Hledám lidi s okolí Těšína, Třince , Karviné ...

15 nepřečtených
  • Ruprecht

    Hledám lidi na společné vyjížďky / tréninky z okolí. Bike i silnice. Případné zájemce prosím o kontakt na můj mail (viz profil). Díky :-)

    0 0
    • ananas  

      … dobrovolně se hlásím :-)

      0 0
      • Ruprecht  

        no ale ty se nepočítáš, ty už si evidovaný :-))))

        0 0
      • Andrzej  

        no no no, uvedom si, ze kdyz budes moc trenovany, tak s tebou nebude skoro nikdo chtit jezdit :) (no, zustane jich mozna dost, ale se mnou turistou nepocitej :))

        0 0
        • Ruprecht  

          ha! to říká ten pravej:-), který že si skončil na časovce?:-)))

          0 0
          • Andrzej  

            :-D ted sem ani nejel, vymluvil sem se na bolave koleno.. tohle byla na mne moc tezka trat, mistama do kopce… :) a hlavne sem letos este na kole ani poradne nesedel, az budu zdravy tak se snad nejak rozjezdim

            0 0
        • Ruprecht  

          jéžiš sorry, spletl jsem si Ananase s Andrzejem – to je to rychločtení :-). Takže se ozvi na mail a dohodnem nějakou vyjížďku v pohodovém tempu :-)

          0 0
    • Maynard  

      hmmm:)…a co jezdíš:)???

      0 0
      • Ruprecht  

        pohodové vyjížďky jak na biku tak na silnici, nejsem turista ale ani závodník… :-)

        0 0
        • goofy  

          Tak kdyby jste nahodou jeli na nejakou turistickou vyjizdku, tak se pridam… :o)

          0 0
    • architekt  

      ja jsem z tesina…

      0 0
    • xmartin13  

      Jsem z Terlicka, a rad bych se nekdy pridal ale videl bych to tak az na cerven, bo ted mam kola v brne na koleji.

      0 0
    • Ruprecht  

      OK, až budeme pořádat vyjížďku, budu vás informovat na maily. Tento víkend asi nic – učím se na zkoušky :-(, příští týden je Šela tak bych to viděl na ten další. Kdyby někdo vyjížděl na silnici přes týden tak se ozvěte

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.