Holky co pod čapáky bez sedlové vložky ?

37 nepřečtených
  • JirkaT

    Moje vlastní manželka a nadšená bikerka si koupila teplejší čapáky ale bez sedla. (Hodí se tak asi navíc i v zimě na běžky) Prý se pod ně dá něco s hygienickou vložkou dokoupit a „to“ se pak dá taky samostatně přeprat. Poraďte prosím s čím máte nějaké zkušenosti. Aby to bylo příjemné naostro, neshrnovalo se to apod.

    0 0
    • Medunka  

      Capaky s vlozkou jsem ani nevidela. Na kolo se to resi tak, ze si proste pod ne das „letni“ kratase s vlozkou.

      0 0
      • JirkaT  

        Děkuji i za rychlost. Čapáky s vložkou mám ale koupené asi před 6 roky. Jaké ty kraťasy ? Jsou nějaké značky, materiály, možnosti výběru ? Něco je lepší, něco horší ? Protože ji kolo baví, chci pro ní jen to nej :-)

        0 0
        • Medunka  

          NZ kratasy nejlepe bikovy ;-) Ja mam ted od PrimalWear, maji vybornou pohodlnou vlozku. Kvalitni vlozku ma i Briko

          0 0
          • jecnak  

            Od Senzoru mi prijde stejne dobra, ale jestli maj neco primo pro holky netusim. Kazdopadne na tomhle nesetrit.

            0 0
        • Gorgov  

          Dle zkušenosti: nejlepší co jsem já jezdil a stale vozi jsou De Marchi – nejvyssi model, jinak paradni je craft, etxeondo, Pearl Izumi, Sugoi. Samozřejmě se bavíme o topmodelech, psal si že chceš to nejlepší.

          0 0
      • JirkaT  

        Tak až teď se chytám. Kraťasy cyklistické myslíš. To by asi šlo, ale prý jsou taky nějaké jako jen spodní kalhotky a přitom se sedlovou vložkou. To by jí zajímalo víc.

        0 0
      • jecnak  

        Delaj se i s vlozkou, ale je myslim nesmysl je kupovat, protoze se pak nedaj rozumne pouzivat na bezky.

        0 0
    • rock  

      Nejsem holka, takbych se Ti do toho neměl plest :-), ale máš na mysli tohle ?

      www.moira.cz/ondra3.asp?…

      U Atexu se dá taky něco podobného sehnat …

      0 0
      • Pebe  

        tak s tím se trápím už 1/2 roku, na konci nohavic nejni ani gumička ani silikon.proužek, takže se to vždycky vyhrne do rozkroku a dělá to neplechu.

        0 0
        • JirkaT  

          Já se právě obávám, že se to bude shrnovat. Na druhé straně si říkám, že to třeba mají vychytané když to vyrábí dýl. Takže asi nemají. Dík za osobní zkušenost.

          0 0
        • Max  

          Mám jedny vytahaný a „žmoulaj se“, druhý nevytahaný jsou v pohodě.

          0 0
      • JirkaT  

        Děkuji, takové něco myslím. Ještě tak aby to někdo po osobních zkušenostech pochválil, případně napsal co a proč naopak nekoupit.

        0 0
    • Eila  

      nekdy pod capaky dam normalni kratasy na kolo, ale mam i ty moirove kratasy, myslim ze je to nejlepsi reseni, pac je beru na bezy a kdyz je velka zima tak pod ne na kolo jeste v klidu dam moirove kamase a pak az kratasy s vlozkou

      0 0
    • Martinkaa  

      Ja pod capaky vozim normalni letni cyklokratasy. Capaky kupuju zasadne bez vlozky, protoze je pouzivam i jinde nez na kole.

      0 0
      • Luka  

        tak tak

        0 0
        • Luka  

          jeste proc to… vozim kombinaci: letni kratasy, navleky na kolena a na ne capaky bez pliny. Proc? No, kdyz je mi vedro, tak se z vrstev svliknu. Kdyz treba vyrazim hodne brzo rano kdy je chladno, a odpoledne pak se to vysplha na 20–25st, je to idealni. Tezko se budu parit v capakach s plinou jen proto, ze si je nemuzu svliknout, bo pod nima uz nic nemam… to je proste proti me „termovizi“ :D … vrstvy… nejlepsi reseni.howg

          zimni variace: kratasy, navleky na kolena, nowind zpredu jemne zatepleny.

          superzimni kombinace: 3/4 s plinou se zateplenymi koleny, nowind zatepleny.

          0 0
          • Medunka  

            mluvis mi z duse ;-)

            0 0
          • Gorgov  

            Nechapu, když je v poledne 20–25stupnu, rozhodne rano neberu capaky, to mi prijde pritazeny za vlasy. to tak maximalne ty navleky, od toho sou. A abych po ceste svlikal capaky? taky pitomost, kam bych je daval? krosnu nevozim aby bylo jasno :ú)

            0 0
            • Luka  

              kazdeho nazor. ja vim, ze je mi proste v 5ti stupnich rano jen v navlekach zima… a nehodlam si podchlazovat periferie jen kvuli tomu ze se mi nechce tahnout jednu vrstvu obleceni, ktera ani nic nezabere.

              PS: upozornuju, ze jezdim VZDY s batohem…

              0 0
            • lubos  

              O deset-patnast let mozna zmenis nazor.

              0 0
    • ada  

      nieco ma i Progress: ML SKV. – Spodky s krátkou nohavicí s cyklistickou vložkou www.progress-cz.cz/…/kolekce.php?…

      moirove kratasky nosim v lete pos suknu, vlozka nic moc (mam to uz 3 roky, mozno uz tam davaju lepsiu), ta progresovska vyzera dobre. Capaky mam s cyklovlozkou, takze pod ne uz nic nenosim.

      0 0
    • cabbage  

      neni nad to zeptat se Admina…

      0 0
      • JirkaT  

        Taky děkuji za radu „k věci“. Konečně si jeden chytřejší všiml :-) Já měl ale správně vybrané „Oblečení“, proč tam skočil „admin“ nevím.

        0 0
        • jecnak  

          Ne vazne, ale ten by to vedet mel. Kdo myslite, ze je bikerka na login page…

          0 0
        • pegal  

          .. vybral jsi obleceni a pak jsi hned otocil koleckem na mysi ne? ..

          0 0
          • JirkaT  

            Jakou mys myslis? Tady zadna neni. Ja naposled Dos. Ja tomu nerozumim. Ja se tim akorat zivim :-)

            0 0
    • Martinka  

      Jejda pod čapáky se vždycky vozí cykolistický kraťasy, je to i pro to, že maj kšandy a tak máš ledviny v teple… a čapáky s vložkou jsou pěkně na houby, protože pak táhne na třísla…

      0 0
    • Volf  

      Hele holky budou vozit pod čapákama to samý co my pokud nebudeme řešit určitý anatomický rozdíly :-) Pod čapáky bez plíny prostě patřej krátký letní. Moje žena se nechala nachytat na jakýsi od G sportu s plínou no a po prvním švihu ji vypárala. Jinak membránový jsem s plínou ani neviděl. No a pod čapáky vozí dámský kraťasy od Senzoru, který má ve třech dýlkách od úplně krátkejch aby se jí opalovaly stehna až po tříčtvrťáky. Čapáky s plínou jsou prostě blbost.

      0 0
      • RomanH  

        Malo jsi videl – mel jsem DeMarchi – ze predu Windstopper membrana a uvnitr vlozka, ten mam Bieme s membranou (tusim A-tex) a maji taky vlozku. Pokud clovek pouziva capaky jen na kolo, neni to spatny reseni. Zalezi, jak je vlozka udelana a za kvalitu samozrejme platis. V loni me ale chytli bezky a tak pristi capaky budou bez.

        0 0
    • JirkaT  

      Ok, děkuji moc za názory „z terénu“. Takže ji nejdřív přesvědčím párkrát odzkoušet cyklokraťasy a čapáky navrch. Snad bude spokojena a skončí u toho. V samotných kraťasech se cítí ok.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.