nový XT placky a střední po 1500 km v řiti

20 nepřečtených
  • BB

    podařil se mi rekord, nové převodníky Sh XT a střední placka vydržela jedinou výměnu řetězu. Řetěz SRAM jsem vyměnil po 1500 km, pravidelně jsem kontroloval. Dnes jsem dal nový Sh HG73 a střední placka háčkovala a několikrat jsem zasukoval a poničil rám. Má cenu zkoušet nějaké jiné převodníky, nebo je to všecho stejné blato ? Já vozil XTR a tam sřední převodník vydržel alespoň celou sezónu a to jsem si myslel, jakej je to shit.

    0 0
    • dessloch  

      Ja mám truvativy cca 7000km, vozím 3. retaz, jeden LX a teraz druhé XTRko a este je v pohode, neviem ci sa daju kupit zvlast, ale ak ano tak dobra kúpa podla mna. Ale ani FSA nie su zle, osobné skúsenosti ale nemám.

      0 0
    • blue  

      jezdim ctvrtej rok puvodni bontragery, na kterejch jsem protocil par retezu, letos uz taky budu muset velkej a prostredni asi vymenit

      0 0
    • Trojci  

      nový XT je hnůj.. na dlouhou životnost je jedině ocel :))

      0 0
      • Twister  

        Jo jo. Střídám na na ocelovej deorkách v designu alivio dva řetězy asy 8000 a furt v pohodě. Ani na přesnosti řazení se to nějak moc neprojevuje.

        0 0
    • fíha  

      Sice ine placky, ale ked zacali potahovat retaz a zasukovavat sa, kreativne som niektore zuby zozadu pribrusil, skor take zalestenie, ziadny ubytok materialu a UPLNA nadhera a funkcnost. Hrubo doporucujem.

      0 0
    • Extremist  

      Vsechny male hlinikove prevodniky jdou rychle do hajzlu, protoze se vymacknu. Pak staci dat novy retez a uz problem, retez se lepi. Staci ale vzit sabr a prevodnik osabrovat. Pak jede temer jako novy a retez se nekouse. Pak vydrzi XT 32z prevodnik i pet retezu.

      0 0
      • Pekáček  

        Ale v pořádku to není když Truvativ Stylo placky makaj doteď (od 2004) a XT se lepilo při třetím řetězu.

        0 0
      • lubos  

        Vsechny Shimano. Ponevaz s Truvativ jsem tohle nikdy nemel :)

        0 0
    • mike01  

      Cim si ho meril,merkou na retez? Menim retezy pri 75% opotrebeni po 800 az 1200 km a to je docela peru.1500km mi prijde docela dost. Musis se rozhodnout za co ty penize vyhodis za retezy nebo prevodnik( ten nam mimochodem vydrzi tak 7–8tkm).

      0 0
      • enrico  

        ked ty menis reťaz pri 75% opotrebeni, tak to asi nemáš čo robiť s peniazmi, čo porabaš s takými reťazami, davaš ich na charitu či na zimák??? :-)

        0 0
      • hanz  

        praní nemá s životností řetězu nic společnýho…abys řetěz vyčistil tak aby to mělo smysl musel bys ho komplet roznejtovat.

        0 0
    • RomanH  

      Mne se zacal lepit po 3tkm. Pomohlo zbrouseni spicek ve smeru jizdy a cca 150km siloveho slapani. Drive jsem uznaval cistotu sady, ale ted uz vim, ze si nikdy Shimano prevodniky nekoupim. Dalsi prevodnik bude budto FSA, nebo Gebhart CNC.

      0 0
      • arcco  

        Gebhart?!Ehm, tak ty jsou na zimáku a i tam jsou k zlosti

        0 0
      • vlk  

        a pomůže to i v bahně, mě se zatím takhle chytá řetěz u LX05 klik na středním pouze pokud je to zablácené, když mám převodníky čisté tak je to OK. Chystám se na Šelu a tam bude asi dost bahna, tak bych nechtěl na tomto zkončit.Zkuste to prosím někdo po zbroušení i v bahně-a dejte vědět.Díky

        0 0
    • HonzaV  

      Dat tam jinej prevodnik nez soucasny Shimano ma urcite smysl, kdyz ne vetsi zivotnost, tak bude stat urcite mene. Z prevodniku 32z Shimano sem uz taky vylecenej, ted tam mam Middleburn a ten vypada po 1000km skoro netknutej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.