• LH

    Můžete mi prosím napsat, kdo máte nějaké zkušenosti s rámy Maxbike, jestli praskají, jak drží lak…atd. Díky

    0 0
    • MartinX  

      Kámoška ho má sice jen rok, ale lak drží přes pár karambolů lépe než na mém zimním GT, který už má pár hustejch šrámů! Vloni si ale užila pěknou prudu kvůli vidli (nepružící zamykací suntourka) – autorizový pražský servis nechtěl mít se záruční opravou nic společného – nakonec to vyřešil jeden šikovnej maník u nás na venkově za 5 minut! :D

      0 0
    • Rybnik  

      Maxbika mám a už bude se mnou kroutit 4. sezoonu. Najeto přibližně 13tis. km. Zatím nepraskl aspoň myslím. Od podzimu jsem ho důkladně neprohlížel. Lak nějak neřeším, ten se prostě na některých místech omlátit musí, ale že by se nějak loupal a tak to né. Možná se mi zdá poslední dobou jako by zestárnul nebo co a tak trosku ve vyšší rychlosti plave. Nebo mám jen něco špatně. Nevím je to jen pocit. Před tím jsem měl artura basica jedn rok, takže moc srovnávat nemůžu. Celkově ale spokojenost.

      0 0
      • LH  

        Díky, nemůžou to plavání dělat pláště?

        0 0
    • AleZ80  

      Ahoj,

      oživím tohle vlákno. Na bazaru teď někdo nabízí rámy Maxbike M700. Koukal jsem na geometrii a ty rámy jsou dost dlouhý (600mm v 17ce) což by mi vyhovovalo, ale nevím jak jsou na tom tyhle rámy s kvalitou. Máte nějaké zkušenosti ? Díky.

      0 0
      • nox159  

        kvalita asi stejna jako jine ramy za par korun…

        lak se u starsich modelu neloupal… ( par mi jich rukama proslo) nevim ale jak na tom budou tedka ty nove ale myslim ze horsi by byt nemely…

        0 0
        • AleZ80  

          „Kvalita asi stejna jako jine ramy za par korun“ není zrovna jasná odpověď. Praskaj, kroutí se nebo se to dá jezdit ?

          0 0
      • Evilcleaner  

        už jsem pár kol na tom rámu skládal, je vesměs stejný jako letošní model, akorát horní rámová trubka má kruhový průřez místo profilované staré. a taky je o něco těžší, v 19'' váží lehce přes 1700g i s čepy na véčka.

        jinak rám je to docela tuhý, lak vydrží na cenovou kategorii dost, je na něm vidět hodně takových hodně univerzálních prvků, stejné tvary hlavy, patek atd. najdeš i na spoustě jiných rámů. v tom bazaru ho borec prodával myslím přes pět tisíc a to mi přijde jako docela hodně.

        0 0
        • AleZ80  

          No, jestli ti přijde 5t hodně, tak to asi nebude ideální náhrada za Gianta XTC, co ?

          0 0
          • Evilcleaner  

            no divej, když máš 5 tisíc na rám, tak je blbost něpřiplatit si ten litr a koupit si za šestku RBčko které je naprosto v jiné lize než maxbike a ostatní podobní;)

            0 0
            • AleZ80  

              Bohužel, můj Giant má v 16ce e.d.h.r.t. 575mm, RB má v 17ce 580mm a to je pořád málo. Potřebuju alespoň 590mm, ale sedlovou trubku nemůžu mít víc než 18" ( radši těch 17" ).

              0 0
              • Evilcleaner  

                no tak sehnat nějakého supa:-) myslím že nějaká zatoulaná lonská 930 nebo tak udělá lepší službu než ten maxbike a mělo by to být za podobné peníze

                0 0
                • AleZ80  

                  Koukal jsem na ně, nebo tohle s klasickým středem.

                  0 0
                  • Evilcleaner  

                    tak já bych i u BB30 přistoupil k instalaci redukce:-) jinak narozdíl od mnohých zde proti meridě nic nemám, takže pokud by ti sedla geo tak problém určitě nebude.

                    0 0
    • Roman  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Markony  

      Trošku oživím toto téma žena má tento rám Maxbike rám 58 mb mne zájma jak se připevňuje hadice zadní brzdy na horní trubku ? Propilovat a kterou zvětšit ?

      0 0
    • Markony  

      Tak asi střed , díky za pomoc .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.