nanynky na super kolech.... aneb otresny zazitek (cti: pukam zavisti)

415 nepřečtených
  • Luka

    ja to nevydrzim, musim si postezovat. vcera jsem zazila jednu perlicku… sedim si v hospudce pod hrazi, vyhrivam se na slunicku pote co jsem krasne zmokla, a popijim jedno prijemne orosene plzenske… a jak si tak lebedim, najednou dojedou dve…no… jak to rici slusne.. pipinky? Ne, to je sexisticky, spis – Nanynky, to je ono.. uzke dziny s jednou vyhrnutou nohavici, mikyny s kapuci, pekne nalicene xichtiky, rozevlate vlasky. Prvni (mensi a ne tak hezka) na meride, ktera vypadala jako typicky stroj slecny ktera na kolo sedne tak jednou dvakrat za rok… ciste ale retez a vidlice jak z prasecaku. Druha (a to jsem malem spolkla pullitr) prifrcela na fungl novym Giantu Trance (nemel na sobe snitko prachu), tak velikost 19–20 (dost velkej ram na ni)… fizika sedlo, vepredu sice jen Splice vidli, ale myslim ze to melo vecka a komplet na xtecku. Devcatka to oprela o okap a jeste tak nestastne ze se jim kola samozrejme trochu sesunula, coz divkam (ani te co mela toho trance a vespod) pramalo vadilo.

    Tak to byl jeden zazitek a dneska si to tu kolem naseho baraku v hostivari hnala do kopce podobne oblecena slecinka na Prophetu, taktez vypadal hodne cistounce a lesknul se jako novy… me by to nezaujalo, at si jezdi, ale prebuh, ono to neumelo radit… behem jejiho prujezdu kolem me zaradila 2× …auuuuu, to byly zvuky… nekomu clovek nevysvetli JAK se ma radit.

    A proc to pisu… sakra, to se o vikendu tyhle „lepsi“ kola nekde rozdavaly nebo co??? Jaktoze mi o tom nikdo nerekl? Nebo je ted nova moda kupovat detem kola za 50–70tisic? … nechce me nekdo adoptovat?

    0 0
    • CZiko  

      no tak já už taky něco přidám… na kole jsem sice zrovna nebyl, ale šinu si to po Opavě a najednou čumím, na chodníku proti mě jede „něco“ co si říká biker na ne až tak dobrém biku a kličkuje mezi lidmi s nosánkem hezky vzhůru. Samozřejmě se našel důchodce co mu řekl, že na chodníku ať nejezdí, že vedle mají cestu… načež malý dvanáctiletý frajer bez helmy, který byl na kole evidentně „in“ a cítil se velice hustě začal na chudáka dědu řvát nadávky… no řeknu vám… v tu chvíli jsem se cítil trapně, že takový debil si může říkat biker a už mi došlo, proč na mě lidi házejí nenávistné pohledy a proč jsem už 2× ukazoval švestkám jen tak občanku, když jsem přes Opavu jen tak projížděl abych se dostal ke skateparku… Jakože nejsem konfliktní člověk, tak toho parchanta bych s chutí vyfackal…

      A hned je mi líp:-D

      0 0

        Výběr z produktů

        Giant Talon 4 29 kolo, metallic black Skladem > 2 ks

        Akce Giant Talon 4 29 kolo, metallic black

        od 11 399 Kč -25% MOC 17 999 Kč

        Cannondale Trail 7 29 kolo, černé Skladem 1 kus

        Výprodej Cannondale Trail 7 29 kolo, černé

        16 499 Kč -33% MOC 24 699 Kč

        GT Avalanche 27,5 microSHIFT kolo, sport blue Skladem 2 ks

        Akce GT Avalanche 27,5 microSHIFT kolo, sport blue

        od 13 999 Kč -15% MOC 23 699 Kč

        Přejít do shopu (Kola / Horská)
      • dieegoo  

        ještě by tě zmlátil… radši to nepokoušej :D

        0 0
      • enjoy  

        no jo,neni nic jednodussiho nez si pujcit dvanactiletyho kluka:-D.ale co kdyby to byl nejakej fakt hustej borec,kterej by si to sinul stejne:-). ps:kolikrat si to taky sinu po chodniku(ikdyz se to snazim hodne omezovat),ale kdyz kolem nekoho koho mam evidentne na ocich a davam na nej pozor,beru ho krokem treba dvoumetrovym obloukem a ten najezenej duchodce si stejne neodpusti spoustu kecu,tak nekdy i zastavim a zacnu si s nim „povidat“.. jinak teda,kolikrat me dokaze spousta bikeru,kdyz jsem zrovna pesak,poradne prekvapit!:-).jesteze se umim zachovat patricne a stat preventivne jako solnej sloup.nesnasim kdyz nekdo uskakuje na vsechny strany.

        0 0
        • dieegoo  

          s duchodcema taky neni zadna sranda… ja sem tehdy stal na chodniku u nadrazi, prisel duchodce, prastil me destnikem po ruce docela silne a pak se zeptal kolik je hodin… to sem se dost divil:D

          0 0
          • Smazaný účet  

            Co to mate vsetci proti dochodcom. Ten blby dochodca bol blbcom i za mlada. „Kazdej starej vul byl jednou mladym volem.“ (Werich) To som tu jediny dochodca, ze sa nikto neozve?

            0 0
            • CZiko  

              jde o to, že jste pro tohle taková specifická skupina:-) ale nic ve zlém:-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ved to viem. Nestacim sa divit kolko celkom normalnych ludi okolo mna sa premenilo na nevrlych dedkov a babky. (Mozno aj ja, len to nevidim.) :-)))

                0 0
            • JSt  

              mas recht, nema se to tak generalizovat, ale… predevcirem sme s kamosem jeli singlik do kopca a dojeli sme skupinku postarsich ;) lidi. rikam s predstihem a zretelne S DOVOLENIM, borec se otoci a ze pry mam zvonit. me ti to tak nas*alo, ale nijak sem na to nereagoval. a dneska dve babicky to samy. at si uvedomi, ze kdybych na ne zazvonil (zvonek nastesti nemam), tak je klepne a ja muzu volat retung. clovek se snazi byt slusny, ohleduplny a takto se mu to vraci. ja jim stejne jeste podekuju, at me nemaji uz vubec radi :))

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nic noveho. Mam take iste zazitky. Ale pretoze som nenapravitelny optimista tak verim ze tych normalnych zazitkov je viac. Kedysi ked sa zacinalo s MTB som nasiel dodkonca aj natiahnuty drat krizom cez moju oblubenu cestu. Neviem si predstavit, ze by to urobil niekto iny nez nasr..hnevany dochodca ci kyna. To vies z maleho blbecka nemoze vyrast nic ineho nez velky blbec.

                0 0
        • CZiko  

          jo, jasně, taky se s nima někdy chytnu, protože kolikrát o nic nejde, ale nemusím na ně řvát sprostě… A kdyby si to šinul nějaký fakt hustý borec a začal tomu dědulovi takhle nadávat, tak bych měl stejnou chuť mu ji napálit… jenže to já nikdy neudělám…:-)

          0 0
      • Paja  

        tos mel udelat…

        0 0
    • Tomcat  

      Ne, ale často je móda si kupovat něco aby ostatní čuměli, někdo si tím léčí svoje ego , někdo image atd… pózerů a leštičů se najde dost. Jinak kola se taky dost kradou, že? ;-) Takže jestli to nemají z bazaru s rozbitým číslem.

      Jinak tyhle diskanty fakt nesnášim.

      0 0
    • enjoy  

      k tomu obleceni.. podivej se nekdy do katalogu s oblecenim(treba quelle nebo cokoliv jinyho) a nepochopis nic:-)).to cemu se dneska rika sportovni obleceni..:-)). dalsi.. nech holky delat co chtej,ty si jim kola nekoupila a je to jejich vec. spousta lidi nevi,jak ma radit a ti kteri to vi dobre,kolikrat stejne schvalne radi jako prase:-).a co si pamatuju,ty mozna umis radit,ale z kopce si casto tlacila..:-).jen se priznej:-). ps:COPAK NEVIS ZE NEMAS NA BIKU PIT ALKOHOL?:-)

      0 0
      • Luka  

        letos ti to z kopce natru… pilne pracuju na sve „neohrozenosti“…

        add ps: nebudu se vyjadrovat ani namitat nic o noseni helmy… a jedno pivo oproti nekterym mistnim expertu co razi domu od pigiho neda srovnavat ;)

        0 0
        • enjoy  

          no uvidime:-).nakonec,je to dost mozny..,ja jsem spoji neohrozenost,jak jsem zjistil,dost potlacuju.

          0 0
      • Lišák  

        Jedno pivo neni alkohol. Šest piv už je alkohol… :-)

        0 0
      • fousac  

        teda nic proti, ale taky sem slysel, ze si tlacil kolo z kopce.. ;)))

        0 0
      • Dumbo  

        co ak mala ten bajk pozicany ta fiflena od svojho frajera drsneho xc chrta ? :)

        0 0
        • Vojtas  

          ty bys jako drsny xc chrt pucil kolo zene ? :) ja ne !

          0 0
          • sfinga  

            Kdyby byla fakt hezká, tak proč ne :-))) Ale jel bych asi vedle ní a dohlížel co na něm dělá :-)

            0 0
        • Stax  

          skor nie ;)

          0 0
    • black.horse  

      www.bike-forum.cz/…ponenty.html?… buď ráda, že si nepotkala tohle:-D

      Jinak nanynky a pozéry nemám rád, ale ještě to překousnu (když na to maj, tak ať si klidně vozej XTR na nákup rohlíků), ale nejhorší je, když se začnou tyhle šampóni vytahovat a prudit… řezat je a né málo:-)

      0 0
      • Tomcat  

        Stím šamponem sem teďka nějak nepochopil jednu hlášku ve Všenorech. Nahoře v prostoru bejvalýho startu, mě tak nazvala jedna fotografka jezdící na Banshee. Vcelku to nechápu B-[, odbahna jsem byl od hlavy k patě. Oblečení jsem taky jako diskant neměl, kalůže neobjížděl. Nějak jsem to nepochopil a docela se mě to dotklo. :-\

        0 0
    • speedy gonzales  

      hehe…ja vcera videl na kole metrosexuala v cyklistickem hec.a malem sem smichy spadl z kola. jak se ted spravne trendy rika, byl fakt „vymazlenej“ …navic se tvaril tak strasne urputne jako pravy bajker, ze to byla uplna karikatura…

      0 0
    • Smazaný účet  

      no ja myslim ze je hezke dyz sou defcata i jejich biky hezke, ciste a upravene :-)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        Existuje porekadlo: Umyvajte sa dievcata bo neviete dna ani hodiny …

        0 0
    • Daan  

      Mas s tim nejaky problem? Byla to s nejvetsi pravdepodobnosti moje pritelkyne s rozbitou prehazovackou. Dite rozhodne neni, a na kolo za 70 si vydelala PRACI. Coz je asi to co dost lidi neumi. Extreme me tyhle kecy serou. Dan.

      0 0
      • poiko  

        No, a tady vidíme na krááááásnym příkladu, že nic není takové, jaké se na první pohled zdá

        0 0
      • enjoy  

        ja vedel ze to byla ona:-)) hned jsem si vzpomnel na fotku z hostivare:-)

        0 0
        • Darkson  

          taky mne to napadlo :-)))

          0 0
          • PePu  

            Abyste v tom nebyli sami, tak se také přiznám :).

            0 0
        • ota  

          neuvěřitelné,mě to napadlo taky,na to foto se nedá zapomenout,ale nic ve zlém.spíš mě zaráží ten zakládající příspěvek-proč proboha musí platit:Tesco bike =oblečení z tržnice,drahý až předražený bike=top bikerské oblečení.co je komu do toho,ať si každý jezdí v čem chce a na čem chce. 3tve mě,jak slyším,že někdo má kolo za sto tisíc a nevyjede z města.je to jen jeho věc.

          0 0
      • CZiko  

        :-D ty voe… dneska je legrace:-D

        0 0
      • Luka  

        Omlouvam se tve zene… nic neni na prvni pohled takove jake se to zda, to ano. Proste mi to prislo dost zvlastni, devce v nejakych teplackach, myslim ze bez helmy (ale to si nejsem uplne jista), a ted se ozvalo takovy chrrrr-křuuuuup a chrrrr-cvak-cvak-cvak-KŘUP!… to proste rve usi i na skladacce, natoz na cannooonu… tak proto. Mea culpa…

        0 0
    • mm  

      zavist, neni to tvoje sestra?

      0 0
    • gobike  

      Jako kazdyho je to vec, jaky si koupi kolo, ale kdyz tak nekoho vidim, tak je mi toho kola strasne lito. Kdybych takovy kolo dostal ja, tak bych o to pecoval jak o mimino, ale kdyz vidim, jak se o ty kola nestaraj a vubec nemaji potuchy jak se starat o vidli ci retez, tak je mi docela smutno:) Na Sportlifu sem videl decko(tak 10let) jak jezdilo na kole, komplet na XT a moc setrne s tim nezachazelo ale to nebyl jedinej priklad, treba to pozotuju unas ve skole, jak studenti prifrci na Meride za 20k(To sice neni moc, ale pro nekoho to je sakra hodne) a normalne ji pohodi ke krovi a prsi na ni, snezi, potom cela vrze, uplne je mi nekdy mdlo:( Achjo, ale nejak to pozoruju cimdal casteji.

      0 0
      • enjoy  

        tyjo,ja z tebe neverim:-).ja bych ti i snad neco daroval,ze soucitu nebo co:-). hele,kolo je jenom vec.jenom „zelezo“:-). tomu klukovi to hrozne preju,aspon od mala vi,co je dobry. merida za 20..dobre jim tak!:-)) ps:ne,nejsem tak namyslenej ani bohatej,ber to s rezervou:-)

        0 0
        • gobike  

          No uz jsem ti chtel psat dekovnej mail:D

          0 0
        • kurýr na bajku  

          Jakto ? ? ? Pokud já vim, taxi namyšlenej majitel hostivařskýho disco clubu, tak tady nemlž !

          0 0
          • enjoy  

            mlzis tady ty!jediny disco ktery u nas hraje je z oldschoolovyho kazetaku toshiba:-)

            0 0
            • gobike  

              Tak se priznej a nehraj si tu na chudaka:), nevidim duvod, proc bys mi nejakyho toho bajka nemoh koupit, kdyz mas tolik chechtaku, co ty na to?

              0 0
              • enjoy  

                myslis ze deset cistyho mesicne je hodne?:-)

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Dyby ti ve finále zbylo 10 na měsíc, tak věřim že bys rači dělal kurýra :-P

                  0 0
                • gobike  

                  No dobra, tak ti verim, jsi chudak a tvoje kolo je dukaz:)

                  0 0
                  • enjoy  

                    a to zvladam celkem obstojne dva:-D.jak to delam?:-). kdyz bydlis s mamou(za coz se vubec nestydim),tak ti hodne penez zbyde.co teprve kdybych vydelaval aspon prumer.

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      S matkou v bytě se přítelkyně většinou moc dobře nevyrovnává hmm… ;-)

                      0 0
                      • enjoy  

                        tady panuje harmonie:-D.ale to uz se bavime o vecech uplne mimo…:-)

                        0 0
      • croscountry  

        Máš pravdu. Je to smutné. Ale musíš uznať, že je to šťastný človek, že ho to vôbec neštve. Koľko máš ty starostí s bikom. Od výberu, jazdenie aby si mu neublížil, údržba, čistenie, servis, ochrana pred nenechavcami. A tento šťastný človek je toho všetkého ušetrený.

        0 0
        • cabbage  

          Ten (ne)šťastný človek o tohle všechno přichází..;)

          0 0
      • fousek  

        Hmm, nektery lidi si koupej kolo i za 200t a pak se ho snazej zlomit:-)

        0 0
        • Manas  

          Tim narazis na co ? :-)

          0 0
          • fousek  

            No jestly nahodou Gobike neni tak trochu Nanynka:-)

            0 0
    • Biker jak Pes  

      Hmm, tak tady se to ještě rozjede… :)) Jdu spát, stavím se zítra podívat se, jak se to tu pohlo… :))

      0 0
    • Radek Broz  

      Nejak nechapu, v cem je problem.

      0 0
      • enjoy  

        tady zadnej problem neni:-)

        0 0
        • CZiko  

          jeden by tady byl… má IP adresu 83.208.33.xxx :-)))))))))

          0 0
          • gobike  

            A potom jeste jeden trosku vetsi problem s IP 213.155.226.xxx

            0 0
            • CZiko  

              který právě předběhl neporovnatelně větší problém s IP: 85.160.80.xxx :-D

              0 0
              • gobike  

                coze, coze? Toho neznam, ma jiny IP :D

                0 0
      • PePu  

        Já možná jo – doma jí nechtějí povolit Stumpyho :-) Kolo je fakt jenom věc (ať už stojí jakoukoliv sumu peněz) a jakmile začne člověk sloužit jemu a ne naopak, je podle mě něco špatně.

        0 0
        • Luka  

          :) nojo, nechteji…

          slouzit-neslouzit--- jsou veci ktery ma clovek rad, nekdo se zene za modrym mauriciem, nekdo za Stumpym. Jsou to veci, ktery ti do zivota prinaseji radost, vedou tvuj konicek k dokonalosti. Ja svoje kolo mam hodne rada a kdyz vidim nejaky pekny kousek nekde pri svihu, tak si pekne poslintam, zamilovane heknu, pohladim Vizlika a rikam mu nebooooj, ty si moje zlaticko, ja te nedaaaaam ;)

          0 0
    • ydaho  

      At si kazdej jezdi na cem chce, at jezdi s helmou nebo bez helmy, stačí, když neodhazuje papirky a odpovi na pozdrav.

      Vlastne ne, vadí mi, když potkám rodinku a malý pětiletý děti jedou s tatkou a mamkou po silnici bez helem, to stavim a poustim se do vysvetlování :)

      P.S. všimli ste si, že cim je chlapík na silničce starší, tim menší je pravděpodobnost, že odpoví bikerovi na pozdrav :)

      předem se omlouvám všem zdravícím žiletkám :)

      Y

      0 0
      • CZiko  

        no… na XC mě ještě nějaký ten silničář pozdravil… ale teďkom na freestylu už je to bez šance:-D

        0 0
        • ydaho  

          mně se jednou povedlo pozdravit bez odezvy, a když sem se vracel ze švihu, potkal sem toho samýho, dojel ho, hezky nahlas pozdravil a na 2,3 gumách lehce odjel (asi toho měl dost) ale stejně nepozdravil

          Y

          0 0
          • enjoy  

            delas jako kdyby to byla jeho povinnost:-)

            0 0
            • peky  

              Hmmm nebyla to máš pravdu. Jen VYGUMOVANEJ MAGOR neodpoví na pozdrav. Je docela slušnost a otázka vychování odpovědět na pozdrav. Pokud tě někdo pozdraví, měl by si odpovědět. V případě, že to neuděláš řadíš se do výše mnou zmíněné kategorie.

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Pozdravit je slusnost, odpovedet povinnost. Co ty mlady dneska ucej?…

              0 0
            • peky  

              Ty jo to mě dokáže vytočit uplně nejvíc a to se o tom bavíte jen ve srandě. A já pěním. Nesnáším lidi co nemají základy slušného vychování. Taky neumím číst moc rychle a psát bez chyb, ale pozdrav je základ.

              0 0
          • CZiko  

            a určitě uměl česky?:-)

            0 0
        • goofy  

          Jo jo. taky mne ted uz skoro nikdo nezdravi. Kdyz si este vemu xc skopek a vysunu sedlovku, tak se semtam nekdo ozve, ale kdyz mam integralu a na zadech chranice, tak se neozve nigdo…

          0 0
          • lubos  

            motorkare taky nezdravime :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              nahodou s lesnima motorkarema zdravime :-))

              0 0
            • Radek Broz  

              Tak to jste borci!

              0 0
              • lubos  

                To byl vtip. Uz jsem mel cest se setkat i s docela ohleduplnymi lidma na endure. I kdyz tam kde jezdi nemaji co delat. Je to v lidech …

                0 0
                • Radek Broz  

                  Pochopil jsem to tak, ze myslis vsechny lidi s integralama. Me v ni taky nikdo nezdravi. Kdyz k nam prijede starsi fotrik na fourcrossku na ctyrkolece, tak taky nadsenej nejsem;-)

                  0 0
          • enjoy  

            s takovyma,jak rikas(integrala atd..),uz to pomalu vzdavam.ale jsou i vyjimky.

            0 0
            • goofy  

              no ja sem trochu slepava, takze nez vidim, co se to kemne riti, tak uz vetsinou nekdo pozdravi a ja jenom odpovim (pokud si vsimnu ;o) ), ale jestli pozravim prvni ja, tak je odezva vetsinou nulova…

              0 0
      • lubos  

        ziletaky nezdravime :)

        0 0
        • Janes  

          Nojo,no,asi si zase nadělám do vlastniho,ale jako zástupce pomlouvaných postarších silničkářů se musím ozvat.Všechno to má základ v minulosti.Bylo nebylo,(nebylo tedy MTB)po silnicích se prohánělo velmi nepočetné společenstvo cyklistů(bez přívlastků)a radost ze setkání se stejně postiženým jedincem vedla k radostným pozdravům.Navíc ,identifikace toho"správného"je­dince byla jednoduchá.Jak šel čas,začali se na silnicích objevovat podezřelí jedinci na ještě podezřelejších kolech ,která hučela a kola měla jako z traktoru,navíc se dřeli s něčím takový po asfaltu podezřele nízkou rychlostí,čehož smysl nám unikal.Po prvních pokusech o pozdrav tito traktoristé nereagovali a tak je velká část „pravověrných“ cyklistů,prostě škrtla se seznamu.Bohužel to některým zůstalo dodnes,a prudí tím již dobře vychovanou novou generaci Bikerů.Bohužel ale i dnes na biku jezdí dost lidí,pro které opravdu název cyklista nesedí.Hůř se nám to ale poznává,kteří jsou kteří.Když takhle v podvečer projíždím kolem koupacích jezer (Lhotka a spol)a proti mě jede banda na bikách,můžu si být jist,že když je pozdravím,odpovědí mi bude nechápavé kroucení hlavou(co je to za magora?).Nic ve zlým to jen tak pro vysvětlení.Big Ben

          0 0
          • ota  

            nechce se tomu někdy věřit,co rozhoduje o zdravení.s Ca­melem na zádech a bikovými pedály těch pozdravů na silničce taky bylo míň.prostě,pro spoustu lidí je tento kočkopes(neplést s komikoněm) nezařaditelný.bez camelu a „správnými“ pedály ubylo zdravících bikerů,zato silničáři mávají jak na 1.máje,co na biku nezažiju.střídání kol má tedy svoje kouzlo-i v tom,že člověk není tak vyhraněný k té či oné skupině.zní to asi divně,ale kolo je jen jedno,si říkám.to povyšování se vůči druhému táboru je někdy k smíchu(obou­stranně)

            0 0
            • Komi  

              Toho komikoně si beru osobně …

              0 0
      • Stancek  

        Me spis zdravi starsi cyklisti, celkem je jedno jestli jsou na mtb nebo silnicce. Ted s prichodem jara se jeste zvetsilo procento nezdravicu, jezdi vic lidi a kazdej na hezkym kole a v dresu jeste nemusi byt cyklista. Zarucene nepozdravi namachrovanej borecek na silnici za 50 a vic litru, kdyz ho vemes v kopci na bajku a s usmevem pozdravis.

        0 0
      • prodi  

        S tím zdravením to je jak kdy. Někdo zdraví první, někdo vůbec, většinou teda nepozdraví „ambiciózní“ veteráni v dresu Festina nebo Once :) Ale musím se přiznat, že já taky někdy nezdravím. Třeba když jedu o víkendu vyvětrat hlavu a proti mně jede každých 20 metrů nějakej cyklista, to mně fakt nebaví pořád zdravit…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ale ked ides vyvetrat hlavu preto, ze marodis tak sa vyplati zdravit az sa uzdravis … :-))

          0 0
    • tulda  

      Ten tvůj kyd fakt dost smrdí závistí. Bohužel mi připadá, že takovejch lidí jako si ty je v čechách spusta. Třeba v Německu nebo v Itálii jezděj uplně normální lidi na supr kolech jaký má málokdo tady a šopnou si na to blatníky a brašny a buchví co ještě. Nejlepší na tom je, že to vůbec nikoho netrápí. Tady by to hnedka někdo popsal jako otřesnej zážitek (viz. to tvoje). Jak tak koukám, asi se máme od našich sousedů stále co učit… Pokud to ale měla bejt „sranda“, tak se omlouvám, že se na tebe rozčiluju :-)

      0 0
      • enjoy  

        to neni tak uplne spravne.tady proste zijeme jinak.a verim tomu,ze i ten turista v teplakovce dobre vi,ze si kupuje neco,co jinej jentak nema a casto si to nekupuje jenom aby mu to pekne jelo,ale i proto,aby mu to lidi pekne obdivovali.tahle ceska vlastnost funguje na obou polech.

        0 0
        • tulda  

          Já si právě myslim, že nějakýmu Němci je uplně jedno, jestli mu kolemjdoucí začnou obdivovat kolo nebo ne – samozřejmě pokud to neni nějakej fajnšmekr na Hot Chilli nebo Storcku, ten si o to zajisté žádá. A že si Němci kupujou kola ověšený XT podle mě neznamená, že chtěj budit obdiv, ale že opravdu chtěj, aby jim to hezky jelo. No a když se pak objeví nějakej čech s pěknym kolem, kterej prachy má a taky chce aby mu to hezky jelo, tak je trnem v oku lidem co sice jezděj víc, ale na lepší kolo nemaj. Může to zamrzet, ale myslim, že rozumnej člověk by nad tim měl umět mávnout rukou. Pořád sou to přeci JEN kola

          0 0
          • Raydowe  

            v necem mas urcite pravdu, ale na druhej strane ked niekto chce, aby mu to hezky jelo, tak se o to aj stara. Lebo ak nie, moze si kupit aj XTR 9000 a mu to nepojede. Clanok bol smerovany na to, ako sa ludia o tie svoje biky staraju, nie na akych jazdia.

            0 0
      • kurýr na bajku  

        Možná trochu zapomínáš, že v západní evropě je poněkud vyšší procento lidí, kteří si mohou dovolit kolo za 5000€ z jednoho platu, než v týhle republice, kde se jak říkáš máme co učit. Logicky se pak v německu vyráběj crossy na XTR, který by si u nás nikdo vyrobit netroufnul.

        0 0
        • tulda  

          Samozřejmě vim, že v máme menší příjmy než třeba v Německu. A to stále se máme co učit sem myslel na úkor větší tolerance. Co je komu do toho, na čem kdo jezdí.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            No, ale větší třídní rozdíly pouze podporují tuto intoleranci.

            0 0
            • pelt  

              Potazmo mam pocit, ze snobove byvaji vetsinou v lepsim pripade k smichu prakticky vsude…

              0 0
    • ydaho  

      akorát mi přijde divný, že někoho pozdravíš s úsměvem a von se na tebe podívá, zvedne nos a jede dál :)

      0 0
    • kesu  

      k tem holkam:nerikejte mi,ze si cas od casu nevyjedete jen tak na pivo nebo nekam na chvili bez bikerskyho ohozu,spd a helmy…?A i kdyby ty biky meli jen tak , tak o co jde,je to jejich vec.Ja to neresim,jen by me mrzelo kdyby ty kola byly nedejboze treba kradeny..

      0 0
      • gobike  

        Urcite nepojedu do hospody na tom nejdrasim kole co mam.. Si vezmu neco, na kterym se nebudu bat jet a padat z hospody.

        0 0
        • enjoy  

          myslim ze ani tvyho nejlepsiho by nebyla skoda P-)

          0 0
          • gobike  

            No sak pockej v lete.. Merida uz nebude Merida. Radsi se snaz vic v praci at mas na uctu 20k+ a at muzes platit kartou.

            0 0
            • enjoy  

              jsem placenej od hodiny.a vetsi snazeni by mohlo znamenat vykony prevysujici moje ohodnoceni..

              0 0
              • pelt  

                No hlavne bys to mel driv hotovy, takze bys ve finale dostal min prachu… logika je nekdy kouzelna vec.

                0 0
                • enjoy  

                  v mym povolani neco jako „driv hotovy“ absolutne neplati:-D.ja si tak sedim(obvykle) a cekam jestli nekdo prijde.neco jako v samosce:-)

                  0 0
      • Luka  

        Proto jsem to tak nejak psala. Vzdycky se divam lidem na kolo. Pokud ty dve veci k sobe ocividne nepasujou, pak rejpu jestli to treba neni corka nebo tak… jsem proste pavlacova zvedava zavidejici drbna… no a? HLavne ze me to bavi… clovek nemuze cumet po zenskejch (bo me jaksi nezajimaj), po chlapech taky ne (bo by me Habib asi jednu ustedril ;))) ), tak mi nezbejva nez ocumovat bajky.

        0 0
        • petryk  

          Máš to holt těžký:)

          0 0
        • rock  

          clovek nemuze cumet po zenskejch (bo me jaksi nezajimaj)

          A to máš blbý, o hodně přicházíš :-) …

          0 0
          • Luka  

            mnohem vic jezdi chlapu… takze koukam na ne…tedaaa, na jejich biky…a taky na ne… no priznejme si, ze.. jsme jenom lidi… slaba zenska, proste nekdy neodolam a podivam se NO! ;)

            0 0
            • rock  

              Mám to rozdělený; když potkám chlapa, očumuju bike, když potkám slečnu, bike mne moc nezajímá a koukám na ni :-) (tedy pokud to alespoň trochu stojí za námahu) …

              0 0
            • kámen úrazu1  

              A chlapskej zadeček v elasťákách a vypracovaný lejtka.. mmm. :-))

              0 0
              • lubos  

                A ja jsem si dosud myslel, ze to jenom chlapi jsou takovy!

                0 0
                • Luka  

                  Kdo ti to nalhal??? … kdepak. chlap s peknym zadeckem a rysovanejma nozkama… uaaaaaa… kamen urazu: vytesej to do kamene :)

                  0 0
                  • Medunka  

                    myslim, ze to je hlavni duvod, proc se my zenske rady vezem v haku ;-)

                    0 0
                    • Luka  

                      noojo..no… proc to nepriznat :)

                      jo a ja se teda vetsinou vozim v haku proto, protoze uz nemuzu :) A muj muzskej vetsinou tahne, ale jindy si lebedi vzadu a 100% me okukuje :D … a ja mu to preju, kdyz ho to bavi…

                      0 0
                  • lubos  

                    eee, takovej dotaz .. jak se vypracovavaji lytka ? :)

                    0 0
                    • Medunka  

                      Velice good je stoupat si na spicky pri cisteni zubu, vzdy si na to vzpomenu az je mam vycisteny ;-)

                      0 0
                      • lubos  

                        a neboli to ? :)

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Když je to poprvé tak skoro vždycky, pak si zvykneš…

                          0 0
                      • orca  

                        máš doma tak vysoko zrcadlo ??

                        0 0
              • SELMIRA  

                Fuy, já teda nevim, mně to přijde slizský až ouchylný. :o))) Nikdy mě nenapadlo koukat chlápkům na zadky. :o))))))) Sleduju bika a pak jestli má borec chytrý očička. :o)))))))))))))))

                0 0
                • JIRA  

                  Jsi prostě jiná. :)

                  0 0
                  • dada  

                    taková…no jiná…

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    jako promiň…jak jako??? Dělám něco špatně? :o) To musíme zítra na večírku probrat! mužskej zadek v elasťáčkách je prostě… :o))) Mně na chlapech baví pozorovat něco úúúúúúplně jinýho. Ale to vám pochopitelně nemůžu říct. :o)))

                    0 0
            • Smazaný účet  

              Netrap sa s tym. Poslem ti fotku. :-))

              0 0
    • chupas  

      me by treba zajimalo jak se starat o kolo aby bylo porad cisty. dyt to neni mozny to porad udrzovat. kolo umeju jednou do mesice (no mozna ani to ne), ale kdo se s tim ma cistit porad. pral bych si mit nablejskany draty, vycistenej retez. ale radsi oloupu po „vyletu“ blato a posadim ho na stenu. a k tematu. mi to teda vubec nevadi. obcas zahlidnu lestice a vystavovace, ale co. kazdej ma svuj zivot, mi po tom nic neni. ja sedlam svuj bike, to mi staci.

      0 0
      • ydaho  

        pořád čistý kolo nemá nikdo, ale pravidelnou udržbou prodlužuješ životnost komponentů, o řetězu ani nemluvim:)

        0 0
        • fousac  

          blbost..

          0 0
        • PIWNIK PONURY  

          no u retezu mi to zrovna moc nefunguje. at cistim hodne nebo malo, vzdycky vydrzi plus minus stejne… ale verim ze pastorkum vycisteni retezu pomuze prezit kapku dyl…

          0 0
    • PIWNIK PONURY  

      pokud jde o adopci, zkus nejaky specializovany server:-) jinak si obcas mam taky tendenci rikat, k cemu nekterym lidem to super kolo je, ale pak si vzpomenu na sebe, kolik vlastnim veci prevysujicich me moznosti je vyuzit:-))

      0 0
    • Tomcat_1  

      No a co, taky mam kolecko nalesteny…teda, vzdycky prvnich par set metru. A je mi jedno, ze by ho naopak spousta lidi povazovala za plecku…a stejne tak je mi uplne jedno co si kdo mysli o „samponech“. Ono to taky souvisi s tim, ze jsem si ho sam stavel a spoustu dilu rucne upravoval k obrazu svemu. V zadnym pripade bych nerekl, ze to je jen kus zeleza – mam v tom kole spoustu peknych vzpominek. Stejne tak by nekdo moh rict o sose Davida, ze to je jen kus sutru. Nadneseny srovnani, ale aspon je ten rozdil zretelnej.

      0 0
      • gobike  

        Presne tak a to tady par lidi nechape(I kdyz je to Merida)…Ze enjoyi?:)

        0 0
        • enjoy  

          koukam,ze jsi jeden z mala,kdo me dokaze napsat spravne:-)

          0 0
          • Radek Broz  

            …pokud je sklonovani anglickeho slovesa jako ceskeho podstatneho jmena spravne;-)

            0 0
            • enjoy  

              je to muj nick a ja urcuju jak je to spravne:-D

              0 0
          • gobike  

            Mam to brat jako pochvalu?:)

            0 0
            • OCG  

              potrebujes pochvalit od starsich a zkusenejsich? :o)))

              0 0
        • Tomcat_1  

          Dik, jsem rad ze nekdo pochopil jak jsem to myslel ;-)

          0 0
          • enjoy  

            tady je hodne lidi co to chapou,jenom vy se berete nejak vazne:-)

            0 0
            • Tomcat_1  

              :-) Vazne beru jen obalky s pruhem!

              0 0
    • JSt  

      to, cos napsala na tebe nevrha moc hezke svetlo. treba jen tady na foru ma hrozne moc lidi (i ty ;) lepsi bajk nez ja. a ja bych ho treba vyuzil vic nez nekteri (nemam na mysli nikoho konkretniho :), ale rozhodne to neni duvod k zavisti. to bys za chvilu nemohla vyjit ven. ono ma dost lidi drazsi auto, vetsi dum… nez ty. a ty bys urcite vedela jak to vse lip vyuzit. na zaver ti jen muzu poradit, at si nekupujes kolo za 50–70k, at se nestanes taky takovou nanynkou…

      0 0
      • enjoy  

        proste na super kolo musis bejt i super ohaknutej:-).

        0 0
        • JSt  

          na super kolo nemusis byt super ohaknutej, nemusis umet super jezdit. to je dulezite si uvedomit. treba tim budes nekoho provokovat :), ale nemusis nic.

          0 0
          • enjoy  

            ale pak vznikaj takovyhle thready:-). kdyby ty holky byly obleceny jako Gunn Rita a Terka Hurikova tak by bylo po emocich:-)

            0 0
            • JSt  

              tak tak. jeste by teda nesmely byt tlusty. tlustej clovek a ma dobry kolo? k cemu mu to je?

              0 0
              • kajulka2  

                třeba na biku začíná, chce se sebou něco udělat a pořídil si na to slušný kolo

                0 0
                • JSt  

                  sak jo. nebo si jen chce udelat radost… ja to myslel ironicky :))

                  0 0
                  • kajulka2  

                    jasný v poho já to taky nijak nehrotim ;)

                    0 0
                • kurýr na bajku  

                  Tak v tom případě jediný čeho takovej tlustej člověk docílí, sou zničený klouby. Já to musim vědět.

                  0 0
                  • Janes  

                    Hele Kurýre,u Tebe je to ale nemoc z povolání,ne?:))Já zastávám názor,že na kole je lépe ,než v poklusu,to už je sebevražda.XXL holt musí ale všechno dělat s rozumem,(např nevydělávat si jako cyklokurýr). CykloXXL celého světa,spojte se!!!

                    0 0
        • Manas  

          Tak to sem rad ze jezdim na pleckach a muzu jezdit v roztrhanejch hadrech :-) Franta Mrazek je muj vzor. A to myslim skutecne vazne.

          0 0
      • kurýr na bajku  

        To přece nikoho nezajímá, kdo má jaký auto, nebo dům. JDE PŘECI VO TO KOLO ! Jasně, že palác MOTOKOV nedokážu využít líp než ta spousta firem co tam sídlí. V každým případě si každej koupí to na co má a tim to hasne.

        0 0
    • Lance  

      I ty to musis mit v zivote tezke, kdyz se pozastavujes nad takovyma vecma

      0 0
    • kafac  

      Myslim ze na tom neni nic spatnyho kdyz ma nekdo dost penez, ze si koupi co chce. Jen se podivej na silnice kolik lidi jezdi v Mercedesech, BMW a neumeji ridit… Treba budes jednou taky ve vate… :-)

      0 0
      • Luka  

        uz aby to bylo, pilne sazim sportku :D

        0 0
    • Martinka  

      K těm holkám: To jako cyklistky když neksou na kole musejí chodit v teplákác???? Pokud někdo objíždíte hodně závody, asi víte že je u nás spousta šikovnýh holek co jezdí na kole, nejen Terka kterou každý zná!!!

      A k tomu desetiletýmu děcku na XT, ony občas některé děti tak trénují, že potom vypadají o dost mladší, určitě to není dobře, ale bohužel se to tak dělá, takže to desetileté děcko na XT na sportlifu mohl byt klidně patnáctiletý kadet který ročně nalítá 8 000 km ;-)

      0 0
      • rarášek1  

        Přesně tak, mám doma dva takový, jeden 15 a druhý 10. Kola lepší než já. Jenže já už nejezdím pohár :-(

        0 0
      • sis  

        u tebe je to ale s tim vekem a vzhledem opacne ze?:-)

        0 0
        • Martinka  

          To musí vědět ti ostatní :D

          0 0
          • sis  

            mno tak ja to vim:-)

            0 0
    • Luka  

      Panove, vy ste me dostali.. 93prispevku na takovejhle blud?

      Nepsala jsem to proto, abyste mi delali psychologickej rozbor. Ne… nemelo to byt ani „aaach jooo, podivejte, ona ma lepsi kolo nez ja, dyt ani nema elastaky s plinou!“…

      Mozna chybely smajliky, uznavam. Psala jsem to hlavne jako hm.. jak to napsat… povzdechnuti? ne… mozna „nadneseny povzdech“… mozna jsem tu za trubku, ale kdo me zna osobne, vi, ze jsem pako ktery tech par trubek ma opravdu rado, a kazdyho hezouckyho ore o kteryho se majitel nijak vyrazne nestara je mi lito. Nefungujici prehazka? Tak na dojeti domu ale to se na mym mazlickovi proste nesmi nechat. Novy kolo oprit v hospode o nejakej rezavej okap, a ani si skoro nevsimnout ze se ti prave odrel totalne fungl novej ram (zive si vzpominam na prvni odreninu meho vizlika o betonovy sloup, 5mm az na krev, bolelo me to za nej ;) )? A nemluvim ani o tom, ze takovy kolo jakym je trance ani NEZAMKNU?

      No, proste, no flame… nemel to bejt. Melo to byt jen tak, z „radosti a stesti“ jak rekl klasik.

      Toz tak

      0 0
      • Lance  

        Ale ja si myslim, ze drtiva vetsina foristu Te tu pochopila, ale proc ten psycho rozbor neudelat ze?:)

        0 0
        • Luka  

          UAAAAAAAAAaaa­aaaaaaa......­....... :D

          0 0
      • Manas  

        No Luko, co bys tady cekala :-) Jsme reprezentativni vzorek diskuznich skupin na internetu :-)

        0 0
        • Luka  

          Vsak ja vam to oplatim :)))

          jojo, no.. ja to tu beru s rezervou vzdycky… ale nekteri mi pripadaji, ze vsechno co prectou, tesaji do kamene jako nezvratnou pravdu … :/

          0 0
      • JSt  

        nejde o to, jaks to myslela, ale jak to druzi (myslim treba sebe :) pochopili… co si ma clovek myslet, kdyz si precte Druha (a to jsem malem spolkla pullitr) prifrcela na fungl novym Giantu Trance… i kdyz si to ctu ted znova, tak na me zavist primo zari. ale jo, verim, zes to tak nemyslela, ze to je jen neobratne ;) napsane a vyznelo to tak. toz tak a radsi jezdit a nepolykat pullitry ;))

        0 0
        • Luka  

          :) zavist tam asi trochu je vzdycky. Jak to tu nekdo napsal nahore. Mit takovy stroj, nosim ho do kopce na zadech aby si neublizil.. :) … proste mi prislo ze na nej byla zla. … a ne, nemelo to byt opravdu zavistive zajikani se vzteky… to opravdu ne. Mam svoje kolecko rada, kazdy vecer pred spanim mu ctu pohadku o zlejch jednonohejch piratskejch cannondalech a hodnejch bratrickach authorech :)

          0 0
          • JancA  

            Ty vogo:)…To je téma. Že s tim máte někdo problém, to nechápu. Jezdit, trénovat, makat a neřešit takový blbiny. Osobně mi je úplně jedno, jaký kolo kolem mě profrčí (hlavně aby jich bylo co nejmíň:). Docela by mě zajímalo, kdo by byl na pučenym „lepšim“ kole rychlejší třeba na závodě

            0 0
            • Peslezedirou  

              Jezdit, trénovat, makat!!!

              To zní zlověstně, se uplně těhle sloves bojím :)

              0 0
      • kafac  

        Neboj, ja na svoje kolo taky nedam dopustit – v terenu ho sice nesetrim, ale jinak se o nej staram. jednou me ho jeden ozran shodil na zem a ja myslel ze ho zabiju… :-)

        0 0
    • Santus  

      Myslim ze je chyba nekoho hodnotit a davat lidi do skatulky podle toho jaky maji kolo(veci), lehce se zmylis.
      Znam lidi co maji vysokozdvihovy fully, zavodnickej top vohoz a vetsinou jezdi po silnici nebo cyklozteskach, les co maji za barakem neznaji a obal od tatranky uz namaji silu dovezt domu a v kosi taky nekonci.
      Druzi maji kostitrasy, treba i treky, na riditkach ty otresny brasnicky s mapkama a maji fsechny cesticky a tereny v okoli Brna promozovany.Jeste dodam ze obe tyto sorty lidi jezdi treba kolem 5000km za rok. A ted babo rad,kdo je ten pravej, dobrej:-) Po techto zkusenostech mi je uplne fuk kdo co ma, hlavne to musi bavit. Myslim ze se zvlaste u nas moc podleha modle veci a modle „znacky“.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Bike má plno podob a tohle je jedna z nich. Já jsem uplně stejnej a nedělá mi to potíže a říkán to na rovinu. Bike jsem si postavil abych se s ním mohl chlubit a machrovat. Jednou týdně pokud není bahno a svítí sluníčko tak vyrazím do Stromovky a nebo na cyklostezku do Braníka. Pak dojedu domu a mám z toho dobrý pocit, že jsem se projel a ostatní mi okukovali bike a to, že do terénu nejezdím nikoho nemusí zajímat.

      0 0
      • Pebe  

        To jsem viděl (vlastně neviděl, nestíhal jsem) při nočním zimním bajkingu :-))

        0 0
      • Raydowe  

        tak tebe bych nechal vyhladovat, deti v afrike nemaju co jest, a ty tu machrujes s bikom ktory ani nevyuzijes.. ked chces machrovat, tak ho predaj a to co zanho dostanes posli do tetskeho domova. V tedy budes macher. Na to si asi mekej co?

        Ja obdivuju na ludoch ine veci, neber to osobne, alebo kludne aj ano ale ludia tohoto typu ma zeru.

        0 0
        • kajulka2  

          Jestli myslis svoji odpověď vážně, tak peslezedirou asi ne koukni mu do profilu…

          0 0
          • VencaV1  

            No vzdyt jo, tam je vyfocenej ve stromovce. Tam taky jezdim kdyz se chci poradne projet.

            0 0
        • vojtechposmourny  

          Jajaj, tady to někdo nepochopil…

          0 0
        • Jirik123  

          tak aby si sel prikladem, machre

          0 0
          • Raydowe  

            Ja svoj bike nevozim pre paradu. Ak som sa pri Peslezedirou zmylil, tak som len rad. Som len alergicky na ludi, co maju svoje ego hlboko vo svojej prdeli, nic viac nic menej. Psovy, ktory prave teraz asi leze dirou, sa tymto ospravedlnujem, ak sa ho to dotklo a netykalo.

            0 0
        • VencaV1  

          Hehe, ty ses ale *****. :)

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Dík za ty pláště, dal sem za ně Bukwitzovi jelito a jitrnici.

            0 0
            • VencaV1  

              Neni zac. A ten parchant se ani nerozdelil i kdyz to se u nej dalo cekat. :)

              0 0
          • Raydowe  

            slovnik potvrdzuje charakter zejo

            0 0
        • Mamut  

          Ja obdivuju na ludoch ine veci

          Ja obdivujem na ludoch zmysel pre humor.

          0 0
          • Raydowe  

            uz som sa mu ospravedlnil, priznavam, nechal som sa unest… moc sem pustil emoce.

            0 0
      • PIWNIK PONURY  

        tak to byste se s podobne zalozenymi kolegy mohli sdruzit do nejakeho spolku. nebo politicke strany:-))

        0 0
        • Peslezedirou  

          Pozeři z parků s.r.o. :o)))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No pred volbama se hodi spis neco jako občanská, demokratická nebo sociální… po volbach uz je to jedno.

            0 0
            • Peslezedirou  

              Sociální Pozeři z parků, hmmmm to zní zajímavě.......:)

              0 0
              • fousek  

                Socialne demokraticti nezavisly pozeri z parku:-) Bych se i pridal

                0 0
            • Radek Broz  

              Teď je u pózerů in „navenek Zelení, vunitř rudí“.

              0 0
      • Krutohlav  

        Nieje to škoda ho špiniť niekde vonku v parku? Ja ho vždy keď je slniečko vyložím naleštený na balkón aby hádzal odlesky do ulice. Ani nikam nemusím chodiť.

        0 0
      • JMT  

        nic proti ale na machrovani to chce vyraznejsi barvu, treba sid blue :-)

        0 0
    • orca  

      Tak jsem se prokousal až na konec a také něco přidám .

      Taková celkem tipická česká vlastnost hodnotit někoho podle toho co má a jak s tím nakládá a pokud možno vždy přisoudit nějakej zlej záměr či úmysl.
      Myslím že už je za náma doba kdy jsme měli fšichni fšechno stejné i platy stejné . A tak se „nůžky“ sociální rozevírají a s tím i „česká závist“
      Kdo si někdy prohlédl katalogy v nečeském jazyce tak hned poznal že např. kola které jsou stále v kategori hobby a rekreační jízda třeba tady stojí 40 000 . Je to problém ? Problém je snad jedinej v kupní síle českého a německého človíčka . Jak asi bude vypadat kolo za průměrnej plat měsíční čecha , němce, brita, francouze ? Dále mnoho čechů pracuje v zahraničí .
      Takže poslední co řeším je co kdo má a jak na tom vypadá . Jednou z vlastností čechů je často kupovat „předimenzované“ věci jenom aby byli „IN“
      Čím více budu sledovat co kdo má a nemá a domejšlet kde to ukrad , vyšmelil či bohatej papínek koupil tím více se budu užírat . A tak jezdím na co jsem si já našetřil co mám a mohu mít …
      Jo a k těm dětem – kdo má děti už alespoň školkou poviné jistě zanamenal fakt že jsou často propastné rozdíly v ekonomických možnostech rodičů . A tak „synkové“ dostali od rodičů např. kolo za 20% měsíčního platu tatínka jen u jednoho to kolo dělá 2000Kč(tesco) a u druhého za 20 000kč (merida) . A teď suďte kdo za to může ?? je to spravedlivé není to spravedlivé ?
      A tak raději každej koukejme na své kolo a ježděme a nevymejšlejme takové out off-topic thaedy…

      0 0
      • Peslezedirou  

        Tak pravil Orca! A tímto bych tento theadr uzamkl.....:o)

        0 0
        • VencaV1  

          Ja bych vas jenom oba opravil, spravne englicky se tomu rika dread. :)

          0 0
      • Luka  

        pro priste se poucim, slibuju… :)

        0 0
      • pegal  

        .. muze za to ten fotr .. kdyby se lip ucil ..

        0 0
        • pepino  

          Tak mohli bejt všichni top manažeři,zlatá slova:-)

          0 0
    • ddd - andy  

      Heheeee :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Co je na pipinkách sexistickýho? Pipinky sou pipinky. Sou všude. Nanynky choděj jen do zelí. :o)

      0 0
    • JMT  

      hezky se na to kouka…

      0 0
    • jecnak  

      Mas to zapotrebi? Kdyz na to nekdo ma, tak at si to koupi.

      Navic tech kecu tady kolem, proste to nejak nechapu. Bezte lidi radsi na kolo nebo do prace si na takovy kolo vydelat.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        …nebo existujou podstatně zajímavější možnosti jak přijít k penězům ;-)

        0 0
        • jecnak  

          a kecanim na B-F to asi nebude. Promin Padlisto ;-)

          0 0
    • VencaV1  

      Jee to je nahoda. Mohla by jsi mi, prosim Te, vysvetlit JAK se ma radit, ja to taky neumim, takze nemuzu jet do Hostivare.

      0 0
    • Elwing  

      neřeš :) mě to taky křupe, a kolikrát mi i do kopce spadne řetěz :) no a možná i jak nanynka vypadám, ale helmu nosim ;)

      0 0
    • Meesha  

      tohle by bylo asi posledni co by mi vadilo :-)) Naopak! Nejaky fajn rostenky na hezkejch kolech… B-)

      0 0
    • Nerd  

      …tak kouukám že jsem asi totálně v p…i

      • koupil jsem si kolo podle svých možností a představ
      • pořádně jsem začal jezdit až teď
      • techniku jízdy postupně získávám, ale do tý doby snad budu bike do lesa vodit aby mě nikdo neviděl
      • nevím jestli mám kolo mejt nebo ne, abych nebyl buď šampon, nebo prase co se o kolo nestará
      • protože jsem narostl, hadry na sebe skoro neseženu, takže jezdím v čem se dá
      • myslel jsem si, že si budu jen tak lítat po kopcích protože mě to baví
      • naivně jsem si myslel, že nevadí, když občas někdo vidí že nestíhám a musím to vydejchat ¡

      -- ÁÁÁCH JO … snad toho nechám, kolo zamknu do garáže a začnu třeba sbírat pivní tácky :-(

      0 0
      • pos3k  

        precetl si tu vsechno? neco ti mozna chybi :-)

        0 0
        • Manas  

          Reba ? Psychologicky posudek ? Dusevni uchylka ? Oholeny predlokti ? Pul mozku ?

          0 0
          • pos3k  

            ale ne (i kdyz tohle taky), ja mel mysleno „precteno vse od Luky ve vlakne“ (kdyz reaguje root)

            0 0
            • Luka  

              Dekuji ti nacelniku, ze ses me zastal

              0 0
      • dieegoo  

        to ti schvaluju… jen to kolo nech pred garazi a dej vedet kde ji najdu

        0 0
        • pos3k  

          tipl bych u okapu :-D

          0 0
          • dieegoo  

            určitě nebudeš daleko od pravdy :D

            0 0
            • Nerd  

              kluci kam vám mám poslat klíče?

              0 0
              • pos3k  

                to zalezi co bude jeste v garazi :-)

                0 0
                • dieegoo  

                  hele hele.. ja se ozval prvni, tak mi nelez do zeli :-P

                  0 0
                  • pos3k  

                    potrebuju motor&spol :-) kolena mi neslouzi, pul roku uz jsem v <>

                    0 0
                • Nerd  

                  sarapatičky ke kolu, nářadí, nějaká dílenská výbava, rybářský vybavení a něco na převážení kola blíž ke kopci + ještě nepřehozený elektrony… … bude to ok? ..odcházím do hor… …bude ze mně asketa :-))

                  0 0
                  • dieegoo  

                    tak jeste ty elektrony si kdyz tak vezmu.. zbytek nech po3sekoj

                    0 0
                    • Nerd  

                      …auto sei teda bere gdo? …aby jsem to nepoplet :-)

                      0 0
                      • goofy  

                        Auto beru ja, protoze se porad k nemu nikdo nehlasi… Jinak aby nebyla pak nejaka mylka, co to je za auto?

                        0 0
                        • Nerd  

                          vw

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            Aspon Multivan? Bych ho kdyztak vzal;-)

                            0 0
                            • Nerd  

                              ne bohužel – jen passat

                              0 0
                              • Nerd  
                                • dlouhej
                                0 0
                                • Radek Broz  

                                  Kdyz vytrham sedacky, tak tam ten bike snad nejak naslapu;-)

                                  0 0
                                  • Nerd  

                                    stačí sklopit – vyzkoušeno

                                    0 0
                                    • cabbage  

                                      drsnej freerider alá radek nikdy nesklápí;)

                                      0 0
                                • pos3k  

                                  pukam zavisti :-D

                                  0 0
                                  • Nerd  

                                    narušuješ ducha tohoto fora!!! :-) Musíš mě ztrhat, pohanit a vymyslet čím se proviňuju, že vás chci vrhnout do osidel konzumního života a sám se jako hyena spasit askezí v horách :-D

                                    0 0
                                    • goofy  

                                      Takze on te serve, a ja dostanu auto? Chapu to spravne?

                                      0 0
                                      • Nerd  

                                        to nechám na vás kdo bude hrát toho charakterního a kdo toho padouch :-) …každopádně se pak mimo můžete šábnout :-D

                                        0 0
                                        • goofy  

                                          Ja budu hrat klidne oboji, pokud to auto dostanu… :-D

                                          0 0
                                • goofy  

                                  Do toho se kola nejak naskladat daj… Beru.

                                  0 0
                                  • Nerd  

                                    jo, ještě maličkost – co barva, vyhovuje nebo ho mám dát přestříkat?

                                    0 0
                                    • goofy  

                                      Ale jo, barva muze byt. Prinejhorsim bych si to uz dal striknout. Este se tu tusim nezminoval motor. Aby to taky nebylo line jak ja na kole… ;o)

                                      0 0
                                      • Nerd  

                                        dvoulitr tdi … docela to popojíždí :)

                                        0 0
                                        • goofy  

                                          A tak to jo… to muze byt. Sice to neni zadne sportovni nacini, ale to nikdo od kompiku nemuze cekat… Takze kdy probehne predani? ;o)

                                          0 0
                                          • Nerd  

                                            mám sbaleno, sandálky nasazený, sklenice na kobylky a bylinky nachystaný, vypínám počítač a jdu tě vyhliížet před barák. … kdyby jsi dlouho nešel nebo mě nenohl najít, asi se zabydlím někde v Boubínským pralese.. …snad mě než přijdeš nesežere kůrovec. :-D

                                            • nebo tůristi :-D
                                            0 0
                                            • goofy  

                                              Ok. Bezim na vlak a vyrazim smer Praha… Jo a posli mi na meil prosimte adresu.

                                              0 0
                          • pos3k  

                            motor invalidovi :-) kona se mi nehodi, samo to nejede :-D

                            0 0
                      • Nerd  

                        .. ještě bych mohl přihodit byt a manželku… ..byt je velkej, manželka běkná a hodná… …ale s tou to asi neprojde – už má po záruce :-)

                        0 0
                        • Elwing  

                          počkej jaká záruka? to jako když si mě někdo vezme tak mě bude moct ještě vrátit? no to nééééé :)

                          0 0
                          • pos3k  

                            tebe? nechapu :-/

                            0 0
                          • Nerd  

                            …no jasně :-) zákon hovoří – 2 roky – šup a jsi zpátky u maminky a tatínka :-) ..ale je to i naopak.. teda myslím že můžeš reklamovat manžela pro skryté vady :-)))

                            0 0
                          • Radek Broz  

                            Jenom prvni 2 roky – pak uz mu te zpatky nevezmou:o)

                            0 0
                            • goofy  

                              Jo jo. Jedine zeby vyrobce daval nejakou prodlouzenou zaruku… 5 let, dozivotni, atd. ;o)

                              0 0
                              • cabbage  

                                a nebo vyprodej s omezenou zarukou…

                                0 0
                                • Nerd  

                                  …a co takhle smlouvu s malinkými písmeny dole na zadní straně?

                                  0 0
                                  • cabbage  

                                    Elwing ma vzadu dole neco napsanyho?;o)

                                    0 0
                              • Radek Broz  

                                Stacily by dozivotni aktualizace v cene – novej design a pokrocilejsi funkce treba kazdyho pul roku;-)

                                0 0
                                • goofy  

                                  No pokud by se software neaktualizoval pouze z verze pritelkyne 2.0, na Manzelka 1.0 a Manzelka 1.1, atd., ale dostaval by se k verzim Manzelka 2.0 a 3.0, kde se uvolni i pokrocilejsi funkce, tak by to nemuselo byt spatne…

                                  0 0
                                  • Radek Broz  

                                    Z pritelkyne 2.0 na manzelka 1.0 je to neprijemny nezvratny krok zpet a da se to chapat jako klamani spotrebitele.

                                    0 0
                                    • goofy  

                                      Co jsem ale tak pochopil, tak v zarucni dobe by se to mnelo dat vyraklamovat, ne? Protoze jinak na ne posilam ČOI-ku. Toto zavani zneuzivanim zakazniku, a nedivim se potom, ze jich zrovna moc neni.

                                      0 0
                              • pos3k  

                                jedine koupit v TESCU, to je prece jistota ze nespapnes vedle :-) (jak v botech od Aligatora)

                                0 0
                          • kurýr na bajku  

                            pokud tě vyrobili v USA, tak je možnost že máš doživotní záruku

                            0 0
                          • Tomcat_1  

                            No…jeste existujou veci jako vrakoviste :-) Prijd, udelame te kralovnou smetaku :-))))

                            0 0
    • pegal  

      .. ja s Lukou souhlasim ..

      0 0
    • lubos  

      Tohle vypada na konkurente Czechteku, ktery jsem dosud neotevrel. A jak to tak sleduji, zvrhava se to uuplne :)

      0 0
      • Luka  

        taky jsem ho neotevrela, tak jsem si radsi zalozila konkurenci. Kuryre, promin mi to :)))

        0 0
        • lubos  

          Ahaa! Tak uz vime, jak to je ve skutecnosti ;)

          0 0
        • pegal  

          .. tam je polovina prispevku .. co .. co je .. kde jsou .. a v neposledni rade – reaktor je vypnutej .. :)

          0 0
          • pos3k  

            reaktor bezi! uz zase :-) jdu vytahnout vlakno :-)

            0 0
            • Radek Broz  

              Ted se radsi zase koncentruj na praci;-)

              0 0
              • pos3k  

                to mam osefovane pres pc :-) sleduju to pak jeste na jednom, b´vypne proud a jsem v …

                0 0
      • goofy  

        Jak muzes vedet, jak to vypada v Czechteku, kdyz si ho ani neotevrel… ;o)

        0 0
        • lubos  

          vidim pocet prispevku :o))

          0 0
    • Medunka  

      Co takhle zacit resit neco „odpornejsiho“ www.zpravy.idnes.cz/…-/domaci.asp?…

      0 0
    • SELMIRA  

      Vždyť je hezký, když jsou lidi hezky upravení a mají supr biky, ne? :-)

      Ale nedej Bože, by se ty modelky naučily jezdit! :o)))

      0 0
      • lubos  

        .. asi bych prodal bajk a stal se kucharem.

        0 0
        • Lišák  

          Bajk neprodávej a vařit se nauč! Je to supr kombinace! :-)

          0 0
          • SELMIRA  

            vražedná a naprosto neodolatelná!!! :o))))

            0 0
            • Luka  

              na tom neco je…

              0 0
            • lubos  

              I v pripade specializace na vegetarianskou kuchyn, nebo alespon zamereni na zeleninu ? ;-))

              0 0
              • SELMIRA  

                já mam slabost pro cuketu a brokolici :o)))

                0 0
                • Lišák  

                  Já zase pro flák bokoviny, zelí a knedlu. A protože prase musí plavat, tak samozřejmě škopek k tomu. :-)

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    :o) Zelenina mi chutná víc, afšak flákotou rozhodně nepohrdnu!!! Bramborový knedlíčky, kachnička a červený zelíčko… :o))

                    0 0
          • lubos  

            myslim, ze by me to i bavilo .. ale neni na to cas, navic jak se znam, jak by me to chytlo, tak … :(

            0 0
        • Radek Broz  

          Dobra volba! – www.kuchta.cz/

          0 0
    • RFK  

      Co Nanynky… Zkusili jste nekdy predjet na stezce skupinku singlespeedovych nemeckych duchodcu? .. Sem si tak jednou jel na placicce podle Labe a prede mnou takova asi 20ti clena skupinka tech Sasiku v pumpkach na necem co vypadalo skoro jako SOBI 20.. Nemecky umim tak akorat „Grosse Scheisse“, ale preci jenom jsem se pokusil o predjizdeci manevr. Nemaje zvonku, vyplodil jsem z mnou znamych slovicek nasledujici vetu: „Links frei bitte …“ a rekl s durazem, za ktery by se nestydel ani Pepa Goebls.. Ucinek byl prekvapujici.. Jako kdyz streli do vrabcu. Ono to proste v nich jeste porad JE :) … Okamzite se narovnali za sebe na pravou stranu a za staleho synchronniho slapani na me zvolali.. „Gutten Tag..“ .. Odpovedel jsem jen „danke…“ a pokracoval v krasojizde s pocitem, ze kdyz clovek neco chce, tak to musi rict slusne a durazne a o ono obcas zabere :).. A taky ze se mame co ucit.. I kdyz oni jsou v Sudetech vic „doma“ nez ja :) ..

      0 0
    • prcina  

      Cuss.nechte nanynky žít a jezdit na superkolech třeba ve svatebnim, bez přehazovaček a bez kokosu, jsou to taky lidi.starejte se hlavně o svý bujky a tříkolky ať nemáte zarežený sedlovky v pr… .
      Vy byste nejradši všechny zkritizovali, ale uvědomte si, že stejnou diskuzi můžu psát zrovna o vás. Třeba jako nanynky vypadáte pro někoho zase vy.Tak se do nanynek a do ostatních občanů, vybočujících z řady nenavážejte a jezděte si svoje km a čumte na cestu ať nenarazíte. pos… panáčci

      0 0
      • prodi  

        Žeby trefa? :)))

        0 0
      • Raydowe  

        Ja vyzeram ako nanynka v posilovni, kde za mnou musi prist skusenejsi ma upozornit, aby som ten cvik robil inac, lebo sa zlomim vejpul.:-))

        0 0
      • pegal  

        .. a co se takhle trochu predstavit .. kdyz je tady nekdo novej ..

        0 0
        • prcina  

          ahoj jsem prcina, jezdim na koni a FR, jsem student, stačí?

          0 0
        • kurýr na bajku  

          Je ňákej hustej. Odpojíme ho přes IP adresu !

          0 0
          • prcina  

            nejsem vubec hustej, jen mi vadi nektery kecy co se tu objevily.kdyz ma nekdo prachy at si koupi treba zajezd na mesic nebo zlaty zuby, vubec mu to nebudu zavidet rikava se:„druhemu prej a bude ti prano“

            0 0
            • Al_Bunda  

              Jen se nedej jdi do nich takovych jako jsi ty je tady potreba vic :-)))))))))). Ted vsichni sedi na zadku a koukaji jak jsi jim to nandal. Ze by si mel nejakou negytivni zkusenos se sedlovkou a zanechalo to na tobe nasledky? :-))))))))))

              0 0
              • pegal  

                .. lidi co si neumi ani vyplnit svuj profil jsou uplne ukradeny a neberu je vubec vazne ..

                0 0
                • prcina  

                  a co by jsi chtel vsechno vedet?jmeno, bydliste, kolik mam penez nebo jestli jsem se rano vy…?ten profil jsem nevyplnil, protoze asi nemusim ne?Je to jen kazdeho vec.Byste asi vsechny lidi pretvorili k obrazu svemu, ocipovali a beda jak se budes lisit!…:)pro tebe jsem proste prcina, ty me naznas, ja te neznam, tak se mej fajn

                  0 0
                  • pegal  

                    .. a dalsi velmi inteligentni clovek .. ja po tobe chtel jenom vyplnit profil .. co pak tam je kolik mas penez, jestli seres? .. a proc by te nekdo jako cipoval .. to spis Te budou takhle kdyz nemas vyplnenej ten profil .. .. toto je jeste docela inteligentni forum, tak se mu zkus nejak prizpusobit .. prijde mi ze patris mezi ty „takycyklisty“ prispivatele debat na mtbs.cz .. z tech diskusi tam bych blil ..

                    .. jinak se prcino taky mej fajn ..

                    0 0
                  • Raydowe  

                    no pretoze sa ti muze kludne stat, ze sa ti niekdo ozve ze by rad stebou vyjel…i kdyz te nepozna. Stava sa to celkom normal asom rad, ze to tu tak funguje. a tisic dalsich dovodov. Ale mas pravdu v tom, ze je to kazdeho vec. Davas to ale najavo dost zvlastnym sposobom..

                    0 0
    • yoggi  

      len kratko sa vyjadrim. vies mozno maju bohatsieho (majetnejsieho) priatela. to je to iste ako 20-rocna slecna za BMW X5. ja som vcera si prvy krat namlatil na bajku a prve co ma zaujimalo ci sa bajku nic nestalo vobec ma netrapil strateny tachometer. argumentoval som kupim novy a kamarat si blazon a zacal ho hladat aj ho nasiel. ja som sa pozeral ci a arturovi nic nestalo. :)

      0 0
      • dieegoo  

        tomu se rika lenost :)

        0 0
      • Luka  

        reaguju velmi podobne. prvni co : zkontroluju bike.. pak sebe a pak ohledavam okoli (treba zvirectvo/cho­dectvo/cokoli co zpusobilo stretnuti)

        0 0
    • enrico  

      To by som nebol ja, keby som si nerypol :-) ale namalovane pipinky v džinsoch na bajku tieš nemusim, cyklistické gaťe, dres, prilba a SPDéčka to musí byť …

      A návod pre Luka ako si kúpiť dobrý bajk, buď to maš bohatých fotrovcov alebo si naň poctivo zarobíš vlastnými rukami, ale v naších končinách dosť ťažko, ja keď vidím jahody, tak sa mi chce grcať (zbieral som ich v anglicku a tak som zarobil na bajk, ale pekne som si pri tom dojeb… kríže).

      0 0
      • enrico  

        ešte jednu, vdedy som tej mojej láske pekne naložil(1.4.2006) 60km po horách, pekne fučala jako parná lokomotíva… :-)))))))))))))))

        0 0
        • JSt  

          kazdy spravny zavodnik, ma na noze prevodnik ;o)

          0 0
          • lubos  

            :D:D:D:D

            0 0
          • enrico  

            prevodník a rozbité koleno o predstavec, trošku sa nezdarilo na tom snehu a pedál vypol v najnevhodnejšiu dobu :-)

            0 0
          • dieegoo  

            ale ma ho na spatny noze, jak tak koukam

            0 0
            • JSt  

              o tom, na ktere noze ma byt se v porekadle nemluvi ;)

              0 0
          • kajulka2  

            :)))

            0 0
        • lubos  

          proste „idealni manzelka“, co dodat.

          0 0
        • rock  

          A my ji podezírali, že se neumí ušpinit. Za tohle má Saša plus …

          0 0
      • lubos  

        pre Luka ?

        0 0
      • pos3k  

        no tentokrat si rypnu i ja, uz na prvni fotce jsem si vsiml ze giro na tve zene neni koser, ma to hozene na stranu, co z je patrne i z detailu na dalsi fotce, a jak koukam tak spravne utazeni pasku (pod usima se to i prekrucuje?) vcetne pod bradou neni zrovna bezpecne. Byl bych pro lepsi usazeni. zdar bajk

        0 0
        • enjoy  

          a ja ji mam nasazenou spravne?:-) ptam se,protoze v tom nemam moc praxi.

          0 0
          • pos3k  

            asi jo :-) byls pod spravnyma rukama (sam bys to prece nezvladl nebo jo ? :-)

            0 0
          • cabbage  

            :o)) v pořádku, bajkr ji nalisoval správně;)

            0 0
        • enrico  

          To že má na krivo prilbu som si všimol aj ja, to vieš, v Trenčíne poriadnu prilbu len tak lahko nezoženieš a tak som ju musel objednať a dopadlo to tak ako to dopadlo, samozrejme že jej je ta prilba velká, upínací systém je zatiahnutý na maximum, neviem čo mám s tým robiť, dúfam že som nevyhodil 4 litre len tak prenič zanič, ono najideálnejšie by bolo, ke by ju nikdy prakticky nemusela použiť. V tej krabici boli spolu aj s prilbou pribalené také samolepiace poduštičky a v návode bolo napísané, že slúžia na to, že keď je velká prilba alebo nesedí dobre na hlave sa tam majú niekde nalepiť, ale nikde som sa nedočítal, kde a presne na aké miesto, ak by to mal niekto nafotené, ako to má vyzerať, tak mi to prosím pošlite, pleas. Mne už raz prilba zachránila život, nabural som do auta a prilba bola na cucky a mne sa vtedy dokopy nič nestalo, no keby som ju vtedy nemal, tak mam hlavu nasračky :-) enjoy, ber si priklad, prilba ti sekne tak ju nos častejsie :-)

          0 0
          • pos3k  

            chlapisko! nevim ajk u vas ale kdyz objednavas pres net tak mas narok na vraceni penez do nejake doby (14 dni?), kdyz nesedela tak neni naskodu se domluvit a bud ji vratit ci domluvit na vymene kdyz je blembak vetsi nez hlava a ani upnuti na max nedrzi prilbu jak ma, tak to zadne molitanky nespravi, ty jsou na jemne nuance, kdyz te treba trosku tlaci v nejakem miste, v kazdem pripade ted zkus vychytat mista (resp zena) a zkuset to olepit molitankama (zkusenosti nemam, vlepovaci molitanky jsem u sveho gira nevyuzil)

            0 0
          • lubos  

            4 tisic ? Fuha, nejake drahe su tie prilby.

            0 0
            • rock  

              Jestli dobře koukám, tak je to Giro Animas, takže odhadem nějakých 3500 SK je docela reálné …

              0 0
              • lubos  

                k cemu tak drahe prilby ..

                0 0
                • enrico  

                  po tom, ako som hodil kabelu na to auto a videl som, čo to spravilo s prilbou a uvedomil si, ze to mohla byt namiesto toho polistirenu prasknuta moja lebka, tak bez prilby sa ani nehnem, a prečo taka draha? V prvom rade je váha (som totižto skrytý gramohonič) mal som predtym nejaku giro za dva a pol a musim podotknut, ze v tejto novej sa mi omnoho menej poti kečka ako v tej predtým, ten vind tunel ma asi predsa len nejaky zmysel. ci je prilba za 500 alebo aj za 7litrov, to je jedno, funkciu maju rovnaku, hlavne aby bola na hlave a nie v batohu :-) ta karbonova prilba co vozi Lance Amstrong sa mi tiež veľmi páči, ale tá cena :-(

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    :o) Já mam doma přilby 3, jednu levnější než druhou. Jednu za pár mařen z Normy :o))), další Giro Venus, taky za pár kaček a ta poslední – Etto Colibris mě přišla na 1090 CZK. Když jsem přinesla do práce účtenku k proplacení, dala si mě účetní zavolat. Myslela jsem, že má problém s tim, že to neni účet z fitka nebo tak a už jsem si chystala řeč, že přilba je přece je přece moc užitečná sportovní ptřeba, na kterou se dotace ze soc. fondu určitě vztahuje. Ale účetní si mě volala proto, aby mi řekla, že jí prej v bikeshopu řekli, že přilba pod 2 litry nemá smysl. Tak to jóóó…:o)) Tomu nevěřim. Zdá se mi, že ta přilba má všechno co má mít. Navíc je Norská, tak to jsem ji koupit musela! :o))

                    0 0
                    • JIRA  

                      Jsi ale nenapsala, že vždycky nosíš alespoň dvě přilby najednou! :)

                      0 0
                  • lubos  

                    No ja mam teraz dve .. Mango, a potom som si kupil odvetranejsiu .. Giro Havoc, a konecne v lete nemavam take problemy s teplom. Je to obrovsky rozdiel. Je tiez vyrazne lahsia. Ale … Havoc stoji nieco cez 2t, ale tazsia velmi nebude ako spominana, rozdiel uz tam bude minimalny … uz sa mi zda trochu moc … i ked, zase tu prilbu az tak rychlo nicit clovek nebude. Ale i tak … za kusok polystyrenu … za 4t si clovek kupi integralu na motorku a to su ine vyrobne naklady :(

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      No… jako koupis, ale ten kus polystyrenu pro cyklisty taky koupis za par (doslova) stovek.

                      0 0
    • VencaV1  

      Tak mam zavazny problem. Dneska jsem jel do prace na Prophetovi v dzinach a mikine s kapucou, bez helmy a bez SPD, radil jsem zasadne v tahu do kopce a ted nevim jestli jsem nanynka, nebo pipinka. :)

      0 0
      • prodi  

        Podle fotky v profilu ty jsi kikinka :)))

        0 0
      • Luka  

        Muzes si vybrat… a za co se oznacis, to uz ti neodparem :)

        0 0
        • VencaV1  

          Aha, tak to radsi nic i kdyz ta kikinka taky neni spatna. :)

          0 0
      • lubos  

        Ja na lehci prevod radim vzdycky v zaberu. (zadni prehazka).

        0 0
        • VencaV1  

          Ja prave taky, vetsinou radim na lehci prevod kdyz uz nemuzu a to byva v zaberu. Ale pry je to tak spatne. :)

          0 0
        • Luka  

          zkusenosti s prehazovanim ?..no… me zivot naucil neradit nikdy v tahu. Oddelavas tim retez i pastorky. Nemluve u predniho razeni ze ti vetsinou spadne retez… proste se to nedela a basta.

          0 0
          • lubos  

            Retezu to nevadi, a pastorkum uz vubec ne. Jedine na cem se to projevi je to, ze na pastorku jsou obcas videt odreniny od retezu. Retez vpredu mi kvuli tomuhle nespadla nikdy. Pouzivam SRAM59 a nez ji vytaham na tech cca 132.9, tak na jednu retez odjedu tak 2tisic km. Mozna o neco vic, pokud neni sileny sajrajt. Je ale fakt, ze jsem takhle jezdil s Truvativami, ted mam XTR a retezova linka je vic doprava :(, tam to mozna bude vadit vic. Uvidime.

            0 0
            • lubos  

              krome toho me se libi ten ocelovej zvuk, kdyz takhle radim :)

              0 0
              • Raydowe  

                mne prave ten zvuk nerobi dobre .:) az ma to boli …:))

                Vzdy radsej siahnem na posledne rezervy sil (ak nejake su) trochu sa rozbehnem a preradim na „volnobehu“ :))

                0 0
                • Luka  

                  tak tak…taky tak robim :)

                  0 0
                • lubos  

                  trochu spatne se rozbiha v 20% stoupani :)

                  0 0
            • Luka  

              hadat se nebudu. me to takhle ucili a svemu Sensei verim do posledniho dechu. proste v tahu se neradi. basta fidli.

              A ja si zive pamatuju na sve zacatky kdy mi retez padal furt. Prave kvuli spatnemu razeni.

              PC59? Kde ji kupujes, uz dva roky se nevyrabi… ja mam 970 (PC69) a jak pisu v jinem threadu, je to hruza, krouti se a radi dost divne oproti pc59. Nemluvim ani o tom, ze ja ho vytaham tak za 1500…

              0 0
              • lubos  

                Koupil jsem je do zasoby v roce 2004 prave u Dana Turecka, pred Bike Adventure. Tak ted jezdim tyhle zasoby :) A krom toho jeste mam campagnolo c9, a ta vypada moc slibne.

                0 0
              • SELMIRA  

                vy jste ale vědátoři. :o) Teorii řazení vážně nepobírám. Řadim když mam potřebu. Dyž to spadne, taxe to nahodí…

                0 0
            • kovar  

              ono velice zábavné je sledovat styl řazení hlavně přesmykem na různých marathonech pod kopcem a v kopci, to je najednou kolem kurev aniž by tam nějaké byly. Takže jak je to možné?

              0 0
              • lubos  

                Vepredu v zaberu neradim. Pisal jsem vzadu.

                0 0
                • Luka  

                  to jooo, ale i tak vzadu v plnym tahu zaradit, to je moc pekny zvukovy efekt. Vim to, jela jsem v nedeli s kamaradkou co si prave koupila prvni bike…a to bylo o usi. Nastesti predni razeni nezkousela. Mozna bych ji nekde sbirala kdyby to zkusila

                  0 0
                  • lubos  

                    Hmm, no zas takovej hluk mi to ale nedela. Mne to preradi temer okamzite, je slyset jenom takove silnejsi klik a je to.

                    0 0
                    • Janes  

                      Vot bolšaja těchnika!Chtěl bych vás vidět řadit v kopci v tahu na starým Favoritu,to byla vyšší dívčí:)))

                      0 0
                      • lubos  

                        Nemyslim, ze s tim byl takovej problem. Ale je fakt, ze je to uz asi 15let, co jsem naposled na tom sedel.

                        0 0
                        • Janes  

                          Samo,že ty,co na tom jezdili se to museli naučit a pak to problém nebyl,to byl jen takový povzdech,jak se ta technika řítí,stačí cvaknout a je to tam,na fávu to chtělo cit a dávat si bacha co tam kdy dáváš.Když si v kopci necitlivě zařadil,zachroch­talo to,a už si stál.

                          0 0
                    • JSt  

                      ale samo. je to jen o serizeni, zadnej retez nemusi padat. akorat to nekdy ten retez nevydrzi :). letos sem nasadil x-gen a ono to radi i v docela silnem zaberu. doporucuju.

                      0 0
                      • lubos  

                        Dobre vedet az budu deshimanizovat. Akorat je silene tezkej :(

                        0 0
                        • pegal  

                          .. a nejmensi taky neni ..

                          0 0
          • muffin  

            Obcas si nepomozem a musim radit v tahu-nerad zosadam v prudkom stupani. Ale je to fakt nechutny zvuk, takze sa snazim tomu vyhybat.

            0 0
    • Dumbo  

      ma napadol jeden citat… ;)

      cital som v dirtbikerovi rozhovor zo zakladatelom NortShore ako takeho, meno si bohuzial nespomeniem…

      no a typek povedal ze v cesku, slovensku ale nielen tam existuje skupina „borcov“ co jednoducho vysmeju a zavidia kazdemu…

      znelo to tak nejako… „ak prides do ciech zajazdit na suprovom kole v hodnote xzy tisic ale nedavas peklo tak ta vysmeju, no ak prides na kole lacnom vysmeju ta tak isto !“ v kanade sa z niecim takym vraj nestretol, proste jedna velka idilicka rodina… ;)

      za nejake nepresnosti sa ospravedlnujem… ;)

      ps: typek ma uplnu pravdu… sulasim snim, a je mi uplne jedno kto na akom bajku jazdi a ako jazdi… dolezite je ze mame rovnake hobby, seru ma jedine ty co robia v lese bordel, neraz som z trate tahal domov plny bagel pet flias a obalov od tatraniek… takym bajkerom by som nakopal do tvare…

      0 0
      • rasto  

        s tim bordelem mas pravdu: napr. nechapu ho.ada, ktere zahazuji odpadky napr. do rigolu :-/ kdybys videl ten bordel po slezeni snehu, tak… :-(

        0 0
      • Raydowe  

        suhlas, man to vytoci aj v meste. Vystupujem z autobusu a predomnou vystupuje blb, co hned po vkroceni na chodnik zuzve listok a pohybom ala buzik hadze listok do krikov. Co mu to da listok zahodit o 3 metri dal do kose? Dodnes lutujem, ze som toho spratka nechytil a nezahodil do krikov ako on ten listok.

        0 0
    • Splinter  

      A to ses u 93tiho příspěvku divila:)

      0 0
    • peky  

      DOUFÁM, ŽE TO CHÁPU DOBŘE, TŘEBA JE TO JEN MŮJ ŠPATNÝ POHLED A NÁZOR, ALE VŠIMLI JSTE SI, ŽE DOKUD JSTE NEZJISTILI, ŽE DANÝ JE Z B-F TAK TO BYLO NĚCO HROZNĚ ŠPATNÉHO? VE CHVÍLI, KDY JSTE ZA TO DOSTALI VYNADÁNO, A ZJISTILI JSTE ŽE JE JEDNÍM Z VÁS TAK SE CELÁ DEBAT OBRÁTILA UPLNĚ OPAČNÝM SMĚREM? „A NAJEDNOU JE VŠE V POŘÁDKU“. Nebo má dnes jen špatnou náladu, a nedokážu z toho vyčíst to správné.?????

      0 0
      • pegal  

        .. meles howna .. :)

        0 0
        • Raydowe  

          a ty reagujes, ako keby sa trafil do cierneho…:))

          0 0
          • pegal  

            .. ne .. me je to sumafuk .. :)

            0 0
            • peky  

              No a to by právě nemělo. Protože takovouhle pasivitou to nezměníme a vztahy mezi námi lepší nebudou. Když nám to tu bude všem jedno tak tady B-F ani nemusí být. Zeptám se jinak PROČ SE VŮBEC OBTĚŽUJEŠ PSÁT PŘÍSPĚVKY, KDYŽ TI TO JE JEDNO. „Mě je to jedno“ není názor to jako sory.

              0 0
              • Daan  

                Ja uz to vzdal, ale mas velky bod:-)))

                0 0
              • pegal  

                .. jeee .. uz je patek odpoledne a me uz to nepremejsli .. musek jsem to napsat .. pac pak by to vypadalo jako ze me dostal nebo ze s tim souhlasim .. odpoved jsem napsat musel .. BTW .. vazne mi je to jedno .. :)

                0 0
      • Darkson  

        já mam spíš pocit, že většina reakcí se s Lukou neztotožnila ještě před identifikací zmíněné slečny. mne osobně přišlo zbytečný se zabejvat něčim podobným a tudíž i reagovat;

        0 0
        • peky  

          Jo je to možné já jen vyjádřil jak to působylo na mě. Jinak plny souhla s tebou, taky proto mě tu nevidíte u každého treadu. Psát nesmysli ke všemu co se tu šustne mi přijde hovadina.

          0 0
    • Beeda  

      Luko, mas tam pohou dopijis si pivko a prudis se timto? Holt si holky potrpite na obleccich a hezkych vecech. neres druhy a kochej se krajinou:-) B.

      0 0
      • Luka  

        kdyz ja koukala do plotu :) krajina zadna :)))

        0 0
    • colin  

      JE TO ZAVIST nic jineho at si kazdy jezdi jak chce kam chce a,kdyz ma nekdo na pekne kolo tak proc jezdit na starem krapu.misto sezeni u pocitace a psani kravin se jet radsi projed prava bajkerko

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Taxem dneska nejspíš spatřil tvoje oblíbeně děvčátko na šedým TRANCu s véčkama přid Intersparem v Hostíku. Ovšem podle toho v jaký byla společnosti dost pochybuju, že má TRANCE vod rodičů. Byly tam s ní ještě dvě brutální DH a jedno z toho NICOLAI.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce