• Manas

    Zdarec,
    Mam jen dotazek – nejel jste/nejedete dneska nekdo smerem na Tocnou? Pres Maturitu trebas na Halka ? Chce se mi vyjet ale nemam moc casu tak potrebuju vedet jestli je tam slusnej povrch – ne extremne moc blata protoze se chci projet a ne bagrovat :-) Dikes moc za info.

    0 0
    • cabbage  

      :o)

      0 0
    • bajkr  

      bych se přidal :-) kdy tam chceš jet?

      0 0
    • Manas  

      Jeste jsem zapomnel ze pojedu zhruba v 17:00 z Pankrace.

      0 0
      • Peslezedirou  

        To je škoda, dneska mám den bez kola. Byl jsem na tréninku čt, pa, so, ne a docela jsem unavený, jinak bych jel :o(

        0 0
      • McBlacky  

        bych jel -klídek- ale v 17,00 budu řekl bych doma na Vinohradech, takže bych stíhal 17,30 začátek zelený v Komořanech? co ty na to? PS: v nedeli to šlo, ale to je info na hovno, když včera celý den pršelo. Hálek/kanada/vy­kopavky se dá i když je bláto, tam se moc nedrží…

        0 0
    • bajkr  

      pojedu taky nepripoji se nekdo v 17,00 pod barandákem?

      0 0
      • enjoy  

        ja se pripojim,ale to uz vis:-D. ps:jeden bezhelmar navic nikomu nevadi ne?:-)

        0 0
      • Manas  

        Hele tak ja utecu o kousek driv z prace a v 17:10 bych mohl byt dole. Pockate na me ? Driv to asi fakt nepude :-/

        0 0
        • enjoy  

          jestli je sraz v 17:30 u zeleny tak v 17:10 u barandaku naprosto bez problemu.

          0 0
          • McBlacky  

            no 17,10 nevim, ale 17,30 na zelený stíhám, vemte to po cyklostezce a třeba vás někde docvaknu… mizim z haku

            0 0
    • fousac  

      hmmm… budu cekat u pigiho.. ;)

      0 0
    • bajkr  

      tak nakonec super akcička 43km :-)

      0 0
    • enjoy  

      tak jsem dojel domu:-).docela me ta udalost zkrotila.nikdy bych neveril ze vzduch z plaste utyct driv nez stihnu rict „*****!“:-D. jinak to bylo dost dobry,co jsem s vama stihnul,byla to pro me po zime dost slusna skola!

      0 0
      • Darkson  

        když řízneš Ralpha, což neni nic těžkýho, tak nestihneš ani zakníkat…vim o čem mluvim:-)

        0 0
      • McBlacky  

        myslím že modrá do Jarova by ten plášť stejně zabila :) respekt to Manas kterej to dal celý, já jsem lama a musím se naučit točky :/

        0 0
        • Darkson  

          Maňas umí! o těch točkách mi povídej, neumim je ani z ani do kopce

          0 0
        • bajkr  

          podle mě ta modrá je pěkná prasárna :-)

          0 0
        • blue  

          modrá do jarova = skála?

          0 0
          • McBlacky  

            jj ty serpentinky co končí u kolejí.

            0 0
            • blue  

              no, asi bych mel uz zacit jezdit na kole do prace :-)

              0 0
              • McBlacky  

                no to bys měl, rozhodně naše sekce začíná inklinovat k prasení na fulech, teda zatím jen v týdnu po práci. Víkendové all day xc vraždy zůstavají na programu :) ale kdo ví jak to bude…

                0 0
        • Manas  

          No … bylo to zabavny. Aspon ja jsem se bavil. Uz dlouho sem nemel takovou chut do jezdeni. To se asi nekde brzo rozbiju :)

          0 0
        • enjoy  

          pockej,ja uz vim!to si delas srandu??vzdyt tenkrat jsme toho pulku prosli!

          0 0
          • McBlacky  

            no a dneska už se to jezdí :) jen ty točky, některý jsou fakt trialový, já zatím nemám na to poskakovat na vidli mezi šutrama jak pěst s vědomím že kdybych udělal chybu tak končím ve svahu/šutrech se sklonem že se zaseknu až dole o chaty :)

            0 0
            • blue  

              vsechny jdou project bez poskakovani :-)

              0 0
              • McBlacky  

                tak o tý první pochybuju, ale když to říkáš ty tak věřím. jdu spát a promyslím to :) zatím je v mojích možnostech dát všechno kromě tý první pravý, ale neřekl jsem poslední slovo!

                0 0
                • blue  

                  jo, ta prvni bylo prave to posledni misto, ktery me tam do soboty trapilo :-)

                  0 0
              • Manas  

                Souhlasim. Ja si tam blbe najel, proto sem musel poskakovat :-)

                0 0
            • enjoy  

              zajimavy.. vzdycky jsem si rikal,ze narocnej sjezd je jenom otazka psychiky.ale tenhle mi vzdycky prisel jako fyzikalne nemoznej.no nic,budu se muset neco priucit.

              0 0
    • Manas  

      Takze diky vsem, fakt jsem se pekne projel :-) Hezky sjezdiky ste mi ukazali :-)

      0 0
    • PS  

      Nevite nekdo jak to vypada na ceste kolem vltavy z komoran ke zbraslavskemu mostu? voda / nevoda ?

      0 0
    • Darkson  

      velmi pěkná vyjížďka, dost mi vylepšila náladu:). tahle trasa je parádní, ideální na krátký akce po práci. škoda, že neni dýl světlo

      0 0
    • black.horse  

      jééé, jak to čtu, tak mě to čímdál víc zajímá:-) Kucííí, kdo z Vás bude tak hodnej a vezme jednoho turistu a povaleče tam mu to ukázat?:-))) plošíím, ploším, smutně koukám:-)

      0 0
      • enjoy  

        nasad ralphy a rad te provedu:-))

        0 0
        • black.horse  

          a bez Ralphů by to nešlo? O:-) já sem tady něco četl o jednom Ralphíkovi, co utrpěl na zdraví:-)

          0 0
          • enjoy  

            zrovna narozenej a uz utrpel smrtelny zraneni..:-) uz na ne kaslu,vypadam pak jako kdyz se ve sjezdech bojim nebo to nedejboze nezvladam:-D

            0 0
            • black.horse  

              nojo, ale zase seš rychlejší v mírným terénu;-)

              0 0
              • enjoy  

                aha,tak to me nenapadlo.v tom pripade se mi asi jenom zda ze kdybych ty zatacky bral bez silnyho brzeni tak bych jki koupil o strom.kdezto ostatni si v klidku jedou.nejak mi ty ralphy posledni dobou prijdou,jak to rict?nevyhovujici?:-)

                0 0
                • bajkr  

                  to máš z toho tvého furtbrždění ;-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    zkusim smart samy a uvidim jestli to bude lepsi.v zime byly az prekvapive dobry,VID:-D

                    0 0
                    • bajkr  

                      no v zimně ti to jezdilo za to ja jezdil jak posránek :-(

                      0 0
                      • enjoy  

                        ale casy se zmenily:-/.teda nic proti:-),ja ti tu formu preju!a gratuluju k maturite:-) ps:jak byl blacky nasranej..:-D

                        0 0
                        • bajkr  

                          nemyslim že by byl snad někdo nasranej formu musim zlepšit pořád si myslim že to neni vono :-)

                          0 0
                  • black.horse  

                    kdo nebrzdí, nezrychlí:-)

                    0 0
    • fousac  

      ste magori.. s vama uz nikam nejedu..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.