Za kolik bych mohl prodat toto kolo?

32 nepřečtených
  • Rendy

    Author Spirit SX 02 (21") s drobnými obměnami ve velmi dobrém stavu:

    rám: dural přední vidlice: RST Capa TL (2,5") hlavové složení: RITCHEY Scuzzy Logic převodník: SUNTOUR CR-310 42–32–22 středové složení: SHIMANO LP-28 přesmykač: SHIMANO Deore (34.9) měnič: SHIMANO Deore řazení: SHIMANO Deor vícekolečko: SHIMANO LX řetěz: SHIMANO HG-73 náboje: RITCHEY Comp brzdy: TEKTRO 829A brzdové páky: TEKTRO MT-1.0 ráfky: MAVIC Pneu: Panaracer pedály: AUTHOR dural řídítka: Kalloy dural nástavce: AUTHOR ErgoBar držátka: AUTHOR dual density představec: UNO sedlovka: UNO (30.2) objímka: AUTHOR (34.9) podsedlový šroub: dural RU sedlo: AUTHOR Ozono počet rychlostí: 27 hmotnost (kg): 13.00

    0 0
    • McBlacky  

      za 6000kč bych to tak viděl, jestli teda je v dobrém vztahu

      0 0
    • mawerick  

      5000 – 6000 max. pokud je v dobrém stavu

      0 0
    • luke777  

      foto nemas?

      0 0
    • Rendy  

      foto nemám, ale udělám… kolo je v perfektním stavu, dobře seřízené, vidlice je kupodivu taky OK

      0 0
      • Luka  

        ja svyho kinetika prodala za 5500 a to nemel vidlici...... zalezi jak inzerat napises a kam vsude ho das. ale za to tvoje bych rekla tak 6000… a zase, podle toho jak vypada.

        0 0
        • Rendy  

          Asi bych ho chtěl prodat co nejdříve… foton zatím nemám… vypadá velice pěkně, žádné škrábance a nic, navíc teď byl na generálce, kde byla provedena výměna řetězu a kazety a jelikož neměli jinou, tak tam dali LX a řetěz HG 73… kam by jste mi doporučili dát inzerát?

          0 0
        • Rendy  

          jo… a je to ta zlutá barva ve předu kombinovaná s červenou…

          0 0
    • Hejdik  

      Nechci zakládat nové téma a tak se přifařím sem s obligátní otázkou.

      Chtěl bych manželce koupit novýho bika ,ale je to podmíňěno prodejem jejího kola http://www.bike-forum.cz/…il-4664.html

      a tak by mě zajímal váš názor,kolik byse za něho dalo vydyndat.

      Moje představa je tak 10K.

      kolo je po generálce nachystané na sezonu.

      0 0
      • romachain  

        Myslím, že za osm v pohodě, za deset budeš muset mít veliký štěstí…

        0 0
      • Bafoon  

        mě se to zdá tak kolem osmi

        0 0
      • kycis  

        Pokud nepotrebujes penize hned, a budes ho mit kde uskladnit, pockal bych na jaro, az se udela trosku hezky, lidi zacnou honem shanet na cem vyrazit, a myslim, ze za tech 10 ho v pohode prodas. Ted v zime bys asi musel jit s cenou zbytecne nizko.

        0 0
        • Hejdik  

          Na tom něco je…

          0 0
        • maajkee  

          nevim teda, druhej pohled je ,že lidi právě sháněj kolo už teď, aby za něj na jaře nemuseli dávat pak víc.

          Vím o čem mluvím, už jsem teď v únoru prodal dvě kola a za obě jsme dostal kolik jsem chtěl a prodaly se obě rychle a zájemců bylo hodně.

          Takže neváhat a prodávat.

          0 0
    • Kubajzs  

      Budeš ještě doplácet, když si ho někdo veme :D:D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Bude to znít možná krutě, ale já mám Meridu TFS-900, 2007, v bílé barvě, komplet na XT kromě brzd (ráfkové Avid5),vidle R7,většina komponentů prakticky nová, proinvestováno min.45000 ve slevách, hm. 11kg a přemýšlím o prodeji za 17000 jen proto,že má ůplně nová kola a kliky XT 08. Takže neber si to zle, ale cena tvého kola mi vychází tak na max. 4OOO. Taky je dost velký rám-ten se prodává špatně.

      0 0
      • Vilém  

        rek bych ze uz davno prodal a jezdi na necem jinym:)

        0 0
      • Hejdik  

        Jen tak pro informaci.Tohle vlákno jsem oživil já,abych nemusel zakládat nový vlákno.

        No a pak se všichni diví a útočí na ty co zakládají vlákna se stejným tématem znovu a znovu,Protože když to udělá někdo tak jako já,tzn. svoji otázku hodí někam k jinému již založenému vláknu,tak mu stejně nikdo neodpoví a slepě reagují pouze na zakládající příspěvek…

        0 0
        • Hornet  

          Toto je bohuzial fakt… :-(

          nebolo by lepsie zalozit nove vlakno? tiez som sa viac x nachytal, ze som reagoval na hodne stary prispevok.

          A ked zalozis nove, poslu ta do historie :-D

          0 0
    • Zerocool  

      q

      0 0
    • kali222  

      nechci zakladat nove tema… napadlo me se zbavit ramu, protoze na nem stejne uz nejezdim.

      je to canyon grand canyon limited 06 19", koupeny jako vyprodejovy na konci roku 06.

      predchudce: http://www.canyon.com/…es/bike.html?…

      se sedlovkou(nejaka ta jejich custom-PRO) objimkou a SLRkem kevlar xc. ram je na horni ramovce lehce kleply(malicky dulek,ktery je vidtitelny jen pod urcitym uhlem,navic je pod vedenim lanka a na ostrojenem bajku by si vetsina lidi ani nevsimla,ale nejsem zadna svine).+jeste jedna novoa rezervni patka :)

      predstavu mam, zajima me jak to vidi ostatni :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.