A je to tu zas...Ocente tento bike...)

42 nepřečtených
  • moratii

    Cau,tak ted je na prodej: Ram: Aluminium 6000 DB t-wall – vel.19" Vidlice: Manitou Elite, 80mm, Lockout Kliky: Shimano Deore XT, 44–32–22 Saltr: Shimano Deore XT Razeni: Shimano Deore XT Presmykovac: Shimano Deore XT Kazeta: Shimano M750 11–32-Deore XT Naby: Shimano Deore XT Rafky: Mavic X 221C Plaste: Ritchey ZED Race Pro 26×2.1" Kevlar Sedlovka,pred­stavec,riditka: Ritchey Pro Sedlo: Oxygen Speed Line Paky: Avid SD 7 Vecka: Avid Single Digit 7 Barva: Team Black Silver Vaha: 10,1 kg

    Je to novy kolo,starsi model – bylo zapomenuto ve skladu…Fotka je ilustracni.Kolo je vsak uplne novy takze vypada uplne stejne – krome brzd… Na kolik to vidite?…)

    0 0
    • Meesha  

      zase fajn kolecko, ale ikdyz je funglovka, tak si myslim, ze ho neprodas za cenu co by stalo novy oficialne. Zalezi taky jestli od nej mas papiry. Rek bych tak 28 – 30 tis.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Tak to si děláš srandu ?,–) Takle dlouho zapomenout kolo ve skladu ? Dyš uvážim ty kotouče a za kolik já můžu mít nový kolo na Sramu x9 i s kotoučema, tak bych ti dal 20tis. Ovšem určo se někdo najde, kdo ti dá těch 28tis. o to nemám strach.

      0 0
    • Tomcat  

      Pokud seženeš nejakýho moulu kdo kolů nerozumí tak asi ano. Kdo zná, těch 28 nedá, neni to takhle starší víc než rok ;-) Odhad max 25 s papírama!

      0 0
    • MARIN  

      Tak na 20 000,– ale ja bych ti tolik nedal

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Ale dal. Víš kolik stálo nový ? Co by si za 20litrů měl novýho lepšího ?

        0 0
        • MARIN  

          Nedal protoze se mi tuuuuuze neliby to podsazeni zadni vidlice pod horni ramovou trubku, takze bych to nechtel. Mozna za 15 000,– jako sadu ND.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Já sem myslel, že podsazení zadní vidlice je SUPER. Ostatně pokud bych kupoval něco takovýho za 20tis., tak by mi nevadilo ani kdyby to bylo svítivě zelený ,–)

            0 0
          • moratii  

            …))))

            0 0
          • poiko  

            Proč je špatný to podsazení zadní vidlice?

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Nic špatnýho na tom není, jen se to MARINovi nelíbí.

              0 0
            • Vilém  

              Podle me by to mohlo delat problemy pri sedlovce vysunute na max.

              0 0
              • MARIN  

                Jo to je taky jeden z duvodu ale vetsi je proste ten, ze se mi to NELIBI ale to uz jsem psal :)

                0 0
    • vili  

      25–28

      0 0
    • Komi  

      Myslím, že za těch 28 by si ho mohl prodat. btw: Moc pěknej rám, líbí se mi ;-)

      0 0
      • moratii  

        Ve skutecnosti vypada hodne pekne…ani jsem to netusil…)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Tak nám jen řekni tu cenu ať vim jestli se mám vzrušovat. Jo a model je to 04 ?

          0 0
          • moratii  

            No nemusis…na net jsem ho dal za 26tis…)

            0 0
            • moratii  

              No mozna jeste neco slevnim…)

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Chtěl bych vidět ten sklad. Pokud by se tam válel nějakej luxusní cross, nebo "29, tak to okamžitě beru. Zrovna ten Stevens z toho roku by byl asi pro mne neodolatelnej :-PPPPP

                0 0
    • Pá-dlista1  

      „Odkud to mate?“ „Ja to nasel.“ „A jako si myslite, ze to ma cenu?“ „No to prave nevim.“ „Ja Vam za to muzu dat 5“ „hmm“ „mozna i deset“ „hmm“ „korun.“ „aha.“

      0 0
    • McBlacky  

      na tomhle jsem viděl němce v tričku s plastovejma pedálama, v českosaským Švýcarsku. Myslel jsem že někoho zabiju :)

      řekl bych že to je tak na úrovni mobstera od kelysu, prostě závodní chrt nic extra ale ideální cena/výkon na rasení na závodech. takže potenciálních kupců je dost, cena lehce pod 30tkč je stravitelná

      0 0
      • moratii  

        Uvidime…zatim je cena 26tis.Kc…

        0 0
        • McBlacky  

          pěkná cena, někdo tě ukecá na 25 a spokojenost pro oba :) škoda toho scareba, bejt to R7 byt ta nejzákladnější šlo by to za víc…

          0 0
          • kurýr na bajku  

            V tý době byla R7 tak akorát na papíře, spíš skoda těch kotoučů ;-)

            0 0
            • McBlacky  

              njn jenže víš jak je to s komponentama co už se nevyrábí… scareb je super vidle, ale prostě ted už není marketingově tlačená a tak kdo o ni neuvažoval do ted už nutně bude mít pocit že kpuje něco co vlastně nikoho nezajímá, aneb REBA PIČO! SD7 jsou super véčka kromě origoš špalků ty jsou tragedie hrůzyplná s baradinama nebo KS to je jiná palba, ale hydra je hydra to uznávám

              0 0
              • moratii  

                Nic poradne nebrzdi…)

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  jo, jo ale ty nový kotouče jak vedou po obvodu ráfku, co představovali na Eurobiku vyzkoušený nemáš, co ?

                  0 0
                  • moratii  

                    No ty budou super…) hlavne v blate…)))))

                    0 0
                    • McBlacky  

                      a váhově to asi taky bude pecka

                      0 0
                    • kurýr na bajku  

                      To sou kotouče na bílýho fulla a ten do bláta nepatří ;-)

                      0 0
                      • prodi  

                        S tím jedině do Stromovky!

                        0 0
                        • McBlacky  

                          i ve stromovce se dají najít takový sjezdíky že není hamba jít pěšky a zůstat živej.

                          jinak do stromovky je nově zákaz vjezdu s jinou vidlí než lefty, tak bacha fízlové vybíraj pokuty!

                          0 0
                          • enjoy  

                            a davejte bacha,maj kanóny!:-))

                            0 0
                            • kurýr na bajku  

                              Prej dyš máš KUOTU, ROTWILD nebo FRM, taxi můžeš dojít na kpt. Jaroše pro speciální povolení k vjezdu do Stromovky (kolkovaná žádost stojí 50000,–). BTW: Majitelé SUPERIORŮ maj taky výjimku, ánčto tam máme klienty.

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.