• tomek

    Jaký ventil volíte raději? Jezdím DH a gal. ventilek mi sedí, ale mnozí mi to rozmlouvají…

    Anketa: Jaký ventil volíte raději?

    15x
    33%
    0x
    0%
    0 0
    • goofy  

      Ja vozim autoventilky. Ale na duvod se mne neptej. Asi abych nemusel vozit dve pumpicky, kdybych postupne menil duse… ;o)

      0 0
    • FrontMan  

      CrossLandy UST mi nedávaj moc na výběr…

      0 0
    • Vrci  

      Galuskový. Proč – viz moje kolo.

      0 0
    • black.horse  

      galuskovej se dle mě líp fouká minihustilkou a auto zase líp u pumpy… jinak v tom rozdíl moc nevidím… ale preferuju galuskáč…

      0 0
    • enjoy  

      auto ventil je na auto.staci takhle?

      0 0
      • fousek  

        Zas u autoventilku se neda ohnout ta tycka, pokazdy kdyz foukam galuskovej tak mi vzdycky utece zbejvajici vzduch co tam byl takze treba u silnicky z 5 atm na 0 a pak nafoukat na 7 atm, taky se mi uz parkrat stalo ze galuskovej samovolne usel, no proste ty maly zmetky nemam vubec rad

        0 0
        • TheIF  

          Kdyby jen ohnout ona se ráda i láme jak zběsile vyjláš pumpičkou a pak ..... :-) Ale i tak radši galuskáč.

          0 0
          • JSt  

            to je i o pumpicce. mam takovou, ktera se k ventilku upne packou, tam se mi neco podobneho nestalo. jednou sem foukal pujcenou jen nasazovaci a tu tycinku pri zbesilem pumpovani ulomil…

            0 0
            • TheIF  

              Moje se taky upla, ale byl to Autorackej SHIT to bude tím :-)

              0 0
              • Forx  

                …tiež som nechcel byt na posmech „pravoverným“ bikerom a prešiel na galusky, no zistil som tiež, že som z tých šikovných čo lámu to-tie tyčinke, toš prechádzam spat na auto. Inak je pravda, že galusky su možno pohodlnejšie na fukanie a tiež je tam menej vecí na stratenie, ale pri pumpe si ozaj nefuknete…

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Mene veci? Na autoventilku neni nic s cim bys musel manipulovat nebo mohl ztratit a fouka se uplne stejne, akorat je s tim min prace.

                  0 0
      • Pekáček  

        A galuskovej na galusky. Stačí takhle? :o)

        0 0
    • gobike  

      Svet je plny skodolibych lidi a kdyz ti chtej vypustit kolo, tak jim to neda u galuskovyho skoro zadnou praci, ale u auto ventilku to prece jen tu vetsi namahu da:) Preferuju autoventilek…

      0 0
      • enjoy  

        tomu se rika stihomam tusim:-)

        0 0
      • JSt  

        …ventilky zahodili a kosicek rozdupali. to se ti u galuskace nestane :)

        0 0
    • rarášek1  

      Auto – protože jím jde líp nacpat tmel proti defektům

      0 0
    • fousac  

      galuskace.. nechtelo se mi prevrtavat rafky..

      • vozim redukci na foukani auto-pumpou, pripadne u benzinky..
      0 0
    • Smazaný účet  

      vozim autoventilky. veselá příhoda: nový ráfek, úzká díra. rozšířil jsem jí na rubeňáckej (nepogumovanej) autoventilek. závod a defekt. výměna duše. ouha. na nové duši pogumovanej ventilek = širší o nějakou tu desetinku mm. neprošel… řešení: výměna píchlé duše za duši z druhého kola, do druhého kola tu náhradní. prováděno v silném dešti. užil sem si to, fak že jo. :o)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        BTW taky ze života… dyž píchnete a pumpička jako na potvoru vypoví službu, co myslíte, jakou pumpu v nejbližší vesnici najdete snáz? (kupodivu na galuskáče… náhoda je někdy fak sviňa…)

        0 0
    • Radek Broz  

      Auto – neni zadnej uplne zasadni duvod, snad jen, ze vsechny me rafky maji diru na auto a vsichni v okoli pouzivaji auto, takze mame navzajem kompatibilni duse/pumpy.

      0 0
    • wroum  

      do vsech rafku ktery sem kdy mel na galuskovej ventilek sem vyvrtal vetsi diru a mam tam autoventil. proc? autoventil sem este nikdy nedokazal znicit pri pumpovani, zato galuskovejch dost. navic kolo foukam autokopresurkem pripadne na benzince a v terenu minipumpou. nevidim jedinou vyhodu galuskace a jediny kolo na ktery patri je to s galuskama. vsude jinde je jen k nasrani.

      0 0
      • rasto  

        moje mala vella mi autoventil moc nepobere :-( jakou mas malou pumpu? to je jeden z duvodu, proc vozim galuskace…

        0 0
        • goofy  

          Ja mam Vellu, a autoventil pobere fpohode… Staci dokoupit takovy ten mezikus (ventilek)…

          0 0
          • enjoy  

            jo ten ktery se velmi brzy lehce nasese necistotama a pak nejde dotahnout tak aby neuchazel vzduch pri jeho dotazeni:-).

            0 0
            • goofy  

              Nevim co z nim lidi delate, ale ja ho pouzivam uz 3,5 roku, a nemam zadny problem… A to ji pouzivam jako hlavni pumpu v dome… To bude spis tvyma rukama… ;o)

              0 0
              • enjoy  

                jo tak:-).takze kdyz jde poradne dotahnout az kombinackama tak je to moje vina:-) ja auto ventil uz 3,5 roku bez problemu nepouzivam:-)

                0 0
                • goofy  

                  Neser… :o) Proste nemam problem, a nikde mi to neuchazi a uspesne vozim autoventil dal. Sem spokojen a je to.

                  0 0
        • wroum  

          nejakou BBB asi za 240 kc. nafoukam tim i silnicku (ale stoji to hooodne sil :-)

          0 0
    • VencaV1  

      Galuskovej a pro jistotu s sebou vozim redukci na autoventilek.

      0 0
    • Mamut  

      Galuskac mi pride trocha krehky, autoventil casom samovolne zdrha (pouzivam klasicke duse, najcastejsie Rubeny, ale zdrhali skoro vsetky). Takze najradsej mam klasiku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.