• full

    Na webu jsem objevil stránky německé firmy Canyon ( vystavovali letos i v Praze) – momentálně nemají v ČR zastoupení- ale dávají přednost prodeji přes internet na konečného, mají dobrou výbavu a váhu i ceny. Ozvěte se kdo je znáte a jaké máte zkušenosti. Chci si koupit nový full a přemýšlím o nich.

    0 0
    • Luka  

      jestli ho sezenes, budes fakt dobrej, koukni do historie… soubezne tu jedou 2 thready o canyonech

      0 0
    • cabbage  

      no coment…

      0 0
    • scret  

      Ano,zname! :D

      0 0
    • fousek  

      Vsichni o nich mluvi, ale jeste nikdo je nevidel

      0 0
      • Peslezedirou  

        :o)

        0 0
      • vojta  

        … ale videl … :-)

        0 0
        • Luka  

          videl, ale kdo je ma? No rekni, K D O J E M A ??? :D

          0 0
          • fousek  

            Nevim jestly by se kola Canyon nemely nakonec prodavat pod znackou Ghost:-)

            0 0
          • wroum  

            tak treba muj kamos. V bikeexpertu objednal, za mesic zaplatil a odjel na krasnym fullu s Foxem za super cenu. canyonu se v BE prodalo dost. A ze sou nekteri, co nepochopej, ze kdyz objednaj kolo v kvetnu, ze uz muzou mit smulu, je jejich problem.

            0 0
            • cabbage  

              a v lednu?…

              0 0
              • full  

                ty kola se dají ale objednat přímo a oni je za 30 Euro prý dodají na místo.....

                0 0
                • MlokCZ  

                  To je sice hezký, ale jak to vypadá, tak i z Německe je to na pěkně dlouhou dobu, než ho dostaneš.

                  0 0
            • TheIF  

              A proč ? To si mám teď objednat model 2007 abych bych dostal do pořádníku a zbyl na mě jeden kousek téhle LIMITED EDITTION značky ?

              No snad maj maj ještě aspoň model ESX, protpže chrtí XC nechci

              PS: jak jsem psal tak tahle značka opravdu existuje už mám objednanej a potvrzenej XC 5 pro kamaráda a tady na foru je mají taky 4 lidé (1 silnička)

              0 0
              • wroum  

                necekej ze kdyz si objednas kolo kvetnu ze ho hned dostanes. on si ho objednal zacatkem roku a cekal kratce a s jistotou ze kolo bude. ted uz ti nikdo zadnou jistotu neda, pokud nechces treba meridu nebo artuse.

                BTW ja si kolo objednal pred vanocema a prislo na konci dubna. kdybych ho neobjednal pred vanocema, tak ho na 100% nemam. takze asi tak. jo a neni to canyon a s BE to nema nic spolecnyho, takze v tom to taky neni.

                BTW2: vetsina drazsich kol se vozi na objednavku – nikdo si neveme na kram kolo za 70 aby pak doufal ze ho proda. Nevidim na tom nic divnyho.

                0 0
                • TheIF  

                  Já se nebavím o obchodech, tyhle kola ani nikde nemaj (jen je za tebe objednaj – BIKEEXPERT) ale, že už v květnu je neseženu přímo od výrobce to jsme nečekal :-(

                  0 0
                  • wroum  

                    ale to preci neni nic divnyho. pritelky konu sme taky museli objednat v zime, aby na jare byla… Jinak kdyz sme ji chteli rok predtim objednat v lete, tak nam bylo receno, ze smula, ze mame pockat na dalsi sezonu a objednat v predstihu.

                    0 0
                    • TheIF  

                      Hm já doteď myslel, že se ty firmy snaží za každou cenu prodat co nejvíc kol a ne, že se zakazník musí snažit a čekat aby vůbec něco dostal :-( /bavím se o kolech za normálni cenu do 2000 EUR ne o super drahých specialech vyráběných na zakázku/

                      0 0
                      • Honzas  

                        spis se snazi prodat to, co jsou schopni vyrobit / dovezt… vic lze prodat jenom horko tezko;-)

                        0 0
                        • TheIF  

                          Vyrobit ? Pochybuji, že Canyon nebo podobné značky to vaří doma, spíš to někde naflágaj na Taiwanu a v německu to maximálně polepí a nastříkaj.

                          Ale stejně mi nejdou do halvy ty jejich ceny, jak mužou být tak levní ? Vždyť jde vyceméně o zakázkovou výrobu, kdyby toho naflágaly stokrát tolik a navezly těma kolama všechny obchody, tak jim musí ještě klesnout náklady a Merida a spol můžou zavřít krám, protože už teď jsou jejich kola „předražený“

                          0 0
                          • Honzas  

                            ty ceny jsou si mysli nizke kvuli tomu, ze tam odpada maloobchodni prirazka, kdyz to v nemecku valej rovnou z kontejneru nebo z fabriky konecnejm zakaznikum. fakt nevim, kde to vyrabej, nikde jsem na nem nenasel nakou cedulku s napisem mejd in IU / Nemécko / Cajna… Proto tam taky pisu vyrobit / dovezt. ale mozna jsem blbe hledal.

                            0 0
                          • Gung-Ho  

                            S těma cenama to neni tak složitý na pochopení. Vynechali totiž z řetězce obchody. Takže defakto prodávaji koncovým zákazníkům za velkoobchodní ceny. Ale obchody tim zavážet nemůžou…to by tam rázem naskočil ten rabat obchodníka a byla by cena stejná jako u jiných podobných kol. Nic složitýho na pochopení, ale je jasný, že je nikde jen tak neseženeš…

                            0 0
                      • wroum  

                        asi je lepsi vyrobit a prodat min nez je poptavka, nez vic a nevedet co s prebytkama. me to prijde logicky. ta firma podle predobjednavek urci ceho se pro ten rok udela kolik a zada vyrobu. pak uz jen prodava. kdyz vyproda urcitej model, tak vedi ze pristi rok ho muzou udelat vic a ze ho prodaj zas a ne ze budou mit na konci sezony plnej sklad neprodejnyho zbozi. a jestli si mel dojem, ze te ta firma bude este prosit aby sis koupil jejich kolo a bude mit od kazdyho modelu vsechny velikosti az se panacek uraci a rozhoupe se, tak ses vedle – to dela maximalne tak author a merida a asi nikdo jinej.

                        0 0
                        • TheIF  

                          Hm něco na tom bude. Tak snad nemaj vyprodaný všechno. Nevítě někdo kdy začnou prodávat modely 2007 ?? Třeba jestli už na podzim, tak to bych i počkal :-) No, nic stejně jim nusím napsat, jestli mají aspoñ ESX7, tak se můžu zeptat :-)

                          0 0
                        • fousek  

                          No potom muzu jit ke konkurenci kde budou mit podobnej model v moji velikosti, takze bych rek ze nakonec se jim to moc nevyplati. To ze staci temhle nedostatkovejm firmam vyrobit par kol za rok a jsou za vodou je znamka toho kolik asi na tech kolech vydelavaj, ovsem kdyz je poptavka tak proc je za takovou cenu neprodat, podle me by si mohli na tom jeste kapku prirazit, tim se snizi poptavka a jim vznikne vyssi zisk a je to.

                          0 0
                          • wroum  

                            jak uz sem psal vyse, je rozdil jestli se na 10 lidi treba nedostane a je rozdil jestli zbyde 10 kol po sezone ve skladu. ta prvni varianta je priznivejsi pro firmu a ta druha pro zakaznika. a ty jako zakaznik samozrejme muzes jit ke konkurenci, ale ver ze ta firma to ani nepozna. oni maji nejakou obchodni politiku a ta je v pripade Canyonu dost specificka a asi se jim vyplaci, protoze delaj pekny kola za pekny penize. kdyby to nefungovalo, tak uz skoncili. jinak samozrejme by si prirazit i mohli, ale asi nechtej :-)

                            BTW to vam to vazne prijde tak divny si kolo objednat a pak cekat? ja myslim ze kolo za xx tisic neni houska na krame a ze se to objednava a neni toho hromada na krame je uplne v poradku. na Rollse se ceka i nekolik let…

                            0 0
                            • fousek  

                              No pride mi to docela divny, preci jen cekam frontu u doktora, na uradech, u pokladny hypermarketu, tak proc bych jeste mel cekat na kolo?:-) Rolls neni normalni auto a nekoupi si ho normalni clovek, no i kdyz drahy kolo si normalni clovek taky nekoupi, takze je to asi v poradku Jeste ze ja sem kolo objednal a za 14 dni bylo doma:-)

                              0 0
                      • pened  

                        no, na tohle tema jsme se bavili s majiteli 4everu. Komponenty od Shimana se museji objednat na sezonu dopredu a dalsi dokup behem sezony uz neni mozny. Shimano si je vedomo sve pozice na trhu a chova se podle toho.

                        0 0
                        • wroum  

                          nechapu ale co na tom nekomu pripada porad divnyho. pekar taky nakoupi mouku a pak bude pect a ne ze koupi ty mouky par pytliku a po upeceni 50 rohliku pujde pro dalsi.

                          0 0
                          • speedy gonzales  

                            hehe…me se moc libi jak tu operujes s tema rohlikama..jednou jsou kola rohliky, podruhe ne…moc pekna argumentace

                            0 0
            • MlokCZ  

              Ano, včasné objednání platilo dříve. Teď podle posledního telefonátu už stačit nebude, neboť nebudou už nejspíš nikdy a ty co teď přišli jsou poslední. Nedohodli se s dodavatelem.

              0 0
          • vojta  

            Par by se nas naslo … :)

            0 0
          • Honzas  

            ja;-)

            0 0
    • VencaV1  

      Kdo by neznal druhy nejvetsi hit bike-fora? :)

      0 0
      • zizen  

        A jakej je první?

        0 0
        • TheIF  

          RS REBA ?? :-)

          0 0
          • VencaV1  

            Bingo!

            0 0
            • mawerick  

              a co je třetí?;) (že bysme si sestavili hitparadku;))

              0 0
              • pos3k  

                Racing Ralf :-)

                0 0
                • Darkson  

                  tak to jsi out, to bylo loni!

                  0 0
                  • pos3k  

                    muhehe, bych nerekl, je to ze stejneho obdobi co vypukal canyon a reba manie, popri to :-)

                    0 0
                    • Darkson  

                      pssst, ale u canyonu a reby se ještě nepřišlo na to, že stojí za …:-)))

                      0 0
                      • TheIF  

                        Reba je mi ukradená ja chci FOXA, ale Canyona nepomlouvej :-) To kolo nemůže být špatné stačí se podívat čím je osazeno a pochybuji, že budou zrovna šetřit na rámu takovým stylem aby to kolo bylo pak nepoužitelné.

                        0 0
                        • VencaV1  

                          Se podivej cim jsou osazeny nektery Meridy. :)

                          0 0
                          • TheIF  

                            Pominu fakt, že nechci masovku tak mám pořád cca 10–15000 Kč úsporu (mnohem lepší výbavu) u Canyonu. Chci kolo kolem 2000 eur

                            0 0
                  • error  

                    mám tomu rozumět tak že holení nohou už je taky out? :-)))

                    0 0
              • VencaV1  

                Treti by mozna mohli byt doplnky z Lidlu. :)

                0 0
    • Marky  

      Podle toho, co jsem tu vše přečetla o Canyonovi se zdá, že je to úplný mýtus. Ale nedosažitelný není. Dá se pro něj zajet. Já tedy zvolím tuto variantu. Alespo¡¡n to tu jeden uživatel psal, že si tam pro něj byl. Každopádně ty ceny jsou opravdu super. Líbila se mi krom komponentů i hmotnost, která je 12,6 kg. Pro mne jednoznačne mazlík :-)

      0 0
      • TheIF  

        ?? Jakože ušetříš za poštovný ? Zajet si tam můžeš ale pokud si to kolo neobjednáš předem stejně nic nedostaneš www.canyon.com/…ice/faq.html?q=20

        (překlad z PC Translatoru :-))) Ptám se Mohu si já odnést kolo Canon hned v obchodu?

        Odpověď

        Všichni Canyon- Bikes je nejdříve nutné objednat, bude provedena montáž kol vybudovaná, zastavená a zkouška – nebezpečí. Obdržíte do vstupu objednávka písemně potvrzení objednávky s tím očekávanou montáží – termín.

        0 0
        • martt  

          to je preklad za vsetky drobne :-)

          v skratke: majprv potvrdenie objednavky s terminom montaze az potom sa da odniest.

          0 0
          • TheIF  

            Nj člověk musí mít občas hodně velkou fantazii aby pochopil co přeložil, už by taky mohli stvořit pořádnej překladač :-)

            0 0
    • TheIF  

      Tak kdyby někdo chtěl CANYONA – ptal jsem se na velikost XL

      //auch die Modelle XC7 und ES-X7 sind in XL ausverkauft und in diesem Jahr nicht mehr lieferbar. Lieferbar sind weiterhin: ES5/6, XC3/4/5/6.

      Viele Grüße

      Marco Fritzsch Canyon Bicycles GmbH//

      0 0
      • enjoy  

        a zas vim hovno.

        0 0
        • PePu  

          Neříkej, že tě zastavila jazyková bariéra? :)

          0 0
          • enjoy  

            to ne..,jenom ta blba nemcina.

            0 0
            • PePu  

              LOL, tak to udělej jako TheIF a hoď to do nějakého translátoru. Ale ty stejně Canyona nechceš nebo že by ano? PS: ve zkratce ta zpráva znamená asi tolik, že letos můžeš ještě v XL dostat ES5/6, XC3/4/5/6 (XC7 a ESX7 jsou v XL vyprodané).

              0 0
              • enjoy  

                no nechci:-).kola umej pekny,ale to jednani..,jak na divokym vychode.

                0 0
                • TheIF  

                  Jednání ?? na emaily mi odpověděli do pár hodin a už mám potvrzený, teda spíše slíbený ES 6 (asi zase pošlou papírovej dopis) a PC TRANSALATOR se hodí jen na nějaký primitivní věty, jinak je nepoužitelnej – lepší je najít někoho ze znalostí němčiny, kterého pak budeš furt otravovat ať ti něco přeloží :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    tak par vitek bych mel.za prvy,komunikovat pouze v nemcine.asi si to muzou dovolit..,ale me by kolo uz diky tomu asi neprodali(pred­pokladam ze prodavat kola je jejich obchodni zamer:-)),za dalsi rict v dubnu/kvetnu ze v XL(a tak dale) jista kola uz nebudou atd.. to si asi delaj srandu:-)).za dalsi,zastoupeni u nas,jak je videt je zcela obvykly,jak u nas byva zvykem.nakonec se divim,ze canyon jako firma jeste vubec existuje:-D.

                    0 0
                    • TheIF  

                      ee prej jim můžeš psát i anglicky a snad neočekávaš, že uměj i česky. Že nemaj modely… to jsem se taky divil a rozčiloval (sakra ale nevím ve kterým tématu) a byl jsem poučen místními, že je to uplně normální a moje blbost chtít kolo v květnu to si můžu vybírat tak u MERIDY a Autora. Zastoupení není a nikdy nebude jde přímo o výrobce od kterého nakupuješ a kdyby ty kola prodávali v krámech tak by musely nasadit mnohem vyšší ceny (mají to napsaný i na webu, když zvolíš ENG verzi :=>>>

                      Top quality materials andconstruction, combined with aggressive price/performance ratio andnumerous magazine test victories has made Canyon the benchmark in thecycling world. As a manufacturer with a direct saleschannel, it is possible for us to deliver a superior product to ourcustomers at a greatly reduced price. Quite simply, we pass on the margin traditionally given to the middleman or distributor. We pass these savings directly to you.

                      0 0
                      • enjoy  

                        muzes mi rict,na koho tohle hrajou?:-)).proc teda pulka producentu kol nepodnika podle stejnyho klice?nebo snad canyon objevil klic,podle kteryho muze byt bezkonkurencni?:-). ja proti canyonu nemam vubec nic!ale uz jenom proto,ze me ne vzdycky bavi souhlasit s vetsinou,tak chci rict,ze v jejich jednani vidim znacnou neschopnost.. napriklad u RB a speedsteru je to treba podobny:-),abys nerekl ze nekomu nadrzuju:-).soudim to cely jenom podle toho co vidim.

                        0 0
                        • TheIF  

                          Hm tak to netuším, ale zase vem kolik lidí (možná to je ten důvod) si radši koupí kolo zarohem v bikovém krámu, protože tam tomu určitě rozumí, můžou se na to kolo podívat a když se něco pokazí tak není problém z reklamací a vůbec nevadí že tam maj jen Autohra a Meridu (neplatí pro velký města tam je vetší výběr) A pro výrobce je určitě jednoduší kola nevést do obchodu než se starat ještě o prodej. Já jsem do Canyona šel hlavně kvůli ceně/výbavě a hodnocení v časácích mají taký dobré www.canyon.com/…erichte.html

                          0 0
    • vlk  

      no co sem se díval tak nejlevnější rám full čtyřčep mají s tlumičem za 999 euro.By to mohlo být i levnější.

      0 0
      • Veeteck  

        Obzvlast kdyz nejlevnejsi cely kolo stoji 31500 Kc…

        0 0
        • TheIF  

          Mě přijde, že všechny lepší značky mají hodnotu rámo dost nadsazenou, protože jejich cílem je prodej kol a ne rámu, nebo možná kvůli image – jak by vypadal jejich rám ověšený nějakým ALIVKEM, protože jeho majiteli na víc nezbylo.

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.