vyprsani zivotnosti mozem nahrat ja. Akurat musim prist na to, ako sa to robi,ale to by nemal problem. Potom by som ti poslal odkazy a ty ich mozes dat na tvoj „sikrit bajk sajt“ ;-) PS: Nazvy suborov je skutocne lepsie nejak zmanglovat, nech nie je ma prvy pohlad zname, co v nich je (vid. prispevok od pos3k). Statisticky to zvysuje zivotnost suborov (na Rapidshare uz vedia…).

          0 0
          • TheIF  

            To by bylo fajn mám jen 25KB/s up a dost sosám z torrentu takže up mám vytíženej :-) Postup je jednoduchej sosneš se WinRar (coprporačka) www.nahraj.cz/…ceu.exe.html soubor zabalíš/rozkou­skuješ

            1. (pravým na soubor) img88.imageshac­k.us/img88/4207/01p­a0.jpg
            2. zadaš velikost v bajtech (mega krát 1024 krát 1024) img88.imageshac­k.us/img88/2311/02h­q8.jpg
            3. případně zahesluješ img88.imageshac­k.us/img88/8234/03q­m1.jpg

            a pak už jen uploaduješ :-) Dobře vypadá www.nahraj.cz (250MB) inak klasika je Rapidshare www.rapidshare.de/

            Stím kamfulováním názvu (pokud nejde o slovo Windows CRACK, nebo název new hry, filmu, softu) to nebude tak horké, spíše jde o to, že to někdo musí nejprve prásknout (což je otázka několika sekund) = hozením na nějaký profláklý web (např. warezforum) jse šance na bomz zvyšují.

            Rapidshare: Illegal files will be removed immetiately after notice. Furthermore we will add them to our file-filter, so they can't be uploaded again. Just write an e-mail to our abuse-management and give the exact links to the files.

            0 0
            • pos3k  

              jen bych chtel upozornit ze pro free uzivatele (ne pro premiujm cleny) rapidu, to tam ted zustane misto 30 dnu bez stazeni jen 10 dni bez stazeni

              0 0
              • TheIF  

                A proč to nemaj ve FAQ tam je 30 dnu pro free

                //How long are my files hosted?

                No limit. Nevertheless even we have to clean up our drives from time to time, so we will delete files that have not been accessed for 30 days or longer. Premium-users don't have to worry about this. We NEVER delete your files until you cancel your membership.//

                0 0
                • Ja uz fakt nevim  

                  Jo a NWD 7 uz vysli

                  0 0
                • pos3k  

                  pac je to news :-)

                  //25.09.2006

                  RapidShare exists for two years now and we have learned much about the likes, dislikes and demands of our customers. We know that most people want a better support, more speed, much more space (yes, we have a space-problem right now, so the inactivity-timeout of 30 days for free users had to be shortened to 10 days. This is better than to disable the uploads completely.), more features and maybe a better website. Right now we are preparing all this for you, but it still needs a bit of time. Tons of servers with thousands of very big hard-disks are still arriving, many professional employees are getting ready to serve you, the world's biggest providers are preparing dozens of 10-Gigabit ports just for us. RapidShare stays the same, but RapidShare will be much better than RapidShare. Confused? We hope to be ready to present you the future of 1-click file-hosting on 15.10.2006. So stay tuned, and stay with us. //

                  0 0
            • ivokabel  

              Tak fajn. Mam stiahnute Manifesto a NWD6, takze tieto dve veci mozem ozivit. Keby to dakomu neslo, tak zareagujte na tento prispevok a mne pride reakcia na mail.

              0 0
              • jaski  

                me nejdou stahnout collective a roam ale ty dva predtim mi z nahraj sosnout sly :( by me zajimalo cim to je

                0 0
      • TheIF  

        reuploadnut ROAM

        0 0
        • jaski  

          muze mi nekdo rict jak to stahnout? manifesto a nwd sem stahnul normnalne ale u collective a roam kdyz kliknu na nahraj stahni tak mi to nacita tejden ale stejne se nic nenacte a nezacne stahovat. koukam ze pocet stazeni pribejva :( moh by mi nekdo poradit pls?

          0 0
          • marapara  

            Úplně ten samý problém. V čem přehráváš Manifesto?

            0 0
        • ivokabel  

          Clovece, ten ROAM aj Collective su nejak v haji: //Jméno souboru: Popis souboru:

          Velikost souboru: 0 MB Počet stažení: Čas posledního stažení: 1.1.1970 – 1:00// Manifesto aj NWD su v pohode. Asi to bude treba refreshnut…

          0 0
    • Andrea  

      Skvela videa jsou zde: www.youtube.com/results?…

      0 0
    • TheIF  

      reuploadnut The Collective

      0 0
      • jecnak  

        Myslis, ze bys mohl nekde sehnat

        Clorophilla Clorophilla is a truly innovative mtb freeride film, which does not only show something, but also communicates a message. It is a film which highlights values like freedom, fun, friendship, and unity, rather than the riders' technical skills, all in a magnificent scenery where Mother Nature has the leading role.

        www.singletrackworld.com/…rophilla.jpg

        0 0
    • shobull  

      mohl bys moc prosím upnout New World Desorder 3–5 a Red Bull Rampage 3 ???? :) kdyby to bylo na edisk nebo nahraj.cz tak je to bez chyby…ale nemusi moc diky

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce