• Manas

    Zdar, jen me tak napadlo, co ozivit tradici blbnuti na bikrosce pripadne 4× trati. Tusim ze loni nebo predloni se tyto seance konaly a nebyla to nuda. Kdyby nekdo sel „ucit“ – napriklad Andy nebo Padlista ci kdokoliv jiny, clovek by se mohl aspon necemu priucit, pripadne pobavit. Co vy na to ?

    0 0
    • cabbage  

      Fuj bezmozci!!! :o)))

      0 0
    • Manas  

      Ze zrovna Hanz bude psat ze je drevo na kole to jsem necekal :-)

      0 0
    • fousac  

      skoda ze ten muj zebrinak se na bixku nevejde.. :///

      jo a kdyby neco, tak navrhuju repy, tam je imho nejvic user friedly, takovy pekny maly roztomily…

      0 0
      • cabbage  

        …k pigimu z kopce;o)

        0 0
      • micro  

        jo, Repy bych bral, tam sem byl asi 2krat pojezdit..ale jelikoz nejsem z prahy, tak tam ani vickrat bejt nemuzu.

        0 0
      • Radek Broz  

        Kde to je presne? Je to nejak dosazitelny metrem?

        0 0
        • blue  

          metrem na zlicin nebo do stodulek a kousek doject… ze zlicina to je mozna lepsi, nemusis z kopce na kopec pres udoli

          0 0
          • Radek Broz  

            Super, to mam z Andela relativne blizko. Zvazuju prazdninovou praci v Pze a moznost bikingu je zakladni kriterium… Jezdeni u nas se mi moc vzdat nechce.

            0 0
            • blue  

              doporucuju z andela zaject na kole na metro na smichac, tam totiz spousta lidi vystupuje a metro je pak prazdnejsi… kdyz sem jeste bydlel v repich, jezdil sem tak metrem po vyjizdkach dost casto na zlicicin a vetsinou jsem sel v klidu rovnou do prostrednich poloprazdnych vagonu, protoze vsichni trotlove nastupujou zasadne do prvnich dveri prvniho a poslednich dveri posledniho vagonu

              0 0
              • enjoy  

                no na smichaci tezko,kdyz posledni dvere jsou az za schodama,kde se moc lidi nevejde:-). ad trotlove.. kdo je trotl,kdyz se cpe do plnyho vagonu,kde podle dopravniho radu nema co delat?:-)

                0 0
                • blue  

                  proto mu radim, aby na ten smichac jel, kdyz to nechapes, protoze vzadu je plno z ostatnich stanic… a proto se ani ja do zadnich dveri nikdy necpu, i kdyz jedu bez kola, pokud si to nepochopil podruhy… takze se fakt jeste jednou zamysli, kdo je tady ten trotl

                  0 0
                  • enjoy  

                    jeste k veci.rekl bych,ze ty se se svym kolem vejdes mezi lavice ke dverim,takze si klidne muzes nastoupit kam chces,ale to kazdej nemuze,aby dost neprekazel.taky tam nema(nemel) co delat. ja se teda ani ted nebudu cpat jinam nez do prvniho nebo posledniho vagonu.

                    0 0
                    • blue  

                      nevim proc by prekazel, kdyz jsou ty prostredni vagony prazdny… ty se cpi kam chces, ja budu dal jezdit v klidu a pohodlne

                      0 0
        • petebike  

          metro tam nejede, ale tusim (presne to nevim)ze konecna tramwaje c.8 nebo c.22 Bila Hora, z Karlovarsky se pak das do Leva ulici na Belohorske plani a ses tam :-)

          0 0
        • enjoy  

          je to kousicek od konecny tramvaje 22(Bila hora).pak uz ti snad kazdej poradi,kdyztak. ps:metro nevim,kazdej tam asi jezdi jinak,ja jsem tam jezdil ze zlicina,nebylo to blizko,ale taky ne do kopce.-)

          0 0
        • blue  

          mapa

          0 0
      • cukr.dva.nula  

        hodne lidi si uz stezovalo, ze Repy jsou ted nove celkem dost prekopany a ze to je vsechno o dost vetsi nez driv … co treba ozivit lokalita Stará Bohnická? Na to uz vsichni prdej, takze lopatky a de se na to, je to tam pekny, vede to lesikem :)

        no a nebo pro uplny mastry samozrejme Polis XIII. Bikroska a 4×ka obrich rozmeru :)

        0 0
      • wroum  

        si tam dlouho nebyl, vid? hodne se zmenilo.

        0 0
        • fousac  

          nebyl sem tam tak rok… se tam asi opravdu zejtra zajedu aspon kouknout..

          0 0
          • wroum  

            kdyz sem tam byl naposledy, tak se prestavovalo a to tak ze dost. finalni vzhled sem taky nevidel, ale podle rozkopanosti to bude temer jina draha.

            0 0
    • Radek Broz  

      BTW: Kdyz uz jsme u toho – nejake dalsi DH/FR/4X/BMX lokality v dosahu? Nejake fotky? Videl jsem, ze na Zlicine jsou celkem user-friendly dirty.

      0 0
      • cukr.dva.nula  

        jj, Zlicin je super, jsou prijemny velikosti a vetsina jsou lavice, tedy vhodne pro nas, co se na dvojaku bojime ty diry uprostred :)

        sam jsem byl na Zlicine pred par tydny, poprve na dirtech a za chvilinku se to da posilat na cistotu, pokud se teda clovek neboji to rozdupat proti dvoumetrovy kopne :)

        0 0
        • palkac  

          kde to je na zlicine?

          0 0
          • palkac  

            prosim, kde? rad bych tam zajel a nevim kam. 4X v repich me zatim moc nejde a bojim pres dvojaky s dourou.. takze cvicne lavice uvitam.. nebo neco jineho na praze 5. dik

            0 0
          • black.horse  

            blbě se to popisuje… od vylezeš z metra, pojedeš rovně (jakoby směrem z města) na křižovatku se světlama, pak budeš mít u pole 2možnosti, doleva a doprava… dáš se doleva… a pojedeš furt rovně až uvidíš velkej barák po pravý ruce a dělaj tam myslím náklaďáky a trucky, předním je odbočka do prava vedoucí „na pole“ a po sto metrech je závora… tu objedeš a pojedeš dál polem po tý silničce, cesta začne klesat z velkýho kopce a dole pod kopcem bude odbočka do leva… na tom poli je pruh stromů ke ketrm ta odbočka vede… tak budeš furt po tý odbočce až po 200m se tam dostaneš, stačí?:-)

            0 0
            • palkac  

              dik, to najdu..

              0 0
              • black.horse  

                uff, konečně sem si vzpoměl… Scania…;-) najdi Scaniu a podle ní po poli dozadu a pod kopcem doleva;-)

                0 0
                • palkac  

                  dik moc. to vypada velice fajnove

                  0 0
                  • black.horse  

                    není zač, je to tam v pohodě, hlavně jsou tam malý skoky na „rozskákání“… jelikož chci zase po 3/4roce absence začít znova skákat, tak se tam taky plánuju jet až bude hezky „učit“:-) na to je to tam fajn, ale žádný kvalitnější polety nečekej, je to tam na rozcvičení…

                    0 0
                    • palkac  

                      ja se prave musim naucit aspon trochu poletovat.. na hurce se bojim, takze todle by melo byt akorat, abych se to kolo naucil ovladat ve vzduchu. hned zitra po ranu tam sjedu..

                      0 0
                      • black.horse  

                        tak schválně napiš, jak to tam vypadá, ale já tam 3/4roku nebyl, tak nevím… každopádně momentálně tam bude mraky bláta, tak tam nevyjezdi koleje…

                        0 0
                        • palkac  

                          tak vzhledem k ranni neprizni pocasi jsem dal prednost spanku.. tak snad v tejdnu..

                          0 0
    • Darkson  

      já bych určitě přijel, ale nerad bych na biku cokoliv zkurvil nebo zlomil..jinýho nemám:-/

      0 0
      • Manas  

        Tak se pohoupes, neco zkusis a uvidis. Ja mezitim asi ocihnu BXky a tak abych vedel o co jde. Taky jsem neurcil datum :-)

        0 0
    • Meesha  

      Me laka si jentak (tj. zadny obri skoky ani drsny pady a drop elegantne objet) projet novou 4X ve Stodulkach. Bixka ale este neni podle toho co tu psali kluci nekde vedle…:-/

      0 0
      • Radek Broz  

        Hlavne ta BX tam nebude zrovna nejlehci;-) Ten drop se podle me docela da – kazdopadne bych si tam taky zajezdil, ale ted kvuli tomu bika do Phy nepotahnu.

        0 0
    • cukr.dva.nula  

      no a kdy teda pojedem? Ctvrtek? Patek? Sobota? Nedele? :) Ja teda musim pomalu zacit s ramenem s rekonvalescenci, skoro 3 tydny bez bajku, ale v pondeli me to nakrklo (proc se mam divat na zavody misto jezdeni :)) a tak jsem si rek, ze zkusim lehce asfalt a zas to tam zacit posilat :) Ale boli to este furt. Nicmene nejen Polis XIII laka :)

      Takze jak? Pokoumat 4Xku na Polisu a pak hura krtkem jeste par stanic na Zlicin nazrat hliny? :)

      0 0
      • fousac  

        v patek v cca pet (do tmy, uz sem velkej kluk a tmy uz se skoro nebojim a k pigimu trefim:) muzu bejt na bixce v repich… se povozit, zadny skakani… ;))

        0 0
    • black.horse  

      tak já honem rychle složím nějaký pevný hopsací kolo, páč mám teďka všechno rozebraný:-D a půjdu taky… teda se jen lehce vyblbnout…:-) kucí a co třeba někam na dirty?:-) asi se zas začnu učit používat kolo jinak než na turistiku:-)

      tak kdy?:-)

      0 0
      • Manas  

        Vy me snad donutite privezt pevnaka uz o vikendu :-)

        0 0
      • cukr.dva.nula  

        ty si joudek :) vsak jsem psal, ze muzem zacit na Polisu a pak se metrem presunout na Zlicinskou hlinu :)

        a kdy? No podle myho ramene asi este nejakej cas ne, ale stejne me boli uz jenom proto, ze se 3 tejdny poradne nehejbe :)

        takze co nejdriv!

        Za sebe navrhuju zejtrek pozdeji odpoledne az se vyspim po nocni smene :) Klidne pozdejc, da se jezdit uz celkem dlouho do vecera a prijemnejsi to bude vpodvecer nez v 1 odpoledne :) Nebo sobota taky odpol., nedele kdykoliv …

        0 0
    • Tomcat  

      Jej, abyste si moc neublížili , holt to není orienťák ani XC :o)

      Padlista!? Ale ne, diď se tam musí šlapat! :-))

      0 0
    • ddd - andy  

      Hele vcera jsem si dal lehce par startu na 4X ve Stodulkach. Je to sranda :-) Kdyz me teda Manas jmenoval, pokud byste nekdo chtel, muzem se tam sejit. Ja tam budu ted docela casto a treba vam moje amaterska rada bude k necemu. Jak tlumit nebo projizdet dably, klopenky, co teziste atd. :-) Jinak k Repum – BX je tam rozkopana a krome prvni rovinky se neda nic skakat a ani moc projizdet. Bavil jsem se tam s lidma co se o to staraj a tezko rict, kdy se to dokonci.. :-(

      0 0
      • fousac  

        a zejtra na stodulkach nahodou podvecer budes ci nikoliv??

        0 0
        • ddd - andy  

          Jo – zitra tam budu. Mozna se tam stavim i dneska.

          0 0
          • fousac  

            tak to se na tebe zkusim zejtra mrknout.. ;) nekdy mezi patou sestou bych se tam moh zjevit..

            0 0
            • ddd - andy  

              Prida se jeste nekdo at vim jak mam ladit formu.. :-D

              0 0
              • kOmE  

                Mozna tam mrknu taky jestli nepojedu do Bakova ,jak je to jezditelny na fullovi 170/190?

                0 0
                • Tomcat  

                  Bakov je jezditelnej i na 0/0.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    No prej vrsek uz moc ne. Uvidime, ale jinak si myslim, ze je rec o necem jinem ;)

                    0 0
                  • kOmE  

                    bakov znam ,myslel jsem tu frkosku. V bakove sem byl v pondeli a bylo to vesely

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Jak vypada vrsek?

                      0 0
                      • kOmE  

                        nahore je to celkem v poho ,nejhorsi je ta sikma bahnita stena ,po ktery to celkem klouzalo dolu ,pak to celkem slo a asi v pulce po tom dvojaku to bylo pekne mokry az k te rovince a v te kloupce po rovince byla voda a to samy az do cile. Sice to schne ,ale pomalu

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          No to jo. Bahno je tam zazitek. Ale myslel jsem spis upravy nahore nad traverzem. Jsou nejake?

                          0 0
                          • kOmE  

                            nejsem si jistej ,mockrat jsem tam nebyl ,takze to nemuzu moc porovnavat

                            0 0
            • ddd - andy  

              Privezu ti chranice. OK?

              0 0
              • fousac  

                abych si neublizil?? ;)) jeee ty si hodnej..

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Snad ti pujci i kolo.

                  0 0
                • ddd - andy  

                  Hele v hospe sme mluvili o nejakejch chranicich pro tebe a ja je mam doma nachystany uz dost dlouho.. Tak je tam aspon zkusis a uvidis.

                  0 0
                  • fousac  

                    dlouho? dyk to budou sotva dva roky, co sme se o tom poprvy bavili.. ;))

                    ale ted naposledyv hospode si sliboval nejaky chranice nekomu jinymu mam pocit..

                    0 0
                    • ddd - andy  

                      He? No nepamatuju, nikdo se neozval, tak proste pokud budes chtit, budu je tam pro tebe mit.

                      0 0
                      • fousac  

                        ja taky nevim, kdo to byl.. jenze ja na to mam narok, ponadz ja nemel jenom dva rybizovy dzusy.. ;)))

                        ok, tak to vem a podivame se…

                        sem si na zejtra vzal volno, tak bych se tam moh dopravit i driv..

                        0 0
                        • ddd - andy  

                          Uz vim – Manas po me chtel Dainesu – krunyr a taky uz ji vozi.. Tys chtel jenom kolena – holene – to je jina liga :-) Vemu to sebou uvidis – ja to driv nez v 1600 nestiham.. pak tam ale budu tak do pul 8 mozna dyl..

                          0 0
          • Meesha  

            hehe, bracha tam jel ted :-) Prej na ten skok co tam jezdili s tema mountainboardama, tak sem zvedavej jak moc rozstipanej prijede :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jestli se rozjede taky shora, tak ho prinesou v igelitce.

              0 0
              • Manas  

                v nekolika igelitkach … do jedny to jen tak nedas .. ledaze by to byla ta z Bauhausu :-)

                0 0
    • fousek  

      No jako urcite bych se nekdy pridal, rad bych se neco naucil, ale jelikoz nejsem prazak tak pro me pripada v uvahu jen vikendy a nebo nekdy o prazdninach. N ebo kdyby ste nekdo planoval Beroun, nebo Vsenory nekdy o vikendu…

      0 0
    • fousac  

      2 Andy: kdy budes nekde k videni a zastizeni?? neco pro tebe mam.. ;)

      0 0
      • ddd - andy  

        Treba ted jsem k zastizeni v praci.. :-) Mozna pojedu ten Berounskej maraton a nekdy v tejdu pojedu do Rep k bikrosce. Postavil jsem tam NECO v lese, tak to pojedu odpanit.. :-)

        0 0
        • fousac  

          ok.. tak snad se potkame v beroune.. ;)

          0 0
        • Manas  

          Tak dej vedet, mam sjezdaka v Praze. Docela bych jeden del jen tak pojezdil (ale navecer, pres den prace :-/ ).

          0 0
          • ddd - andy  

            Neboj ja taky pres den klikam.. Tak dame nejakej pojezd – taky podle pocasi a jak se domluvim s Filipem.. Jsem zvedavej jak se vam ty Repy budou libit – potil jsem tam krev.. tak snad uspesne.. (zacatek 2m drop ze skaly, dal corner pres vetev, dirtovej odraz metrvosudest vysoko pres koreny povalenyho stromu atd… :-D

            0 0
            • Manas  

              Zacinam se tesit :-) Oki, domluv Filipa a pak treba info pres phone, nebo to pisni sem.

              0 0
            • Manas  

              Ale hlavne ne ctvrtek, to sem zapikanej. Kamos se vraci do anglie tak delame prase na rozlucku.

              0 0
              • ddd - andy  

                Dle posledni konzultace to vypada na stredu odpo..

                0 0
                • Manas  

                  Okaj, predbezne s tim pocitam.

                  0 0
                • Manas  

                  Tak prd. Nejedu. Kdyztak se ozvu na telefon.

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Ja jsem se domluvil s Filipem a jedem zitra. Nicmene dneska se asi taky nekam kouknu. No a na zitra jsem si pro sebe pripravil takovou lahudku na odpaneni.. :-D

                    0 0
                    • pos3k  

                      jejda, chceme foto i videodokumentaci :-)

                      0 0
                    • goofy  

                      Doufam ze berete fotak sebou ;o)

                      0 0
                    • Radek Broz  

                      No ty kra… Bika do Phy radsi brat nebudu, nevim, co bych tam s vama delal;-)

                      0 0
                    • Manas  

                      To vypada dobre, jakej je odjezd ?

                      0 0
                    • Meesha  

                      kde to je? Prisel bych se kouknout… :-)

                      0 0
                    • fousac  

                      kinska?? tam se mam pocit na kole nesmi.. ;)

                      0 0
                    • ddd - andy  

                      Je to Kinska – trosku jsem tam poladil lopatou odraz a na dopadu jsem premluvil jeden koren. Na odrazu tesne mines ten budnik nahore, no a pak jen prulet nad turistama.. :-) Dopad je naprasto v pohode, ale dost prudkej takze i tech cca 100m bude cajk. Toz tak. Fotak si asi vezmu, pak to sem hodim.. Tesite se? Ja taky.. :-D

                      0 0
                      • Manas  

                        Ja moc. Sice ve ctvrtek se louci kolega s CR ale na tohle si cas udelam :-)

                        0 0
                      • pos3k  

                        jak malej jarda :-)

                        0 0
                      • Darkson  

                        mě se motá palice jen z tý fotky. to je ten „lehčí FR“ avizovanej v jiným threadu:-)

                        0 0
                        • Manas  

                          Ale jo, Je tu lehky najezd i odjezd – hlavne brzdit :-)

                          0 0
                      • blue  

                        v kolik? bych se stavil taky s fotakem :-)

                        0 0
                      • Manas  

                        Takze jak to dneska vidis? Ja zdrhnu z prace co nejdriv (16:45) takze v 17:30 karou se muzu nekam dopravit – i kdyz bych radsi metro kvuli provozu. BTW: kde to presne je ?

                        0 0
                      • goofy  

                        Tak kde jsou ty fota? ;o)

                        0 0
    • Manas  

      Mno, tak ja to dneska zatahuju a pujdu si aspon na chvilku zaskakat na Tocnou – Heinikarnu. Kdybyste nekdo jel kolem tak me pozdravte – sjezdak a full helma v barve anglicky vlajky :-)

      0 0
      • wroum  

        ..a elastaky (to aby i kamosi XCckari zdravili :-)

        chjo, bych si prisel zalitat, ale za hodku vyrazim smer Plzen.

        0 0
      • Johy  

        Tak nakonec přece jenom:))))

        0 0
      • cabbage  

        jako trénink bys to měl dávat i z druhý strany;)

        black.horse tě zrovna nepochválil:-P

        0 0
        • black.horse  

          kdepak, já jen poznamenal, že na to jedeš zbytečně rychle;-) ta rychlost by Ti odhadem pomalu stačila i na ten větší… na ten delší vedle, na něj sem se rozšlapával taky tam z toho místa jako Ty:-) ale jelikož sem přestal už jezdit, tak mě klidně nazvy tlachajícím teoretikem;-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Tos jeste nevidel jak rychle na skoky musim jezdit ja. No to vis, kdyz se do me opre vitr, tak nemam takovou setrvacnost jako ty ;)

            0 0
          • Manas  

            Kdybys me pak videl na tom prvnim doublu. Ten jsem prestrelil o 2m na rovinu na predni :-) Ted se mi blbe dela s mysi :-) Jinak tam spadlo vsechno – ten kopajici prescestak byl ale nejluxusnejsi :-)

            0 0
          • Manas  

            Jinak na ten prvni to fakt chce rychlost – je to posilak. pak uz se tam srovnas, jde se odrazet. Mno, taky ten wallride jsem poslal do pulky a pak to hamtani na ten dlouhej bych nikomu nepral :-) Kazdopadne to kluci zmenili slusne … to jo :-)

            0 0
            • black.horse  

              nojo, já taky na všechno kvůli nadváze musel jezdit rychleji než ostatní, ale jak sem viděl jak ses na ten menší rozhamtal, tak sem dostal o Tebe skoro strach:-) mě na sjezďáku vždycky stačilo seskočit ten dropíček na straně, projet zatáčku doleva a ani sem nemusel šlapat a v pohodě mě to hodilo skoro až na placku, musel se to tlumit… jojo, koukal sem jak to tam norostlo, naposledy sem tam jezdil před rokem a za tu dobu tam dost věcí přibylo:-) když sem to tam viděl začínám mít choutky složit zase nějaký kolo na FR:-)

              0 0
              • Manas  

                Tam jediny co je – to rozjet na ten prvni, pak se tam vzdy poskladas protoze ty skoky maj radius. Ale ten prvni fakt ne, pokud nepocitam tu vyjetou kolej :-) BTW: ten puvodne „mensi“ drop ma radius – luxusni polet … hezky to kope :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.