• posvi

    kde jezdíte u nás v české kotlině nejraději??,…všichn­i:XC,DH a FR,silnice…all

    0 0
    • Radek Broz  

      DH: Klinovec 4X: Nejdek, Tachov XC: nerad:o)

      0 0
    • fousac  

      k pigimu..

      0 0
    • Luka  

      xc: krusny hory kolem UL a Decina, beskydy a i kolem tej praheee je krasne…

      0 0
      • posvi  

        hm ja XC Jižní Čechy(překvapi­vě)…Třeboň atd…aj Šumava…silničku nejradši ke Šmikům(plzíňka) no a DH od Šmiků:-)

        0 0
        • Meesha  

          XC na třeboňsku teda nic moc. Ale par peknejch useku se tam nejde. V lete muzem nekde pojezdit! :-)

          0 0
          • posvi  

            Meesha:no pravda hlavně rovina,ale třeba taková cesta Jakuba Krčína,minulý léto eště neopravená…hasaja jak říkám jednou sem tam zahučel z cesty do kopřiv,kouřilo se ze mě jak z držkový polívky…myslel sem že je to moje poslední jízda…nejhorší bylo že sem se nemohl z těch příjemných rostlin vyndat na cestu a kolem jedoucí se jen smáli

            0 0
            • Meesha  

              cesta Jakuba Krcina? Neznam?! kudy to vede?

              0 0
              • posvi  

                ted se tomu říká Okolo Třeboně(Krčíno­va=podel pověsti se tam měl propadnout jakub krčín do země)..ale nevím jak to tam vypadá ted prej tam dali vojenský panely na cestu a je to tam jak na tankodromu…dřív to tam docela šlo…

                0 0
                • Meesha  

                  aha,tak to znam. Panely tam jsou no. Zachvili ti to drncani zacne lezt na mozek.

                  0 0
                • posvi  

                  ten dobrej XC kousek nebyl moc dlouhej,tam dál už je to dneska strašně vyvoněný…na kochání super:-)

                  0 0
                  • posvi  

                    no tak to je konec…panely to je zlo,naposledy,když se po nich jel sem měl sto chutí vzít kolo na rameno a jít pěškobusem…ale jak říkaš náký useky se sem-tam najdou.....ale je tu u nás krásně

                    0 0
    • JJ  

      Jizerky a Krusny hory

      0 0
    • McBlacky  

      baví mě to všude :)

      0 0
    • climber  

      Křivoklátsko

      0 0
    • Medunka  

      Vsude tam, kde to vede k mamince (cikoliv) co ma uvareny vyborny obed

      0 0
    • goofy  

      V okoli baraku a pak Javorovy a okolni hrebeny v Beskydech (jak „XC“, tak FR).

      0 0
    • Splinter  

      Drahanská vrchovina… Nikde ani noha. Parádní cesty.. Samá pěšinka.. Kdo hledá najde…

      0 0
      • pepek  

        No tak nějaký dobrý trasy popiš, ať se můžu inspirovat.

        0 0
        • Splinter  

          Ideální je začínat v kempu na Suchým.. a projet to třeba zelená a pak modrá směrem na Horní Štěpánov. Taková výletní je po zelené do Sloupa.. Je toho moc, jen kombinovat..

          0 0
          • pepek  

            No to jsem jel kdysi dávno, loni jsem jezdil:Šebetov,Po­hora,Jaroměři­ce, nebo Šubířov,, případně do toho Nectavského udolí a pak z Březinek do Jaroměřic (nesedí tam mapa: Modrá vede jinudy, ale dobré.) Kdysijsem dojel až do Bouzova a Javoříška, ale teď už nevím jak.

            0 0
            • Splinter  

              Jj mi dojeli až do Jevíčka:) Taky nevíme jak.. Je to tam všude super.. Hlavně ten minikemp v Šebetově…

              0 0
    • kurýr na bajku  

      Z centra na Budějárnu po magistrále.

      0 0
    • petebike  

      Prag

      0 0
    • bradek  

      Český ráj

      0 0
    • Vrci  

      Silnice: na Třeboňsku, protože tam nejsou kopce na Šumavě, protože tem jsou kopce

      0 0
    • Páník  

      Posázaví

      0 0
    • ota  

      XC Beskydy silnice pod Beskydami

      0 0
    • enjoy  

      bavi me hrozne zelena na tocnou..(vsechno je to v praze,abysme si rozumneli:-)),ale to nejspis kvuli mymu malymu rozhledu. potom me taky hodne bavi city terrory,skoro kdekoliv.taky terror bruslaru a podobny bezmozkovy pakaze. kde jsem tak v poslednim roce byl..,no docela by se mi libilo bydlet v okoli machace.potom treba bozi dar,klinovec(ach ta mala pismena..,ale co nadelam),to jsou ale trosku moc narocny tereny.ne na techniku,ale spis na jezdce:-)

      0 0
    • rasto  

      Krkonose: Cerna hora, okoli Prahy: Brdy

      0 0
    • Darkson  

      nejradši to mám všude tam, kde to neznám. když jedu poprvý nějakej singlík nebo sjezdík a cítím vzrušení, protože nevim, co mě čeká za nejbližší vracečkou, stromem, skálou nebo kořenem…to mám moc rád!

      0 0
      • Luka  

        ja mam spatnou pamet na trasy, takze tohle zazivam i po trech letech v milicaku :))))

        0 0
        • RomanH  

          Tak presne tohle zene zavidim – na jare ma pocit, ze je vsude poprve :o)

          0 0
          • Luka  

            jo, presne. dneska jsem jela do prace a misty jsem nevedela co bude za rohem. Jako ale na nektery trasy mam pamet, treba po meste vetsinou vim presne. Kor kdyz treba predtim vidim mapu, tak si ji dokazu paradne zapamatovat, ale v lese, to jsem hned ztracena :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já mam třeba mapu i v kapse, ale vzhledem k tomu jakym tempem rostou satelity v okoli Prahy je i rok stará mapa místy na houby…

              0 0
              • Luka  

                uz si videl Křeslice? … od podzima je ta ves 3× takova

                0 0
                • vojtechposmourny  

                  Loni jsem jel po dlouhé době přes Horní a Dolní Jirčany do Psár. Kdysi to byla vesnice, pak pole, pak vesnice, potom zase pole a nakonec poslední vesnice. Dneska je to všechno spojený satelitem. Za chvíli budou satelity až na Sázavu nebo do Kolína, do Berouna…

                  0 0
                  • Luka  

                    jasne, v jircanech za brodem to zacina, jojo, hruza hruza… takova idylka po ty cerveny a najednou satelit… jojo…

                    0 0
                  • Pida  

                    Jak já vám, Pražákům, závidím. Můžete jet tolik kilometrů a pořád máte publikum a pod koly pevný kus asfaltu. To mi vidláci z vesnice vyjedem ze vrat a už se nám boří kola do hlíny a nikde nikdo, před kým by si se moh předvádět. ;-)

                    0 0
                    • Luka  

                      jo, vcera jsem se predvedla, to jo, obalena bahnem, zmokla tak si rikam, dam si retarder, hupsnu si a nejak jsem si nevsimla ze za tim retardem je vymletej asfalt. no, ustala jsem to, ale to publikum melo o zabavu postarano: „spadne, nespadne-spadne-nespadne“ :///

                      jinak, zajed nekdy i s kolem a mistni bikeri ti ukazou ty silnicky s publikem…

                      0 0
    • ddd - andy  

      XC:rychly tvrdy pesinky – singletracks, sem tam hupik, technika a rychlost zadny dlouhy kopce od toho mam DH :-) -Prokopak, Tocna, Brdy.. DH: Spindl – proste palba. FR: Tam za vodou v rakosi.. Silnice: Po Brdech dolu, kdyz fouka do zad a jede se porad pres 40 – jinak Sumava – dlouhy kopce..

      0 0
    • jecnak  

      XC – Kokorinsko, nektere casti Brd, par mist na Sumave.

      Silnice – tam kde jsou dobre silnice… Rakousko, Nemecko, Francie

      0 0
    • MARIN  

      XC – Krusny hory od Chomutova po Decin silnice – Ceske stredohori

      0 0
      • Janes  

        Okolí Mácháče,silnice i XC,Kokořínsko-XC.Na silničce se mi líbí kopečky kolem Jílového, ale moc se tam nedostanu.

        0 0
    • prodi  

      Kolem Sázavy, Mikešova cesta :)

      0 0
    • pepek  

      Tož, nevím, jestli je to ešče tá česká kotlina, ale najlepšija je : Vsetínská podkova !

      0 0
    • pavelr  

      Severně od Tišnova a Žďáru n/S.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.