• Biker jak Pes

    Nazdar, možná je to blbý thread, ale já už si nevím rady. Jak často máte defekty na silničce? Poslední dobou se mi zdá, že je mám častěji než na biku… :))

    0 0
    • Komi  

      Já vím že nesháníš radu, ale nemáš sjetej plášť? Kamoš takhle teď taky několikrát píchl …

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Hmm, to je docela možné, protože párkrát už se mi stalo, že jsem zabrzdil tak, až jsem zablokoval zadní kolo. Dík za radu… :))

        0 0
        • gersa  

          To nechapu. Jaky vliv ma sjety palst na zablokovani kola? Prosim vysvetlit :)

          0 0
    • Vrci  

      To je nározové, třeba dva roky nic a pak na Rampušákovi 3 defekty. Zkontroluj pásku (dýl jak rok nevidrží), vnitřek pláště. Zvyklni si nasazovat plášť a duši furt stejně (doporučeným tlakem nad ventilek) aspoň pak poznáš, když jsou defekty ve stejným místě, že je třeba vyměnit plášť.

      0 0
      • ddd - andy  

        Hmm, tak ja mam pasku v silnici asi 3roky a drzi..

        0 0
        • Vrci  

          Záleží na kolik foukáš, já 10 někdy i trochu víc.

          PS. když to teď po sobě čtu, tak bych měl vrátit vysvědčení ze třetí třídy ZŠ.

          0 0
    • Darkson  

      ťuky ťuk, za půl roku ježdění na silnici(necelejch 3000 km) jen 2× píchlá duše:-).

      0 0
    • yetti  

      Je to vyloženě o náhodě. Taky už se mi stalo, že jsem dvě sezony neměl defekt. A pak třeba dvakrát za měsíc. Ale hodně to záleží na pláštích. Mě osobně se v tomhle směru osvědčily Micheliny, jezdil jsem levný Axialy, pak Speedia a teď mám Pro Race2. Od týdoby co jezdím Micheliny tak jsem nepíchnul ani jednou, akorát jsem dvakrát peorazil. Což při mojí váze (90kg) jde dost snadno :-)

      0 0
    • JancA  

      zatim ani jeden defekt (myslim že tak 4tisíce km) na Schwalbe Stelvio, leckdy s terénní vložkou..naprostá spokojenost

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Taktez (kilometry nevim) ovsem s Blizzard Sport. Ale jeden defekt jsem s nima uz mel, ale to prasknul i rafek a utrhla se patka… , ale ja to doskocil… no fakt. Ja nevedel, ze na silnicce se musi dopadat tak presne :)))

        0 0
        • fousek  

          Hmm, to mas blby kdyz zapomenes ze jedes na silnicce a das si cestou nakej sjezdik:-)

          0 0
    • quassar  

      Ta posledni mesic uz 6 defektu, 5 na silnicce a jeden na bajku :(

      0 0
    • MartinXC  

      Pořád je spousta posypového materiálu, který řeže i autařské gumy, tak se nediv.

      0 0
    • Beeda  

      zatim ani jeden – Continetal4000GP

      0 0
    • tjuren  

      Zatím O, a to se gumy menujou DETONATOR :-)) Ale vyhýbam se sklům a hranám.

      0 0
    • Eila  

      to je nahoda, jednou se mi povedlo pichnou 6× za vyjizdku.. pak uz jsem to vzala a zavolala si pro odvoz, jindy zase tata na biku lepil za 10 km snad 4× taky jsme to zabalili a pak mel rok klid.. navic ja mozny za proste mas nekde na silnici sklo a kdyz tam jezdis 4× tydne tak zakonite jednou pichnes…

      0 0
    • Eila  

      to je nahoda, jednou se mi povedlo pichnou 6× za vyjizdku.. pak uz jsem to vzala a zavolala si pro odvoz, jindy zase tata na biku lepil za 10 km snad 4× taky jsme to zabalili a pak mel rok klid.. navic ja mozny za proste mas nekde na silnici sklo a kdyz tam jezdis 4× tydne tak zakonite jednou pichnes…

      0 0
    • Eila  

      to je nahoda, jednou se mi povedlo pichnou 6× za vyjizdku.. pak uz jsem to vzala a zavolala si pro odvoz, jindy zase tata na biku lepil za 10 km snad 4× taky jsme to zabalili a pak mel rok klid.. navic ja mozny za proste mas nekde na silnici sklo a kdyz tam jezdis 4× tydne tak zakonite jednou pichnes…

      0 0
    • Rychlej turista  

      Je to hodně o pláštích. Co jezdím Continental GP 3000 na plečce a hladký Panaracer Stradius Extreme na jednici, defekty prakticky neznám. Nejhorší na defekty jsou pláště s měkkým a hlubokým vzorkem. Navíc jsou i pomalé.

      1 0
    • Martula  

      Musím zaklepat, za celou dobu, co mám silničku, tak ani jeden defekt! Už je to přes něco málo přes rok. :)

      0 0
      • Martula  

        Jezdím Detonátory:) najeto něco kolem 9 000km..

        0 0
        • Rychlej turista  

          Opravdu hodně věrohodný název :-D

          0 0
          • Martula  

            :) všichni na ně skoro nadávaj..že pořád pichají, jsou pomalé..ale já…pořád je jezdím a ok.;)

            0 0
            • Ruprecht  

              jj, taky vozím detonatory, protože nic levnějšího jsem nenašel a ani jeden defekt :-)

              0 0
    • Fuck8r  

      já měl za 5 let → 3× defekt na MTB a na silničce jsem ještě nejezdil (objednaná na březen) ale mám na ní mít toto: www.kupkolo.cz/…uct_info.php?… tak uvidím jak budou dobrý …

      0 0
      • MlokCZ  

        To je ale docela dost, mít 3 defekty na trenažeru :-)

        0 0
        • Fuck8r  

          ne ne ne … samozřejmě že defekty jsem měl venku :-) … na trenažéru ani jeden ! 8-) … a proto trenažér vřele doporučuji.

          0 0
          • maxtor  

            Jo jo, moje řeč. Jezdit venku je o ničem. Většinou stejně jedeš proti větru, samé kopce, zima, horko, defekty, bláto, prach, dotěrný hmyz, na cestách auta, lidi, co tě serou. Zlatý trenažér! Hodím si ho do pokojíku, a když mi připadá, že by to chtělo nějakou změnu, můžu ho otočit o 180 stupňů nebo otevřít okno. Jsi můj člověk:-)))

            1 0
            • Martin  

              úchyle :-D. já na trenažéru vydržím půl hodiny a je ze mě kandidát na prasknutí hlavy…

              0 0
              • maxtor  

                To jsi na tom líp než já. Já totiž ani pořádně nevím, co to trenažér je…

                0 0
    • Brzdič  

      První letošní defekt hned 1.1. ještě na galuskách. Pak sem přezul na pláště a v pátek další defekt (Vittoria Zaffiro). Kupodivu jsem nepíchnul, ale prorazil. Přitom nemám pocit, že bych málo foukal. Fakt je, že jezdím na dost mizerných cestách s minimálním provozem.

      0 0
      • Martula  

        Bacha na to! „Jak na Nový rok, tak po celý rok!“ ;)

        0 0
        • Brzdič  

          To znám ;-) Proto neslavím Silvestra. Probouzet se po celý rok v poledne s pocitem, že mi někdo mozek vyměnil za tisíc mrňavejch permoníků bušících hlava nehlava do mojí hlavy a to zevnitř, není žádná slast :-) Radši budu celej rok opravovat kolo :-)

          0 0
      • Luma  

        Nové Zaffira jsem cvaknul hned první vyjížďku po zimě minulý rok,teď vozím Rubbina a mám klid.V zimě drát přes léto skládany.Moc spokojený

        0 0
    • Luma  

      Vozil jsem ultra lehké duše od Maxisu a měl jsem defekt každou chvíli,teď vozím normalní duše a foukám na maximum a mám klid.

      0 0
    • Martin  

      no klepity klep, pokud pominu jeden defekt způsobený ostrým šutrákem při průjezdu staveniště (plus sjetá vittoria zaffiro) a jeden defekt způsobený podhuštěným kolem (cvakl jsem duši při průjezdu dírou), čili oba mají za viníka mou blbost, tak za posledních pár (asi 5) let nic.

      0 0
    • wroum  

      za celej svuj zivot (25 let) sem na silncce nepichnul, ale je fakt ze by byla velka nahoda pichnout na asi 30 km… :-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.