• Rendy

    Vazim asi 105, merim 195

    ctel bych si koupit novy bike, asi na podzim, az zacnou slevy… cena po sleve by mela byt do maximalne 21000

    uvazoval jsem o kelly's imagine, amulet 11,4, Apache Blackhawk… pripadne mi prosim doporucte neco jineho… vim, ze asi na moji vahu bude dodavana vidle nic moc (zrejme Manitou Axel nebo Judyna), ale na presrok bych ji vymenil… diky za rady..

    0 0
    • moratii  

      Na to je jeste cas to ted resit…)

      0 0
    • Rendy  

      Tak jsem se rozhodl, že otázku nového biku budu řešit už teď… zřejmě se budu poohlížet po zbylých loňských modelech… zaujal mě právě Kelly's Imagine (loňský model za necelých 21000)… myslím, že je slušně vybaven (až na tu vidli, ale tu příští rok vyměním)… ale možná by jste věděli o něčem lepším, proto tato diskuze, víc hlav víc vííí… díky za názory a rady

      0 0
    • Rendy  

      Poradí mi někdo?

      0 0
      • Phoebe  

        Koukni na www.mtbs.cz. V hledání vyber značku, typ kola, max. a min. cenu, zkoukni to, vyber nějaké favority a po-té dej nějaké odkazy. My to zkouknem a zkritizujem.

        0 0
        • Rendy  

          www.majnek.cz/…magine05.htm – 20900

          www.mtbs.cz/katalog.html?… – ??? snad ve slevě kolem té dvacítky

          www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… – ??? snad by se dal sehnat taky kolem 20… prostě přes 21 jít nemohu

          kdyby byla třeba nějaká MERIDA 2005 kolem těch 20000

          co dál tak, aby byl výhodný poměr cena/výkon??

          mě osobně se líbí kelly's, ale nechám si poradit, zas tak moc tomu nerozumím

          0 0
          • rock  

            Podle mne jsou ty tři biky na přibližně stejné úrovni, takže z nich už bych vybíral asi jenom citem :-) a vzal bych si Amuleta … Nicméně pokud chceš kupovat až na podzim, tak je zbytečné vybírat teď. Jenom do té doby čas od času proleť nabídky eshopů a čekej na slevy. Je docela reálné, že do Tvého limitu spadne něco, co teď stojí třeba 30 litrů.

            0 0
            • Rendy  

              no já jsem se rozhodl, že už chci kupovat teď… snad ještě něco najdu z loňska… zatím vím o tom Kellysovi

              0 0
          • TheIF  

            Ty kola jsou osazena skoro stejnými komponenty, takže v nich takový rozdíl není.

            0 0
    • Toams  

      No skoda, ze nemas 170 a menej centy a nehladas nieco sekacove. Pri nas v bazare maju biele RBeso CR1500, asi S alebo M za 10 litrov, ale zevraj by isiel este nizsie … co sa tyka lopatovosti toho kusu, netusim, ale vzdy tam chcu OP. Toz tak …

      0 0
      • hannawald  

        vem lonskej Mongoose Meteore Comp, pokud ho jeste seznes. Na par web shopech jeste je, nevim, zda ho maji i fyzicky. Das za nej nejakejch 16tis, puvodne byl pres 20, ram stejnej jako na nejvyssich Meteore modelech, vybornej pomer cena/vykon, myslim i dobra znacka kol. Pokud bys ho nesehnal, podival bych se i na letosni model, da se sehnat kolem 18tis. Pokud bys mel jeste lonskej, muzes si do svyho cenovyho limitu nechat vymenit i vidli za nejakej vyssi model. Podle me jasna volba.

        0 0
    • Rendy  

      Jeste bych se rad zeptal na toho kellyse, protoze ho u nas maji ve sportu za nejakych 20999… udelam chybu kdyz do nej pujdu??je to dobry bike??? nebo mam jit raci za necim jinym?? precejen 21 tacu je pro me docela dost a tak nechci udelat chybu

      0 0
      • Phoebe  

        Špatně určitě neuděláš, ale nemám osobní zkušenost. Kamarád jezdí o třídu nižší Kelly´s Magic (2005) a je spokojen, až na tu vidly, ale to se tě netýká. Nebál bych se toho.

        0 0
    • P.L.  

      Bral bych Meridku.

      0 0
    • yakub  

      www.kolanastatku.cz/…ackhawk.html Na podzim bude určitě pod těch 20 tisíc…

      0 0
    • Matts.  

      Kúp si taký, čo stojí 21000 a budeš spokojný.

      0 0
    • Rendy  

      Tak si jdu zítra pro toho Kellyse imagin 2005… je mi jasné, že při mé váze 105 kg ta vidle bude o ničem, ale s tím počítám, příští sezónu si koupím jinou a letos si do té Manitou Axel Comp koupím pevnější pružinu… jen bych se rád zeptal na ten rám… zajímá mě, co je ten rám Kinesium Premium Aluminium a hlavně, jestli se ho nemusím bát vzhledem ke své váze… nedám samozřejmě na takové ty povídačky že „praskl mi rám… kellys je na prd“… nadávalo se na Authory a já jsem byl se svým Spiritem 02 maximálně spokojen… jen mě zajímá nějaké info o tom rámu…

      0 0
      • Pavlos  

        www.bajkshop.com/…azar_021.JPG

        Prodám kolo RB CRX – velikost L

        vidlice MX COMP ETA 120 øazení SRAM X-0 pøesmyk – Sram X-gen pøehazka – Sram X-7 pøední brzda Shimano XT Hydr. zadní brzda AVID SD – 7 slapak – Truvativ HUSSEFELT kazeta XT kolo je v bezvadném stavu nemá skoro nic najeto

        Cena: dohodou,–

        www.bajkshop.com/

        0 0
      • TheIF  

        Když sním nebudeš jezdit freeride, tak v pohodě, ale prasknout může jakýkoliv rám. A pak kdyby něco máš na něho záruku, tak ti ho vymění za novej :-)

        0 0
    • gobike  

      Vecka, Splice, Xt… Uz ji tady vnucuju po nekolikaty.. www.bagbike.cz/?…

      0 0
      • Rendy  

        Chci se zeptat na velikost rámu té meridy… dosavadní Author Spirit měl rám 21" a ten mi vyhovoval… merida dělá sudá čísla… tedy buď 20 nebo 22… mám 194 cm

        0 0
        • Phoebe  

          Tři roky jsem jezdil Meridu Matts Speed V ve velikosti 22, sedlovka vytažena cca 25cm, maximální spokojenost. Velikost 20 ti bude hodně malá, Meridy jsou všeobecně kratší.

          0 0
          • Phoebe  

            Zapoměl jsem napsat to nejdůležitější, měřím 193 cm.

            0 0
    • yoggi  

      nechcem ti nic hovorit ale od vyroby je v manitou axel stredne tvrda pruzina ktora je pre hmotnost 68–77kg. najtvrdsia je pre hmotnost 77 a viac kg. ale myslim si ze do 105kg to nie je stavane takze ak radas len tak jednu sezonu tak to by ti mala vydrzat. inac ja som kupil modusa a som spokojny vahal som tiez ze kellys ale nakoniec vyhral author a jeho cena.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.