• poiko

    Koukal jsem se do historie a už se to tu řešilo, ale je to dost dávno. Neměl byste někdo zájem si objednat zboží přímo od Primal wear z Ameriky? Maj celkem pěkný slevy (sekce Factory outlet). Prodávaj tuhle značku někde v Praze v kamenným obchodě? Raději bych si to předtím vyzkoušel.

    0 0
    • gersa  

      Mrkni na e-butik.cz Bohuzel je to ale v HK a netusim, jak jsou na tom s aktualnim stavem.

      0 0
    • kesu  

      Pokud by na obednani doslo,tak bych se strasne rad pripojil:-).No ja si pred par rokama(3–4)koupil v Praze jeden primal na Evropsky,byl tam vyprodej ks.za litr,akorat dnes uz je tam bohuzel nemaj…jedine holt vyzkouset ten e-butik …

      0 0
    • blue  

      skoda, ze v letosni serii nemaj nic zajimavyho (i kdyz mozna neco z rock serie bych i vybral) a z ty lonsky ve vyprodeji nezbylo nic z tech, ktery bych bral :-)

      0 0
    • Bigi  

      S objednávkou z Primal Wear mám určité zkušenosti. I někteří by mohli vyprávět =))

      0 0
      • kesu  

        povidej:-)

        0 0
        • poiko  

          myslim, že po3ek něco o tom psal v historii. Prý mu to odchytili na celnici, či co

          0 0
          • pos3k  

            nekomol me buuuu, :-) (cti postřik) jj objednavali jsme s bigim, ted mam 2 dresy, jeden L a druhy M miry si svoje uz nepamatuju, mam foto, muzu k veceru nahodit. pripadne nebude problem domluvit se a (v pze) si treba ty moje vyzkouset (uz pul roku nejezdim, a kolena asi ani nedovoli – dresy budou vzdy k dispozici)

            0 0
    • poiko  

      Tady je link na ten výprodej. www.primal-sports.com/…merchant.mvc?…

      0 0
    • poiko  

      Nemáte od nich někdo i ty návleky na ruce? Vypadají jako japonský tetování

      0 0
    • PIWNIK PONURY  

      hehe, tak rock and roll serie me pobavila, to jsem neznal…

      0 0
      • gersa  

        V tomhle se dovedu zive predstavit… jen kdyby to nestalo tolik :( Budu muset pockat na vyprodej v pristim roce

        0 0
        • gersa  

          Drobna oprava, zapomnel sem vlozit foto

          0 0
        • pos3k  

          btw: nekupujte to, je to provarena znacka jako u nas Author, staci se kuknout do zahranicnich magazinu :-)

          0 0
    • HonzaV  

      Primal Wear maj na Cernym Moste v Gigasportu.

      0 0
      • gersa  

        Asi si brzo udelam vylet do Praglu. Ikdyz Gigac je i v HK

        0 0
      • pos3k  

        dyt rikam, masofka :-)

        0 0
        • poiko  

          Nenašel jsem na jejich stránkách, kolik chtěj jako poštovný. Ale tušim, že kdysi tam měli napsáno 25 dolarů? Platil jsi nějaký clo?

          0 0
          • pos3k  

            aaano :-( platili jsme, celnici nam to zadrzeli, zvedlo se nam to o „dost“, papiry atd by mel mit bigi

            0 0
            • poiko  

              kolipa to nakonec koštovalo?

              0 0
              • pos3k  

                pisni bigimu

                0 0
                • Bigi  

                  Co by písnul, já se podělím se všemi =)) Celkem jsem na PW udělal asi 4 objednávky. Poslední 2 byly asi moc u sebe, proto si toho asi někdo na celnici všiml a museli zaplatit clo. Jestli mě má děrává pamět neklame, tak to clo bylo nakonec asi kolem 800,–Kč. Jinak vše probíhalo bez problémů. Objednávka, zaplacení, sledování zásilky atd… Vždy jsem se radoval jako malej kluk, když jsem zjistil, že moje už zásilka vyrazila ze Států, a teď je už ve Francii a teď v Německu a za chvilku ji budu mít doma =)) Jinak naše původní objednávka byla asi pro 6 nebo 7 lidí s cenou asi kolem 17.000,–Kč. Na to už jejich poštovný vůbec nebylo nastavený a raději se neukázalo vůbec. Srabi =)) Horor bylo hlídat změnu kurzu USD, vel. zboží na skladě, pokud ještě vůbec bylo, protože v těch jejich slevách se to měnilo ze dne na den. Tak když jsem ale zjistil, že čím větší nákup člověk udělá, tím má i větší poštovný, tak jsem to raději všem zainteresovaný vysvětlil, vrátil penízky, které mi byli jistě s velkou ochotou =)) svěřeny a udělal menší objednávku pro sebe a asi 2 človíčky. A Pos3k byl jeden z nich. Doteď toho lituju, jak si mě budil a ptal ses jak to vypadá =))

                  0 0
                  • pos3k  

                    kus babo :-) taky jsem sledoval kde se balicek naleza :-)

                    btw: v objednavce byl i dres z rock and roll serie

                    0 0
                    • pos3k  

                      aa uklik jsme se, takze pokracovani: no a ebutik tcrdil ze tuto serii ani neprodava, protoze se nemuze z autorskych duvodu distribuovat v evrope, teda aspon tak nam to bylo receno

                      ps: skaldove zasoby, velikosti se tam fakt menily kazdy den, takze to bylo na palici, jinak emaily do outletu byly v pohode, odpoved vestinou do 12 hodin po odeslani (pocitejte s casovym posunem :-)

                      0 0
                      • Bigi  

                        Koukám pohotovej jako vždy =))

                        0 0
                        • pos3k  

                          jak jinak :-) ja ted nebudu spinkat pekne dlouho (reaktoruju)

                          0 0
                      • rock  

                        Přesně tohle mi loni ebutik odpověděl taky a tento rok už je mají v nabídce. Těžce slintám po Stounech a Floydech, ale 2.5 litru je na mne asi moc :-( …

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.