letošní jaro a jízda v kraťasech

46 nepřečtených
  • nadrazak 2

    venku ještě není pořádné teplo,když je pod 10 st.jezdím ve windstoperu+ne­oprénové návleky.asi dvakrát jsem vyjel v tenčích čapákách a dl.dresu s vestou.akorát nechápu ty otužilce které potkávám i k večeru v kraťasech.v po­ledne i někoho v krátkém dresu.co vy na to?

    0 0
    • dieegoo  

      no uz podruhe sem vyjel v kratasech… je tak 13°, tak to docela jde.. ale bez bundy to zatim neriskuju…

      0 0
    • Lister  

      nikdy!!!!!, po 17 st. beru standartně nákoleníky a pod kraťasy trenky z double faceu, už má zkušenost s ortopedií a doufám že se tam zase dlouho nedostanu, když se budu sám k sobě slušně chovat. Kvalitní oblečení je základ.

      0 0
    • Páník  

      me to na nohy neva,spis musim mit teplo na hrudnik a krk…ale je fakt,ze k veceru to jeste studi

      0 0
    • JJ  

      Letos sem jeste nejel jinak, nez v dlouhych zateplenych kalhotech, moirovy mikine a minimalne veste, neoprenovy navleky nevozim, kdyz nemrzne

      0 0
    • Gorgov  

      He tak to sem byl asi já ten blázen po poledni. Ale byl sem na hodinku jen. No musim se uz trochu opalit prece:ú)

      0 0
      • JSt  

        sem cucel. byl sem se dnes projet tak na 3hod a mam vypaleny „naramek“ mezi rukavicama a dlouhym dresem na zapesti 8-). ale v dlouhym budu jezdit az tak do 20°C :)

        0 0
    • Pi†el  

      .. tak neska sem byl na vyjizdce s kamoskou. Ja dlouhy triko sensor DF, dlouhy dres, dlouhy elastaky, dlouhy rukavice. Kamoska, trictvrtaky a triko s kratkym .. oboum nam bylo dobre…

      0 0
    • Radek Broz  

      My na to, ze je to kazdorocni evergreen;-) Hledej v historii.

      0 0
    • grizzlik  

      neska sem si dal 40 kilasku v dresu a v kratkejch kratasech, trochu byla zima, tak sem navlik rolacek a pak uplne fpoho. nekdo je otuzijel, nekdo zase ne. Na stredni me vsichni znali jako blazna co v zime chodi v triku a netvrdnou mu … :))

      0 0
    • Trojci  

      do naha!!!!

      0 0
    • Mamut  

      Kazdorocna sutaz o plechove kolena…

      Vcera som videl 3 podobnych blaznov na Stechovickej.

      0 0
    • TinkTink  

      Vcera v 6:45 jsem vyjel s kratasama, navlekama na kolena a s dlouhyma capakama normal na zimu…

      Vcera v 15:55 jsem vyjel s krasama a navlekama na kolena – ponozky kratky – a bylo to v pohode…bylo tu 14,6°C …

      Kdezto horni cast se vubec nezmenila – nakej sensor, neprofuk, dres a bunda…kazdy jsme nakej…navleky na kolena povazuju porad za nutnost, ale neopreny a nebo dlouhy kalhoty – v tom bych se upekl.

      0 0
    • Vojtas  

      tak ja teda jezdim furt v dlouhejch, jednak v lese je misty snih tak ze tam je zima a taky si nechci zbytecny ****** kolena jako sem to delal driv, kdy sem uz od brezna jezdil v kratasech, chybama se clovek uci ale zrovna u tohohle to nedoporucuju, obcas me kolena bolej, treba delsi dobu klecet moc nevydrzim, ale nevim jestli to je ze zimy, nebo ze treba sem nakej zkracenej, ale pokouset to radsi nebudu a nikomu to nedoporucuju.

      0 0
    • orca  

      To jsou ty pseudonedočkavci… Pořádnej cyklista je stále ještě nabalenej a vklidu najíždí km… Potkávám tu pravidelně po cestách Metlu , Spěšného , kluky ze Sparty a jsou stále pěkně oblečení . Možná na slunku a v závětří je drobet tepleji ale jinak je to ostré . Já ráno stále neprofuk a zimní bundu a domů teplé čapáky a pod bundou jedno triko moira. Kolena mám stále jen jedny…

      0 0
    • Volf  

      Ve Valencii jsem viděl v únoru kolem 16 – 16 st. nahatý taky jen Čechy. Každý svýho štěstí strůjce.

      0 0
      • orca  

        Ona je to asi nějaká móda s prvním sluníčkem potkávám tolik lidí v kraťasech (pěších) že se ptám sám sebe jestli jsem opravdu otužilej a nebo si to jen vsugerovávám…

        0 0
    • jecnak  

      Ze jsou to magori co si nevazej zdravejch kolen.

      0 0
    • Ascalabrus  

      Včera jsem jel chvíli za skupinkou 4 adolescentů. Holky jak je to teď in krátký triko a bokový kalhoty ⇒ ta jedna měla pás okolo ledvin ve výšce snad 30 cm úplně holý, druhá „jen“ 10 cm. Kdyby aspoň měly co ukazovat ;-), ale takhle si ničit zdraví… inu, každého věc.

      Jezdím teď moira triko + bunda, třičtvrťáky pod kolena.

      0 0
      • orca  

        Tahle móda je fakt super :-) možná na pohled chlapům ale stejně cca 75% nemá na to postavu a fšech 100% v brzké době se stanou stálejma zákazníkama lékaře ledvináře :-) . Není nad to si ku.. zdraví praštěnou módou .. zvláště co je ministrem zdr. Rath…

        0 0
        • Ascalabrus  

          V tom jsme zajedno. Ta „třiceticenti­metrová“ na to absolutně neměla. Jak se jmenuje úchylka chlapů, co jdou po lezoucích špekách, vážně nevím ;-). Jako u každé úchylky ovšem půjde o poměrně vzácný jev a proto to vidím na zlomek procenta, který to oslovuje.

          0 0
    • Manas  

      Jezdim capaky s nowindem, nahoru jete Alpine Lowe kratasy. Pointed Coolmax dlouhej rukav + moira natelnik hore. Na to dres s dlouhym ale ten je dost ridkej takze jak se mi zda kosa tak Etape vesta ke krku nebo Hannah Pertexka i na ruce.

      0 0
    • DanMaxbike  

      Jsem z Bruntálu a tady se toho ještě v kraťasech moc najezdit nedá.Doufám že už začne pořádné jaro:)

      0 0
      • Ruda  

        Ještě chvilku a v Klatovech to bude na běžky :-( Takže asi tak.

        0 0
    • rock  

      Když je alespoň těch 15°C a sluníčko, tak beru kraťasy + návleky na kolena, na vrch těla něco nakombinuji podle pocitu, ale samotný letní dres zatím nee ..

      0 0
    • Lance  

      Presne jak pise orca, poradny cyklista je nabaleny, ostani v kratkym nejsou cyklisti, ale plasani, taky jsem takoveho potkal

      0 0
    • marapara  

      Zatím jsem ještě v kraťasech a tričku s krátkým rukávem nejel. Kdyžtak kraťase, kolení návleky a tričko, vesta neprofuk a návleky na ruce. V neděli jsem to ale přepískl. Vyjel jsem ve windstopperce a nakonec bylo 20 stupňů, měl jsem ji sice rozeplou i s větráním, ale bylo mi dost horko, a bez ní by byla zase zima. To jsem nevychytal, hlásili totiž kolem 15ti stupňů a to by bylo akorát a nakonec bylo 20. Ale zateplené 3/4 Biemme Rap si nemohu vynachválit. Od 10ti do 20ti stupňů jsou akorát. Ještě mi v nich zima nebyla, ten windstopper na kolenou má taky svoje výhody. Jsou na jaro a podzim jako dělané. Ono, i když je kolem 15–20 stupňů, tak ten vzduch je ještě chladný a řezavý. Až bude nad 20, tak už snad bude teplejší.

      0 0
    • mastihuba  

      to já si pořídil větší baťoh abych všecko co potřebuju mohl vozit sebou :)

      0 0
      • Winter  

        Mno, poradne nechapu smysl tyhle diskuze, kdyz se vyznamove kazdorocne zaklada ta sama a stejne se nakonec prijde akorat na to, ze kolena potrebuji pro sve zdravi teplo, abychom nemuseli chodit k ortopedum a ze kazdej je jinak citlivej a ze lidi kteri jezdi v relativni zime v kratkem jsou plasani ;]

        0 0
        • mastihuba  

          máš bezpochyby pravdu, ale nevim proč to říkáš zrovna mě. :)) V mém případě kdy se většinou dostanu na kolo brzo ráno, nebo pozdě večer, krátký věci postrádají praktickej význam.

          0 0
    • Luka  

      na kolena a lokty nedam dopustit, takze nepodcenuji vrstvy. dokud neni 25st, v kratasech nejezdim.

      0 0
      • dieegoo  

        25°? To ty kratasy moc neupotrebis ne?

        0 0
        • Luka  

          moc ne.. ale hodne upotrebim 3/4 se zateplenejma kolenama :)

          0 0
          • Lišák  

            Jaký máš 3/4 se zateplenýma kolenama? Jsem je viděl jenom jednou a moc se mě líbily, ale už je to dost let. Nemáš nějaký link?

            0 0
            • Luka  

              www.g-sport.cz … dokonce mi tam nasili i babskou plinu, normalne jsou pansky. staly me asi 600 i s postovnym a mam je tseeeee… tretim rokem.. absolutni spokojenost. ale kdyz je fakt teplo, tak je v nich teplo. ale treba v takovymhle pocasi, kdyz se na ne natahnou nezatepleny obyc dlouhy kalhoty, tak je to idealni.

              0 0
    • grafik  

      ‚dole‘ ve mestech to jeste celkem jde ale jakmile se vyjede o nekolik desitek metru nahoru mimo mesto a do lesu, tak tam je jeste porad celkem kosa. V nedeli jsem potkal mimo mesto nekolik blaznu v kratkych kahotech jak si to miri do kopcu jako hrdinove, ale to jeste nevedeli co je ceka … no nezavidel jsem jim. Kazdopadne capaky, 3 vrstvy, do batohu vetrovku, sem tam se jeste hodi cepice po prilbu a urcite prstove rukavice. Nicmene doufam, ze pres velikonoce se pocasi zlomi k lepsimu a zime uz snad odzvoni …

      0 0
      • bokombo  

        jo, nazorně jsme si vyzkoušeli včera, vyjeli jsme na Hostýnky, město, směrem nahoru pohoda, pak přes hřeben, údolí potoka a bylo to na kočku, kolem sníh a kolena mě bolí ještě teď. Již nikdy!

        0 0
        • -b-n-x-  

          :-))))) blazen!!!

          me boli kolena jen kdyz to vidim :-)))

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce