Sobotni trenink Tyn nad Bečvou...

73 nepřečtených
  • Vymi

    Uf… bude to trochu dlouhe… :-)))

    Domluva znela o pul treti v sobotu odpoledne te vyzvednu a jedeme do Lipniku za most k brehu a pojedem tu pravou stranu Sely…tyn nad becvou kolem brehu becvy, most rybare, kruhac, milenov, uhrinov atd… Uz jak jsme dojeli zaclo byt opravdu moc teplo, ja jsem mel na sobe kratke kalhoty, zimak kalhoty, dve trika z funkcniho k tomu jeste vestu teamu LYNX… kamarad si vzal uz kratke kalhoty a neco co jsem mel ja… konecne daly kola dohromady a vyjeli po stezce do Tyna docela to jde :-)) nadseni prvni usmevy a velke snazeni… v tynu… jedeme do kopce naproti nam jde starsi biker a pta se nas jestli nemame nytovac? Jasne brzdime a pomahame…:-)) opravdu dobrej skutek rikam si… 5 min a jedeme… podel becvy sem tam biker a taky i nejaka bikerka… bahno nevim neni.. jen sem tam kaluz… usmevy… vitr v zadech takze dobre valime… pred rybare piskovy pole… ha ha ha s mojema slaikama jdu k zemi… naposledni chvili vypnu a tak jdu okolo… kamarad to same… most rybare… jedeme dal asfaltka… vzpominka na Selu obcerstvovacka… hm.. kolacky by se sikly… na kruhacu… kamarad ho projede a ja se zadival na slecnuco sla kolem zrovna… musel jsem cekat 2 min. nez to slo projet… sakra… zaciname se smerovat na Milenov… jedeme proti vetru… krasa… trochu schlazeni…prichazi trochu unava… piju z camelu… kamarad nasrane se zohyba pro čutoru… :-)) „konecne je tu jaro…. Dodava…projeti Milenova nic zvlastni ho jen kopec… kolik jich jeste bude… :-))) na stoupaku… potkani 2 bikeru v proti smeru… pozdrav a usmev… rozcesti… hura na postat… kamarad rika kazdej pojede svym tempem… lehky prevod je spravna volba 8Km za hodinu… uf… jeste ze mam camela… neskutecne stoupani… tezky to je ale je to potreba… kamarad… zacina me ztracet… zpomaluji… je to lepsi… slunicko… teplo.. zpocenej jak pes… nahle skoro vyslap… HURA uhrinov… nadseni… ambice… silna slova… snad i chvilu hesla… zvladneme Selu levou zadni… heslo zni dojed lepsi nez Svorada!!! odpocinek jime a pijeme… jak je obcerstveni pred sjezdovkami… otazka do placu kolik je hodin neco kolem ctvrte.. asi… jak ted pojedeme… to peklo chci videt!!! hm… dojedeme na rozcestnik a uvidime… dojedem… rikam serpentinama je to bezva… zkousime ha snih… tak to nejdeme… nemam na to plaste ani ja ani ty… kamarad rika zpet na rozcestnik… :-))) hm… valim si to po sjezdovce… 50 KM no krasa… PEKLO haj… 2KM rikam tak to vezmem po zlute… kamarad jo jasne… jedeme podel lesiku a pak do lesa… hm… zacina sjezd… slajky dostavaj zabrat… smich krik… klouze to… :-))) akcni pasaz potlesk skok byl zvladnut… kamarad jen se smeje a jede za mnou… nahle koryto no da se to tak rict… vjizdime za doprovodu maleho potucku… bahno, vztek a trochu nejistota… kameny co chvila muzeme slitnout a byt jak prasata… kamaradova slova… VYMI zacinam te mit RAD!!! pokracujeme… rikam vracet nema cenu.. to zvladneme… nahle druhy potucek… ha ha ha… jedeme v potoku adrenalin roste… vidim snih smeju se…bahno… ruzne technicke pasaze… jedna noha odepnuta a opirani se o breh… koryta… at uz to skonci… nahle radost uz tam budeme vidim cestu jeste brutalni prebrodeni ano ja vzladl kamarad ne… tak tak nepreletel… ale hrdina…uf… super slava… pijem… tak to je peklo… vsude snih a bahno hajovna je videt… zima, kolik je cas no mame co delat… pul pate… no nahoru uz nejedem to bychom nezvladli s casem… nic jedeme smerem k Jezernici… valime z kopca… zima, snih… nevypada to jako jaro a kytky kolem…hm… vidime civilizaci… nahle teplucko… valime dolu k vyjaduktu…at zije ferdinand… bavime se jak to bylo super… ze tohle nemá chybu… prijizdime k hlavni ceste… jak ted… rikam k becve… po silnici nejsem blazen… mam se rad… ok 4 min. cekani nez muzeme nejak probehnout mezi auty… no sebevrazy ale nejsme… J uf… konecne becva… jedeme zpet do lipnika… docela to jde… sem tam pisek… docela to rozjizdime… unava je ale silnejsi… kamaradova slova… priste nas musí jet vic… bude sranda… jo jo piju camela…bajky jak prase… musime na benzinku… jo jo uz abychom tam byli… ha je videt tyn na druhé strane… hura uz tam budeme… zacinam mit hlad… uf… konecne cviciste pro psi… jsme v Lipniku!!!! J jedeme se umejt…. Platime 35 korun za pouziti… hm… prej jestli to nemuzem mit zdarma… NE!! Uf… dojizdime k autu… uleva… piju a cpu se oplatkem… rozkladame kola… uf konecne sedim… unava… pocit stesti… jedeme domu…. No asi nejak tak to vypada když jedeme s kamosem trenink… na biku…

    To jsem se rozepsal…. J a co vy…. Vymi

    0 0
    • luke777  

      super, nechces se zivit psanim? by ti to slo jak sleduju tak ste si makli:) no sem zvedav na toho 22 dubna jak pojedem:) kolik jste najeli?

      0 0
      • Vymi  

        lukes asi nejakych 45 KM plus minus… ale pocasi fakt super… :-)) to vis zazitek… musel jsem to poslat dal… nepojedes jeste ted v tydnu tu chribskou 50?

        0 0
      • Vymi  

        musim si projet tu chribskou 50 aspon pulku… :-))) nevis jestli Dav33 by to se mnou v tydnu jel nebo co ty?

        0 0
        • dav33  

          Hoj , jsem to tady psal , že nahoře je sníh a bláto… a na té straně obzvlášť. Když jsem tam jel ,tak dole bylo 15–16°C a nahoře tak tak 8. Kousek Chřibské bych dal. Jsem domluvený napůl se „Stancekem“ na ST , nebo ČT . Mohlo by být líp , u nás v Ově ráno sněžilo… Jo a pěkně jsi se rozepsal , asi fakt zážiteček .

          0 0
          • Vymi  

            tak to by slo… to co jsem jel v sobotu… myslim ze to bude stejne… :-)))hodil by se mi spise ctvrtek… jeste bych mozna nekoho mohl vzit… :-))zitra jsem ve skole tedy mimo… internet ale jinak ve ctvrtek bychom se pevne domluvili… :-)

            0 0
            • dav33  

              Jo asi bude lepší ČT , mám dva nosiče a jedno kolo dám do kufru,takže můžu někoho vzít . Doufám , že to vyjde a skončím v práci dřív :-), ať to stojí za to . Jinak pojedu sliky , pže se mi to na z-maxy nechce přehazovat…(max půjdu po svých).

              0 0
              • luke777  

                cauky, ja prave vaham, uz nekolikrat se me potvrdilo ze potrebuji minimalne 2 dny volno od kola pred zavodem, pocasi snad vyjde pocasi ma byt vselijake hlasi snih, ale na sobotu polojasno

                0 0
                • Vymi  

                  kdo vaha nic neziska… :-)) Lukes pojed a nebud… vis co… :-))

                  0 0
                • dav33  

                  Neboj , pojedem piánko , jako obvykle :-)), vždyť to znáš…

                  0 0
                  • Vymi  

                    jo tak pianko… vpominam si posledne u Tyna se to rozjelo… jakoby hodne zalezelo kdo bude driv v Prerove… :-)))) jo pojedeme v pohodovem tempu…

                    0 0
              • Vymi  

                a nebo budes jak ja… smrt v ocich…vykriky heky… pri sjezdech… :-))) ok ten ctvrtek plati…

                0 0
                • luke777  

                  cece vy byste ukecali i mrtveho v kolik chcete vyjizdet z prerova? doufam ze to vyjde a bude pekne pokud pojedem pianko tak klidne:))

                  0 0
                  • Vymi  

                    no videl bych to po druhe hodine… nejpozdeji tak ve tri odpoledne… co panove???? :-)

                    0 0
                    • dav33  

                      Doufám , že to ve tři můžu zapíchnout , můžu vzít dva do auta, ve 4 jsme tam a do 19.30 je v lese při pěkném počasí vidět, to myslím stačí na to ,aby někteří z nás toho měli plné zuby i piánko . Jo a opět ve čtyřicítce nemíním přeskakovat přes kapotu :-)) nějakého vola , co vyjede ze šukačky v lese…

                      0 0
                      • Vymi  

                        ok ten cas kdyz tak posuneme… :-)) ted si me opravdu pobavil… :-)))))) ja jen jednou mel to stesti… ze jedu lesem a co nevidim… bavorak kde si az skoro u krmelce a tam erotika jak z nejakeho filmu… :-)) radeji jsem rychle zmizel…

                        0 0
                        • Stancek  

                          :-D ja taky radsi jedu oklikou kdyz vidim divne zaparkovany auto, naposledy audi pod Helfstynem… kdyby tak vsichni byli tak ohleduplni… to na me musi furt nekdo jezdit nahlizet a rusit :-( … Dave, me Jsi prez kapotu neskakal…

                          0 0
              • Stancek  

                Zdarec, ja tam chcu jet taky, streda nebo ctvrtek, skoncit v praci driv at se to stihne v klidu. V kolik hodin by jste to tak videli? Vyjizdel bych z Vlkose, bud svojim autem, enbo se k nekomu vsomrovat… nosice nemam, ale kdyby se chtel nekdo pridat, tak mozna by se vlezly dve kola do kufru.

                0 0
                • Vymi  

                  zatim nevim kolik nas tedy jiste pojede… pokud vic jak tri tak beru auto… a tam se mi bez problemu vlezou dve kola… takze se muzeme pak domluvit…

                  0 0
                  • Stancek  

                    Dav33, Vymi, Luke a ja … zatim 4 lidi, dve auta… Nalozite me teda? Samoze na PHM pridam. To pojedete z Prerova smer Hulin ze? Kdyz tak bych pockal na krizovatce u Rikovic.

                    0 0
                    • Vymi  

                      asi vim kde to by slo… :-) ve ctvrtek se pevne domluvime…

                      0 0
                      • Chaingang  

                        Pokud by jste ještě měli flek v autě,svezl bych se s váma.Můžu v ten čtvrtek kdykoliv,máme prázdniny.Na benzin samozřejmě přidám.Kdyžtak se ozvi na Icq

                        0 0
                      • luke777  

                        Takze zitra bych mel vedet kolik bude prace, prinojhorsim vemu milacka do prace, a vyzvedli me v mostenici, zitra upresnim, pocasi ma byt polooblacno kolem 11 c takze to vypada nadejne

                        0 0
                        • Vymi  

                          uf… pocty cha cha… kolik teda ze nas bude… :-)))) ok icq mam na tebe dam ti vedet..

                          0 0
                          • Stancek  

                            Ja muzu skoro na tuti… pockal bych u tech Rikovic, bud jenom s kolem ze se k nekomu nasomruju, nebo autem, at tam dojedem zaroven a nenahanime se nekde kolem Chribu. Dojet autem na ranc v Kostelanech a objet to z tama, at nemusime zajizdet az do Rostina a mame vic casu na kolo. Moje ICQ 326 782 252

                            0 0
                          • luke777  

                            cauky takze posledni vyvoj naznacil ze me budete muset vyzvednout zitra po 3h v horni mostenici, vemu si do prace milacka veci nejake jidlo piti, sem zvedavej jak bude vypadat trat, ale opravdu pianko ju?zitra upresnim, koukal sem na mapu a uz zhruba mam obrazek trati v hlave, vim co me asi ceka

                            0 0
                            • dav33  

                              Ok , tebe a stanceka znám , tak vás zítra můžu vzít , myslím , že mi to vyjde a počasí taky :-).

                              0 0
                              • Stancek  

                                Suprrrr :-) , bacil se umoudril? Tak zitra po 3 cekam na krizovatce u Rikovic, zitra jeste napiste jestli mam brat auto. Jo a taky doufam ze se pojede pianko, nemuzu se na sobotu moc zrychtovat, at vubec dojedu…

                                0 0
                                • dav33  

                                  Auto beru i nosiče , budu rád , když mě budete navigovat kam jet . Jinak opravdu piánko,jako obvykle, pauza byla dobrá a jestli pomohla se uvidí .

                                  0 0
                                  • Vymi  

                                    ok jsem zde panove… :-)) takze pokud Dave bere vas dva mam tedy volne misto… takze jake kdo se hlasi… :-)) jinak opravdu taky chci pianko mam dneska jit k doktorovi na rez jedne bradavicky… to vite na prerovskych bazenech to neni moc hygienicky ciste… :-((( a na sobotu se taky nechci odepsat… :-))) pocasi snad bude fajn..

                                    0 0
                                    • dav33  

                                      Kua chodíš plavat a neřekneš (pokud tam nechodíš na rande). Beru tedy Lukeho a Stanceka , telefony na sebe máme , akorát napište , kde přesně budete stát.V 15 vyjedu z Přerova ze stavby, když tak písnu , že jedu… Já v sobotu nejedu , ale vám bych doporučoval velmi velmi piánko…:-).

                                      0 0
                                      • Vymi  

                                        no pokud se s mladym domluvim tak jedem asi v ten samej cas… bychom se pockali na rozcesti… Rikovice atd… vsak vite… na bazen uz radeji nechodim po tom co mam… :-((

                                        0 0
                                        • dav33  

                                          To máš z toho rande nebo bazénu ? :-))

                                          0 0
                                          • grafik  

                                            :D

                                            0 0
                                            • Vymi  

                                              ha ha ha… pockej te az budete mit neco vy… podobneho…

                                              0 0
                                          • Vymi  

                                            bazenu!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dave poslechni bude nekdo brat fotacek? :-) ja tedy jako nemam ze vzdy ma nekdo okolo me takze se ptam?

                                            0 0
                                            • grafik  

                                              jj 3 – 4 fotecky by se hodily : )

                                              0 0
                                              • Stancek  

                                                To jo, jestli mate nekdo sikovnej malej fotacek vemte ho… ja mam jenom takovou velkou neskladnou kravu kravu…

                                                0 0
                                                • dav33  

                                                  Ok , úplně malý foťák vzít můžu , pokud to bude k něčemu . Nikdy jsem se na kole nefotil , neboť hlavně v kopcích (a třech pivech) nevypadám nejlépe :-))

                                                  0 0
                                                  • Stancek  

                                                    :-D neboj… pivo asi nehrozi, obcerstvovacka na Bunci asi bude zavrena, v nedelu me servirka vyhanela uz kolem 6 h :-(

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    CHA CHA :-)) tak bezva fotacek mame vyresenej… co ten odvoz tedy Dave beres me tedy?

                                                    0 0
                                            • dav33  

                                              jj , pár fotek z toho „rande“ můžeš ukázat :-))

                                              0 0
                                              • luke777  

                                                cauky rano sem jel na kole do prace pocasi super, jelo se paradne vetr zadnej teplota jak z 7 schodu:) budu stat po 15h v mostenici. kdyz pojedes od prerova do mostenice,vjedes do mostenice pojedes po hlavni vpravo uvidis po 500m parkoviste a hospodu tam na tebe budu cekat po 15h,uz se tesim ale opravdu pianko i kdyz rano me cukalo v nohach pelasit jak o zivot:))

                                                0 0
                                                • dav33  

                                                  Jo , ráno jsem jel taky a bylo dobře ,akorát to vypadalo chvíli na déšť . Pojďme se dohodnout ! BERU LUKEHO v Moštěnici a koho ještě ? Už jen jednoho, VYMI ? A kde ?

                                                  0 0
                                                  • Vymi  

                                                    Dave pockam te na parkovisti u Zimaku tak kolem 14:45?? co ty na to… vedle parkoviste je benzinka… oka???? :-)

                                                    0 0
                                                  • dav33  

                                                    Kde je zimák ? Vyjíždím od výstaviště..... , ale o moc dřív než v 15 to nebude.

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    tak mam prijet ve tri k vystavisti? :-)

                                                    0 0
                                                  • dav33  

                                                    Pokud ti to moc nevadí , pro mě by to bylo lepší a pro ostatní znamení , že na ně v práci už fakt seru a musím jet :-).Když pojedeš k výstavišti , tak vpravo je stavba a vlevo naproti vjezdu do stavby červená budova ,bývalá výrobna lahůdek, uvidíš tam stříbrnou octávku combi s nosičema a max se ptej po stavbyvedoucím­.....tel. máš.

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    jasne to tam osefuji :-)) neboj vypadneme co nejdriv… :-)

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    ok zacinam to v praci balit a jdu pod kudlu… :-) Dave ve tri jsem u tebe… :-) Pocasi je suprove… teplucko… lalala

                                                    0 0
                                                • Vymi  

                                                  ok lukes domluvim se tedy s davem at me nabere v Prerove a pak te vezmem v mostenici… :-) ti dam pelasit jak o zivot…

                                                  0 0
                                                • Stancek  

                                                  Kua doufam ze Te to cukani do odpoledne prejde… Ja uz to vidim, tady kazdej pianko pianko a pak bude frrrrrr nizkej prelet nad Chribama…

                                                  0 0
                                                  • Vymi  

                                                    to ne neboj… mam drapaky takze opravdu ja tomu holdovat nebudu… :-)) LUKE a DAVE zadne litacky jasny jinak nehraju!!! :-)))

                                                    0 0
                                                  • luke777  

                                                    vypada to dobre velmi dobre ani kapka nikde, ja se snad nedockam 3h:(

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    jo jo taky porad cumim na hodinky… k te doktorce se mi vubec nechce… :_(( Luke a co to kolo tvoje uz budes mit vse jine nebo to same co mas na forum?

                                                    0 0
                                                  • luke777  

                                                    nene, to kolo co mam zustane zimu na vyjizdky, chi tam nahazet nove veci

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    aha takze na Selu taky na starym?

                                                    0 0
                                                  • luke777  

                                                    jojo,vypada to ze i celou sezonu:((

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    hm… trochu skoda… ale nech to plavat… aspon bude na pristi sezonu plne pripraven… :-)) no pokud buh da tak me ceka nova vydlice a mensi drobnosti… :-))

                                                    0 0
                                                  • Stancek  

                                                    Ja uz jdu ve 12 ;-) jeste musim neco vyridit… Chaingang se neozyva, kdyby sem prisel a ja uz tu nebyl, presmerujte mi ho na mobil, at vim jestli s nim mam pocitat.

                                                    0 0
                                                  • Vymi  

                                                    jasne dam vedet… jsem ale jen do 13 hodiny tak pak to musi bud Luke nebo Dave zaridit… :-))

                                                    0 0
                                    • Stancek  

                                      Vcera jsem mluvil s Chaingangem, prijede ke me do Vlkosa a nalozim ho, Dav rikal ze nalozi 3 kola v pohode, tak by mohl pobrat vas v Prerove a srazime se u tech Rikovic neco po 3. Pokud se teda jeste nekdo nechce pridat, tak 5 lidi, 2 auta. Teda doufam ze nalozim dve kola do do kufru, jedno tam vozim v poho. Pocasi bude OK, sef uz vi ze mizim driv, moji jsem rekl at se mnou dnes nepocita, tak jedu na 100pro.

                                      0 0
                                      • Vymi  

                                        ok proc ne… :-) je mi je dno jestli vezmu auto nebo me vezme dave… mobil na me vsichni mate 603 18 94 35

                                        0 0
                                        • Stancek  

                                          604 432 257

                                          0 0
                                        • Chaingang  

                                          Všchno domluveno,jedu se Stancekem.

                                          0 0
                                          • Vymi  

                                            bezva :-)

                                            0 0
                                            • luke777  

                                              Tak jsem štastně dojel Chřibskou padesátku, zde ležím v cíli

                                              0 0
                                              • Stancek  

                                                Mate nekdo jeste dalsi fotky? Na cyklosportchropyne uz nejaky jsou, ale je tam jenom ta chrtii elita…

                                                0 0
                                                • dav33  

                                                  hoj , tak co? Jaké to bylo ?Výsledky jsem viděl…

                                                  0 0
                                                  • Stancek  

                                                    Zdarec, dobre se jelo, 3× jsem se vyprasil, dira v navleku, dirka v kolene, ztracena pumpa, ale jinak bezvadnej zazitek..... Moje prvni podobna akce, uz se tesim na dalsi. Jo sranda byla, ze jsem mel cislo 197 a prijel jsem 197. :-)

                                                    0 0
                                                  • luke777  

                                                    tak to gratuluju je poznat kdo ma najeto a kdo nema najeto dnes sem se koukal na vysledky skoncil sem na 262miste za 3h a 20minut, opravdu dobrej zavod ale to brutalni stoupani na 35km sem myslel ze me zabije:(( 6km do kopca a slapat a slapat:( jeste me malem dorazilo 300m do cile do kopce chutovka:)

                                                    0 0
                                                  • Stancek  

                                                    Clovece ja jsem vas porad honil, kdyz jsem startoval az ze zadu, ze vas skusim sjet a nikde jsem vas nevidel… asi jsme se minuli jeste nekde ze zacatku v tlacenici… Jo a v tom dlouhym kopci jsem mel odpocinek… nejakej borec potreboval nytovac, tak sem mel par minut na vydychani nez si to spravil… ;-)

                                                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.