Schwalbe Nobby Nic Evolution-reálna šírka

20 nepřečtených
  • croscountry

    Ahoj,

    1. neviete niekto reálnu šírku plášťov Schwalbe Nobby Nic Evolution 2.25 a Schwalbe Nobby Nic Evolution 2.4 2. Je to vhodná guma na crosscountry a enduro dopredu?(chcem širšie ako 2,1) Dík

    0 0
    • lubos  
      1. ne, jenom 2.1" :) O asi 1 nebo 2mm uzsi jako little albert 2.1" , ale tos asi slyset nechtel :)
      2. crosscountry urcite, je hodne lehka a dezen vypada moc dobre. Neco jako albert. Enduro snad taky. Ale jelikoz mne 2.1" pripada na XC jen tak-tak, a mozna casem pujdu do 2.25, tak na enduro urcite 2.4"

      Otazka je ale jak se bude sjizdet, a kolik vydrzi bok. Ponevaz boky jsou stejne jako RR. Coz moc nevydrzi. A taky neni levnej.

      0 0
    • Trojci  

      2.4 je v reálu 2.2, ale je tak vysoká, že se ti nejspíš nevejde do rámu. Alespoň mě se nevešla.

      Doporučil bych ti tu 2.25 – je sice pomalejší na asfaltu, ale je to Hi-Tech :))

      0 0
    • MartinS  

      Konečně jsem se dostal k tomu abych to změřil. NobbyNic(nová) 2,4 má šířku 56 mm, výšku od ráfku cca 55 mm při tlaku 35 psi, pro srovnání Albert 2,25(po roce ježdění) má šířku 53 mm.

      0 0
    • croscountry  

      Vďaka všetkým. Mám 130 mm zdvih (viď bike), takže by tam mala v pohode vojsť aj 2.4 Pôjdem ešte odmerať toho albertta 2.1 čo tam mám teraz a potom sa rozhodnem. Ešte raz vďaka.

      0 0
    • K2  

      Nevíte, kde se dá sehnat (a mají aktuálně skladem) Nobby Nick 2,25 kevlar obyč ne UST za normální cenu – okolo 700 Kč (klidně by mohl být i UST – cena musí zůstat)

      Dostupnost Web, Praha, Případně Severní Morava (nejlépe Ostrava, F-M)

      Beru i sundané z kola.

      Prosím o reálný stav dostupnosti – spousta prodejců má na webu napsáno skladem, ale po zavolání se člověk dozví, že zrovna nejsou a budou za několik týdnů

      Díky za pomoc

      0 0
      • K2  

        Tak nahoru + díky za pomoc

        0 0
        • K2  

          Nikdo nic? Díky za pomoc

          0 0
          • ememem  

            za tej cenovej podmienky asi nikde, pockaj do jesene potom mozno :-) inak vsetky nemecke obchody, namatkovo bikes24, actionsports a kopa dalsich

            0 0
          • kubad  

            za tu cenu nikde, a bude hůř Schwalbe bojuje proti prodeji OEM pneu takže pudou ceny nahoru.

            0 0
            • ememem  

              tak veru, ked to tak zbezne pozeram asi budes mat aj pravdu hoci je to aj s postovnym pri vacsom odbere furt o dobru tretinu menej jak cez ofik. dovozcu. dufam ze to bude len take pele mele kvoli predajcom aby sa nepovedalo a nakoniec zvitazi ze predsaj je len dobre predat toho co najviac :-)

              0 0
              • K2  

                Tak jsem nakonec našel člověka, co je bude sundávat z kola a prodá je. V obchodech nic → bída

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.