Co si chlapi myslí, když je předjede žena ?

236 nepřečtených
  • Andrysska

    Tak přesně to by mě zajímalo- co si chlapi myslí, když je předjede žena ? Jezdím většinou s kamarády, kteří vždy zuří, když třeba vedu skupinku já. nedej bože, když někam dotazím jako první. Jednou se mi stalo, že jsem předjela muže, ten mě asi za 10km dojel s úměvěm na tváři a jen co mě předjel, svalil se na zem jak raněné prase a řval po mně, že jsem mu málem způsobila infarkt.

    0 0
    • MartinXC  

      Přijde na to, jaký je na ni zezadu pohled …

      0 0
    • Kubik  

      Ze chce jet asi rychleji nez ja.....

      0 0
    • wroum  

      po rovine se udrzim (vetsinou) do kopce tlacim (vetsinou :-), takze horsi uz to byt nemuze a z kopce me zenska este nepredjela – spis ja dojizdim ty, co me predjely kdyz sem tlacil do kopce :-)

      jinak mi je uplne burt kdo me predjede a jestli ma koule nebo ne.

      0 0
    • kankrlicek  

      Když jsem ještě běhával, tak v těch závodech, kterých jsem se zúčastňoval, mě žádná ženská nepředběhla. Teď když jezdím na kole a vydával bych se za ženskou, tak jsem tak v půlce pole :) Tohle neřeším, ale když mě jedna (známá) potichoučku dojela v kopci a s úsměvem mě pozdravila a nenávratně zmizela, tak to mi morálka šla dolů hodně :)

      0 0
      • Pekáček  

        A nebylo to na Mastalich? :o)

        0 0
        • kankrlicek  

          Bylo :)

          0 0
          • JirkaD  

            Byl to přestrojenej Pekáček :-)

            0 0
          • Pekáček  

            Já byl po 3km běhu úplně vyřízenej a sotva jsem za Martinkou vlál, paxem odpad a ona na mě počkala kus před cílem, je hodná :o) Cílem jsme projeli spolu a díky Žirečkovi což je chrt jsme ještě byli druzí v družstvech :o)

            0 0
            • zirecek  

              Za to nemůžu, mám to už asi vrozené.

              0 0
              • TinkTink  

                No tak se nestyd…nekteri si tu aj o me mysli ze jsem chrt…neboj…neni to nemoc :))…ja si to uz studoval :))

                0 0
    • lenochod  

      nechápu že může mít někdo větší žízeň :o))

      0 0
    • Martula  

      Dobrý dotaz :o)

      0 0
      • prodi  

        Nové foto?:)

        0 0
        • Martula  

          Jo jo..:o) na zahrádce :o)

          0 0
          • chobot  

            na zahrádce to vypadá jinak,tam se pije škopek,slečno Rakeťáková… :-P jinak najs dres,ale to už jsem říkal,ne? :o))

            0 0
            • Martula  

              :) zahradka neni jako zahradka.. :) slesno Raketakova? odkdy..ja jsem Prcek:)

              0 0
              • chobot  

                od včerejška,jakožto maskování před Vrabčicó…ach ta mládež,ach ta skleróza.. :o))

                0 0
              • Paja  

                A jeje zavodnice XCR ziletka:o) rikal bracha, ze to s tou silnici nejak prehanis

                0 0
                • mastihuba  

                  Na ni musím taky žalovat. :) Poněvč mi ji nechtěla půjčit. :)

                  0 0
                  • zirecek  

                    Jak nás začne předjíždět, to bude, :-)).

                    0 0
                    • mastihuba  

                      nevim jak tebe, ale mě už dávno předjíždí :) Tak nějak máme každej jiný priority. :)

                      0 0
                  • Paja  

                    Hec mne a Karayovi ji pujcila (a pak se bala, ze ji nevratime:o) bohuzel nam obema byla „trosku“ mala…

                    0 0
    • expen  

      myslel bych si že je dobrá :o) každopádně by mě to nijak nerozhodilo víc jak kdyby mě předjel chlap ale nejvíc mě dostalo když jsem ještě nejezdil tolik,když mě předjel týpek na trekingu v šusťákách a mikině…já jel na silničce a jen jsem přihlížel jak mě trhá…:o)

      0 0
    • Pomalik  

      Že něco spatneho snedla :) Záleží jak kdy a na čem, ale vcelku mi to nic nedela

      0 0
    • Smazaný účet  

      Že má natrénováno – nebo snad matkou přírodou dáno?

      0 0
    • rock  

      Ať si jede kam a jak uzná za vhodné … a navíc je na ženskou obvykle hezčí pohled než na chlapa :-) …

      0 0
      • rarášek1  

        Pokud tě nepředjede na skládačce, s basou piva na nosiči a husou v nůši.

        0 0
        • rock  

          Bohužel i to se může stát, ale takových moc nejezdí. Musím doufat, že tou dobou už budu tak mimo, že ji nebudu vnímat :-) …

          0 0
        • Komi  

          To je ideál .. v nestřeženém okamžiku můžeš jedno (nebo i víc) pivek vytáhnout a dát si pauzu někde kousek v lesíku :-)

          0 0
    • sis  

      ještě se mi to nestalo, ale určitě by mi to nevadilo. jak někdo psal výše, kdyby byl ještě pěkný výhled…:-))

      0 0
    • ydaho  

      řeknu „ahoj Gutt-Rito“ a dál pojedeme spolu :)

      0 0
    • Pinocio  

      Mi vadí, když mě předjíždí kdokoliv, ať chlap nebo ženská, ale je fakt, že na ženskou je zezadu hezčí pohled:-)

      0 0
    • gersa  

      Vetsinou si pouze stihnu prohlednout zadek auta :) Ted vazne, pokud ma hezke pozadi, snazim se alespon chvilku udrzet

      0 0
    • libi  

      tak na nic moc nemyslim a kdyz je pekna tak mam jeste radost ze mam na co koukat a chut ji i stihat, jenze se mi to nedari. Nekdy me predjizdej i maly deti, takze nejaka zena mi rozhodne nijak nevadi, jedu si dal svoji pohodu.

      0 0
    • Karlos009  

      Mám k tématu hrůzostrašnou historku.- Před pár rokama jsem se s kamarádem vracel na horákách za švihu a cca. 20km od domova jsem dojeli asi 18ti letou blondýnku na bílém trekovém kole, v bílých elasťácích pod kterými se zřetelně rýsovala tanga. Příjemně jsem si osvěžili oči a když jsme jí míjeli, zalaškoval jsem a říkám: „Chyťte se do háku slečno!“. Tím jsem považoval příjemné setkání za ukončené. Protože byl kolega v horším stavu než já, rval jsem to dalších cca. 15km proti větru vpředu a jen poslouchal jestli sviští za mnou. Asi 5km od cíle jsem toho měl fakt plný brejle, přes pot co se mi hrnul do očí jsem neviděl na cestu a tak jsem svěsil nohy a otočil se, že řeknu kolegovi, že „vyvlajeme“. Málem jsem z toho kolo spadnul, kamoš nebyl vůbec vidět, na mě se zubila ta blondýnka a bezelstně se ptá: Mám teď chvíli táhnout já? V první chvíli jsem se chtěl rozbrečet,:-) ale nějak jsem to ustál a zahájil konverzaci. Prozradila jenom. že ja tam na víkend s rodiči a že na kole jezdí hodně. Jméno ani telefon jsem bohužel nedostal (asi jí úplně prošitá troska nijak nezaujala :-)) No, od té doby hledám jen … Znáte tu písničku? :-)

      0 0
      • ydaho  

        :)))) doufám, že neměla klipsny ?? :)

        0 0
      • enjoy  

        parada:-))) a proto machruju jedine stylem „prikradu se potichu zezadu a ze vzdalenosti cca 100 metru nasadim silenej spurt a mizim v dali“.ma to myslim velkej ucinek.jenze to nevim jiste,kdyz jsem uz v prachu:-)). jo,takhle se me chytil jeden borec na branicky cyklostezce,ale po par kilometrech to nastesti ohnul jinam(za barandakem),tak jsem si docela oddychl… no dobre,zastavil a malem chcipnul:-D

        0 0
        • zirecek  

          Tak to dělám taky, :o)).

          0 0
          • Janes  

            Já taky a někdy si i zákeřně lehce odpočinu na dohled, a teprve pak zasadím úder:))

            0 0
      • lubos  

        Nejak se mi nezda tahle historka :) Ta fotka je prilis dobra na odfoceni obycejnym fotakem za jizdy. Nebo jsi ji nasel a … :o)

        0 0
      • sportovni_biker  

        Tahle fotka tady už je na serveru dávno, ale dal si sem někdo jiný :-(

        viz. www.bike-forum.cz/…ostatni.html?…

        0 0
    • palkac  

      Tak si reknu, ze jsme na tom blbe, nebo ona dobre. To zalezi na podminkach predjeti…

      0 0
    • les  

      To samé co ženská,když ji právě pořádně přejede chlap.Andryssko.

      0 0
      • Andrysska  

        No já nevím, když mě předjede chlap, nijak moc mi to nevadí…Ale když mě předjede ženská (vlastně to se mi nikdy nestalo), tak bych se asi nedala, šlápla bych do pedálů a držela se dlouho s ní…

        0 0
    • fiberman  

      „Na tu už bych neměl“ -)))

      0 0
    • CZiko  

      že je to frajer:-)))))))))))))­)))))))) www.dolekop.com/photos.php3?…

      0 0
    • Ruprecht  

      pověsil bych se za ní a nepustil se .-)

      0 0
    • enrico  

      To že ma predbehne ženská nejak moc neriešim :-) ale keby to nebola tá moja, to by ma asi pekne nasralo …

      0 0
      • cabbage  

        ahele, uz seš tu zas;o)

        0 0
      • lubos  

        to je ta v cervenem ?

        0 0
      • rock  

        Dost nalehko na to, že je okolo ještě sníh …

        0 0
        • enrico  

          ked slapes 5 kilometrový kopec, aj ty by si sa asi vyzliekol, od 800m/nm bolo asi este 20cm snehu ale slniečko príjemne hrialo a na kopci na chate zase hrialo dobré čapované pivečko

          0 0
          • rock  

            Nesvlíkl. Nevozím batoh, tak bych to neměl kam dávat. Maximálně tak odepnout rukávy z větrovky nebo vrazit návleky z kolen do kapsy (i když do podsedlovky jsem celkem v pohodě narval tričko s dlouhým rukávem :-) )

            0 0
            • Baracuda  

              jednou sem do kapsy v bunde narval i komplet capaky, v dresu pod tou bundou pak byly nacpany veskery navleky – od neoprenu az po ruce – sakra sem tenkrat neodhadl pocasi :-) Myslim, ze povestny hrbac Quasimodo byl proti me bridil :-D

              0 0
        • lubos  

          No, teplo je uz par tydnu ale ta bila mrcha ne a ne zmizet.

          0 0
      • gobike  

        A uz to zase zacina:D

        0 0
      • gobike  

        btw. ta tvoja ma jaxi zesikma helmu:)

        0 0
    • lubos  

      Zalezi na tom, jak moc rychle jedu ja :) Ve sjezdu bych to ale nesl docela tezce. A to jsem uz malinko zvyklej :)

      0 0
    • lubos  

      By mozna stalo za to jednou vzit ruzovej cistounkej bajk (ala Paola Pezzo), ruzove elastaky (ala jeden italsky jezdec – chipolini?) a ve stoupanich zacit predjizdet ruzne bikery. Hehe, to bych byl docela zvedavej :P

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Onehdy sem se snažil dohnat 2 samice na vyfrézovaný silnici, ale jaxem se ohlížel po kámošovi, taxem najel na ten vyfrézovanej okraj a brutálně sem se rozsekal. Nakonec sem si šel lízat rány ke kámošce. Ovšem na palmovce se takle rozsekal dyš sem čuměl na frajerku a nedával pozor na cestu, ale to už je o něčem jinym.

      0 0
    • yoggi  

      ked ma obehne baba na bajku tak je hned väcsia inspiracia zrychlit. par krat sa to uz stalo, ale väcsinou slapeme vedla seba a nadväzujem konverzaciu :))))) potom pride kopec a ideme vedla seba a poslednych 30m zrychlim a ukazem ze nie som az taky zly a potom ju cakal s hlaskou ze som lepsi v kopci ako na rovine :)))) ale inac som gantleman a necham ju pred sebou alebo vedla seba ideme, ved je to lepsi pohlad :)))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      To je okamzik ked si vychutnavam vyhodu, ze uz nemusim nikomu nic dokazovat. Takze necham oci sa potesit ak sa da i slovo prehodim … a ked to stoji za to i nenapadne pridam. :-)))

      0 0
      • Tomcat_1  

        Dulezity je NENAPADNE :-) Ja to maskuju tak, ze si toho malokdo vsimne!

        0 0
    • Darkson  

      jak psali přede mnou, záleží na pozadí:-)…a taky si řikám, že bych nechtěl takovou, co mne na kole předjede:-)))

      0 0
    • BorisFR  

      Že by měl přestat jezdit na FR mašině po silnici. ;-)

      0 0
    • goofy  

      otru pot zpod integraly a pokracuju dal zewl stylem k vlakovemu nadrazi nebo stanici lanovky… ;o)

      0 0
      • lubos  

        smerem dolu … ? :D

        0 0
        • goofy  

          No myslim, ze by se taky mohlo stat. Staci potkat nejakou bajkerku v zarive zbroji, a myslim, ze by mne vpohode zajela… :o) Ja si pora musim rikat, ze mne to proste bavi, a kdyz mi davaji latu krosari, tak protoze ze to jsou chrti a drti to i z kopce… :-D

          0 0
    • luke777  

      pokud me prijede bikerka dojedu zeptam se kam jede a jedem se spolu projet:) jinak pokud je lepsi a nejde dohnat zpomalim vydycham se a pokracuji dal svym tempem:)

      0 0
      • rock  

        Kamarádka si mi onehdy stěžovala, jak je děsivě otravný, když ji během jednoho švihu otravovali postupně čtyři předjetí či kolemjedoucí různými návrhy na doprovod, společnou vyjížďku, společnou pauzu v hospodě a pod. Byla nešťastná, že chce mít na biku klid :-) …

        0 0
        • luke777  

          jasne to je jina pokud se slecna tvari ze by te pokousala radeji se neptam a jedu dal:))

          0 0
    • borda  

      nic, je mi to uplne jedno.

      0 0
    • fousac  

      nervy mi to nerve.. at se zene, kdyz ji to bavi..

      a az me predjede Katzena i z kopce, zahodim kolo a pujdu se nechat utratit.. ;)

      0 0
    • Raydowe  

      ja som nadsenej, bikerek v mojom okoli je zalostne malo, skor uvidim cernocha v solariu ako u nas nadsenu bikerku.

      takze ked ma uz nejaka predbehne (zatial raz) tak som v siedmom nebi .:)

      0 0
    • Baracuda  

      No, reknu si – ta ale vali :-)Ne, jak kdy a jak ktera. KDyz me predjede zenska na skladacce s nakupem na nosici, jak se mi kdysi davno stalo na Zaskali, tak uz ani nemyslim a skoro je cloveku do breku…:-D Jinak slusne pozdravim a pokud to dovoluje momentalni fyzicke rozpolozeni a pekne pozadi cyklistky, tak si za ni orazim a popripade delam gentlemana a stridam. Kdyz ne, tak mi jednoduse ujede :-)

      0 0
    • ddd - andy  

      Napadlo by me, ze sem pekne v pr.eli, slez bych z kola, chvili sedel v pangejtu, pak se otocil a jel na opacnou stranu.. ;-) Nastesi se mi to jeste nestalo.. :-)

      0 0
      • prodi  

        :-) taky tak

        0 0
        • ddd - andy  

          Horsi je, ze ten okamzik jednou prijde a ja to fakt budu muset udelat.. :-)

          0 0
          • prodi  

            Až pak zahodíš Sfingu, dej vědět, bych si ji vzal:)

            0 0
            • ddd - andy  

              To asi jeste potrva.. Dostala novy kliky a ceka „upgrade“ z XTR na X.0carbon.. :-)

              0 0
              • prodi  

                Pak hoď foto, to bude vypadat super

                0 0
                • ddd - andy  

                  ..a to jsem jeste nemluvil o cervenej Nokonech a par dalsich mnamkach.. ;-)

                  0 0
                  • Manas  

                    Ti snad jeste zacnu zavidet XCcko :-)

                    0 0
                    • ddd - andy  

                      Myslis treba ukazatele zarazenejch prevodu (takvyto maly cerveny skovany za sklickem) v barve Sfinx ramu?? ;-)

                      0 0
                  • prodi  

                    No počkej, kdykoliv tě ale může předjet ta ženská a pak budeš litovat těch peněz, když s tím budeš muset praštit :)

                    0 0
                  • TinkTink  

                    Doufam ze budes s Nokonama stastnejsi nez ja :)

                    0 0
          • Manas  

            Ja nevim ze to resis :-) Me je to jedno. Tuhle me predjela baba s nusi ale byl sem tak prositej, ze jsem se ani nezasmal :-)

            0 0
    • Phoebe  

      Jó, když mě předjede pěkná bajkerka, to je pokoukáníčko. Snažím se jí dojet, abych viděl i na tvářičku…

      0 0
    • fatty  

      To mě to tak vyrajcuje, že si dám o jedno pivo víc. A ještě na ní zavolám, ať mi drží fleka v zahrádce. :o) Nedělá to se mnou nic, ale mám radost, že se cyklistika rozšiřuje na něžnější pohlaví velkým tempem.

      0 0
    • pegal  

      .. pote co me bude mijet pronesu do pr*ele zase jsem pichnul ..

      .. drive jsem to delaval tak kdyz jsem videl ze se ke me blizi nekdo rychlejsi, zastavil jsem a zacal jakoby neco spravovat ..

      .. ted uz se mi to nestava bo jsem na sobe trochu zapracoval ..

      0 0
    • Krutor  

      Ono je to celkem jednoduchý – s přibývajícím věkem klesá míra ješitnosti některejch z nás chlapů :-))). Takže mi to (už) nic nedělá – když mě předjede baba, tak je asi dobrá, že jo !!!!

      Ovšem pamatuju si na jednom závodě (myslím že to byl maraton na Giro Bike Festu 2001 ve Svijanským Újezdě) jsem s tím měl problém hned 2×: jednak jsem asi 20 kiláků pořád potkával jednu a tu samou pipinku 20-ku (bajkerky prominou), celá v Adidasu a na nějakým slušným Kanónu. V kopci mě předjela (no bylo nás víc) a pak ještě několikrát a v následujícím sjezdu nebo v technický pasáži zase jela jak posraná, takže všechny brzdila tak, že za ní jel nakonec v jednu chvíli had asi 10 lidí. Sice na ni nebyl zezadu špatnej pohled, ale potřetí to omrzí … a popátý naštve! Krátil jsem si chvíle šlapání vymejšlením nějakýho vtipnýho bonmotu na její adresu, naštěstí jeden z těch nespokojenejch odhodil veškerej bontón a řekl jí rovnou od plic, ať už jede do ****** :-))).

      No a aby toho nebylo málo, až fakt zmizela – ani nevím jestli směrem dopředu nebo dozadu – tak těsně před koncem závodu, kdy sem prosil bolavý nohy, aby ještě trochu šlapaly, mě v táhlým kopečku předjela asi 100-kilová almara (zjevně z té vesnice), na nohách bavlněný ťamanský elasťáky a tenisky !To už sem měl chuť to kolo zahodit. Aspoň že kámoše sem nechal trochu za sebou a rýsovalo se aspoň malý vítězství v našem minisouboji. Samozřejmě jsem hompodcenil, k cíli sem zvolnil a on mě parchant dojel na cílový louce. To už sem nestihl zareagovat a o kolo s ním prohrál – za velkýho povzbuzování z ampliónu.

      To byl supr závod !!! Ale aspoň bylo o čem povídat večer u Svijanský 11-ky :-))).

      0 0
      • rock  

        naštěstí jeden z těch nespokojenejch odhodil veškerej bontón a řekl jí rovnou od plic, ať už jede do ******

        A proč ji v nejbližším kopci nepředjel, když byl takový geroj ? Při sjezdu by ho nezdržovala …

        0 0
        • martt  

          Presne tak! Odkedy bola moja manzelka vyburana ked uhybala v zjazde, tak si ide idealnu stopu a kto je taky macher, nech ju predbehne bokom. Zaujimave, ze napr. Barenyi na XC pretekoch nema problem sa dostat pred nu ked ju dobehne o kolo ale borec na maratone vlecuci sa v stvrtine startoveho pola s tym problem ma.

          0 0
          • Smazaný účet  

            prauda praudoucí… je to závod, ať se hoši snažej, pokud chtěj přede mě. beru to i jako součást taktiky – když vim že za chvíli je sjezd, snažim se nepouštět nikoho před sebe (nerovná se blokovat, prostě se držet) a mít před sebou volno. přetlačování ve sjezdech je cesta do pekel… :o)

            0 0
            • Krutor  

              No jo, snažit se, Barenyi … asi sem zapomněl dodat, že to byl střed pole. Ta holka určitě byla namakaná, ale asi tak na silničku. V těch sjezdech (i sjezdících) skoro stála na brzdách…

              0 0
      • ddd - andy  

        Cece tenhle zavod sem asi jel taky! Bozsky pocasi a v cili atmosfera jak na svetaku.. :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tam jsem asi taky byl. Ale ja vytvarel tu atmosferu :)

          0 0
          • ddd - andy  

            Tak tos byl ty?! :-)

            0 0
          • ddd - andy  

            Navic fotka z profilu je odtamtud ne? Ten trial jsem jel taky.. :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nejsem si jistej rocnikem, ale je to mozny.

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Jo a jinak je z Mlady Fronty ;)

              0 0
              • ddd - andy  

                Medialni hvezda! Ja to rikal!

                0 0
              • goofy  

                Aha… Proto to mas porad v profilu… :o)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ja tech fotek v novinach zas tolik nemam… jako treba Andy, abych je mohl denne stridat :)

                  0 0
                  • goofy  

                    Aspon nejakou mas. Ja abych se dostal do novin, tak bud bych musel nekoho zabit, nebo zabit sebe… :o)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Dostat se do novin je docela v poho. Já už nějakej pátek běžim v český televizi pokaždý, když je něco o vysokejch školách (v „ilustračních záběrech“ z přednášky). A předloni sem měl přímo portrét v mladý frontě… :o)

                      0 0
                      • goofy  

                        No jo. Poctivy student taky nejsem, tak to neklapne. :o)

                        0 0
      • orca  

        Buď klidnej tímhle stylem taky jezdím , sjezdy jsou moje nejslabší stránka … a nijak se tím netajím a ani na tom nepracuji . Mým heslem je že závody se vyhrávají v kopcích a tak raději jezdím do kopce (ale vrchař taky nejsem)

        0 0
        • JSt  

          do kopce muzes nejvic ziskat z kopce nejvic ztratit.

          0 0
          • orca  

            Matematika je neúprostná a tak říkám že do kopce se dá hodně získat a z kopce málo ztratit . Možná na biku je nepatrně jinak ale přeci jenom nebývá zvykem aby bylo cca 10km a více sjezd …

            0 0
            • JSt  

              ja to myslel tak, ze padem stratis vic, nez jistou jizdou o 5kph pomalej.

              0 0
              • JSt  

                ve sjezdu samozrejme, ne po celou dobu zavodu :DD

                0 0
              • orca  

                proto z kopce jedu na jistotu… nakonec ještě se mi nikdy nestalo aby při výjezdu do kopce jsem spadl… tam jsou největší rezervy. Nakonec na webu kpo je to dobře spočítané kde se vypaltí přidat a kde se to nerentuje…

                0 0
                • kankrlicek  

                  Výpočty na kpo jsou sice moc hezký, ale co máme dělat my, kterým to do kopce nejede, ale dolů je to bavi? :)

                  0 0
                • lubos  

                  ja jsem uz spadnul pri vyjezdu .. a modriny jsem mel 3 tydny :)

                  0 0
    • Vymi  

      sakra ta ma ale paru :-)))))

      0 0
    • Beeda  

      ze by to urazilo moji jesitnost tak to vubec:-)) Kontrola spravneho posedu pozadi samozrejmosti:-) U Gunn Rity me prvni napadlo, kua pletu se tu se tak uhni, rekla thnx a frcela dal…B

      PS: jo a jeste na 70km vonela:-)

      0 0
    • petebike  

      jo obcas se mi to stane, kdyz je hezka tak proc ne, kdyz je to pri zavode tak je mi jeste hur :-(

      0 0
    • pavlicek  

      Jak tu pročítám reakce, vyvstala mi před očima scéna s filmu Akumulátor, kdy hlavní hrdina provozuje jogging, běží s posledních sil, a kolem něho se prožene babička s holí. Někdy si tak na kole připadám taky :-)

      0 0
    • Gorgov  

      no dá se jet za nějakou pěknou, ale kdyby mě jako předjela, a chtěla ujet, tak to ne. Kdyby mě předjížděli baby tak se na to vyseru a zahodim kolo. Zatim se mi to naštěstí nestalo a počítám asi hned tak nestane :)

      0 0
    • Eila  

      ja myslim ze nic hezkyho:-D

      0 0
    • climber  

      Já konkrétně si myslím: „*****, zase jedna srnka lepší než já“. To ***** je zvolání a ne oslovení dotyčné bikerky.

      0 0
    • Vóca  

      Co bych za to dal kdyby byla moje žena tak soutěživá a předjela mě. Potřeboval bych na to nějakej recept :-)

      0 0
    • Daf  

      Teda dlouho se mi to nestalo, az do lonske Meridy. Gun Rita si me dala jak nic a to jeste pry bloudila. Jinak bych asi nemel tu cest se s ni pokat :))) Pocit to byl zvlastni snazil jsem se haknout, ale slo to jen na chvili…

      0 0
    • termit  

      to mohu rict naprosto presne, nebot mam velmi cerstvou zkusenost z dnesniho rana…

      holcinu jsem potkal na hradcansky a bylo mi vcelku lito, ze jede jinam nez ja…sjel jsem dolu z letny na staromestskou a ona tam svisti z vedlejsi ulice…tak sem se hecnul…povesil se do haku a jakz takz to uvisel az do podoli a tam nastesti uhnula nekam pryc…mel jsem chvili i ambice ji predjet, ale kdyz sem myslel, ze jdu do trhaku tak me v pohodovym tempu predsvistela :)

      ale nechci tim rict, ze by me mrzelo, ze me predjela (co ja vim jak dlouho jela ona a kam, ze? ja uz mel v nohach aspon 5 km :)))) rad jedu s nekym, vedle nekoho nebo za nekym…hloupy je, ze mym smerem rano moc lidi nejezdi…ale o to vic potkavam proti sobe…

      p.s. ta holcina si to davala na treku a mela i nezbytnou brasnu na nosici atd…proste prima jizda :)

      0 0
      • Luka  

        tak ja mam z cest do prace zase pocit, ze tema koncinama nejezdi vubec nikdo. vcera to dokonce i vypadalo ze v dalce prede mnou nekdo jede, tak jsem pridala, ale byl to jen nejakej duch, protoze proste zmizel. ale zase ze me vyzdimal 22kmph prumer, coz je skoro nevidane :)

        0 0
        • termit  

          no ja sem do posledniho branickyho kopce mel prumer zlehka pres 22, ale tam to slo hodne dolu :) jinak jezdim suchdol – lhotka…s zejmena cyklostezka okolo podoli se cyklistama i jinyma sportovcema pri slunecnem pocasi jen hemzi…ale jak rikam…spis smerem do centra nez opacne…

          0 0
          • Luka  

            ja jezdim hostivar-prumyslova-sterboholy-dolni pocernice-svepravice-horni pocernice a krome semtam babky co jede pro rohliky bikeri zadni. Jen odpoledne vidam ve sterboholich ziletky. vcera me nepozdravil. Osklivy ziletkar. Minule v desti se tri ziletky vraceli z treningu a od prvni holciny po posledniho kluka me vsichni hezky pozdravili …

            0 0
            • termit  

              tak to si musim postezovat…na ty cyklostezce zdravi (rozumej aspon odpovida na pozdrav) tak 1/3 lidi…asi uz je hezky i na turisty no…nicmene dobra zkusenost se starsimi cyklisty…horsi uz s devcaty, ktery se, az na svetle vyjimky, asi boji, abych se jich nezmermomocnil ci co…

              0 0
              • Luka  

                to ja zjistila to samy, starsi bikeri i turisti me zdravi krasne, holky jenom kdyz to jsou chrti (takovy ty podolni popojizdecky ty me fakt nezdravej), kluci zdravi vetsinou (99,9%)… a silnicky? no, ti tak pul na pul… ja zdravim vsechno co ma helmu a vypada to na cloveka co odpovi

                0 0
                • termit  

                  ja se snazim zdravit kohokoli na kole co jede proti me…ale je fakt, ze me nekdo sem tam otravi a zbytek cesty zdravim jen lidi co by mi mohli teoreticky odpovedet…nicmene na pozdrav odpovidam vzdy…klidne i chodcum (zejmena babickam a tetam na vesnici :))…

                  0 0
    • Glum  

      Úleva. Lepší než kdyby mě docvakla smrtka s kosou. Ale… Fakt si nevzpomínám, že by mě (teda když jedu sám)poslední dobou předjela nějaká ženská. Což může znamenat: a) postupující skleróza milosrdně filtruje potupný chvíle, b) nevzpomínám si, protože mi to nevadí, či za c) jezdím šíleně rychle. Já bych si vsadil na a.

      0 0
      • rasto  

        k Tve profilove fotce: v jakem roku byls na Colu? (moooc hezky kopec!!) dals AlpeDHuez? spojils to s TdF?

        0 0
        • Glum  

          Vloni. Jeli jsme Col de la Colombiére (1613) a Col des Aravis (1486), Col des Saisies (1633), Cormet de Roselend (1968), Col de Iseran (2764), Col de Télégraphe (1570), Col du Galibier (2642), Col du Laurtaret (2058), Col d´Izoard (2361), Col de Vars (2111), Cime de la Bonette (2882), Col de Cayolle (2327). S TdF jsem to nespojil (snad někdy, docela bych rád viděl). Alpe d´Huez jsem jel 1999. Letos se do francouzských Alp vracíme (na MTB do Queyras).

          0 0
          • Raydowe  

            tech 2,6Km je uz docela dost vysoko. prejavovalo sa to nejak na vykone? mysli dychanie a tak. Ja tak vysoko este nebol, max cca 1600.

            citam, ze kopce si celkom davas.:))

            0 0
            • Glum  

              Já nevím, člověk funí jako prase, ale při tom sklonu je to asi normální (když jedu na Říp, taky funím). Nad Iseranem jsem jeli ze sedla do výšky cca 3100 m.n.m. směrem k italský hranici (šotolina a cestičky). Kopce miluju (silnější zážitek je skoro vždycky cesta nahoru).

              0 0
            • JSt  

              z lyzi muzu rict, ze nadmorskou vysku pres 3k sem nijak nepocitoval – jen to slunko je silnejsi :)

              0 0
          • rasto  

            mno, moooc hezka sbirka :-) pro Raydowa: a je tam jeste jeden efekt: na takovy col de galabier clovek dupe tak 2 hodiny do kopce :-) coz se v cr moc stat nemuze :-(

            0 0
            • RFK  

              Tak to by ses divil.. To se mi v Cechach stava kazdou chvilku, ze jedu 2 hodiny do kopce :))) A to nemusi byt vubec velkej … Ja sem takova lemra lina … ach jo..

              0 0
          • ZuzicK  

            A můžu se zeptat.. do toho Queyrasu jedeš singl nebo s cestovkou?

            0 0
          • Andrysska  

            pěkná sbírečka…

            0 0
    • vili  

      povesim se do haku, chvilu koukam, nasadim zdrcujici tempo.. predjedu ju, udelam:(viz fotka) a pak odpadnu do prikopu :-)))

      0 0
      • enrico  

        no krása nevídaná…

        0 0
        • enrico  

          ale máš to aspoň pekne farebne zladené, zelený rám, zelené tričko :-)

          0 0
          • vili  

            to nejsu ja, to je bratr…ale ja mam teda jeste divocejsi barvy..jestli vis jak vypada dres mapei :-)

            0 0
    • Al_Bunda  

      Kdyz me predjede zena tak si myslim, ze me predjela zenska a zrejme chtela zamachrovat, proto ji ignoruji a jedu si dal tak jak potrebuju.

      0 0
    • Manas  

      Usmeju se, pozdravim a slapu si dal svoje. Pokud nabidne vyjizdku, asi souhlasim ale reknu ze mi asi ujede. Dulezity je to neresit, jezdime preci pro zabavu, ne ? :-)

      0 0
    • OCG  

      nic, mrknu jí na zadek a pokud to za to stojí, zkusím se jí na chvíli chytit… Nějak zvlášť mě to netankuje, jsem eman cypovaný a stejne mě předjíždějí skoro všichni :)

      0 0
    • JMT  

      reknu si ze to je nejspis spinavym bikem, zastavim, vyndam setenovy hadrik a du lestit…(pripadne vymejslet nakej tuning)

      0 0
    • Vojtas  

      co si pamatuju tak me zadna zenska na kole nepredjela, protoze bud potkavam stary babky nebo takovy co vyjedou jednou za mesic, tak ze nevim co bych delal,ale urcite bych pridal, snazil se ujet a pak nekde zajel do lesa a tam chcipl :),ale asi kdyz bych zjistil ze me asi predjede zacal bych delat divny zvuky s prehazkou a svedl to na technickou zavadu :)

      0 0
      • Siu  

        Kdysi kdyz jsem videla v dali bikera, tak jsem to brala jako vyzvu a delala jsem vsechno proto, abych ho predjela. A vzdycky kdyz se mi to povedlo a vznasela jsem se v oblacich,tak mi dojel. Dost casto jsme pak jeli spolu. Ale kdyz kolem me prolitl a zmizel v dali…tak to byl tvrdej dopad:-)) Ted je jen dojizdim, zahaknu se a snazim se co nejdyl udrzet. To je mnohem zajimavejsi:-))

        0 0
    • McBlacky  

      no tak to se naštěstí stane jen na dlouhejch maratonech když maj holky z cyklomaxu dobrej den. Mimo to jsem se jednou vracel tak prošitej že jsem sotva držel řidítka a viděl už jen mlhu a to si mě dala starší pani na nějakým silnglespídu, ale fakt jsem nebyl v kondici doma jsem se zřítil i s kolem na zem v předsíni a nemohl nic :/ jinak kdokoli mě předjede na švihu pokud jedu sám mě donutí přidat no a pak to bejvá zajímavý :)

      0 0
    • Maara  

      Od loňkska jezdím s tepákem, takže si to neberu a je mi to volný. I když pokud by mě předjela 50letá korpulentní v keckách na horským kole Shimano 18speed…

      0 0
    • Siddha  

      na silnici se mi to moc casto nestava, na biku, na kterym jezdim malo semo tamo jo. nemam s tim problem, zvlast kdyz je to peknej pohled…

      0 0
    • papuciny  

      Jednou dostala jedna dost hrubým způsobem. Bylo to na běžkách kde sem přijel s tím, že si dám tak 20km(4kola).Já mikinku a šusťáčky, ona v dresu.Já ve stopě,ona mimo.(skate-je moc moc náročnej).Hned mi ukázala záda.Jenže za chvilku byla zase za mnou a zas přede mnou.To na mě ještě jeden dědáček s flintou na zádech ve stoupání v lese volal „co nenaběháš to nemáš“.To už bylo moc.Tak sem dojel jedno kolo a vyprd se na to.Domů jsem šel s takovým zvláštním pocitem.Proč vlastně lezu na upravený okruh sportovního oddílu?Neměl bych raději počkat až napadne sníh všude a jet si to svoje turistický tempo?

      0 0
    • Max  

      A co si myslí žena když předjede chlapa?

      0 0
      • enrico  

        Založ nový thead a uvidíš :-)

        0 0
      • JancA  

        no co asi:„čouzku, seš marnej“:)))))))­)).Bane, když jedu sama, tak to neřešim, rozhodně nezávodim atd…,ale na závodě mi to samozřejmě dělá radost (na druhou stranu předjet ženskou je daleko těžší)

        0 0
      • rock  

        Přemýšlí nad tím, co si myslí ten chlap :-) …

        0 0
      • yoggi  

        ze lepsie slape. i muzi maji sve dny :)))))))))))))))))

        0 0
    • Blade  

      No tak to se mi ještě nestalo. Bohužel to nebude tím, že bych byl tak namakanej, ale tím, že se v tomhle kraji snad žádný bajkerky nevyskytujou :-(

      0 0
      • pegas  

        ..verim ze jestli jednou umru na kole tak tohle bude muj posledni pohled..:-)))

        0 0
        • rock  

          Tak tomu nevěř, to v reálu nepotkáš …

          0 0
          • pegas  

            .neber mi me sny:-)))))))))))))

            0 0
            • rock  

              Jenom aby poslední spatřený objekt nebyl spíš ten strašně rychle se přibližující strom :-) …

              0 0
              • pegas  

                ..strom nebo znacka…auto ci prikop..to je fuc..pokud to bude ten pohled na babu opravdu tak pekny,tak umru stastny a spokojeny…co vic si muze bajker prat:-)

                0 0
                • Blade  

                  Dlouhy a spokojeny zivot a mnoho tisic ujetych kilometru :)

                  0 0
        • enrico  

          by ma zaujímalo, jak bude mať pekne opálený chrbát pod tým kamelom :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.