AKO NASTAVIT PREHAZOVACKU (PLZZZZZ)

15 nepřečtených
  • Raydowe

    ahojte. Mam prehadzovacku XT a do dnesneho dna som ju mal velmi rad, radila v poho, a radila by aj dneska, keby som do toho co? NESTUCHAL!!!!

    Ako to zacalo, Za siedmimi panelakmi, a siedmimi parkoviskami zije lamka Raydowe, ktory chcel vyladit prehadzovacku tak, aby retaz o nic neskrtala a nevidavalo to blbe zvuky, zacal som dotahovanim lanka u radenia, zacalo sa to kakat, vravim si, no problemo, predsa to musi ist nastavit do povodneho stavu, a tak som zacal este stelovat s natahovanim lanka priamo u prehadzovacky. Situacia sa zacala rucat, a z povodne maleho hovinka zacalo citit poriadnu sracku. Po dvoch troch hodinach stelovania lanka a totalneho rozladenia radenia som porusil pravidlo, ktore som si pred tymto tragickym zasahom dal. A to nesahat na tie dva sroby u prehadzky. V zufalstve som ale videl vidinu uspechu prave siahnutim na tieto srobiky. Aky je stav teraz asi tusite, Prehadzka skoro vobec neradi, som rad, ak sa mi podari nastavit 4 stupne, ktore aj tak nejdu naspat. Skusal som uz vsetky mozne kombinacie, ale situacia je stale horsia a ja som uplne znechuteny z biku. Preto som sa pokorne a s znicenym sebavedomim odplazil za klavesnicu a zacal pisat S.O.S v kode bike-fora.

    Ako nastavit prehadzovacku???. Nechcem behat zakazdim do servisu, predsa to musi ist aj inak ako servisom.

    Dakujem za kazde info…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.