• martt

    Ludkovia, zajtra mate poslednu prilezitost sa prihlasit na Malokarpatske Dobrodruzstvo – tak sup do toho.

    Oslavime tym prvy maj!

    Budu tam aj slovenski orientaci z Majstrovstiev Sveta a napr. aj Ales Linhart, takze sily na zaciatku sezony sa daju dobre premerat.

    Dalsie info na www.vba.sk

    Infoletak je pod www.vba.sk/…o_plagat.pdf

    0 0
    • martt  

      nejak to ten link zmrsilo, takze pre informacie je treba ist na stranku www.vba.sk a v menu vlavo na MA-KA-DO

      0 0
    • martt  

      Mame tam este jedno dievca rocnik 1988 (Moravanka, CZ) co ide samo lebo nema partnera. Nepridate sa niekto?

      0 0
      • lubos  

        Poznam ju ? Btw ale to bude humus, v dazdi, zime, blate … no aspon nebudu zavadzat turisti :)

        0 0
        • martt  

          myslim, ze ju nepoznas. Bola na podebradka bike-adventure minuly rok. Teraz je v Rakusku na WRE MTBO. Napis Eve Kralovej, ci by Ta s nou nedala do dvojice a zoznamis sa :-)

          0 0
          • lubos  

            No skoda pocasia :( .. neviem ci nebude zajtra snezit.

            0 0
            • martt  

              teraz som sa vratil z Bieleho Kriza, asfaltka je OK, v lese je to strasne. Dufam, ze nam aspon niekto pride, kopa ludi do pripravy investovala hromadu prace.

              0 0
              • lubos  

                Ja som dnes nesiel, stacilo mi vcera hodinu sa bajkovat v lese. Bol som ako prasa a este aj retaz odmietala fungovat.

                0 0
    • Stax  

      to bude morda! idem sa na to vyspat :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse