Rabštejn nad Střelouv - trasy?

12 nepřečtených
  • biker007

    Zdravým všechny. O weekendu se s přítulkou chystáme do Rabštejna na bika, nemáte tam někdo v okolí projetý nějaký pěkný trasy? klidně i trochu náročnější, musím zajet novou vidli:))) V koukal jsem do historie, a někdo odsud už tam asi byl:), jen v tom theradu nejsou žádný trasy popsaný… dík všem.

    0 0
    • ydaho  

      ahoj, mám tam babičku (Jesenice) tak tam občas zajedu. Je tam dost značek, určitě nevynech výjezd nahoru na Vladař (vyhaslá sopka), Viklan, kameny Bába a Dědek

      Jezdim tam po zelený z Jesenice/os­trovec/chvojov­ský mlýn/žihle/ dál po modrý – rabštejn/ pak červená – nučický mlýn/ radotín/ VLADAŘ/ žlutice – pak se můžeš vrátit zpátky podél STŘELY zpátky do rabštejna a pokračovat po zelený až do PLAS, pak Kaznějov a nahoru po modrý do Kralovic…podél řeky se sem tam nese, ale dá se to…

      doporučuju mapu Povodí Střely 1:75 000

      Rabštejn je nádhernej. Rabštejn – Žlutice je slušnej vejšlap i na silničce

      0 0
    • McBlacky  

      měla by tam být značená trasa kellys trophy, startovalo se myslím v Kralovicích. Jinak modrá žihle/rabštejn je hezká a pak teda proti proudu střely z rabštejna zelená a to je první 2–3km fakt jen pro ultra techniky a dobrým fullem a stejně je to místama turistika pak se to dá jet čím dál líp a od mlýna (nevím jak se jmenuje už celý v poho). pak taky dobrý to je směrem na Blatno/tis u Blatna myslím po červený. Kdybych měl mapu poradil bych víc :/

      0 0
      • Maara  

        Jojo, ta zelená je fakt dobrá, akorát holky občas bejvaj nasr…ý, 8-)

        0 0
    • Jenda  

      tak Rabstejn a okoli mam celkem projezdeny ale zakladnu mam v Jesenici:-) Z Rabstejna je dobrej vylet napr. po cerveny na Poustky (ale do toho kopce te pritulka bude proklinat:-) a dale pokracovat na Tis u Blatna (doporocuji pivo v hospode u Kameneho Stolu:-) dale pak pokracovat po cerveny na Blatno – vypeceny sjezdik Jeleni Skok (ale pritulka bude zase nadavat tak ji posli do Blatna po silnici:-) potom muzes dal pokracovat po cerveny kolem nadrze a potom se odpojit po polnackach (z mapu KCT 50 se to da v pohode trefit) na Krty a tam mozno na Jesenici. Zpatky treba po zeleny pres Zihly (doporucuju pekarnu:-) a pote po modry do Rabstejna (ta modra te vyvede u mostu ale je mozny v miste kde odbocuje z lesni cesty primo na pesinku do lesa pokracovat dal rovne a po ty siroky ceste dojedes ke Strele kousek o rance Havrani Kamen – nutno brodit strelu:-) Z Jesenice je to pekny si to protahnout treba po zluty na Huberta a pote po modry na Smrk a potom dal po cerveny na Kralice atd. Nebo treba po zeleny jako na Rakovnik. Hezkej vylet kdyz je teplo je do Manetina a potom podel potoka zase zpet ke Strele (asi 6 brodu:-) Zajimava je taky zluta ze Zihle kolem dedka a baby nebo modra na Odlezelsky jezero. V podstate vsechny cesty jsou tam sjizdne jenom nedoporucuju zelenou podel Strely (casty noseni) a Jeleni Skok zkouset nahoru (ale dolu fakt doporucuju:-) a ani modra z Rabstejna na Zihli nahoru neni zadnej labuz (ale vyjet to jde) jestli mas nejaky konkretni dotazy klidne mi pisni na ICQ

      0 0
      • McBlacky  

        ten Jelení skok jsem dal podle hesla co nejde sejít to jde sjet :) je fakt že ti co to vedli měli vác problémů než já, ještě že nemám mozek a nedošlo mi že bych se v těch šutrech mohl taky trochu odřít :)

        0 0
      • ydaho  

        Všimnul sis, že v tý malinký žihly je snad 6 krámků s potravinama a 3 hospody ?? :)

        0 0
      • ydaho  

        Všimnul sis, že v tý malinký žihly je snad 6 krámků s potravinama a 3 hospody ?? :)

        0 0
        • Jenda  

          jojo Zihle to je city:-) ale ono diky blizkosti spousty rekreacnich chat a taboru se az tak moc nedivim. No a Cundraci tam taky obcas zavitaji (vychozi bod od zeleznice na Ranbstejn:-) to biker007 tak co jak sis to uzil – pocasi bylo super lidi zadny ani tebe jsem nikde nepotkal:-)

          0 0
          • biker007  

            Diky za trasy, bylo to super…pocasi supr, terenky taky…jsme dalibehem dvou dnu manetin, nectiny, pak smerem na plasy, zihle, okolo Baby a Dedka a pak po cerveny do rabstejna… a druhej den do zlutic, k prehrade a pak po cerveny do rabstejna… a caste opalovaci pauzy:)))

            jen treba takove Zlutive me pripadali, jako by se tam na 15 let zastavil cas…ale priroda supr!

            0 0
      • biker007  

        Diky sem za pomoc, zitra a v pondeli to prubnem a pak tady poreferuju:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse