internetový trenér k POLARům

9 nepřečtených
  • Keram

    Jak fuguje internetový trenér k Polar sportesterům.Vím, že se musí zaregtistrovat(výr­.č.atd.).Potom to funguje tak,že na web posíláte naměřené údaje a někdo je vyhodnocuje a radí???Dík za odp.

    0 0
    • jecnak  

      Si to zkus, krome osobnich udaju za to nic nedas. V realu to zadas nejaky svy parametry – cim vic tim lip a na co se pripravujes a za jak dlouho to bude a on ti vyhodi neco takoveho.

      bajk.cz/web/gfx/­download/tom/tem­p/polar_trainin­g_pogram.jpg

      0 0
      • jecnak  

        Ted jeste koukam, ze to vlastne umoznuje to same jako Precision Performance, co ma clovek primo na PC. Vypada to hodne zajimave. Dokonce je i moznost si tam z Polaru pimo taha t data. Fakt je to hodne fajn treba pro nekoho kdo cestuje a nechce vsude tahat notes nebo chce sdilet udaje s trenerem atd.

        0 0
        • jecnak  

          Tak Polar WebLink se da krasne dat na flashdisk a tahat kamkoli s sebou. Clovek si vezme akorat ten flashdisk a odkudkoli kde je na PC infrak si na web muze natahnout data.

          0 0
          • Haho  

            A jdou tam natáhnout data i se Soniclink přes mikrofon??

            0 0
            • jecnak  

              Ano

              0 0
              • Haho  

                díky a existuje na to nějakej speciální fígl nebo jsem jenom nešika:-)) Zkoušela jsem to asi pětkrát a prostě se nezadařilo:-)

                0 0
                • jecnak  

                  To ja nevim, koukal jsem jen do nastaveni a moznost Sonic Linku tam je. Ja mam S725ku, takze to nemuzu ani vyzkouset.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.