• Pi†el  

      hee.. docela dobre..

      0 0
    • Lister  

      dobré, tak co jaký máte nejlepší trik – můj je superman s 360 a dopad na tu rampu, celkem přes 5 tis bodů jen za tenhle skok :o)))))))

      0 0
      • Pi†el  

        superman 540 .. taky asi za 5k..

        0 0
        • Pi†el  

          tail whip 360 + rail slaid za 5200 !

          0 0
          • Pi†el  

            tail whip 360 + rail slaid + tail whip 180 za 7650 !

            0 0
            • black.horse  

              tailwhip360+ra­il+tailwhip360 za 11400 :-)

              0 0
              • black.horse  

                tailwhip180+swit­chrailslide+swit­chtailwhip360 za 15 450:-D

                0 0
                • black.horse  

                  tailwhip360+ra­ilslide+talwhip+ra­ilslide+180…16 80­0 :-)

                  0 0
                  • black.horse  

                    tailwhip360+ra­ilslide+tailwhip180+swit­chrailslide+swit­chtailwhip180…18 9­00 :-D:-D:-D:-D

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Blackhorse na tom zrejme slusne ulitava:o)

                      0 0
                    • Lister  

                      hmmmm, seš dobrej, jdu trénovat :o))))))))

                      0 0
                    • black.horse  

                      konečně sem překonal hranici 20 000:-D 22 500, nothing180+swit­chrailslide+swit­ch360tailwhip+ra­ilslide+180not­hing :-) byla to fuška, ale půjde ještě víc:-) asi sem úchyl, ale flashgamesky s bikovou tématikou zbožňuji:-)

                      0 0
                      • black.horse  

                        tradááááá…31 900… nothing360+swit­chrailslide+swit­ch360tailwhip+ra­ilslide+360not­hing :-) uffffff

                        0 0
                        • goofy  

                          Ale ze to je docela realne, ze? :o)

                          0 0
                          • black.horse  

                            asi jako všechny gamesky:-) ačkoliv když si vzpomenu na Escamilu a jeho 50–50 na railu to backflip, tak už věřím všemu:-D a to je celkem starej trik…

                            0 0
                            • goofy  

                              Taky jsem hraval kdysi Dave Mirru FBMX, a rikal si, ze takove veci nejdou v zivote udelat, a pak jsem postupne pozoroval, jak se veci maji… :o)

                              0 0
                        • Lister  

                          BLBEJ DOTAZ CO ZNAMENÁ SWITCH A NA ČEM TYHLE ŠILENÝ KOMBINECE JEZDÍŠ :O)

                          0 0
                          • black.horse  

                            switch je když ten trik děláš pozpátku… například když skočíš 180, dopadneš na zábradlí a jedeš ho pozpátku a pak z něj seskočíš dostaneš víc bodů než když to uděláš normálně:-) krom toho sem si všimnul, že ten rezepsanej trik je blbost:-D v něčem sem se tam seknul, páč to nevychází… jinak dělám to na tom největším zábradlí dole na tom zábradlí s tím „schodem“ rozjedu se na něj z „horní“ strany, odraz nahoru, nějakej trik, dopadnout na zábradlí, jet po něm, pak se odrazit před tím schodem, dát zase trik a jet po tom spodním railu a z něj se zase na konci odrazit a dát zase trik:-)

                            teďka řeším, že se tam nedá udělat víc jak 540° otočka… nemůžu nikde najít nic, kde bych otočil 720° :-(

                            0 0
                            • Lister  

                              díky :o) 720 asi fakt nejde, stejně jako dva triky po sobě, to se mi taky ještě nepovedlo, zatím mám maximum za trik asi 17tis a to cos napsal tak fakt nevychází :o))))

                              Když se nedá bajovat venku musíme doma......

                              0 0
                              • black.horse  

                                to skore je real, ale ten trik co sem napsal ne, když něco dám, tak mám problém si to honem rychle zapamatovat, než to zmizí:-D jinak 2triky jdou:-) 540+nothing+not­hing, ale body sem zjistil, že dostaneš jen za ten jeden:-(

                                jinak souhlasím, venku je hnusně, tak hraju flashovky jak o život:-)

                                0 0
    • Radek Broz  

      Dost jsem hral tuhle, bavila me vic: www.webhry.cz/hra.aspx?…

      0 0
    • BOREK  

      total score:)

      0 0
    • Lister  

      www.webhry.cz/hra.aspx?…

      tohle je fakt dobrý, jen si odmyslete motor :o))))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.