• Macháček

    Mám vidlici FOX RLT (najeto 2300 km) a ozývá se vní klepání – projevuje se to při dobržďování a když je přední brzda zabržděna a zkouším vakl, ale vakl není. Vidlice to dělá od samého uvedení do provozu. Vidle reklamována – nová futra servis, ale po 500 km to dělá znova. Je to normální??? Díky za radu.

    0 0
    • tutite  

      je to volnou negativní pružinou, nic s tím nenaděláš, byl to odvěký problém FOXů, modely 06 to nedělají.

      0 0
      • lubos  

        nejak zabalit, nebo neco, nepomuze ?

        0 0
      • MartinXC  

        04 taky ne. Klepe to jen, když postavím bika na zadní a začnu s ním poskakovat. Float 06 to nedělá.

        0 0
        • McBlacky  

          to jsi wostrej na xc kole dávat hopsání po zadním. Závist velká!

          0 0
          • MartinXC  

            Že jo ? A umím to i fullem a i se silničkou. ;-) Myšleno jako že já stojím na zemi na nohích, držím řidítka rukama a drncám zvednuté kolo na zadním. :-)

            0 0
    • panaczek  

      …ze by po 2300 nemela vakl? to se mi nechce verit. zajimavy, ze ti to klepe pri dobrzdovani – cili zatizenym prednim kole. ja to nekdy slysim, kdyz jedu mirne do kopce pres sutry a predni kolo je maximalne odlehceny, takovej dutej doraz.

      0 0
      • PePu  

        Ptal jsem se u fotky tvého biku – změnily se po delší době nějak tvé zkušenosti s F100RL (oproti recenzi)? Už jsi z ní dostal víc než 8cm chodu? Mně se ji zatím nepodařilo nastavit k plné spokojenosti (buď jde hodně do zvidhu i pod bržděním na rovné silnici nebo až tak dobře nežehlí).

        0 0
        • panaczek  

          …na doraz nejde nikdy (ze by si klepla), na vetsich dropech jde tak na 9, ale nejradsi jde do zdvihu pod brzdenim, to je dobry postreh…, coz me tak netrapi, tak ji vozim „namekko“.

          0 0
          • Macháček  

            to je fakt, pod bržděním jde dobře… Jinak pravdou je že to klepne i když je přední kolo nezatíženo.

            0 0
          • PePu  

            Myslím, že není zrovna moc bezpečné, když v terénu brzdíš a vidlice „sedí“ ponořená ve zdvihu na posledních 2 cm a pokud navíc potřebuje vidlice dostat pořádný kopanec, aby se pohnula ještě o pár mm. Tohle myslím soudruzi z Foxu moc nevychytali. Nicméně jsem s ní relativně spokojen, zatím nic neklepe (ťuk ťuk) a až na rosení to ujde (má ale zatím jen kolem 800km většinou po asfaltu a lehké šotoliny). Uvidím, co bude dělat v lepším terénu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.