• Mow

    Ahoj, nemáte někdo cyklomapy nebo turistické mapy této oblasti? Uvítám i tipy k navštívení. Letos tam mám namířeno, tak bych si to trochu připravil. Předem díky.

    0 0
    • Luka  

      covece, mam je doma… takovy ty publikace a seznam tras jako je na zimnich lyzarskych mapach… ted jsme tam v unoru byli a bikove to tam vypada paradne

      0 0
      • Luka  

        vsechny stezky jsou nadherne znacene velikym napisem KTM :)

        0 0
        • Mow  

          A byla by si ochotná je zapůjčit?

          0 0
          • Luka  

            no, „co nechces to nekomu pujc“ …ja teda o ty mapky a pismenka celkem stojim, ale oscanuju ti je, nebo ti je muzu okopcit a muzes si je u me vyzvednout if budes mit cestu kolem Praglu, co? staci rict. scanner mam v praci, takze by to bylo na delsi trat, ale urcite by to slo taky.

            0 0
            • Mow  

              Tady se někdo bojí o písmenka a čárky :-) neboj já do nich svačinu nebalím ;-) Pokud by se ti to podařilo oskenovat (barvičky jsou barvičky), tak by to bylo moc fajn a byl bych ti zavázán. Ještě taková zásadní otázka. Jak jste tam přečkávali noc? – kempy, zimmer frei,…?

              0 0
              • Luka  

                no, my byli v jednom z nejluksusnejsich hotelu v Gosau… ale neplatili jsme to, vyhrali jsme a vsechno platil dachstein. ech, to byla nadhera… ale je tam strasne moc penzionu, v tech materialech i kempy a tak… naprosto super, vetsina v nemcine neco v anglictine, ale mistni jsou velmi vstricni a mili a kola maji radi, protoze jim vozej klientalu :)

                0 0
              • Luka  

                Jo a jejich info centra jsou naprosto neuveritelny, miliony letacku, map, casopisu o oblasti, haaafooooo…

                0 0
                • Luka  

                  hod mi do icq svoje cislo …tady je to na lany prispevku… :)

                  0 0
      • Maara  

        Můžu se taky přiživit? Chcem tam jet letos, už jsem si nechal poslat ňáký informační materiály. Uvažuju že bych si objednal mapu Salzkammergut MTB, přemejšlím jestli to má cenu, nebo stačí si skočit v Bad Ischlu do ňákýho infocentra? Dají se ňáký mapy sehnat tady?

        0 0
        • Luka  

          v infocentrech je nejen prodavaji, ale myslim ze ti staci takova ta letni verze lyzarsky mapy. vsude je krasne znaceno…

          0 0
        • Mow  

          trocha inspirace www.salzkammergut.at/…welt/radwelt

          0 0
          • Maara  

            Jojo tam odsud jsem objednával ty info materiály, chceme tam jet asi začátkem července jak bude to volno

            0 0
            • Mow  

              Tak pak napiš své zážitky a dojmy :-)

              0 0
              • Maara  

                ok, ty máš ňáký materiály? na trasy, ubytko apod.? V těch brožurách co mi poslali toho moc neni, leda tak infos, že to tam je pěkný a tak. 8-)

                0 0
                • Mow  

                  No koupil jsem si turisticku mapu 1:50t té oblasti od Kompasu. Teď z hlavy nevím číslo ani název. Je to část Salzkammergutu, ale je tam vše podstatné co potřebuji až na Hallstadt. Jsou na ní vyznačené i cyklostezky a hlavně vrstevnice, které chybějí na cyklomapě (1:75t).

                  Co se týká ubytování, tak to vypadá na divoko a kempy (budeli dobré počasí). Četl jsem pár cestopisů lidí co to jeli jako puťák (taky to tak plánuji) a dost často spali (stanovali) na fotbalových stadionech (trochu neuvěřitelné…).

                  Jinak moje zkušenosti s zimmer frei jsou takové, že když tam budeš ubytovaný na týden, tak se dá vždy něco sehnat. To co je v prospektech, tak patří k těm dražším ubytováním, ale taky se tam občas najde něco rozumného.

                  0 0
        • Mow  

          Kdy se tam chystáš, já až v druhé polovině srpna.

          0 0
    • Mow  

      Pro ty co mají rádi češtinu :-) radwm.salzbur­gerland.com/cz/in­dex.html

      0 0
    • tulda  

      Celkem uvažuju o tom maratonu co se tam jede www.salzkammergut-trophy.at/show_page.php?… Nejel to náhodou někdo z vás? Ty fotky odtamtud vypadaj dost luxusně :-)

      0 0
      • McBlacky  

        no o tom tady už pár dní jede debata :) bude to luxus přijed a dej si 200km at je na co vzpomínat

        0 0
    • štája  

      nevíte někdo náhodou jestli jsou trasy závodu značeny celoročně? Chystám se na dovolenou do Hallstattu a rád bych si projel všechny trasy viz http://www.trophy.at/course-pid284

      většinou se ani moc cesty neopakují. Jo a vedou všechny trasy terénem, kde se dá projet celý rok, nebo jsou někde třeba výjimky, kam se na kole nesmí a jen v den závodu, ano? díyk za info

      0 0
      • kolda  

        řekl bych, že ten sjezd do Bad Ischl je otevřený jen na závod. otázka jak je to na Ewige Wand

        0 0
        • Rakosnik  

          Ewige Wand je otevrena i mimo zavod (minimalne tyden po byla pred 4 lety).

          0 0
      • vlasto  

        Oznaceni po zavodech zustane jen castecne. V kazdem infocentru dostanes soubor map Salzkammergut biking. Trasy jsou znaceny ale jen jednosmerne, tak jak napovida mapa, coz ne vzdy odpovida trasam zavodnim(rozdilu je ale malo).Sjezd do Bad Ischlu(Gamsöfen) je sice oficielne zakazan, ale nikdo to nekontroluje a dost se tam jezdi, hlavne ted, kdyz je ta nova All mountain trasa a konecne to vysycha.To same plati o ostatnich trailech. Ewige Wand je oficialni MTB trasa.

        0 0
        • štája  

          super, díky za info… stáhnu si všechny okruhy co maji na stránkách a předpokládám, že podle garminu se to bude v pohodě dát projezdit…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.