• Pierrre

    Co je lepší. Oblečení od Hannahu nebo od Schwartzkopfu. Myslím tím bundy a kalhoty a jaké jsou Vaše zkušenosti.

    0 0
    • cabbage  

      sme myslel ze Schwartzkopf sou tuzidla na vlasy…;)

      0 0
    • Twister  

      Mam zkušenost jenom s Hannahem.2 bundy, 2 vady, 2 rychle vyřízené reklamace a další užívání bez problémů. Na aktivní pohyb má podle mě smysl jen ta jejich membrána Climatic Extreme, ale to už jsou opravdu slušné parametry. Mám z toho softshell a v poho i nakolo i na běžky. No a teď ty 50% slevy v Rock Pointu. Škoda, že už bundu mám… :)

      0 0
      • poiko  

        Co, co? Jaký slevy? Na co? Zrovna shánim softshellku

        0 0
      • JSt  

        s tim climatic extrem bych si dovolil nesouhlasit. pro aktivni pohyb je urco lepsi climatic active (ma to i v nazvu :). vodni sloupec ma sice nizsi (16k oproti 22k), ale vic dycha (18k proti 14k), coz je dulezite.

        0 0
        • Paja  

          cca od lonska uvadeji jine hodnoty www.climatic.net, ktere mi ale proti puvodnim pripadaji mene verohodne, neni logicky, aby 3vrstvej laminat se stejnou membranou mel stejnou prodysnost jako 2vrstvej.

          0 0
          • Tomcat_1  

            Ja bych to az tak nezavrhoval, protoze zalezi na zpusobu laminace a hlavne i na svrchni tkanine. Ta u trivrstvych materialu muze bejt (a bejva) tensi nez u dvouvrstvych.

            0 0
            • Paja  

              nezavrhuju, bundu s climaticem mam:o) ale jeste jsem nevidel, aby 3vrst. laminat mel stejnou prodysnost jak 2vrst. GTX, Gelanots – plati prodysnost 2vrst>3vrst, neprom 2vrst<3vrst.

              0 0
        • Twister  

          Clověče ja hodně koukal na net i do katalogů, než jsem to koupil a parametry téhle membrány uváděli 25 sloupec a 20 prodych, na ty bundě to bylo dokonce 25/25.

          0 0
    • Jarkeld  

      Od schwarzkopfu mám bundu s membránou gelanots a od hannahu mám kalhoty s membránou climatic. Spokojenost s obojím

      0 0
    • Paja  

      Dobre zkusenosti s bundou od Hannahu(mem.Cli­matic), kalhotami od Pinguin(Gelanots). Hannah/Pinguin/Schwar­zkopf(High Point)/Alpine pro – podobne kvalitni membrany a materialy, bude rozhodovat spis jak ti padne strih, detaily zpracovani, oproti drazsim znackam vyhodnejsi pomer cena/vykon.

      0 0
    • Pi†el  

      od Sigi Schwarzkopfa mam bundu z gelanotsu. Uz ma nakej rok a je porad dobra.. spokojenost

      0 0
    • scret  

      Zalezi jakou treba radu myslis od Hannahu. Hannah vyrabi u „sikmovokejch“. Kvalita jakstaks slusna. Schwarzkopf – High Point rekl bych ze ma vsechno dobry,co se tyka zpracovani apod. Vyrabi v CR – Susice. Oboji prodavam. High Point bez reklamaci!!! Sam mam bundu Pchysicist. Ta je hoodne suprova!

      0 0
    • Tomcat_1  

      Ja bych sel znova do Millu, model 3L. (www.mill.cz)

      0 0
      • emarco  

        Model 3L 05/06 je poslední výrobní série. Značka Mill se teď má specializovat pouze na snowboardové oblečení…

        0 0
    • FeeWong  

      no já třeba určitě Schwarzkopf, mám dvoje kalhoty jedny hannahy druhe rock empiry s gelanotsem a schwarzkopf jsou prostě nepřekonatelné, jsem z nich nadšený, v hannahách mi teče popt z nohavic

      0 0
    • Vašucek  

      Řekl bych, že HP je celkem o něčem jiném, nechci Hannah zatracovat, ale HP je HP > mrk na www.outdoorforum.cz tam se dočtete více ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse